14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 2 / 18286
Összes látogató: 8
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Szárazkert
Szárazkert
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Mocsári hibiszkus /H.Moscheuttos/....(8)
Növények,virágok vetéséről amit tudnunk kell (6)
Sziklakerti növényeink (13)
Mangó, kiwi és egyéb egzotikus gyümölcsök (4)
Paprikák, chilik (5)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Szobanövények (22)

- Tábortűz témák:
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (69)
Szomorú vagyok (9)
IDŐJÁRÁS (59)
Találd ki (28)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
A Tudat keresése (2)
Vicces történetek,...képek(16)
Írj bármilyen témáról (15)
Milyen öröm ért ma? (37)
Kedvenc filmem, színészem
2019-es Böllér fesztivál Abádszalók

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:44:am kutyus :
Jó reggelt
5:20:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
10:56:pm Emmylie :
Jo éjszakát.
5:37:am erdőmenti :
Jó reggelt, szép hetet Mindenkinek!
10:45:pm Emmylie :
Jo éjszakát
Jó reggelt mindenkinek
4:59:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:49:am kutyus :
Jó reggelt!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
10:55:pm Emmylie :
Jo éjszakát
5:07:am kutyus :
Jó reggelt! vastag hópaplan van a kertben
Jó reggelt mindenkinek
5:19:am erdőmenti :
Jó reggelt, szép napot, 1 cm hó esett az éjszaka
12:05:am Emmylie :
Jo éjszakát .yes:
5:10:pm bau :
Neked is! szépet!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vélemények, Javaslatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vélemények, Javaslatok
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bujo
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2005.07.14, 20:11    Hozzászólás témája: Logó alatti képek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Sede és Vica!

Pár perccel ezelőtt mikor beléptem dimbes-dombos tájkép fogadott Shocked

Azt hittem, hogy rossz helyen járok, mert a szemem már megszokta a kisvirágokat. Végülis tetszett a táj, na de egyszerre csak eltünt, s visszajöttek a virágok Smile

Szóval csak azt kérdezném, hogy jól láttam, amit láttam Exclamation Cool

Üdv:Jolko
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vica
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.05.10, 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Hedo!

Ezt a funkciót a Gazlapon még egyelőre nem használjuk!! Ez azt jelentené, hogy akik előfizetőink, azoknál ki lehetne kapcsolni, hogy a reklámok ne jelenjenek meg! Így egy kissé más tartalom lenne látható a számukra!!!

Tehát nem Gazlap kiadványra vonatkozik!!! Bár a jövőben még minden lehetséges....
Very Happy
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2005.05.10, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a privát lapomnál mit jelent az, hogy jelenleg nem vagyok a gazlap előfizetője? Van valami kiadványotok?

Nem mintha olyan gazdag lennék, csak érdekel. Very Happy
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.04.22, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Rozsareka!
Még azt tenném hozzá, hogy minden fórumoldal fölött (a "Gazlap: Forums" főcím alatt) van egy sor amelyik így kezdődik: Gy.I.K, Keresés stb. Ha a GYIK-ra kattintasz akkor mindent megtudhatsz a fórum kezeléséről (A legördülő menüben is van egy általunk írt rövidebb GYIK az Egyéb alatt). Ha a Keresésre kattintasz, akkor kereshetsz a fórumhozzászólások között, és így könnyebben megtalálhatod a téged érdeklő témákat! Smile
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.04.21, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Rozsareka!

A HTML egy bizonyos kódrendszer, amelyben a Gazlap is megszerkesztésre került. Sede ennek a mestere, számomra eléggé bonyolult az egész. Ezekhez én sem túlzottan értek, mert ez már valahol egy kicsit programozás!

Ha bármelyik fórumtémához hozzá szeretnél szólni és megnyitod az "új hozzászólást", akkor a kis ablak mellet bal oldalon, alul találsz olyat, hogy BBCode bekapcsolva!! Ha erre rákattintasz, akkor megtudsz minden hasznos infot ami a hozzászólásod megformázásához kell.

A Fórumok három részre bomlanak: Tábortűz, Kertészet. Műhely
Ezeken belül találod a különböző témákat. Ez szolgál tartalomjegyzékként!! Azt, hogy egy adott témában mennyi hozzászólás születik, mindig a tagok érdeklődése határozza meg. A fórumok karbantartása folyamatosan történik, azért hogy könyebben áttekinthetőek legyenek.
Látom menetközben a képfelrakást már meg is tanultad!! Szerintem minnél több időt töltesz a lapon annál jobban ki fogod itt ismerni magad!! Bármilyen kérdésed van szívesen segítünk mi is és a törzstagok is.
Jó Gazlapozást kívánok!
Üdv,
Vica
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2005.04.21, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Fantasztikusak vagytok!
Lehetek egy kicsit mókás?
Nem értek a hátémi-csodához, meg a bibiszihez. Nagyon kezdő vagyok. Elmagyarázná valaki?
Nagyon látványos a Gazlap, sokoldalú, könnyen hozzáférhető meg gyors.
A fórumokon nehéz egy kicsit eligazodni.
Megnéztem a fotózásosat, már túl voltam vagy húsz oldalon, a fejem zúgott, nem értettem. Nehéz kiszúrni egy több mint 40 oldalas fórumból éppen azt amit téged érdekel.
Ha nem is számokkal, egy rövid tartalomjegyzékkel nem lehetne ellátni az egyes fórumokat, hogy mikor kezdődik pl. egy új téma.
Ne haragudjatok, ha esetleg nem hozzáértő dolgokat írtam.
Köszi, hogy létrehoztátok az egész Gazlapot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.04.19, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Milne!

Nem néztem a bravenetet, nem tudom mi az, beütve egy ingyen öszetevőket tartalmazó lap.
Sok chat program van, fél évig kerestem, de ez tűnt a legjobbnak és át is dolgoztam rendesen. Sajnos most nincs időm a lapot fejleszteni, ezért marad is.

Molnárka!

Régi beírásodra válaszolva: Ha hetente egy írás fölkerült volna a mellékletekhez, akkor maradt volna a régi helyén, de mivel 2 hónapig senki sem írt hozzá ezért lekevertem az "utolsó írásokat".
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.04.19, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gazfickó!

Ezt már többen is felvetették. A helyzet az, hogy ez a rendszer egyelőre nem tudja, a hozzászólásokat számozni!! A fejlesztők folyamatosan frissítik a rendszert, de nem tudni, hogy a számozás megoldott lesz-e. A" Hozzászólás témájában" meg lehet adni, hogy kinek a beírására szeretnél reagálni!!
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2005.04.19, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szevasztok, Kedves Illetékesek!

Nagyon jó volna, ha a hozzászólásoknak száma lenne.
Sokkal könnyebb (lenne) úgy utalni rájuk, és visszakeresni.

Tisztelettel:
Egy gazkukac
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2004.12.08, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem hiányzik a gazlapról Galagonya!

Tudom,hogy a mellékletekben megtalálhatom az irásait,amik nagyon jók.
Tudom azt is ,hogy sokat dolgozik ezeken a cikkeken.

Mégis hiányérzetem van!

A legnagyobb baj,hogy nehezen lehet rátalálni a mellékletekre és nem is utal semmi arra,hogy mi található ott!
Valami feltűnőbb helyre lehetne tenni és utlani rá,hogy Galagonya irásait ott találhatjuk.

Valami főcim?
Valami mi ráirányitja a figyelmet ezekre a mellékletekre!

Régen amikor reggelente bejöttem várt valami jó kis irás a fórumban tőle,valami a kandallón!
Most pedig semmi,.amikor időm van,akkor néha benézek a mellékletekbe,de mégis olyan számomra egész mintha számüztük volna Galagonyát!
Vissza az elejére
rferi
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2004.06.17, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jó lesz vigyázni az ilyen SMS falakkal!
A "másik" beszélgetőfelületen is akkor sz@rt be minden létező dolog, amikor feltették az SMS hirdetőfelületet.
Ennek a lapnak -sok egyébb mellett- az a fő vonzereje, hogy gyors.
Kár lenne érte
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.04.18, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Bejaboszi!

Dolgozom a chat-en, már régen a lap indulása előtt kerestem nekünk valót, de egyik sem volt a lapunkba illő. Vagy túl bonyolultak voltak, vagy csúnyák, vagy amelyik már megfelelt volna az nem futott nálunk, mert az internet szolgáltatótól kívánt volna plusz dolgokat. Fal

Most rengeteg dolgom van, de remélem egy héten belül sikerül egyet összehozni! Very Happy
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2004.04.18, 11:01    Hozzászólás témája: javaslat Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves lapkerteszek!

Tudom, hogy meg nagyon firss magocska vagyok itt nalatok, de lenne egy javaslatom:) , ha megengeditek.
Szerintem, erdemes lenne vmi csetfelet inditani az oldalnon, ahol biztositott az onlanj es folyamatos kommunikacio. Sztem sokak tetszeset elnyerne, es az oldalon is megjobban felpezsdulne az elet.
Az uzenofal is egy jo dolog, de uzengetesre valo, nem beszelgetesre. Picit korulmenyes, es a folyamatos frissitgetes megtordeli a beszelgetes varazsat. Es tokre orulok a csaldias legkornek, es sztem a cset kituno eszkoz lenne ennek kialakitasara/apolasara/ mitobb tovabb fejlesztesere:) mert kozvetlen.

csak ennyit akartam:)
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.03.29, 00:13    Hozzászólás témája: Re: nekem nem sikerült Hozzászólás, az előzmény idézésével

ginkgo írta:
Kedves Sede, a magánlevélben irtam, hogy bonyolultnak tartom a gazlap szerkezetét. Persze én nem vagyok informatikus. Nem sikerült avastagot választani, mert az előre elkészitettek nem nyerték meg a tetszésemet (ez az én hibám nem a tiétek) Akartam a honlapomról feltenni egy képet, majd a gépemről de csak egy üres kocka jött be.
A levél irással is bajlódom, hogyha egy konkrét levélre akarok választ, akár privát akár nyilvános. Csináld meg, hogy ültess a gépedhez egy ismerősödet akinek nem ez a szakmája de van számitogépes ismerete , és akkor meglátod, hogy milyen baja akad.
Persze lehet, hogy nekem kellene elmenni egy tanfolyamra.....Crying or Very sad

Szia Ginkgo!

Röviden válaszolok:
-Saját avatár feltöltését korábban nem terveztük, Dudibá kérésére lett csak engedélyezve. Sajnos tényleg volt egy kis probléma ami az én nevem alatt nem jelentkezett. Most már mindenkinél működik. Kérlek próbáld újra.
-Levél küldése: Ki kell tölteni minden mezőt, használd a felhasználó név keresése című gombot ha kell. Válasz esetén látsz egy olyan gombot, hogy idézet, ekkor beidézi a levelet, amelyre válaszolsz, vagy az új hozzászólás gombra egy megcímzett, de üres válaszlevelet ad.
-Sajna ez a dolog, hogy ültessek ide valakit nem igazán működik. Sosem fog pl avatárt föltölteni, és leragad az illető az akasztófánál. Aláírom, hogy aki bonyolult portálokhoz nem szokott, az kezdetben nehezen igazodik ki bennük. Itt minden elérhető a navigátorban, a többi meg csak hasznos információ, a lényeges dolgok kiemelése a címoldalra.
Vissza az elejére
Dudibá
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2004.03.28, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ginkgo,Te nem gingko akarsz lenni,mint a páfrányfenyő?
Na mind1!
Én sem tudtam feltenni a képem, és Sede rendes volt,elküldtem neki a képem,120*120-ast,és íme,feltette ennek e jóképű srácnak a képét.Addig a hgajas gorilla voltam!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
13 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban