15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Vendégeink a kertben(17)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Kertünk meglepetései (2)
Golgoták (17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Amarilisz /Hippeastrum/22
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Kertes sorozatok a nagyvilágból
Konyhakerti növények (14)
Hibiszkuszok (32)
Segítség csak kertészeti témákban(17)

- Tábortűz témák:
Kávéház (40)
IDŐJÁRÁS (61)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Találd ki (28)
Nagyik és ŐK..........(3)
GAZLAP szakácskönyv (71)
Slideshow & Videó
A Tudat keresése (2)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Vicces történetek,...képek(16)
Jópofa, "beszélő" elírásaink (6)
Kedvenc filmem, színészem

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
1:44:pm Bojtárgazdi :
Későn ébredtem, hajnalig a szúnyogok alig hagytak aludni. Mindenkinek szép napot kívánok!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:21:am Bojtárgazdi :
Szép napot! Én is későn ébredtem, és így is telefonhívásra.
6:28:am kutyus :
Jó reggelt!Tovább aludtam a szokásosnál
11:27:am Bojtárgazdi :
Szép napot! nekem munka futott be, manapság már ez a divat.
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! SZép Pünkösdi Ünnepet kívánok!
5:01:am kutyus :
Jó reggelt
5:06:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
4:04:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot.
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vélemények, Javaslatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vélemények, Javaslatok
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.04.14, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nagy.s
úgy tudom, a medvehagyma eddig is védett növény volt, nem??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagy.s
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2011.04.14, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Szeretnék kérni egy topikot, ahol a medvehagyma védetté nyilvánítását beszélhetjük meg. Úgy érzem lesz miről beszélgessünk. Az ügy elindult.
zafira
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.03.20, 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sede!

A Facebookos banner eltakarja a lenyíló menük szövegét. A két banner együtt nagyon széles, már az ediggi is feleslegesen széles volt. Túl sokat kell scrollozni, hogy egyáltalán olvasható tartalmat lássunk.

Lehetne csak a főoldalon. Rolling Eyes
hedi101
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2010.12.19, 00:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sede írta:
Szia, az megoldható lenne, hogy arra az oldalra menjen vissza ahol előtte voltál, kihagyva az üdvözlő képernyőt, vagy egy gombot rátéve, ha lenne rá időm. De sok értelmét nem látom, nem értem miért kell kilépni. Az emberek 99%-a nem lép ki a Facebookból, ezért nem értem, hogy innen miért kell kilépni, gondolom speciális körülmények lehetnek.

Smile
spec. , ja... Wink pl. cégnél, közös gépen fórumozok...
de nem szoktam itthon kilépni, gondolom, kiléptet,
ha időnként a cégnél, vagy másutt belépek, akkor itthon kidob.
Nem figyeltem még rá, de hétfőn megnézem,
ha el nem felejtem és lesz 5 percem a a munkaidőben netezni.
Lehet, hogy a cégnél automatikusan kilépek, mikor eljövök a géptől és nem csak simán becsukom az ablakot.
Firefox-ot használok itt is, ott is.

Mint idegen vetődtem partodra, vendégül éltem házadban
és barátként lépek ki ajtódon ó Föld!
/R.D. Tagore/
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2010.12.18, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia, az megoldható lenne, hogy arra az oldalra menjen vissza ahol előtte voltál, kihagyva az üdvözlő képernyőt, vagy egy gombot rátéve, ha lenne rá időm. De sok értelmét nem látom, nem értem miért kell kilépni. Az emberek 99%-a nem lép ki a Facebookból, ezért nem értem, hogy innen miért kell kilépni, gondolom speciális körülmények lehetnek.
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2010.12.18, 12:25    Hozzászólás témája: bejelentkezés-téma Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lehet,
már sokan-sokszor, már ezerszer megbeszéltétek... stb.
Én csak most gondoltam rá, hogy le is kellene írnom,
nem csak magamban dünnyögni:
Amikor olvasgatok a lapon és jön az inger,
hogy hozzászóljak valamelyik témához,
vagy csak cikket olvastam és utána pedig fórumoznék, bejelentkezem.
Ekkor a lap nem áll vissza oda, ahol bejelentkezés előtt olvastam.
Nem arra asorra... arra az oldalra sem, fórumra sem, cikkre sem.
Megoldható?
Nagy kérés?

Egyáltalán érthető mi a gondom?

Köszi, ha válaszoltok!
H

Mint idegen vetődtem partodra, vendégül éltem házadban
és barátként lépek ki ajtódon ó Föld!
/R.D. Tagore/
Vissza az elejére
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

yulduz írta:

Azért engedtem a témát,mert így nem az összes topikból kell eltüntetni az ilyen "megjegyzéseket".

Nagyon helyesen tetted!
Reggel óta le van zárva az a topic, de azóta legalább háromban olvasható a téma folytatása. Sőt ahogy olvasom még más fórumokon is!
Nem lehet az ilyen vitákat erőszakosan befejezni, akinek nagyon mondani kell valamit, úgyis elmondja, valahol, valamikor!
Hagyni kell, elül a zaj, előbb- utóbb!
Aki pedig nem akarja ezt hallani, csak azt az egy topicot kell kerülje!
Illetve, mostmár többet is!
A kertészetiben csend van, talán ott kellene olvasgatnunk és oda sokkal többet irnunk!
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen,mindenki úgy ír,ahogy tud....

Csak nem szeetem,mikor belekötnek olyanokba,akiknek eü-ok miatt rossz a helyesírása,magyarul:érezhetően dislexiás.Őket védeni kell,nem kapkodás miatt írnak helytelenül.
Amikor átteszek a jópofa elírások-ba idézeteket,ilyenekre nagyon figyelek,véletlenül se kerüljön át oda,elég baja az az illetőnek.
Neveket ne kérdezz,úgysem mondok

...meg az sem mindegy,ki milyen szövegkörnyezetben él.Ott föl sem tűnik a helytelen mondatszerkezet,ami nem a magyar nyelvtan szabálya szerint van.
Példa rá a sajátom:én az itteni beszédstílussal beszélek.Ez anyumnak rendszerint problémát okoz és rendszeresen rámszól,hogyan beszélek.Csak azt nem veszi észre,hogy ő az ország másik végében az ottani beszédstílussal beszél,ami viszont nekem bántja a fülemet.Mikor ezen egyszer összevitáztunk,az volt a válasza,hogy szemtelen vagyok vele,ne javítsam ki,Ő TUD helyesen beszélni.
Azóta nem válaszolok a megjegyzéseire,ami azóta is rendszeres még telefonos beszélgetéskor is.Emiatt aztán neveletlen vagyok,aki nem is válaszol a szavaira vagy másról beszél (témát váltok)
Rosszul esik,de igyekszem tiszetelni benne a szülőt és az időskort.Ez van.

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bangita
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézet:
... ne tudd meg,mennyi olyan helyesírási javításunk van a szövegekben,amiket szó nékül javítunk.

Jesszusom Yuldi, ezt most komolyan mondod??? Shocked

Minek? Mindenki úgy ír ahogy tud...ez van. Szúrja a szemünket...de akkor is.
Vissza az elejére
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ivey

Azért engedtem a témát,mert így nem az összes topikból kell eltüntetni az ilyen "megjegyzéseket".
Nekünk is nagyon elegünk van az állandó vitákból.

A "csípőből jött megjegyzésre" :a monitoron nem hallatszik a hangsúly.Egyre kevesebben értik a vicces megjegyzéseket,alapban gúnynak leszólásnak érzik.Sokszor lett emiatt is szólva emberkékre.Volt,aki bocsánatot kért az Illetőtől,mert nem sértésnek szánta,
volt,aki megsértődött,mert rá lett szólva miatta.

És sajnos,megint van bajkeverőnk is.Nem értem,mi öröme telik ebben,pedig állítólag iskolázott,bár a helyesírásán nem látszik.Azok legtöbbször nem elütések,súlyos hibák.Amik miatt ő durván ledorongolt már másokat...ahogy Molnárka megjegyezte kicsit lenneb:máséban a szálkát,magáéban a gerendát sem.

Bojti

Amikor nagyon mérges az ember,akár moderátor,akár nem,nem nézi legtöbbször a megfogalmazást.Igazad van,nem helyes,de ne tudd meg,mennyi olyan helyesírási javításunk van a szövegekben,amiket szó nékül javítunk.
Én itt vagyok már 2005 óta,nagyjából tudom,ki kapkod,kinek vannak problémái a helyesírással.Hogy az utóbbiak ne legyenek állandóan céltábla,inkább javítom a helyesírási hibákat.De előfodul,hogy elcsúszunk kisebb hibák felett olyanoknál,akiknél ez nem megszokott.

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
Ivey
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jaj Kati, ilyen szépet írni nekem ilyen korán Embarassed Tök jól esett, és jól indult a napom. Köszönöm Smile szív
Igen, ez az az érzés, ami engem mindig is elfogott, mikor felléptem a lapra. Ha volt kihagyás, mert összecsaptak a fejem fölött a hullámok, és utána csak egy kicsit benéztem, mindig olvashattam valahol egy melegszívű diskurálást!
Kívánom, hogy visszatérjünk (mindenki!) a régi kerékvágásba.

Szép napot Nektek! virág
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mufurcka
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 07:14    Hozzászólás témája: ref Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sia hkati
De jó hogy bezártad ,napokig ment volna Very Happy Very Happy Very Happy a szurálódás
hkati
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.10.08, 05:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Örülök, hogy ezt így ilyen szépen megfogalmaztad, tökéletesen egyezik az én véleményemmel.

(Csak úgy témától függetlenül mondom, valamelyik topikban valaki írta, hogy az akciós gyümölcsöt veszi, és erre neked volt egy azonnali, csípőből jövő reagálásod, hogy nehogy már ezért szégyenkezz....

Na, ekkor éreztem azt, hogy igen, ez az a lap, amiért szeretek ide járni. Bánom, hogy akkor és ott nem írtam le. Talán a reakciótok, a hangulat, a .... nem tudom mi volt...., amiért úgy elmondtam volna, hogy Ivey, ezért is szeretlek, és ezért is szeretek itt lenni. Laughing Laughing
Értitek ugye?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ivey
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.10.07, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem tudom, milyen gyakran nézitek a Műhely topicjait.
De szerintem már tűrhetetlen, ami az új topicban folyik a Tábortűzben. Tényleg hiba volt hangot és teret adni ennek akár részemről is, holott a másik új topicban azt írtam, van benne reláció és pozitív jelentőség (ill. hogy a bölcsebbekre bíznám a topic sorsát).

Átment teljes mértékben sértegetésbe, személyeskedésbe, mindenkiben tüske lesz, aki csak hozzá szól, mert minden egyes hozzászólásra van valamilyen negatív reakció. Mindegy, kinek van igaza! Ez az oldal számomra a megnyugvást nyújtja a tapasztalatok mellett! Ha öröm, ha bánat van, leírhatom Nektek! De így lefeküdni bass*us, hogy oltják egymást... És bennem is feszültség és idegesség, rossz érzés keletkezett a mai napon olvasott hozzászólások alapján, valljuk be, a valaha legnépszerűbb topic lett néhány óra alatt az a bizonyos Tábortüzes téma.

Ez csak az én véleményem és javaslatom, és ne haragudjatok, ha nem jó helyre írtam, nem akartam privit írni, mert nem is tudtam, kinek írjak.

De szerintem más is így gondolja, legalábbis aki azt szeretné, hogy a Gazlap ugyanazt jelentse számára, mint korábban, a sárdobálás előtt.
Hiányzik az oldalnak azon varázsa, ami tavaly áprilisban fogadott, amikor regisztráltam és még nem volt se a Csere-berésben ellentét, se máshol. Aztán jöttek sorra: egyesek nem jönnek többé, és ez nekünk is fáj, mások egy életre elítélik a másikat. Stb.

Sad
Csináljatok valamit Modikák közösen!! Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.09.28, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem is "csikorog a fülem" amikor olvasom a rémes elírásokat, de leginkább kijavítom, és passz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő
2 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban