15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 3 / 18286
Összes látogató: 9
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Hawaii rózsa - frangipani

- Tábortűz témák:
Vicces történetek,...képek(17)
Találd ki (29)
Valaki segítsen (22)
Írj bármilyen témáról (15)
Nagyik és ŐK..........(3)
IDŐJÁRÁS (62)
Kávéház (40)
Milyen öröm ért ma? (37)
GAZLAP szakácskönyv (72)
A Tudat keresése (3)
Kedvenc filmem, színészem
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
2:38:pm Bojtárgazdi :
Szép napot, Emmylie Kedves!
9:43:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek.
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:46:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:00:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:37:am kutyus :
Jó reggelt!
5:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:26:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!...az eső itt is szakad
7:20:am Etimami :
Jó reggelt. Esik az eső.
5:35:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:26:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (3)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (3)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Liriodendron
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.06.14, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szegedi kezdő kerttulajdonos vagyok Very Happy Ősszel költöztünk kertes házba, a terület még üres, csak a gyomok burjánzanak. Most kezdünk terepet rendezni, és már nagyon várjuk hogy ültethessünk Smile 1-2 kisebb fa már itt várja dézsákban hogy kinyújtóztathassa végre a gyökereit.
Erre az oldalra a golgotavirágok kapcsán tévedtem, most kalandozok egyéb témák felé, rengeteg jó tanácsot adtatok így ismeretlenül is Wink És nagyon örülök hogy ennyi növényszerető emberre találtam, nagyon jó itt nálatok a hangulat!

További szép napot Nektek!

"For, as one has well said: the horse abases the base, ennobles the noble. Likewise the dog."
(Jack London)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leki
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2007.06.12, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak most tévedtem ide.Embarassed
Pár szóval magamról. Férjemmel és 5 éves fiammal Budapesten élünk.
Kedvenc időtöltéseim: kertészkedés (~12 m2 es teraszon-illetve hétvégén anyukámnál vidéken), főzés/sütés (esti kikapcsolódásként a napi munka után) és néha jut még idő egy kis olvasásra is (főleg lefekvés előtt, ha nem zuhanok be az ágyba).
Eleinte csak véletlenül kerültem többször ide. De azóta ha van egy kis időm benézek Hozzátok.
Nagyon jó hangulatú az oldal, simogatja a lelkemet. Köszönöm Mindenkinek! Ok
Vissza az elejére
Yantha
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.06.11, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bár már én sem vagyok teljesen újnak mondható, még csak nem rég kalandoztam körbe a gazlapot, idáig föképp a kertészeti forumon voltam.
Ezúton is köszönöm a sok tanácsot és segítséget mindenkinek!

Hát, én egy lassan eladósorba kerülö leány lennék, Budapesti, még a szüleimnél lakom és tanulok. Még "fiatal koromban" ragadt rám a kertészkedés, apum jóvoltából, hatalmas hibiszkuszfát nevelt, ami folyamtosan virágzott is neki, talán ezért lettek az első számú kedvenceim. Az oldalt azonban husevö növények jóvoltából találtam, de elkalandozva rájöttem, hogy van még mit tanulnom! Számos remek ötletet és tanácsot kaptam már idáig is tőletek, és örülök, hogy akadnak még olyan emberek, akik hasonló hévvel szeretik növényeiket. Az a típusu ember vagyok, aki inkább a rosszabb állapotban lévö növényt választja. Hogy majd nálam nőjön nagyra, virágozzon, ne egy kész már "tökéletes" növénnyel legyek gazdagabb.
Hát így ennyi, remélem elég követhető voltam Very Happy
További szép estét mindenkionek! cigánykerék
Vissza az elejére
zitus
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2007.06.11, 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem rendhagyó bemutatkozás,meg nem is azért mert különcködni szeretnék: csak úgy Embarassed

Egy lány vagyok csupán a sok közül,ki családi házból ,egy panelba került.
Én úgy döntöttem ,itt nem maradok! Mert én kertészkedni akarok!'Szeretnék''vágyok'. Hiszen olyan csodálatos,dolog!

Sziasztok:zitus
aprooka
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.06.11, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bár már nem vagyok teljesen új, de nagyon élvezem ezt az oldalt.még mindig az újdonság erejével hat rám minden.pl.: ez a kis bemutatkozási lehetőség is.
annyira élvezem hogy pezseg az egész oldal.
nem is gondoltam volna hogy ennyi hozzám hasonló mániákus szenvedélybeteg növényimádó van még kicsiny hazámban.ez teljesen feldob!!!! Pá-pá
legszívesebben egész nap a gép előtt ülnék, de hát néha ugyebár dolgozni is kell. Computer
Vissza az elejére
böbe
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.06.05, 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok ! Most találtam meg ezt a bemutatkozó topicot ! Már az iriszes topicban írogattam , de akkor bemutatkozom kicsit bővebben is ! Kicsi faluban élek , 43-éves vagyok , van két csodálatos gyermekem , egy fiú aki 21-éves és 13-éves a kislányom . Valamikor a Máv-nál dolgoztam , de sajnos egy súlyos betegség miatt ma már nyugdíjas vagyok . A virágokat nagyon szeretem , de az igaz szerelem nos , ők az íriszek !!! Smile)) Mikor a virágaim között vagyok gyógyul a lelkem !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hedi101
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2007.06.01, 20:37    Hozzászólás témája: Re: Köszönet! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Molnarka írta:
Szeretem az olyan embereket akik jól érzik magukat a bőrükben. Very Happy

Ennek igazán örülök,
gondolom te is még csak 18 éves vagy, mint itt oly sokan közületek - ünk, esetleg 19... Embarassed
de az tény, egyenes ember vagyok és azt várom el másoktól is...csak időnként szépítem a valóságot!Wink

Mindenkinek köszönöm a kedves fogadtatást! könnyű függővé válni itt
Vissza az elejére
snowwhite
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.06.01, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszi bau, de sajna szinte minden név amit kitaláltam volna foglalt volt, és a hugom találta rám, mert nekemis hosszu fekete a hajam, igy maradt rajtam,,Igaz ezt talán a másik rovatba kellett volna irni?.. nemtudom
Vissza az elejére
hedi101
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2007.05.30, 22:27    Hozzászólás témája: Köszönet! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi Yulduz,
megtaláltam,
ha előre hozod, úgy könnyebb Smile

nos, akkor megejtem a bemutatkozást, Cool
Hédi a keresztnevem (ki gondolná?) szakmámra nézve zöldség és dísznövény kertész (8-10 év), Shocked
pill. titkárnősködöm egy cégnél (5 év) férjnél vagyok (Zoli, 8 éve) vidéken élek, kertes házban (18+8 év) éltem városokban is (fél év Gyula+1 év Debrecen+fél év külföld + 1 év Debrecen+4 év Budapest) Embarassed
macskás vagyok: Mici és Zorró
Jesszom-Pepi - már csak a fehérneműm mérete hiányzik... M Wink
ja, rendesen a talpamra estem és imádom a szakmámat, a növényeket és még sok mindent...

Hédi
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.05.26, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bauka, én már kipróbáltam....

Snowwhite neve = Hófehérke, és hallgat is rá!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
snowwhite
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.05.26, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia, nem is tudom mit meséljek, éppen gyesen vagyok itthon kicsim 1 éves leányka, aki imádja a kertet Very Happy
Most vettünk családi házat, és tul vagyunk a kert feltöltésével amibe már sokféle virágot gyűjtőgettem őssze, lassan épitgetem a sziklakertem a csobogokával, és sok mindent nem tudok még a növényekkel kapcsolatosan.
Rég mindig bejöttem ha elakadtam, csak most regiztem be nemrég,,,
Vissza az elejére
snowwhite
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.05.26, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!!!
Ide találtam Pá-pá
Huuu, sokféle növénykém van, de sokszor azokat veszem meg a kertészetben amelyik kis árvák és nem kell szinte senkinek, mert életet bele nevelni ezaz igazi öröm, meghálálja,,,szeretem a kertem épitgetni Very Happy
Vissza az elejére
BlackRose.
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.05.21, 16:34    Hozzászólás témája: -- Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szakács Klaudia vagyok, a jól ismert Ercsi unokahuga Very Happy .
11 éves (a legfiatalabb gazlapozó(elvileg))
képecckék rólam:Eltüntettem a képeimet,mert Yuldimami figyelmeztette Ercsit,Ercsi meg engem Köszike nektek!!!

Legutóbb BlackRose. szerkesztette (2007.07.09, 20:07), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
farkasaniko
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.05.18, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Gazosok!

Elöljáróban annyit hogy most ismerkedem a nettel és a gazlappal is ugyhogy csodát még ne várjatok tőlem.

25 éves vagyok 2.5 éve feleség és 14 hónapja anya. Ezek a legcsodálatosabb dolgok amik eddig velem történtek.

5 éve dolgozom a helyi bölcsödében gondozónő ként.( most gyed de szeptembertől a -lánykámmal- visszamegyek dolgozni)

Csongrád megyében lakunk, Szegedtől 40 km-re egy kis faluban.

A többi dolog majd kiderül rólam menet közben!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nyiffi
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2007.05.16, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jé, ilyen topik is van...
Nos hát akkor én is írok valamit magamról. 1988-ban születtem, Anna Regina a nevem, de ez igazából irreleváns, most felvételiztem egyetemre. Nagyon szeretnék biológia szakos tanár lenni, szeretem az idegen nyelveket, szeretem a szépirodalmat, az idegen nyelveket (francia, orosz, német, lengyel, latin, héber), a növényeket (ezért is vagyok itt), nincs sokféle növényem itthon, mert nem férnék el tőlük, de ha elmegyek egy kiállításra vagy kertészeti üzletbe, az biztos, hogy onnan cserepes növény nélkül nem térek haza.
Általában a kisebb termetű növényeket kedvelem, az apróbb pozsgásokat, kaktuszokat, rovarevőket, de van egy Benjámin nevű fikuszom is, aki éveken belül elég nagyra fog nőni reményeim szerint. Szeretem az egysejtűeket is, elbűvölőnek tartom, hogy mennyi mindenre képesek, holott milyen aprók és mennyivel egyszerűbb a felépítésük.
Szeretek kreatívkodni, festeni, rajzolni, írni (vers, napló, regény, novella, esszé), fotózni, városban járkálni, kertészkedni, utazni, vonatozni, mindent szeretek.
Van egy nagy vörös, kövér macskám, Bandika, és egy kék-fehér hullámos papagájom, Pollux (nevéből sejteni lehet, hogy volt párja, de ő elhunyt). Szeretem az állatokat, de mivel egy budapesti toronyházban élek, az ötödik emeleten egy anyukával, egyelőre több állatom nemigen lehet. Ősszel Szegedre költözöm a kedvesemhez, mert oda felvételiztem egyetemre.
És holnap érettségizem emelt szinten biológiából. :)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Következő
3 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban