15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 2 / 18286
Összes látogató: 8
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Konyhakerti növények (14)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Vendégeink a kertben(17)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Kertünk meglepetései (2)
Golgoták (17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Amarilisz /Hippeastrum/22
Kertes sorozatok a nagyvilágból
Hibiszkuszok (32)
Segítség csak kertészeti témákban(17)

- Tábortűz témák:
GAZLAP szakácskönyv (71)
IDŐJÁRÁS (61)
Találd ki (28)
Milyen öröm ért ma? (37)
Kávéház (40)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Vicces történetek,...képek(16)
Jópofa, "beszélő" elírásaink (6)
A Tudat keresése (2)
Nagyik és ŐK..........(3)
Slideshow & Videó

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
1:42:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:23:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
1:44:pm Bojtárgazdi :
Későn ébredtem, hajnalig a szúnyogok alig hagytak aludni. Mindenkinek szép napot kívánok!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:21:am Bojtárgazdi :
Szép napot! Én is későn ébredtem, és így is telefonhívásra.
6:28:am kutyus :
Jó reggelt!Tovább aludtam a szokásosnál
11:27:am Bojtárgazdi :
Szép napot! nekem munka futott be, manapság már ez a divat.
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! SZép Pünkösdi Ünnepet kívánok!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (3)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (3)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Susie
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 02:01    Hozzászólás témája: bemutatkozásom Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile
Hát ide is eljutottam végre. Smile Már régen olvasgattalak titeket, aztán én is regiztem, mert úgy éreztem, ebből nem maradhatok ki. Nagyon tetszik az oldal, és az egész fórum is úgy ahogy van (részletezném, de minden tetszik:) )
Nagyon szeretem a szobanövényeket, van Klíviám, Azokáliám (bár igy a neten nem találom, a virágos ezt mondta), citromillatú mustkátlim, guzmániám, nagyon szeretem a korallvirágokat (ebből is van) és a fokföldi ibolyákat. Van egy félfutó és 2 "sima" muskátlim.
Valódi kerttulajdonos azóta vagyok (úgy érzem), amióta felástam a kertecskémet konyhakertnek (idén május 21.), jó későn kezdtem, de mégis lett belőle valami. Gaz volt, azaz gaztenger. Aztán lenyírtama füvet, s felástam. Közben ülteté, magvetés, ahol már fel volt ásva stb. Smile Nagyon izgalmas volt, és mindenki csak figyelte, hogy mi lesz ebből. Ma már nagyon szép, olyan igazi kert formájú. Nagyon szeretem, az első kertem, és nagyon lelkes vagyok. Smile Irtátok, hogy sokan így kezdtétek, örülök, hogy vannak sorstársaim. Smile
Van egy kisfiam, ő 3,5 éves, nagyon szeret a kertben lenni, és segiteni is. Smile Na meg legkéregetni előre a paprikát, amikor még csak "gyerek" stb. Imádja a zöldségeket.
Én vegetáriánus vagyok, úgyhogy én elélnék egy konyhakertben is szivesen. Smile
Minden nap feljövök ide, és olvasgatok. Sok jó tanácsot, ihletet és kedvet kapok tőletek, amit nagyon köszönök! Nagyon jó a társaság, és szeretnék a tagja lenni! Wink Embarassed
Egyenlőre ennyi lett volna. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lel01
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2007.07.26, 08:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Itt küldöm az ígért képeket Krisztiről és a kertjéről. Copfok sajnos most nincsenek, az oviban elhagyta a hajgumit.
[img] http://www.kismadar.hu/index.php?aid=4135&picid=119185 [/img]

[img] http://www.kismadar.hu/index.php?aid=4135&picid=119185&current=1 [/img]

[img] http://www.kismadar.hu/index.php?aid=4135&picid=119187&current=2 [/img]

[img] http://www.kismadar.hu/index.php?aid=4135&picid=119186&current=3 [/img]

[img] http://www.kismadar.hu/index.php?aid=4135&picid=119188&current=4 [/img]

https://www.facebook.com/bela.schmatz
Vissza az elejére
bucimaci
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2007.07.23, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kriszti vagyok, 5 és fél éves vagyok. Anyukám, lel01 segített regisztrálni. 2 copfom van. Van egy saját kertem. Van benne árnyliliom. Anyával együtt ültettünk néhány begóniát. Vettünk virágsegítő port (perlitet).
Vissza az elejére
szonik
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.07.20, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm Mindenkinek a kedves fogadtatást.
Pampanéni, jó a jelmezed, az enyém a pókember.
A Mamával lefényképezzük a másik 2 cicát és a növényeimet és segit megmutatni.
Mára elköszönök, puszi Mindenkinek. Karcsi
Előlegbe: Lucifer és Pötyi
Vissza az elejére
szonik
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.07.20, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csókolom és sziasztok!
Karcsi vagyok, a Mamám, Azalea segített a regisztrálásban. 8 éves leszek. Szoktam segíteni Mamámnak a locsolásban, fűnyírásban, cicák és kutyusok etetésében és a mosogatásban is Confused .
Van néhány saját növényem és 3 cicám.
Ő a kedvencem, Manci:
Vissza az elejére
encivirag
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.07.09, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Very Happy Sziasztok!
Én ma regisztráltam! Teljesen véletlenül akadtam rá az oldalra, nagyon tetszik! Móninak hívnak, 34 éves vagyok, imádom a virágokat! Fokföldit, hibiszkuszt, korallvirágot gyüjtöm, és szaporítani is próbálom! Zala megyében, Lentiben lakom, van egy virágboltos barátnőm akitől sok értékes növényt kunyiztam már! Bízom benne, hogy befogadtok, és találok az oldalon hozzám hasonló érdeklődésikörü gazostársakat! Embarassed
Ria15
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.07.09, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én egy 15 éves lány vagyok Madáról,és tegnap óta vagyok tag.
Vikinek hívnak.Imádom a lovakat és a kaktuszokat na meg a rózsákat.Kicsit furi lány vagyok,mert hamar változik a hangulatom.Na de ennyi elég is bemutatkozásnak majd megismertek jobban ha dumcsizunk. Örülök hogy tag lehetek! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Geri95
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.07.06, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Én most regiztem. Annaka csalt ide!Én is olyan vagyok mint Citrom mert ROSSZ a helyesirásom.12 évesvagyok Budán lakom a Xll.kerületben lakom.Van egy tesom akit ugy becézünk, hogy cuni igazábol, Rékának hívják. 19 honapos lesz 24.-én,koraszülütt volt (sajna). Szépen pótolja azóta a lemaradását.
Remélem befogadtok Very Happy

Ő anyu és Cuni

Legutóbb Geri95 szerkesztette (2007.07.06, 07:57), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Liriodendron
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.06.15, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Oké, engedek a többség akaratának Very Happy Akkor legyen röviden Litu, most belevettem az aláírásomba is. Remélem így megfelel mindenkinek Smile

Sziasztok!

"For, as one has well said: the horse abases the base, ennobles the noble. Likewise the dog."
(Jack London)
Vissza az elejére
Erwinnie
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.06.15, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hat... Very Happy en Romaniaban lakom Erdelyben egy kissebb varoskaban 17 eves leszek okt. Very Happy Hajam szine voros ugyan ugy mint Pumuklinak(avatarban lathato kepen levo figura)nah Nemtom' azert lehet nem eppen annyira voros de hasonlo,szuleim viragainak nevet nem tudom Nemtom' megmondani mert nem ertek meg annyira a novenyekhez Sad ,azt tudom az eggyik szobaban van egy nagy fikusz a teteje mar kezd le gorbulni.Hat viragok nagy resze a konyhaban van ablokban meg minden hol van vagy korul belul 14 virag ezek kozul azt hiszem csak 3 vagy 4 viragik a tobbi nem.En inkabb a palmafelek fele huzodok de szeretem a kaktuszokat is meg a tobbi szep viragot is. Vigyor
Erwinnie
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.06.15, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Szotyi! Very Happy Hat...kertemben nem sok mert tombhazban lakom Very Happy itt sajat novenyem egy konnyezo palma mely eddig csak 1m esre nott meg aszt hiszem 6 levele van de most buik a 7-edik répa de aszt hiszem azert lett ilyen magas mert nyulik az ablak fele a feny utan mert nem tehetem sehova magasabbra mert eleg nagy a cserep is Smile E most nem reg gondoltam, arra hogy komojabban foglalkozzak az ilyesmivel Very Happy ,szuleimnek van meg egy jo par viraga itt de azok nem az enyemek Smile . Pá-pá
Erwinnie
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.06.15, 15:34    Hozzászólás témája: hihi a nevem Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok bocsi a Nickert ha neheznek tunik de nem jutott mas eszembe Very Happy engem maskulomben ERVIN-nek hivnak szolithattok igy ha ez konnyebb,a nickemet a nevem kis atalakitasabol szereztem sokat gondolkodtam meg ki talatam hmm de vegulis ennek eredmenyere meg szuletett a nickem hihi répa ugyhogy ennel maradtam de szolihattok ERVIN-nek Very Happy Pá-pá
Vissza az elejére
Erwinnie
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.06.15, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!!! Very Happy En egy romaniai kis-varosban lakom. Az interneten keresgelve kemia essze utan vetlenul talaltam ra erre az oldalra.Nagyon tetszik!!!! nagyon jo a hangulat es sok novenykedvelo ember van itt.Eszre vettem sok erdekes informaciot lehet itt talani.Remelem szivesen fogok " fertozodni" az itteni "gazolassal" Very Happy Nagyon orulok hogy ra talaltam erre a web-oldalra. Very Happy
Tovabbi szep napot!!! Pá-pá
Vissza az elejére
Liriodendron
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.06.14, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! Azt hiszem szívesen fogok fertőződni Smile

Kata, akkor majdnem egyidős kertgazdik vagyunk Smile Mi októberben költöztünk. És még nagyon sok tanulnivalóm van ezen a téren Smile

Fel fogok bukkanni mindenfelé, sziasztok! Wink

"For, as one has well said: the horse abases the base, ennobles the noble. Likewise the dog."
(Jack London)
Vissza az elejére
s_kata
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.06.14, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Liriodendron!
Egy cipőben járunk. Én is kezdő kerttulajdonos vagyok. 2006. novemberben költöztünk kertes házba. Itt a gazon nagyon sok kedves, jólelkű emberrel találkoztam, akik önzetlenül, pusztán emberségből, barátságból és a növények iránti szeretetből sok tanáccsal segítették botladozó lépéseimet a növénytermesztés terén.

Érezd jól magad köztünk, meglásd igaz barátokra lelsz, még ha nem is ismered Őket személyesen.
Puszi
Kata

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Következő
2 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban