15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
2:12:pm Bojtárgazdi :
Én már csak kellemes délutánt tudok kívánni.
5:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:29:am kutyus :
Jó reggelt....indul az új hét....
7:27:am pili :
Szép vasárnapot!
3:50:pm aszokfa :
Szép napot! Munkával nekem is! Földfelszintakaró egyengetéssel múlatom az időt
10:35:am Bojtárgazdi :
Szép hétvégét! Nekem munkával is telik, de ennek örülök.
9:46:am tamarik :
Mindenkinek kellemes hétvégét, jó pihenést!
5:13:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:31:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:18:am kutyus :
Jó reggelt!
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:36:am kutyus :
Jó reggelt!
6:00:am aszokfa :
Irány a szőlő! Jó reggelt!
5:10:am kutyus :
Jó reggelt
5:30:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (3)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (3)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
EVAlujza
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.02.16, 19:51    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözöllek Benneteket
Karácsony óta ismekedem a nettel, segítséggel regisztráltam a Gazlapra.
Sok szépet hallottam rólatok, s mivel magam is virágkedvelő vagyok, örömmel olvasom tapasztalataitokat, hasznos tanácsaitokat.
Somogy megyében, Nagyatádon élek.
Egy 1. emeleti balkonom és 10 km-re Nagyatádtól, egy kis pincém és kertem van sok-sok virággal.
Szívesen töltöm közetetek az időmet.

Éva
mama53
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.02.16, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

jó reggelt minde kedves hozzám szólónak üdvözlet az új tagnak csoda szép a kompozícioja,a kertemről a képekkel még gondba vagyok,de nagyon igyekszem megtanulni,felrakni,de még ezzel a fránya írással is ide feszorultam.egy pár különlegesség:páfrányfenyő,citrom illatu fenyő,vadkörtefa,szelídgesztenye,vadcseresznye,mandula,a gyümölcsnek minden fajtája stb,avirágokról később,most sietek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tournesols
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.02.16, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Smile Sziasztok!! Új vagyok és még kicsit elveszett itt ezen az oldalon Embarassed Remélem befogadtok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mama53
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.02.15, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kedves gazosok!én is ide jöttem közétek először azthittem ,nekem is valami verset kell faragni,de igy 50 körül örülök hogy a net világába bebirtam férközni nem egyszerü.remélem szivesen fogadtok,mert aki a virágot szereti.......
Vissza az elejére
aniko42
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.02.15, 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv az új tagoknak Laughing
Szeretem az informókusokat mióta az egyik rokon a harmadik segítség kérésem után közölte "ennyire hülye nem lehetsz ,hogy magyar nyelvű telepítővel nem tudod rendbe szedni a géped "
Következő lépésben közölte a BIOS nekem tiltott.Naná hogy megnéztem ahogy kitette a lábát az ajtón Laughing
Ennek 5 éve és azóta elvarázsolt a gép és a net Very Happy

Anikó

...........................

skype van kérd el
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Olga
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2007.02.15, 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia, Atis! Taníts meg minket is az újdonságokra! Egy kis továbbképzés sokunkra ráférne. / Magam részéről legalábbis nem szégyellem, hogy távol állok a számítógépes virtuozitástól./ Csinálj egy új topikot! Mit szólsz hozzá? pacsi
Vissza az elejére
Atis
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.02.14, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

De jó, hogy ennyien örültök minden új tagnak, tehát nekem is. Very Happy
Na szóval, ahogy igértem, most itt vagyok a bemutatkozósban. Az az igazság, hogy annyira nem is vagyok új, mert családilag van közöm a laphoz. Mondjuk úgy, hogy én biztosítottam eddig is (meg még remélem nagyon sokáig) KicsiSolyának a technikai hátteret a gazoláshoz. Így aztán képben vagyok sokmindenben. Talán emlékeztek még a Cziky szavazósára..., na ahhhoz is volt közöm.
Matematika, fizika, informatika szakos tanárként tanítok általános iskolákba, illetve rendszerinformatikusként rendszergazdai feladatokat is ellátok. Szóval ha valakinek gondja van, kérdezzen bátran, segítek ha tudok. (És ha sokat kérdeztek, hamar kihajtok magomból! Very Happy )
Na meg ugye az mégiscsak jobban adja ki magát, hogy a busós talira már alanyi jogon mehetek.
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.02.11, 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Pár napja regisztráltam de csak most találtam meg ezt a rovatot.Kicsit el vagyok még veszve itt köztetek.
Két gyermekem már felnött igy férjemmel élek egy kertes házban ahol bizony akad tennivalo.
Attol függetlenül szeretem az internetet is 58 éves létemre "belekezdtem" és hasznalom is.
Ennyit magamrol.

Üdv.Emmylie
Vissza az elejére
aniko42
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.02.09, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Régen olvaslak benneteket és nagyon tetszik ahogy segítitek egymást.
Nem is tudom mit írhatnék magamról?
Családos vagyok 2 felnőtt lányom van a nagyobb már 2 éve nem él velünk de unoka még nincs.Rokkantnyugdíjas vagyok de a rosszabb fajtából aki nem akar tudomást venni a korlátairól Wink
Szív és érrendszeri betegségem van agyérszűkülettel és nyakcsigolya roppanással spékelve ezért inkább a cserepes növényeket részesítem előnyben a kintiekért inkább csak csurog a nyálam .
Remélem sokáig fogok még itt jó tanácsokat olvasni Very Happy
Ennyit tömören és ha van kérdésetek arra szivesen válaszolok Very Happy

Anikó

...........................

skype van kérd el
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kiseditke
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.02.08, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Mindenkinek!

Már rég kisérem figyelemmel ezt a számomra érdekes oldalakat és bevallóm eddig még nem iratkoztam fel.Mostanság kpatam egy izmos feladatot egy kertet és egy szépítésre váro kis otthont kaptam.Ezért gondoltam beállhatok a csapatba hisz mostmár nekem is fontos feladatom van a nagy anyatermészetben!!! És lehet sőt biztos segítséget kéerk e remek feladat folyamán tőletek TI BÖLCS AGGOK hogy tanítsatok!!!
Vissza az elejére
bujo
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.02.01, 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Cat!

Köszöntelek szeretettel! Rengeteg növénykéd van Rolling Eyes Lehet, hogy kicsi lesz az 1000m2 Nekik? Wink
Kívánom, hogy minél előbb berendezkedj új otthonodba, de azért gyere és mesélj a Gazlapon is! Laughing

Üdv:Jolko
Vissza az elejére
cat
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.02.01, 04:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Miután szétnéztem a topicokban, illendő, hogy írjak pár sort magamról.
Nagy virágrajongó vagyok, bár mindenevő, de azért akadnak kedvenceim. Kb 400 db kaktuszom van, sok amarilliszem, sok gumós begóniám, legalább öt színváltozatban fokföldi ibolyám, öt színben rhododendronom és az új hobbi: kb. 10 db orchidea. Az utóbbiakat általában félhullán vettem, virágok leszáradva, viszont 300-900 Ft. körül.
Az egyik most hozza a harmadik virágszárát, a másik október óta virágzik a 15 fokos konyhában, rém büszke vagyok rájuk.
Ősszel költöztem az ország délkeleti csücskéből az északnyugatiba, a virágok meg is sínylették tisztességesen, különösen a rhododendronok levelei égtek meg. Most építkezem, talán a nyáron már végleges helyünkre kerülünk a virágokkal. Kb 1000 m2 telek lesz, fő a fejem, hogyan is alakítsam ki, hogy mindennek legyen helye, virágoknak, fűnek, gyümölcsnek, konyhakertnek.
Vissza az elejére
millike
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2007.01.31, 21:40    Hozzászólás témája: Néhány szót magamról Hozzászólás, az előzmény idézésével

Millike helyett Marikának hivnak,a lányunkat neveztük Millikének /ö Eszter/,amikor kicsi volt.Az Alpok lábánál lakunk egy kicsi városban.
Kertünk sajnos nincs,ezért inkább a szobanövények,ezenbelül is a fokföldi ibolyák a kedvenceim.De valamennyi szobai ill.kerti virág el tud varézsolni.
Nagyon szeretünk a közeli hegyekben kirándulni és gyüjtögetni mindent,amiből bármilyen lakásdiszt tudunk kreálni.Nagyon szeretjük a kutyusokat,nekünk egy border collienk van.2 éves,és egy Győr melletti kutyamenhelyről hoztuk.Nagyon kedves kis jószág,már ezerszer meghálálta ragaszkodásával,hogy magunkhoz vettük.Majdha már odáig fejlődök,akkor majd teszek fel képet róla és az ibolyáimról is,ha tavasszal ismét virágba borulnak.Egyenlőre ennyit ,ha kérdeznétek,tegyétek nyugodtan. ugra Mindenkit üdvözlök:Marika
Vissza az elejére
biopite
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.01.30, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

szia Margó..Smile...majd meglátod milyen jó ITT!Smile...olvassgass...irogass...és tegyél fel szép képeket:-)...nekem sincs kertem...de ez engem nem gátol semmiben..ugyanugy "gazolok"..mint akinek van:-)...
ez a tiéd...mert ránk találtálSmile
http://www.fotokep.hu/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=41976&g2_serialNumber=1

http://www.mandurateam.biz/feheragoo/
http://www.fotokep.hu/v/biopite/
Vissza az elejére
margó06
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.01.30, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a fogadtatást.Hihetetlen milyen kedves emberek vannak itt.Egy kis időt kérek, a képfeltöltés meghaladja a képességeim. Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
9 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban