14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
magok
Egzotikus és különleges növények (15)
Leanderek(18)
Szobanövények (22)
Gloriosa Rothschildiana (2.)
Szárazkert
Szárazkert
Mocsári hibiszkus /H.Moscheuttos/....(8)
Növények,virágok vetéséről amit tudnunk kell (6)
Sziklakerti növényeink (13)
Mangó, kiwi és egyéb egzotikus gyümölcsök (4)
Paprikák, chilik (5)

- Tábortűz témák:
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (69)
IDŐJÁRÁS (59)
Találd ki (28)
Események........kiállítások....programok (4)
Kávéház (40)
Vicces történetek,...képek(16)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Milyen öröm ért ma? (37)
A Tudat keresése (2)
A Természet csodái zenei aláfestéssel.
Versek, költemények (4)
Írj bármilyen témáról (15)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
8:50:am Emmylie :
Jo reggelt szép napot
5:39:am kutyus :
Jó reggelt!
5:51:am erdőmenti :
Jó reggelt, szép hetet Mindenkinek!
5:38:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:17:am tercsi :
ebben a cikkben jól le van írva! Sok sikert hozzá!
11:16:am tercsi :
http://novenytar.krp. hu/novenytar/sarkanyf a-tarka-dracena/30
10:45:am Boncamano :
Sziasztok, a sárkányfám szára elkezdett puhulni, nem adtam neki sok vizet soha a levelei egyre sárgábbak. azon gondolkodom hogy levágom hogy megmentsem kb 10 éves 4 egű. Mit tegyek, segítségetek megköszönném.
8:10:am Emmylie :
Jo reggelt szép vasárnapot
5:48:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:44:am kutyus :
Jó reggelt
5:20:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
10:56:pm Emmylie :
Jo éjszakát.
5:37:am erdőmenti :
Jó reggelt, szép hetet Mindenkinek!
10:45:pm Emmylie :
Jo éjszakát
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (3)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (3)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vica
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2007.08.17, 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezt a topikot lezártuk, mert már túl "nagyra nőtt". Folytatás itt:

Bemutatkozás (4)
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2007.08.15, 15:48    Hozzászólás témája: !! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Légy üdvözölve SzóLó!Már mikor beléptem ,és ránéztem a nevekre láttam,hogy új ember van a láthatáron,jó nick névvel.Rögtön írtam is egy privit Laughing Laughing Laughing Tényleg nagyon érdekeset csinálsz,ezt én is csak messziről hallottam.Később ,ha szabad, tehetnél fel képeket.Érezd jól magd körünkben,látom humorodnál vagy,itt abban sincs hiány. Laughing Laughing
ha csak a legtehetségesebb madarak énekelnének.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SzódásLova
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.08.15, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Aggyon Isten!

tulok
Kedves Tik, itt is bemutatkoznék, mivel a Kertészetbe már írtam volt.

Egy szennyvíztisztító cégnél dolgozom, amelyik üvegházakat tesz a műtárgyak fölé, az üvegházakba meg növényeket, akik a szennyvízbe lógatják a gyökereiket. Tehát: Adott néhány rettenetes méretű üvegház, és egy nem túl fajgazdag, de spéci állomány. Ezt az állományt szeretném kibővíteni más fajokkal, és természetesen adnék a kapott dolgok helyett nálam élő érdekességeket.balta PL tárógyökeret. (Colocasia aesculenta). Vagy amit kértek, és van.

Legyen zöld az ujjatok!

SzóLó
Liriodendron
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.08.14, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kesanya, üdv itt, és érezd magad nagyon jól közöttünk!

"For, as one has well said: the horse abases the base, ennobles the noble. Likewise the dog."
(Jack London)
Vissza az elejére
farkasaniko
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.08.14, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv Kesanya!

Gyere sokszor a lapra és hozz sok gyönyörű képet! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kesanya76
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.08.14, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

gili Öööö, ugyan nem az ünnepelt vagyok, de jöttem bemutatkozni! Wink
Sziasztok!
Rodoszi nyaralás után leandermániával erősen megfertőződve keveredtem ide, és úgy tűnik, hogy a mániáim száma újból gyarapodott! Shocked

Érden, családi házban lakunk, egy 6 és fél éves, ugyancsak virágmániás kiscsajjal... Én imádom, párom egyelőre csak nagyokat nyelve eltűri a virágaimat... Futó muskátlik, egyre szebben gyarapodó számú leandereim vannak, meg ami a kertben tud lenni egy kezdőnek... Wink
Nagy kedvencem a porcsinrózsa (én csak purcsinak hívom Razz) szerintem tündéri abban a millió színben...
Hirtelen és röviden ennyi így a 2. hozzászólásomra!
Üdv, Kesanya lepke
Vissza az elejére
chaton
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2007.08.11, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Virágkedvelő Barátaim!
Bár nem olyan régen vagyok még csak itt, de az első pillanattól kezdve érik bennem ez a néhány sor. (csak nem akartam érzelgősköni Rolling Eyes )
Jó veletek!
Ebben a mai világban, ahol az ember mellett elmennek segítségnyújtás helyett, kifejezetten jó érzés, hogy van egy hely, ahol szeretettel fogadnak. Pedig nem is ismer senki. Very Happy
Mint mindenki, egyszerűen rabja lettem a gazlapnak,( már amennyire ezt két kisgyerek mellett lehet Laughing ) mert jó itt lenni és érezni, hogy mindenkit érdekel a másik ember gondja, vágyai...
Na befejeztem... Razz
Nehogy sírjatok! Very Happy
és tényleg igaz: aki a virágot szereti...de hát ti is tudjátok, érzitek
Vissza az elejére
mariko
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.08.07, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok, megpróbálok bemutatkozni. Mari vagyok, Halászin lakom /Mosonmagyaróvár mellett, a Mosoni Duna partján/. Nagyon szeretem a virágokat, növényeket, állatokat. Jelenleg csak egy dundi boxer kutyám van. Férjemmel Ausztriába ingázunk minden nap, két szabad napunk van a hétfő és a kedd. Ekkor olvasgatlak benneteket, ha kicsit pihenek. esténként csak bekukkantásra és kert locsizásra van időm. Három gyerekem van, kettő nagy 27,24 évesek, ők nem velem élnek, de még nem családosok. És van egy kifiam/185 cm/ aki ősszel lesz 18. Most ő sincs, a nagyoknál nyaral.Smile Tehát szabadidőm nagyrészét a kertben töltöm. Ha megjön a kicsi és visszahozza a fotómasinámat, majd teszek fel képeket a kedvenceimről./sok van./ Azonkivül sokat szeretnék még, mivel már sok volt, de a hozzáértés hiánya miatt meghaltak.(: ezért olvasgatlak benneteket most ily szorgalmasan, mindig tanul az embör gyereke. Ezer köszönet a sok jó, praktikus tanácsért. Üdv Mari
Vissza az elejére
tecukok
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.08.07, 11:37    Hozzászólás témája: bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Gazosok....Pár napja regiztem de eddig csak olvasgattam, ámulgattam ...szóval most én is bemutatkozom...Bp.17.ker.lakos volnék két gyerkőc mamija és kóros faölelgető vagyok Very Happy nagy kertem van kinn is benn is ....bár a mostani meleg kicsit tönkre tette a kertünket mert pont akkor utaztunk el a szomszéd meg sajna nem annyira alapos....na mindegy azóta renoválok...mindenkinek szép napot. Van egy illatos növényem aminek nem tudom a nevét ,kérlek segítsetek.
Csak azt nem tudom hogyan kell képet csatolni ...segítsetek.[/img]

A civilizált embernek órája van , a civilizálatlannak pedig ideje.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bore
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nahát, itt nem is jártam eddig!

Na szóval: mint látjátok, gyulai vagyok, eredendően kertész végzettséggel, bár teljesen más területen foglalatoskodom. Jelenleg gyesen vagyok 2 éves kisfiammal Bendegúzzal, valamint egy 18 hetes pocaklakóval, aki a hozzáértők szerint Panna lesz, de ez talán a héten hivatalosan is kiderül.
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy itthonról tudom intézni a vállalkozásom ügyes-bajos dolgait - illetve tudtam, amíg nem regisztráltam közétek én bolond!
Szép nagy kerttel, motormániás férjjel meg egy sziámi cicával rendelkezem, akinek a képét már hetekkel ezelőtt megígértem, de műszaki "zsenialitásom" egyszerűen nem engedi, hogy fel is rakjam /nem baj, idővel mindent megtanulok/. Gazmániám anyukám szerint velemszületett betegség, mióta az eszemet tudom imádok mindent, ami növény - a családomban remek anekdoták keringenek e tulajdonságomról. És nagyon szeretek belepofázni mindenbe! Végülis Oroszlán vagyok Laughing
Amit útálok: azok a "mesterek", akik az évek óta tartó folyamatos házfelújítási munkálatok során /és még ki tudja, mikor lesz vége?/ mindig megölnek valami kincsemet. Ja, meg amikor a férjem előveszi a fűnyírót. Meg azokat, akik a növényeket legazozzák és nem értik, milyen örömöket képesek okozni.
Egyelőre ennyi. Bocsi, előjött a szófo.ó belőlem, hihihi.
Vissza az elejére
chaton
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja, és a bemutatkozás! Smile
Budapesten lakom,van két gyermekem. 3 és fél éves kisfiam,Tomi és egy 4 hónapos kislányom, Dóri. Már a kisfiam is szereti a virágokat, egészen kiskora óta szokott nekem szedni is. Very Happy Szeretem a kaktuszokat, orchideákat, szobanövényeket-azokból is a virágzókat inkább.Rengeteg növényem van, és még tervezek továbbiakat!!!!!
Dióhéjban ennyi Razz
Vissza az elejére
chaton
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Pá-pá
Hát már nem bírtam tovább!!!!! Very Happy Már jó ideje nézegettem ezt az oldalt, de megfogadtam,hogy nem regisztrálok, mert akkor végleg elgazosodom! Razz De majd igyekszem valamiféle önuralmat gyakorolni! Legfeljebb nem sikerül, és akkor örök életemre a Gazlap oldalán ragadok Laughing
Vissza az elejére
Susie
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 11:51    Hozzászólás témája: Válasz a kedves fogadtatásra. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Juj, el kell, hogy mondjam, hogy nagyon jól esett, amiket írtatok! Mindenkinek köszönöm ezt a kedves fogadtatást! Wink Nagyon-nagyon jól esett, aranyosak vagytok!!
Handi, tényleg az, most rákerestem, hogy alocasia, és ő az! Köszi!!! Smile És köszönöm az együttérzést is!
Egmar, kellemes ünnepet neked! Smile Köszi, de azért csontsovány sem vagyok-szerencsére- (mert szeretem az édességet is Wink ), szeretek sütni, főzni. Bizti, hogy fogok majd recepteket irni is, és remélem, majd lesz, aki ki is próbálja.
Szia Anyóka! Wink Köszi! Smile
Tneandrea, üdvözöljük egymást! Wink Very Happy
Pili, köszi Wink
Ahogy mondod az idézőjelesben, Kátya! Smile A kedvesem is megmondta... Laughing
Bujo, nagyon köszi. Ez bizony így van, valami kis varázslat van abban a zöldségben, amit az ember maga termel meg....Olyan misztikus Smile Egy csoda!! Wink
Surmendi, köszi szépen!
Pelcsakeva, köszi a rabság felé már úton vagyok azt hiszem Laughing
Aniko42, hát ez Laughing Gazdaboltban kapható?? Laughing Laughing
Vissza az elejére
surmendi
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Isten hozott benneteket tneandrea, és Susie!!!
Jó gazolást nektek is!!!
www.keramiamania.eoldal.hu
Vissza az elejére
tneandrea
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.08.06, 06:58    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!
Csak most vettem észre, hogy van bemutatkozó topik is, igy ki szeretném használni. Andrea vagyok Kiskőrösről, az Alföldről. 37 éves, van 2 nagy lányom, Alexandra 17 és Henrietta 15 éves és persze egy férjem István. Elég nagy kertünk van csak nehezen tudjuk hasznosítani, próbálkozunk gyümölcsfákkal, de rendre jön egy év, amikor már teremnének akkor kiáznak és meghalnak. Az idén pedig minden kisül. Imádom a növényeket, ez a gazlap igazán nekem való, azt hiszem néhány oldalon már megtaláltam a helyem. Sok kaktuszom van, Leanderek, muskátlik, Ibolyák és minden féle szobanövény. Idén sikerült megnéznem a virágzó Jeli arborétumot, ott elbűvöltek a Rododentronok és persze vásároltam is néhányat, azokat is nevelgetem.
További jó "gazalást"
Andrea
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Következő
1 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban