15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Egzotikus és különleges növények (15)
Konyhakerti növények (14)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Szobanövények (22)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Golgoták (17)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )

- Tábortűz témák:
Pompás kutyatej
Wanted! Őt keresem.....(8)
GAZLAP szakácskönyv (71)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
IDŐJÁRÁS (61)
Írj bármilyen témáról (15)
Találd ki (29)
A Természet csodái zenei aláfestéssel.
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
A Tudat keresése (3)
Vicces történetek,...képek(17)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:42:am etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
11:32:pm Emmylie :
Jo éjszakát
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:18:pm Emmylie :
Jo éjszakát
10:18:am Emmylie :
Szép ünnepnapot kivánok
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Legyen szép az ünnepetek
5:39:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:05:am kutyus :
Jó reggelt!
8:47:pm Emmylie :
Szep estet mindenkinek.
6:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
2:05:pm Bojtárgazdi :
Jó utazást, Emmylie Kedves!
11:02:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek. kapkodás és pakolás van de hát ilyen egy utazo nap
5:28:am kutyus :
Jó reggelt! Vigyázzatok, ma tetőzik a hőség!!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Hogy találtál rá a Gazlapra és hogy lettél rabja?
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogy találtál rá a Gazlapra és hogy lettél rabja?
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.06.26, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Engem egy b.csabai ismerösöm hivott ide ill. ö ajánlotta a gazlapot.
Sajnos már évek ota nem tudom mi van vele mert rég nem jár ide
A nick nevére nem emlékszem és probáltam már többször meg találni de eddig nem sikerült.Lehet hogy már nem is él hisz már 2007 ben se volt fiatal.
Én februárban leszek 10 éves Very Happy Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.06.25, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella
nem lehet, hogy valóban régebben csatlakoztál, csak közben "szüneteltetted magad" ?
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2016.06.24, 08:56    Hozzászólás témája: Hogy találtál rá a Gazlapra? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Olvasom itt, ki hány éve csatlakozott a Gazlaphoz?
Kíváncsi lettem az enyémre, de nagyon elbizonytalanodtam, mert én úgy emlékszem, hogy 2009. előtt, ezzel szemben itt 2012. szerepel.
Nincs jelentősége, mindössze azt nem tudom, hogy a morfium így meghülyített?
Vissza az elejére
gagi
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2016.06.24, 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Drága Tercsi!

Isten éltessen a gazos szülinapodon. Iskolaérett vagy ;o) (legalábbis korban)
Albumom: https://picasaweb.google.com/111875961916061878089
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
virág55
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2016.06.23, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella!
Köszönöm megtisztelő soraidat! Én is mindig érdeklődve olvasom írásaidat, mert olyan "ízesen" tudsz leírni dolgokat és sok minden ismerős ahogyan írod. Nem véletlenül, hiszen szülőföldjeink nem estek messze egymástól. Smile

Kutyus! Veled örülök én is! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.06.23, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gratulálok TERCSI! Very Happy

Én meg decemberben már 12 éves leszek Smile
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2016.06.23, 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Holnap lesz a 6. szülinapom itt Gazországban.!

tercsi
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.06.23, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bizony, nagy és jó olvasztó tégely a GAZLAP!!!!
Sok szép barátság keletkezett, keletkezik, és segítünk, meg kapunk segítséget

Virág55
örülök, hogy te is jól érzed magad közöttünk!
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2016.06.23, 14:32    Hozzászólás témája: Hogy találtál rá a Gazlapra? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Virág55!

Az jut eszembe az írásodról, hogy az Igazán Nagyok szerények.
Minden írásod profizmust bizonyít. De ha egyetlen szót sem írnál, elég megnézni a honlapodat. Én már órákat gyönyörködtem benne.

De nemcsak kertészként, hanem háziasszonyként is utolérhetetlen vagy!

Jó, hogy itt vagy!
Vissza az elejére
virág55
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2016.04.17, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy ismerős írta, hogy egy növényével kapcsolatban kérdezett az egyik fórumon, de hozzátette "nem a Gazlapon, hanem az I..xen".
Akkor gondoltam megnézem mi is az a Gazlap. Előbb csak olvasgattam aztán regisztráltam is de nem írtam.
Akkoriban volt egy muskátli témájú fotópályázat és úgy gondoltam benevezek.
"Rózsaszín virágözön"

volt a kép címe és anélkül, hogy bárkit ismertem volna, -szavazatgyűjtést sem szerveztem- az utolsó percig a legtöbb szavazatot kaptam. Aztán valaki mégis megelőzött, de nekem ez nagy elismerést jelentett.

Sokat tanultam itt olyan növényekről amit korábban nem nagyon ismertem, de mivel sok év munkája és tapasztalata van mögöttem én is tudok segíteni néha. Nem utolsó sorban pár jó baráttal is összehozott a fórum.
Függő ugyan nem lettem, írni ritkábban szoktam, olvasgatni szinte naponta. Sajnos sokan nincsenek már itt a régiek közül, pedig volt közöttük számtalan nagyon tapasztalt és sok szép növénnyel büszkélkedő "Gaztárs".
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.04.17, 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella

Ez szép történet, és azt hiszem, sokan hasonlóképp találtunk ide!

Engem az első orchideám vezetett a Gazlapra, és azóta is szeretek itt nézelődni........részt vettünk sok-sok GAZos találkozón, bulin.........szóval nagyon jól érzem magam itt

Régen valóban pezsgőbb volt az élet, de most is kellemes!!
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2016.04.16, 19:22    Hozzászólás témája: Hogy találtál rá a Gazlapra? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy lovas fórumán olvasgattam. Volt egy kertészeti kérdésem és belinkeltek rá választ a Gazlapról, hogy ezt így csinálják a profik.
Így elkezdtem olvasgatni a gazlapot. Addig-addig, amíg felismertem rajta Csillagvirág (ő Dunántúlon él, ő szervezett bonyolított több virághagyma rendelést) szürke lovát. Írtam neki a lovas fórumon, hogy valóban ő az? Igen. Aztán regisztráltam. Néhányszor írtam hsz-t. Majd 2009-ben nagyon beteg voltam és hónapokig morfiumoztak a fájdalmaimat csillapítani. Akkor néhány hónapig nem gazlapoztam, mert ülni se igen bírtam. Majd amikor újra olvasgattam és szerettem volna virághagymát is rendelni, nem tudtam belépni. Azt hittem, ki vagyok tiltva. Majd egyszer több hónapra visszaolvastam egy olyan topikot, amiben Capsella is írt, akkor jöttem rá, hogy itt Capsella a felhasználói nevem és nem az ügyfélkapus regisztrációm az érvényes. Így újra sikerült aktiválni magam. Közben Csillagvirág is keresett, hogy érdekel-e a hagymarendelés?

Amikor tehetem, olvasom a Gazlapot.
Nagyon sok hasznos ismeretet lehet összeszedni és azért itt jobbára béke honol. Nagyon sok gazos társtól vettem már, néhányszor kaptam növényeket, magokat.
A Gazlap által ismertem meg Csildikót, aki itt Egerben a szomszéd utcában lakik, de korábban soha nem láttuk egymást. Azt tudtam, hogy ő létezik, mert a piacom már többször előttem vásárolt kincseket, azt is tudtam, hogy Ildikónak hívják, gyűjtő, mondták a piacon, de sose futottam vele össze. Azóta baráti kapcsolatot ápolunk, találkozunk, telefonálunk, növényeket cserélünk, ajándékozunk.

Nagyon jó, hogy ilyen sok topik van, mert több témában is lehet nézelődni. Az külön jó, hogy az ember a kérdéseire itt mindig kap alapos szakmai választ. Azt is nagyon szeretem, hogy a gazlap által nekem nagyon kinyílt a világ. A Gazlap előtt kevésbé éltem az internet adta lehetőségekkel, de miután a Gazlapon felébresztettétek bennem valamilyen élővilág, növénytársulás, egyes fajok, fajták iránt a kíváncsiságot, órákig olvasgatok úgy, mintha az csak pár perc lenne.

És van egy valós és egy álomvilág. Amit nem tudok megvalósítani, de gyakran még álmaimban is előjön, azt szisztematikusan összerakom a fejemben egy kertté, gyakran rajzolok, tervezek is hozzá. Gondolom, a következő életemben sok hasznát fogom venni, hehehe...
Mindenesetre nekem nagy öröm bármilyen növényes dolognak utánaolvasni, a ti kertjeitekben gyönyörködni.
Ha a nagy adóbevallások idején napokig nem érek rá gazlapozni, már elvonási tüneteim vannak.

Örülök, hogy köztetek lehetek!
Vissza az elejére
era
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2016.03.03, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is elcsodálkoztam, hogy már 12 éve volt, hogy valamilyen növényről információt kerestem, így vetődtem ide.
Akkor még nagyon kevesen voltunk, szinte ünnepeltük a 100. tagot!!!
Még gazlapos esküvőn is voltunk néhányan.
Nagyon zajlott az élet itt akkortájt.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.03.03, 04:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bizony Szécsike, a botladozásokon mindegyikünk átesett!!! Puszi

Nekem is sok gondot okoztak dolgok, segítettek sokan...........és most már - ha kell - én segítek másoknak
YU sajnos teljesen kikopott, még a mélemre se válaszol Crying or Very sad Crying or Very sad nem tudom, mi lehet vele/velük
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.03.02, 19:17    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mosolyogva olvaslak titeket és rádöbbentem,hogy a "tegnapinak" gondolt GAZ-os regisztrálásom 8 éve volt. Rolling Eyes Laughing + Még előtte a franc tudja mennyi ideig csak olvastalak benneteket. Laughing

Én a találkozókon készült képeket nézegettem vágyakozva,kellett egy kis idő mire elszántam magam. Embarassed
Olyan összeszokott baráti társaságot láttam a fotókon,hogy felmerült bennem,talán be sem fogadnátok... Laughing
Anekdótáztok itt bőszen,én meg assetom miről van szó. Laughing

Aztán A.szalókot választottam,mert ha nem érzem jól magam,anya kb.30' kocsival... röhög

Egyébként már fogalmam sincs milyen növényt keresve akadtam rátok.
Amire emlékszem,hogy Yu volt az első aki szólt hozzám. Laughing
Akkor is lecseszett Wink mert egy érdeklődésemmel új oldalt nyitottam. röhög
Aztán jöttek a tanítások,mit hogyan kell./pl.Emmylietől a színes betűk használata... írás /

Hogy rabja lennék a lapnak nem gondolom,mert ha sok melóm van mellőzöm,de tény hogy hiányzik. Főleg az,hogy tudjam kivel mi történt,hogy van. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő
2 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban