16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 2 / 18286
Összes látogató: 8
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:40:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:00:am kutyus :
Jó reggelt!
5:28:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:49:am aszokfa :
Jó reggelt!
6:57:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:59:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:25:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!.....Kösz önöm Ászokom, szép volt!
4:18:pm aszokfa :
Jó napot és szép délutánt Kutyus!
6:57:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:57:am kutyus :
Ászokom nagyon jópofa mindkét szöveg....bár én egyiket se ismerem
10:08:am bau :

10:00:am aszokfa :
Szisztok! Szia Bau néni! igen hol svábbal, hol újmagyarral próbálkozunk no és értelme van:- Lám, te észre is vetted!
6:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
9:22:am bau :
Laci bácsi!Látom átmentél újmagyarba Jó reggelt nektek is
6:23:am aszokfa :
Jau regölt kevanok!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek...képek (19)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek...képek (19)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.12.13, 01:06    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm, Hahagaj a részletes tájékoztatást.

Azért az nem semmi, hogy ahhoz fodrász kell, hogy így elrondítsa a haját. Ez egy kopott, fénytelen, leamortizált haj. Erre mondja a fehér, hogy olyan, mint a csepű! A csepű a kenderfeldolgozásnál keletkezett. A kenederfésűvel, a gerebennel kifésülték a kender rostját. Ami kijött, ronda, törekes, törött, azt hívták csepünek. Csak az nem volt ilyen sötét.

Szerintem egy nő (a férfié is) haja legyen fényes, tisztára mosott. A szép haj is az egészségről, a rendről mesél, akár a gondozott köröm.
A fésülködésnek nemcsak esztétikai jelentősége van, hanem serkenti a fejbőr vérkeringését is. Azt a rondaságát fésülni nem lehet, legfeljebb cibálni.

A körmömet sosem festettem, sőt, a kerti munkától, mosástól, mosogatástól gyakran el van kopva. De vágom, formázom, kézápolok. Persze ezek együttesen sem varázsolják fiatalabbá a kezemet és látszik rajta 71. év és a sok munka.

Az a sok apró fonatú frizura viszont tetszik a fehéreknél is. Biztosan munkaigényes az elkészítése.

Gyakran előfordul, hogy későig könyvelek vagy internetezek. Közben a férjem már régen horkol a tv-n. Van, amikor nemcsak lelki, de még fizikai fájdalmat is jelent, ahogyan a tv-ben beszélnek, vagy ahogyan egy-egy amerikai filmet szinkronizáltak. Én ilyen szikronizálást nem engednék, de képernyőre se kerülhetne, aki egyszer trágárul beszélt. A hétköznapi beszédben sem kívánatos jelenség, jellemzi az egyes emberek intelligenciáját, szerintem. De ha a fiatalok a tv-ben látják, akkor nekik az a követendő példa, az a trendi, sajnos.

A jó példa ragadós, de kevés a jó példa. Ezért kellene a tv-ben kerülni ezt az elviselhetetlen stílust.

RTL Klub!
Megy egy Ki mit tud, én csak így hívom,mert a rendes nevét nem tudom. Na, ebbe legalább egy félnormálisat meghívhatnának! Nem igaz, hogy csak bárminemű tudás ellen beoltott fiatalok vannak ebben az országban! De az is lehet, hogy profin játszák el a született idiótát. Van, amikor ezt nézni a férjem, én meg utálom ezt a műsort. Szoktam neki mondani, na mi van, azért nézed, mert ezek azok a percek, amikor értelmesnek érezheted magad? Hát, ugye ezt a megjegyzést nem lehet kihagyni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt a hajat fodrász csinálja. Kb. két-három hónapos. És nagyjából egy hétig tart kifésülni, ha abba akarja hagyni. Mosni, tisztán tartani lehet. Bogarak pedig nem válogatósak, a jól fésült ápolt hajba éppúgy belaknak. Mellesleg az afrikai eredeti rasztahajnak pont az volt az oka, hogy a bogarak könnyebben fényre kerültek így és azt utálták, és elköltöztek. Jó pár tanítványomnak van ilyen haja, azért vagyok tájékozott. Kicsit szoktalan egy minisztertől, de a mi minisztereink közül is szeretném, ha csak ennyi lenne velük a khm, szokatlan. Én a verbális stílusra kicsit érzékenyebb vagyok.
csalán lesz belőlem. (Nagy László)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 15:42    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez a haj évek óta nem volt kibontva. Hogyan mossa? Netán rovarirtja?
Szerintem pocsék a frizurája. Ápolatlan, gondozatlan. Azon se csodálkoznék, ha rovarok mászkálnának ki belőle. Egyáltalán az a hajminőség is kiakasztóan csúnya! Vajon milyen a körme alatt?

Igaz, a felsorolt magyar "politikusnőknek" a frizurája rendben van, de egyéb meg nincsen.

Ugyanakkor látványként az afroknál jobban el tudom fogadni, de a gondozottságát az ő esetükben is hiányolom.

Valahogy olyan ez, mint a férfiaknál a szakáll. Van, aki szépen gondozza, ápolja, nyírja, olyan rendezett. Van, akié meg évekig csak nő, mintha Neander-völgyben élne.

Sokszor elgondolkodom, hogy a mai jólét elvette sok ember eszét!

(Mellesleg megjegyzem, volt idő, amikor egy B.pesten túli munkahelyen dolgoztunk egy olyan intézményben, ahol a dolgozók 80%-a diplomás volt. Egy korunkbéli srác egyszer úgy jelent meg, hogy kis árkok, barázdák voltak a fejbőrén, mint amilyeneket a szú csinál a fa kérge alatt. Mindenkinek "megakadt" rajta a szeme. Megkérdeztük, hát ez milyen előre mutató divat? Azt mondta, egyszerűen csak egy atkafertőzés, le kellett nyírni kopaszra (akkor ez még nem volt divat) és rovarirtóval kell neki mosogatni.Előtte is rövid hajat viselt. Apja, anyja bpesti orvosok voltak. A higiéniával nem voltak gondjai, és aranyos, kedves kolléga volt, őt tényleg mindenki szerette.)
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hahagaj írta:
Ha miniszter leszek, nekem is ilyen hajam lesz. Egyébként az életrajza alapján abszolut OK.

Hát az életrajza alapján Vadai Ágnes és Szél Bernadett, Szabó Tímea is oké...
Abban igazad van, hogy nem a külsőségek alapján kell megítélni az embereket. Ám én maradi vagyok és egy minisztertől a klasszikushoz inkább közelítő külsőt várnék el. Hozzáteszem, Szíjjártó eleinte viselt kakadufeje is roppant vicces volt.
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha miniszter leszek, nekem is ilyen hajam lesz. Egyébként az életrajza alapján abszolut OK.
csalán lesz belőlem. (Nagy László)
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ok, vagy következmény?

Amanda Lind, svéd politikus; kulturális és demokrácia-miniszter.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Amanda_Lind
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Karácsonyfadísz 2020

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.12, 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A macskákakat is megviseli a karantén

Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

https://kepkuldes.com/images/69499b05ecb3d512fea9ecc66c44cee6.jpg
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézet:
hogy töltöm utána

Ital aranyoskám aranyoskám
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

bau írta:
Ez nem jó Nono
Állandóan fognod kell! Mad
Hát hol van róla a kötő??? Nemtom'

Baurátnőm!!! Ha felkötöm, hogy töltöm utána az illat- és ízérzékelő tesztanyagot?!
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackorkám! piszkál röhög

Ez nem jó Nono
Állandóan fognod kell! Mad
Hát hol van róla a kötő??? Nemtom'
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Megjött az új maszkom!

kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.12.11, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.12.10, 20:57    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ennek a driftelős pasinak hány élete van? Shocked Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  Következő
27 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban