16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:51:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:05:am kutyus :
Jó reggelt!
6:07:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:06:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt!
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:23:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, szép napot kívánok!
6:11:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:31:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:39:pm Bojtárgazdi :
Nahááát! Zotank, üdvözöllek!
6:08:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:09:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
6:02:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
6:00:am kutyus :
Jó reggelt!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt!..ismét indul egy új hét, a február utolsó hete
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....Mi bosszant? (25)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....Mi bosszant? (25)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.30, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szerkesztenem nem sikerül a duplázást, mert nagyon lassan tölt be az oldal. A Törlés gomb pedig eltűnt.
Szívesen venném egy moderátor segítségét!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.30, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Végül is minden megoldható - rájöttem, hogy ha a szállás és pesti közlekedés árát taxira költöm, akkor várakozás nélkül hazajutok Hatvanból. Beszéltem is már az ismerős taxissal.

Persze ha lesz pénteki napokon is oktatás, akkor van buszom is, de akkor álmosan-fáradtan indul majd a szombat. Így volt ez Miskolcon is, csakhogy akkor még pár évvel mégis csak ifjabb voltam.
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.30, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Végül is minden megoldható - rájöttem, hogy ha a szállás és pesti közlekedés árát taxira költöm, akkor várakozás nélkül hazajutok Hatvanból. Beszéltem is már az ismerős taxissal.
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.30, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mérgelődöm.
Találtan na a konyhában ezt a dögöt Evil or Very Mad
Nem tudom mi ez?- szerencsére nem csípett meg !
Nagyon hasonlított a most híres ZEBRASZÚNYOGRA de NEM AZ!
Ennek vaskos a lába ,-annak vékony és hosszú.

temet temet
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.29, 19:57    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bolyti nagyon remélem megoldódik,nem lenne szerencsés ha ezen csúszna a dolog. Crying or Very sad Evil or Very Mad

Igen Kutyus hallottam,köszönöm. puszi2 puszi2
A parlagfűre évek óta kap kezelést. Első éveiben 1-1 szurit,amivel kibírta a szezont. Kb.3 éve pedig gyogyót írtak fel,ami eredményesen működik NORMÁL KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT,de ez nem az. Twisted Evil
Tavaly ugyanez volt Exclamation Ez itt a szomszédban már "koncentrátum". box babakill Biztos nem fussssa a Nemzeti Vagyonvédelemnek csak évi egy nyírásra. Sírás-rívás /örökösödési hercehúrca miatt ők a tulajok/

Holnap útrakelünk,hogy néha kapjon azé' egy kis levegőt is. Crying or Very sad

Capsella sajnálom a kolléganődet -és minden hasonló helyzetben lévőt- mert megszenvedik.
Az éjszakai alvásuk is csak nyúlfarknyi. Evil or Very Mad Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.29, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike! Nem tudom, még nem is ismerem a csoporttársakat.
A pénteki napon még van késői buszom.
Szombaton is van, de az már csak éjféli busz, gyöngyösi kerülővel.

Nem lesz strapamentes dolog ez a tanulás. Mindenképp reggel 5 előtt kell kelnem, hogy a 6 órás buszt elérve, beérjek a suliba fél 9-re. És az egész napos tanulás után jobb lett volna egy szálláson aludni, mint még haza is kecmeregni...
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.29, 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem lehetett egyszerű a napotok Capsella !

Nekem is kell allergia vizsgálatra mennem........de majd csak akkor lehet, ha nem virágzik semmi, mert különben bedurranhat annyira, hogy elviselhetetlen lesz (ezt a házidoki mondta)
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.08.29, 07:28    Hozzászólás témája: Gazlap szakácskönyv Hozzászólás, az előzmény idézésével

Pár napja voltam szilvát szedni a méhész barátnőm méhészetében. Jött velem egy régi kolléganőm is. Kb. 1 órát kellett várni a faluban, mire a barátnőm hazajött a fiával a szőlőből és utána mentünk ki a méhesbe, ami a faluhoz nagyon közel van. Se az úton, se a ház előtt várva nem volt semmi baja a kolléganőmnek, de ahogy kiértünk, fél óra múlve elkezdett tüssszögni. Pedig minden fűnyirózva van. Parlagfűre és a libatopra allergiás. De körben az idegen területeken csak vannak virágzó gyomok, a nagy melegben száll a pollen.

Én a kolléganőmre alig ismertem rá! Azt eddig is tudtam róla, hogy szívesen kiosztja a munkát másnak, 150 cm-nek mondja magát, de ez felfelé kerekítve ennyi. Itt munka közben az emeléseket én csináltam. A barátnőm mászott a hosszabb létrára, a kolléganőm fogta a létrát. Én a kisebbik létrán egyensúlyoztam. A kolléganőm fél óra múlva elkezdett tüsszögni.
Amikor meghallottam, hogy csörög a mobilom az autóban, mondtam, megyek, felveszem, hátha fontos. Valóban fontos volt, akkor telefonált az ügyfelem,hogy 2019-20-t is ellenőrzik másnap.
Ahogy mentem vissza szedni, a kolléganőm jöttk ifelé a fák alól és síkideg volt és mondta parancsban, hogy én mit csináljak, hordjam kifelé a rekeszeket, vödröket. Ráhagytam, de szedtem tovább.

Mikor visszajött, mondta, hogy megtakarította magát, mert össze.osta magát. Na, gondoltam, én se lennék feldobva a helyében, nem elég a tüsszögés, még ez is! Aztán tüsszögött tovább.
Amikor visszamentünk a faluba, a barátnőm adott neki allergia elleni tablettát (a fia is allergiás). Ment a fürdőszobába és rendezte magát. Utána hamar le volt nyugodva, mosolygott, ebédet kaptunk, azt is megette, már nem pattogtatott, kicserélődött, az egész ábrázata rendeződött.

Na, gondoltam, nemcsak a mi családunkban van az úgy, hogy a beteg vagy fáradt vagy éhes ember ideges és bolond!

Én most láttam először, hogy ez milyen. Szerintem ezzel muszáj orvoshoz menni, a levegő csak kell. Minek annyit szenvedni vele, ha nem muszáj.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.29, 04:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike
tegnap mondták tv-ben, rádióban, hogy nagyon erős a parlagfű szennyezés.......talán a telek is tele volt vele, és levágva még terjed a pollenje
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.28, 22:13    Hozzászólás témája: -- Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát ez nagy méreg....Bojtika!
Nem tudna -esetleg- egy évfolyamtársad kisegíteni? Nemtom' Shocked

Pár napja végre levágták a szomszéd telek ember magasságú gazát...írtam is. A zuram azóta nem kap levegőt,taknya-nyála /bocs/ folyik,nincs levegője,vörös dülledt a szeme,tüsszögő géppé vált. box babakill
Eső kellene rá,de ammmeg nem mén rendelésre. Evil or Very Mad
Ma pl.nem voltunk itthon egész nap,kutyabaja sem volt. Mikor hazaértünk ismét elkapta. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.28, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Annak örülök, hogy Capsella legalább allergiára nem tett szert. (Valószínűleg az allergia egyszerűen nem érte utol. )

Viszont azon erősen bosszankodom, hogy az egyetemi kezdet előtti utolsó hetekben itt állok szállás nélkül.
Ugyanis márciusban le-leveleztem a kolival, amely a Stadionok buszállomás, azaz a SZUSZ közelében van.: heti egy éjszakára, szombatról vasárnapra virradóan szállást kérek, mert este végzünk, és Hatvanba még esetleg ha eljutok is, onnan a faluba már nem.
No, tegnap, amikor kicsivel többet tudtam az eddiginél, írtam újra, hogy az igényt fenntartom, sőt ha netán úgy alakul, nem is két éjszaka, hanem kettő, de ezt majd szept. első napjaiban tudom meg.

Hát erre jött ma egy mél, hogy a koronavírus miatt tele vannak, és nem tudnak szállást adni, próbáljam meg x és y helyeken.

Most kotorászhatok kollégiumot vagy a Frangepán utca, vagy a SZUSZ környékén.
Szerk.: megpróbáltam, a XIII. és a XIV. tankerület kollégiumai nem fogadhatnak, csak középiskolásokat. Januárig biztosan.
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.28, 05:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jól is teszed Szécsike Very Happy

Capsella teljesítményén amúgy is csak rémüldözni lehet......legalább a hozzáfűzött ötleten tudjunk nevetni Wink Laughing
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.27, 20:46    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

aranyoskám

Jóvannna! Wink Very Happy Olvasgatok és ha gondolataim támadnak / Embarassed / nem tartom magamban. duma drámai Embarassed
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2020.08.27, 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Oppá!
Szécsike rendel! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.08.27, 19:48    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Dráááága szivem!! simi Ilyenkor kell leülni egy csöndes sarokba és megvárni míg elmúlik a munkakedved... Wink Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
11 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban