16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
8:16:pm Bojtárgazdi :
Bauka! Végül minden simán ment, elértem a csatlakozásokat, és most már tudom, hol vannak a megállók!
5:34:am kutyus :
Jó reggelt!...szakad az eső
10:24:am bau :
Szia Bojti.. látom itt vagy! Hogy telt a tegnapod? Volt miért izgulni?
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét....kívánságr a itt az eső is
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:47:am bau :
Látlak :vigyor Neked is jó reggelt!
6:52:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, Népek!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:11:am kutyus :
Jó reggelt! Indul megint egy hét
6:50:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:17:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:59:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - KORONA vírus 2020.
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KORONA vírus 2020.
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.09.30, 18:22    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az ifjúlujza Wink oltást 1x vettem fel kb.20 éves koromban, /munkahelyi kötelező/ olyan beteg voltam tőle azt hittem belehalok. Crying or Very sad Azóta köszönöm nem kérem. Védekezésként maradok a természetes vitamin bevitelnél. Laughing

Egyébként én azt gondolom,hogy az idei influenza járvány édeklődés hiányában elmarad. Wink Laughing A COVID-al lesz mindenki elfoglalva mivel a tünetek egy része hasonló.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.09.30, 04:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Így van
A "normál" influenza elleni védőoltást én azóta nem adatom be, amióta két orvos is mondta, hogy ő nem adatja be magának........valamit csak tudhattak

https://www.blikk.hu/aktualis/kulfold/kina-koronavirus-eltunt-trukkozes/wp64mf4
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 18:57    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnálom Ászokom,most tényleg döntésképtelen az ember. Crying or Very sad huh /hacsak nem életmentő műtétről van szó/
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Természetes sajnos ebben a világban, hogy "mindenki tud mindent, és ugyanakkor semmit". Van saját konteóm. Miért ne lenne. Mindenki a saját élettapasztalata, műveltsége, IQ-ja szerint kényszerül viszonyulni a dologhoz.
De!
-Nem tudom ki hogyan van vele, de nekem aki, ilyen-olyan orvosi beavatkozás előtt áll, sokkal de sokkal fontosabb, az hogy azokat "érdemes" e elvégeztettni.
-Ha nem, milyen kockázatokkal jár?
-Influenza védőoltás kell e?

Nem akartam én már ilyen ügyben szólni semmit. Azért is mert elkerülhetetlenül "politizálásba" torkollna! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 17:42    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ászokfa és Kutyus közzétett cikkét olvasva/szembeállítva.... hmm huh
Senki nem tud semmi biztosat. Twisted Evil Erre szokták mondani hogy a rossz hír is jobb a bizonytalannál. Crying or Very sad Tenni semmi lényegeset nem tudsz,elszenvedője vagy az egésznek,miközben azt sem tudod fiú vagy-e vagy lány? Wink

A maszkról meg annyit,hogy ázsiai országokban már tizenévvel ezelőtt is hozzátartozott az öltözékhez.
Vissza az elejére
kovarigergo
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kutyus írta:
Igazság szerint a maszk viselése a legkevesebb, ami gondot okoz (nekem nem okoz egyébként) ......a összes többi az, ami nem igazán nyugtat meg - hogy finoman fejezzem ki magam

Szívemből beszélsz kedves Kutyus!
Valóban a maszk a legkevesebb, ami engem is aggaszt. Ami e mögött van, no ettől nyugtalankodok egy kicsit. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igazság szerint a maszk viselése a legkevesebb, ami gondot okoz (nekem nem okoz egyébként) ......a összes többi az, ami nem igazán nyugtat meg - hogy finoman fejezzem ki magam
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem mondom, hogy elvárás legyen mindenkitől, a tűrésküszöb. Húsz évet dolgoztam műszakban úgy, hogy a munkaidő harmadában maszkot vagy levegőszürős sisakot kellett viselni. Kötelezően!
Cseppet sem olcsó cuccok voltak. Mégis a multi megvette, és tudta miért.
Persze lázadoztam én is, de amikor megnéztem a szállópor mérgezőanyag koncentrációját már nem.
Ebből a maszk dologból ekkora nyafogós dolgokat legyártani, elképesztő teljesítmény!
(érdekes, hogy a leghisztisebbek nem nők! Embarassed )
No hát én ezt nem olvastam sehol. Megéltem. Senkit nem érdekelt, hogy mit kellett elviselni épp, hogy fizetésért.
Most, hogy egy nyilvánvaló összefüggés alapján (magamnak és) másoknak is jobb ha maszkot kell hordani, hát minek csináljak palávert?
De azért benneteket hagylak már nyugodtan berzenkedni.
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnos én is olvastam hasonló cikkeket Gergő.......Sad Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
kovarigergo
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2748219272171298&set=gm.363864828125377&type=3&theater&ifg=1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.09.29, 06:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

EZT OLVASTAM MOST

ÚJABB ÉS ÚJABB BIZONYÍTÉKOK ARRA, HOGY A VÍRUS VILÁGPANDÉMIA EGY JÓL MEGTERVEZETT FORGATÓKÖNYV ALAPJÁN MŰKÖDIK..
FONTOS !!!!

Ezt szépen megtervezték: 2010-A koronavírus járvány első említése a Rockefeller Alapítvány honlapján jelenik meg
2012-Az amerikai Nemzeti Hírszerző Tanács jelentése: 2030 előtt új típusú vírusra kell számítani, amely a világ minden szegletébe eljut
2014-Az észak-karolinai laboratórium megkezdi a korona vírus mutációk kutatását. A csapatvezető Ralph Baric professzor és asszisztense, Lisa Gralinski, Lengyel származású.
2015-moratóriumot jelentenek be az USA-ban, mert túl nagy veszélyt jelentenek a világra, ha a törzsek kijutnak.
2015-Baric a NATURE-ben tudományos munkát ad ki, ahol bemutatja a korábbi kutatások eredményeit.
Egy francia professzor áttekinti ezt a jelentést, azt írja: a vírus terjedésének röppályája kiszámíthatatlan lehet.
2016-a projektet áthelyezik a hadseregbe -
laboratórium Wuhanban, Kínában, amelyet a jövő lehetséges biológiai háborújának összefüggésében hoztak létre.
A BAD WOMAN nevű Shi Zenghli projekt vezetője felismeri az ACE2 receptort, denevérben és emberben, így át tudja adni a természetes állat koronavírusát az emberekre. A fertőzés előnyben részesített iránya: emberi tüdő - idézet a vizsgálati eredményekből
A patogént mutálódott biológiai fegyverré alakítják át azzal, hogy hozzáadják az úgynevezett megerősített emberi kapcsolódás funkciót.
2016-a detroiti reptéren az FBI őrizetbe vett egy kínai tudóst, aki a MERS és SARS mintáit hordozza.
2017-Piotr Czumachow, az orosz mikrobiológus azt mondja, hogy a dolgok '' teljesen őrültek '' Wuhanban
Dr. Dr. Fauci meglepő betegségről beszél a Georgetown Egyetemen tartott előadásai során Trump jelenlegi ciklusa alatt
2018-a jövőbeli járvány első szimulációi
Október 2019-Event201 konferencia New Yorkban és a koronavírus járvány kialakulásának pontos forgatókönyve (tárgyalások folynak arról, hogyan manipuláljuk a médiát és hogyan cenzúrázzuk az ′′ ellenség ′′ narratíváját ′′)
2020-projekt megvalósul, bár a vírus kétszer olyan fertőző, viszonylag ritkán öl
2020.03 Bill Gates megpróbálja rákényszeríteni, hogy bejelentsen egy járványt - A WHO nem akarja megtenni
03.14 Bill Gates 50 milliót fizet a WHO-nak
03.15 WHO bejelenti a járvány állapotát (ez az állapot lehetővé teszi a gyógyszerek és vakcinák biztonsági vizsgálatok nélkül történő bevezetését - mi a valódi célja az oltásnak? )
A világ reagált egy számítógépes szimuláció alapján, ami azt sugallja, hogy 100 millió ember fog meghalni.
A COVID-19 minden más betegség helyébe lép.
Az adatmanipuláció eléri a csúcsot.
Nincsenek átfogó adatok, csak szelektíven mutatják az értékeket a cél érdekében.
Az alkalmazott PCR RT teszt 10-ből 8 esetben hamis. A CDC azt mondja, hogy még ha a teszt pozitív is, és vannak tüneteid, az nem jelenti azt, hogy vírusod van.
A világon egyetlen labor sem rendelkezik teljes képpel a vírus genomjáról. Amiatt, amit tesztelnek, és ami ellen a vakcinának működnie kell.
A tények mozaik-darabkái lassan kezdenek összeállni.
A kórházak/egyes orvosok több pénzt kapnak egy-egy covid diagnózisért és extra bónuszt a porhintésért.
A cenzúra folytatódik a legjobbakon. Eltávolítják azokat az embereket, akik másképp beszélnek, mint a kormányok és a fő médiák. A tudósokat és az orvosokat, nem is beszélve az átlagemberekről, kigúnyolják és némítják.
Az információ áttöri azt, hogy a '' covid-19 '' beilleszkedik a kórházakban élő összes halotthoz. Nem számít, miben halt meg valójában a beteg.
Csak covid-ban halsz meg egy kórházban - nincs adat a kórház előtt a halottról.
A vírus csak eszköz, a célok mások.
A kormányok a tudomány, a média, a politika és az orvoslás világának korrupciójával járó háttérhatalom ösvényén sétálnak.
A tények módszerét követve - a járvány négy hónap után maga a vírus nem ölt meg több embert, mint az idényes influenza, miközben az eset körül termelt pszichózis igazi pusztító erővel rendelkezik
A forgatókönyvet tökéletesen teljesítik
Egyre nő a példátlan társadalmi felügyelet mértéke
A COVID-19 kiváló fegyverré válik.
Az ő ürügye alatt most bármit megtehetnek.
Újabb vírushullámot terveznek az őszre.
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2020.09.28, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200927/fel-kell-vennunk-a-harcot-a-koronavirus-alprofetaival-mert-ezen-emberi-eletek-mulnak-podcast-450156
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.09.27, 19:18    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

BEISMERÉS,LEMONDÁS Question Shocked Rolling Eyes

Nálunk ez ismeretlen fogalom. Evil or Very Mad Twisted Evil
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2020.09.27, 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm Kutyus. A kiemelt részét akartam beidézni tegnap.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.09.27, 05:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

https://444.hu/2020/09/25/elrontottuk-ismerte-be-a-szlovak-miniszterelnok-miutan-rekordot-dontott-a-napi-fertozesszam?fbclid=IwAR1KPiZRnAcgAoyg5qzjeSBo7UOGhE2zv74AV-DixprBO4ZZ3z3bNqy7c3o
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
1 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban