16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Vendégeink a kertben (18)
Aktuális tennivalók a kertben (3)
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)
Rózsák (19)
Konyhakerti növények (14)
Kertünk meglepetései (2)
Szobanövények (22)

- Tábortűz témák:
GAZLAP szakácskönyv (73)
KORONA vírus 2020.
IDŐJÁRÁS (63)
A Tudat keresése (3)
Milyen öröm ért ma?..(38)
Vicces történetek....képek(18)
Szomorú vagyok (10)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Találd ki (29)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
Írj bármilyen témáról (16)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
1:42:pm Bojtárgazdi :
Ajjaj... De jó, hogy szóltál! Köszönöm!
6:01:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....remél em,átállítottátok az órákat!
12:33:pm Bojtárgazdi :
Mindenkinek szépséges tavaszt kívánok!
6:35:am pili :
Gyönyörű tavaszi hétvégét, vírusmentes kapirgálást kívánok mindenkinek! Jó reggelt!
5:28:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
6:03:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt!
5:54:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:38:am kutyus :
Jó reggelt!
6:42:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:59:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét.....megbeteg edés nélkül!!!
10:25:pm Bojtárgazdi :
Ámen, Emmylie Kedves, ámen!
9:22:am Emmylie :
Virusmentes szép napot kivánok mindenkinek :yes.
6:00:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek,...képek(17)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek,...képek(17)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 05:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 05:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 04:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A cégnél előadást tart egy szakértő, a munka optimalizálásáról. Az előadást a következő mondattal zárja:
- Amit most megtanultak, csak a munkahelyükön alkalmazzák, soha ne próbálják meg otthon!
Hátulról egy hang:
- Miért?
- Mert veszélyes. Én is kipróbáltam otthon a feleségemen. Észrevettem, hogy reggeli készítés közben mindig külön megy el mindenért a hűtőhöz. Megkérdeztem tőle, nem tudna-e egyszerre több dolgot kivenni.
Hátulról egy közbekiabáló:
- És, gyorsabb lett?
- Hát, igen. Eddig 20 perc alatt csinált reggelit a feleségem, most 7 perc alatt én...
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 04:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy vasárnapon az öreg Bandi bácsi nem tudott elmenni a templomba, mert éppen ellett a Bimbó tehén. Így aztán Juliska néni egyedül volt szentmisén.
- No - kérdezte Bandi bácsi a hazaérkező Juliska nénit - miről szólt a prédikáció?
- Jaaaaj, nagyon szép prédikáció volt! Felment a tisztelendő úr a szószékre abban a szép ruhában és azon a gyönyörű hangján - amin énekelni is olyan szépen szokott - felovasta a Bibliából - a bőrkötéses kapcsosból ám, nem a kis fekete kéziből! Jaaaj de szép is az a bőrkötéses Biblia az aranyszín kapcsokkal! - a szentleckét. De milyen komolyan tudja olvasni, az embernek a lelke is megindul közben, bizony nekem is könnybelábadt a szemem! Úgy bizony mind a kettő! Még a szívem is belefacsarodott...
- No de mit mondott?
- Nagyon szépen, komolyan beszélt, úgy ám! Be sem csukta azt a gyönyörűséges öreg Bibliát, hogy beszéd közben is fel tudja olvasni a szöveget! Bizony! Mert ahogy beszélt azon a gyönyörű hangján, fel-felolvasott a Bibliából is, hogy lássuk ám mi is, hogy amit ő mond, az bele is van ám írva! És mindenki olyan áhítattal figyelte, még az a nagyszájú Köteles Takaró Rozi is - hogy a görcs álljon a pletykás nyelvibe, én ugyan meg nem hallgatom amit mond, ámbár amit a Nagykovács Ilkáról hallottam, tudod, a malom mögött laknak...
Következő vasárnap Juliska néni marad otthon, mert a kotlós alól keltek a csirkék és nem hagyhatta magára. Bandi bácsi elballagott a templomba. Hazaérvén Juliska néni már a konyhában sertepertélt:
- No, miről szólt a prédikáció?
- A bűnről.
- Jó, jó, de mit mondott a tisztelendő úr?
- Ellene volt. Hol a pipám?
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 04:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy hajó elsüllyedt és egy lakatlan szigetre kerültek az utasok. Minden nemzetből 2 férfi és 1 nő.
Egy hónap alatt a következők történtek:
- Az egyik olasz megölte a másikat, hogy megkapja a nőt.
- A franciák rengeteget szexelnek hármasban és boldogan élnek.
- A németek pontos tervet dolgoztak ki, hogy mikor melyiké a nő.
- A görög férfiak együtt alszanak. A nő főz és takarít.
- Az angolok arra várnak, hogy valaki bemutassa nekik a nőt.
- A bolgárok hosszan bámulták a tengert, vetettek egy pillantást a nőre, és elmentek horgászni.
- A japánok faxot küldtek Tokióba és várják az instrukciókat.
- Az újzélandiak birkákat keresnek.
- Az írek felosztották a szigetet két részre és pálinkafőzdét készítettek. Nem emlékeznek pontosan hogy mi is az a szex, de pár liter kókusz whisky után ez nem is lényeges. Elégedettek, mert tudják, hogy az angoloknak egy korty whiskyjük sincs és ők nem adnak nekik.
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 03:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Meghal a férj, és a túlvilágon vagy húsz öreg nő veszi körül és mind ezt mondják:
- Szervusz fiam, én vagyok az anyósod.
A férj csak hápog, nem tudja melyik is az igazi. Elvonulnak hát Szent Péter elé, aki igazságot tesz:
- Ezt a férfit húszfelé kell vágni, mert húszan vagytok.
Mindenki döbbenten áll, meg sem szólal, kivéve az egyiket, aki diadalmasan felrikolt:
- Úgy van! Húszfelé kell vágni!
Szent Péter elmosolyintja magát:
- Nohát, csak megvan az az anyós!
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.24, 03:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nagy ünnepség van a százéves bácsinál. Kint van a rádió, a televízió és a riporter természetesen megkérdezi az öregtől, hogy mi a hosszú élet titka.
- Hát, tudja én stresszmentes életet éltem, soha nem ittam, nem dohányoztam, és nem is nőztem.
Ebben a pillanatban a másik szobából hatalmas ordibálás, csapkodás hallatszik.
- Jaj, ez meg mi? - retten meg a riporter.
- Ja, az csak az apám. Amikor részeg, mindig borzasztó dühös lesz, ha a kurvája eldugja a pipáját.
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 06:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egyszer FBI ügynökök szálltak meg egy San Diego-i elmegyógyintézetet, mivel egy biztosítási csalás ügyében nyomoztak. Néhány óra múlva, miután átnéztek több ezer kartotékot, az ügynökök megéheztek. A nyomozást vezető ügynök felhívott egy helybeli pizzafutár szolgálatot, hogy rendeljen egy gyors vacsorát az embereinek. A következő beszélgetést az FBI rögzítette, mivel biztonsági okokból lehallgatták a klinika telefonjait:
Ügynök: Üdvözlöm! Szeretnék rendelni 19 nagy pizzát és 3 karton üdítőt.
Pizzás: Igen, és hová kéri a szállítást?
Ügynök: Itt vagyunk az elmegyógyintézetben.
Pizzás: Az elmegyógyintézetben?
Ügynök: Igen. Én egy FBI ügynök vagyok.
Pizzás: Ön egy FBI ügynök?
Ügynök: Pontosan. Ugyanúgy, mint a többiek is idebent.
Pizzás: És mindannyian az elmegyógyintézetben vannak?
Ügynök: Pontosan. Még annyit szeretnék mondani, hogy a pizzákat nem tudják a főbejáraton behozni, mert az zárva van. Meg kell hogy kerüljék az épületet és a hátsó kapun jöjjenek be.
Pizzás: És azt mondja, mindannyian FBI ügynökök?
Ügynök: Természetesen. Mikorra tudják szállítani?
Pizzás: Tehát az elmegyógyintézetben mindenki FBI ügynök?
Ügynök: Igen. Itt vagyunk egész nap, aztán nagyon megéheztünk.
Pizzás: És hogy tudják kifizetni a számlát?
Ügynök: A többiekkel összedobtuk a pénzt.
Pizzás: És mindannyian FBI ügynökök?
Ügynök: Igen.
Pizzás: És van fegyverük is?
Ügynök: Persze. Akkor megjegyezte, hogy a hátsó kapun kell bejönniük? A főbejárat be van zárva.
Pizzás: Bazdmeg, arra aztán várhattok!
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sherlock Holmes szülőatyja, Sir Arthur Conan Doyle egyszer Franciaországban töltötte nyári szabadságát. Amikor hazafelé utazott, Párizsban beszállt egy bérkocsiba.
- Hová vihetem, Mr. Doyle? - kérdezte a kocsis.
- Találkoztunk már valamikor, hogy tudja a nevem? - hökkent meg az író.
- Nem, uram még sosem. Viszont olvastam az újságban, hogy Marseillesben töltötte a szabadságát, és hát ez az a hely, ahol a Marseillesből érkezők szoktak kocsit fogni. A napbarnított bőre azt sugallta, hogy éppen vakációról tér haza. A ruhája alapján egyből látni Önön, hogy angol és nem francia. Ezeket a részinformációkat összerakva végül arra a következtetésre jutottam, hogy Ön csakis Sir Arthur Conan Doyle lehet.
- Ez fantasztikus. Ön olyan vaslogikával rendelkezik, mint az általam kitalált Sherlock Holmes! - lelkendezett az író.
- Ó, köszönöm uram! Azért az is segített, hogy az egyik bőröndjén ott van a neve...
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Apuka bemegy a strandon a játékboltba:
- Jónapot kívánok! A gyereknek szeretnék egy állatfigurás úszógumit, nem túl drágát...
- Hát kérem... nézzük csak... jó zsiráfos háromezerért?
- De kérem!!!! Ne fosson rá senki semennyiért!!!!

(Gyk.: Józsi ráfos háromezerért...)
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyuka, hármasikrek és a "nagyobb" tesó...
(Mondjuk én, mint műszaki ember, tépőzáras pizsamát adnék rájuk, amivel egymáshoz rögzítve nem mászkálnának széjjel röhög )

Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.07.23, 05:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nyár van!
Strandpapucs és rövidgatyó, meg egy pohár hideg ital....

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő
39 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban