16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
10:24:am bau :
Szia Bojti.. látom itt vagy! Hogy telt a tegnapod? Volt miért izgulni?
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét....kívánságr a itt az eső is
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:47:am bau :
Látlak :vigyor Neked is jó reggelt!
6:52:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, Népek!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:11:am kutyus :
Jó reggelt! Indul megint egy hét
6:50:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:17:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:59:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:21:am Bojtárgazdi :
Szép jó reggelt kívánok, kedves Gaznépek!
6:32:am kutyus :
Jó reggelt!
6:50:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek,...képek(17)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek,...képek(17)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jósnőhöz megy az öntelt pasi...
- no lássuk, mit tud, maga kókler! - pöffeszkedik az ürge.
- Igen, látom, ön két gyönyörű gyermek édesapja - mondja a jósnő.
- Azt maga csak hiiszi! Nekem hárok gyerekem van!
- Azt maga csak hiszi!
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem értem a nokiást Sad Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Disznót vágnak a komák. Kitessékelik a cocát az ólból, aztán ahogy lefogják, elkezd iszonyatosan visítani.
- No elég, engedjük el.
Megint lefogják, a disznó visít.
- Elég, engedjük el!
Harmadjára már megkérdi a vendég koma:
- Miért ez a cirkusz, szúrjuk már le végre!
- Csak nyugi, a szomszédomat megüti a guta az irigységtől, mert azt hiszi hogy hármat vágunk!
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha az ajtókat a NOKIA készítené...

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ohm törvénye
Na érted már?

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akár fiad van, akár lányod,
mutasd meg neki ezt a képet! Ezért kell tanulni!

Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Figyú! Ha megkérdem, hogy megmoshatom-e a hátad, csak egy egyszerű igent vagy nemet várok. Nem pedig mindenféle hülyeségeket, hogy ki maga, meg hogy jutott be ide, meg ilyenek...
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.06, 04:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem tudom, mi van az oldalon Bojti, nem tudom megnézni, se mozgatni Crying or Very sad
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.05, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

https://www.netzwelt.de/buzz/155228_12-optische-taeuschungen-83-bilder-skurril-wahr.html
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.05, 04:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cuki a pipis Laughing Laughing Laughing

--------------------------------

Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.04, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

„Hiszem, hogy a szex az egyik leggyönyörűbb, legtermészetesebb, legegészségesebb dolog a világon, amit pénzért venni lehet.” – Steve Martin
– „Amikor arról olvastam, hogy a túl sok alkohol milyen káros következményekkel jár, azonnal felhagytam az olvasással.” – Henny Youngman
– „Utálom a házimunkát! Elmosogatsz, felsöpörsz, és hat hónap múlva kezdheted az egészet elölről.” – Joan Rivers
– „A halálbüntetés mellett vagyok. Aki rossz dolgokat csinál, annak megfelelő büntetést kell kapnia. Így legközelebb majd jobban meggondolja, hogy mit csinál!” – Britney Spears
– „Ha megéred a 100 éves kort, nyert ügyed van. Nagyon kevesen halnak meg 100 éves koruk után.” – George Burn
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.10.04, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.03, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

- Mit parancsol, uram? - kérdi a pultos.

- Mindegy, csak nagy legyen, hideg, és sok vodka legyen benne.

- Na, akkor jöjjön, bemutatom a feleségem.

----------

Egy friss felmérés azt kutatta, hogy azok a férfiak, akik felkelnek az ágyból az éjszaka közepén, milyen indokkal teszik ezt. Az eredmény: 5% azért, hogy igyon egy pohár vizet, 12% azért, hogy a mellékhelyiségbe menjen, 83% azért, hogy hazamenjen...

----------

Egy férfi virágot visz a felesége sírjára. Észreveszi, hogy nem messze tőle egy öreg kínai hatalmas tál rizst tesz le egy sírra. Megkérdi:

- Mit gondol, a rokona mikor fogja megenni ezt a tál rizst?

Erre az öreg kínai udvariasan:

- Pontosan akkor, amikor a maga felesége megszagolja a virágot.

----------

Móricka kérdi a rabbitól:

- Igaz az, hogy 2030-ban nagy háború lesz, és az lesz majd a világvége?

- Dehogy lesz világvége! Sőt, épp ellenkezőleg, inkább totális béke lesz. Csak egy ország lesz, Oroszország, melynek fővárosa Washington, az elnöki tisztséget két kínai látja majd el, Kohn és Grün.

----------

Egy fiú és egy lány megismerkednek a diszkóban, majd felmennek a lányhoz. A szenvedélyes éjszaka után reggel felébredve, a fiú megpillantja egy férfi képét az ágy fölött. Kíváncsiskodva kérdezi:

- Ki az ott, talán a férjed?

- Nem, dehogy! Nem vagyok férjnél.

- Hát akkor a barátod?

- Nem, nincs barátom sem.

- Mégis, áruld már el, hogy ki az?

- Én vagyok, a műtétem előtt.

---------

Üzenem azoknak a csajoknak, akik azt mondják, hogy "minden pasi egyforma", hogy talán nem kellett volna mindet kipróbálni!

----------

- Nagypapa, és milyen 80 évesen a szex? - kérdezi a 16 éves unoka.

- Hát, hogy is magyarázzam el neked? Próbáltál már kötéllel biliárdozni?

------

A pálinka akkor jó, ha van...

----------

Apám a jogi karon végzett, anyám a műszakin, a nővérem a közgazdaságin, az öcsém a bölcsészen, de mindannyian itt dolgoznak nálam a pékségben...

----------

Két férfi ül a kávéházban. Jön a pincér:

- Mit hozhatok Önöknek?

Egyik férfi:

- Egy teát kérek!

A másik:

- Én is ugyanazt. De a teáscsésze aztán tiszta legyen!

Nemsokára jön a pincér, hozza a két csésze teát:

- Tessék a tea. Melyikük kérte tiszta csészében?

---------

Az alkohol folyékony pszichiáter.

----------

Plátói szerelem = kívülről nyalogatni a lekváros üveget.

----------

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

----------

Ha egy férfi kinyitja a kocsi ajtaját egy nőnek, akkor vagy a nő új vagy a kocsi.

----------

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végig nézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

----------

Barátok: olyan emberek, akik jól ismernek és mégis szeretnek.

---------

A szerelem olyan, mintha bepisiltél volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét.

----------

Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok.

---------

Egy macskát mindenre megtaníthatsz, amit ő szeretne csinálni.

----------

Minél több emberrel találkozom, annál jobban szeretem a kutyámat.

----------

- Halló, számítógépszerviz? Kérem, küldjenek ki valakit, mert elromlott a monitor!

- CGA monitor?

- Nem a cégé, saját.

---------

Orvosnál:

- Van egy jó hírem, meg egy rossz.

Melyikkel kezdjem?

- A rosszal! Essünk túl rajta.

- Hát... Az a helyzet, hogy az Ön helyzete teljesen reménytelen! Daganatos betegség,

utolsó fázis. Itt már semmit sem tehetünk! Maximum két hete van hátra...

- Ezek után mi lehet a jó hír!?

- Ja, képzelje felvették a lányomat az egyetemre.

----------

Az öreg székely részegen megy haza és beleesik a kútba. Kirohan hozzá az egész család, leengedik a kötelet és elkezdik felhúzni. Mikor kibukkan a feje a kútból, elkezd rettentően nevetni.

Erre az asszony:

- Ember, te meg mit röhögsz, hisz épp, hogy csak megmentettük az életed!

- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!

----------

- Mondd barátom, honnan van ilyen szép nagy házad és új autód?

- Tudod, én lottózom és közben egy lóherét dörzsölök a kezemben.

- Ezt én is kipróbálom!

Másnap találkoznak:

- Hát nem vált be a tanácsod! Az a hülye állat megrúgott!

----------

A kórházba sebesültet hoznak:

- Nős? - kérdezi az orvos.

- Nem, autóbaleset.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.10.03, 06:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

"Veet szőrtelenítő krém férfiaknak

Vásárlói vélemény

Miután közölték velem, hogy a golyóim úgy néztek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és veszek egy ilyen krémet, mivel a korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket. Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!
Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésről, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen. Nem kellett sokáig várnom.
Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót. Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és - mivel járni nem nagyon voltam képes - az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtőfiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni. Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.
Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utána járjon a zajok forrásának, akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó érzés…
Érthető módon megrázta a látvány és felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában, és az sem segített rajtam, hogy másnap a gyerekeknek meg kellett magyarázni a jégkrémben látható furcsa lenyomat keletkezésének körülményeit. Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…"
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  Következő
29 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban