15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
8:07:pm bau :
Nna véééégre!
8:02:pm kutyus :
itt vagyok....ragyogok!.. ..Tabon voltam, kb. 1 órája értem haza
7:47:am etimami :
Szép napot mindenkinek. Itt esett az eső.
5:02:am kutyus :
Jó reggelt! Akkor jó
7:18:pm Emmylie :
Nem áztam el csak egy kicsit. Mikor a faluba értem a nap sütött.
5:43:am kutyus :
Jó reggelt!Remélem, nem ázol el Emmylie!
5:19:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot. Vissz-ut napom van
6:48:am etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:31:am kutyus :
Jó reggelt
5:36:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:47:am kutyus :
Jó reggelt, indul az új hét
7:55:am pili :
Szép vasárnapot!
5:16:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:20:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek,...képek(16)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek,...képek(16)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.21, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szállító: Máris elhagyják az agyat?
Vérsejtek: Igen, le kell mennünk... A csaj hozzáért...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.20, 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gazdagodj meg!
Tuti recept!

1. Vásárolj egy kiló merkúriumot, ez kb 100 euro! Tükörfényes, látod benne az arcodat!
2. Távolíts el egy-egy protont mindegyik atomból! Vigyázz, az elektronok nagyon gyorsak, nehogy neked ütközzenek! Használj műanyag eszközt, nehogy megrázzon a proton!
3. Így most van egy kiló aranyad, ami 35 000 eurot ér és ebben is láthatod az arcodat!

Folytasd az 1. lépéstől, amíg nagyon gazdag nem leszel!
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.19, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csináld magad!
jJózsi ügyes gyerek! Szeret barkácsolni...

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.19, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Rántotthúsos szendvics...
Szeretem!

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.17, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A felismerés...

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.16, 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A világ legokosabb embere

Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.05.16, 05:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idén ezt jósolják strand viseletnek

Legutóbb kutyus szerkesztette (2019.05.16, 08:55), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.05.15, 17:53    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát ez Qva jó! aranyoskám Sírás-rívás Sírás-rívás
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.05.15, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.05.14, 18:52    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

röhög röhög2 Ok röhög röhög2 Sírás-rívás Sírás-rívás
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.05.14, 05:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha szeretnétek egy röhögéstől átitatott relaxációt, akkor ezt olvassátok el.
Andrea Csány:
Sírok a röhögéstől! ( gyerekeim lejöttek az emeletről, hogy megnézzék, az anyjuk miért fetreng a röhögéstől, miközben szólni sem tud, csak csapkod, mint egy retardált fóka!
Íme:
Hát ez kegyetlen!!!!
"Veet szőrtelenítő krém férfiaknak
Vásárlói vélemény
Miután közölték velem, hogy a golyóim úgy néztek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és veszek egy ilyen krémet, mivel a korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket. Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!
Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésről, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen. Nem kellett sokáig várnom.
Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót. Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és - mivel járni nem nagyon voltam képes - az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtő fiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni. Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.
Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utánajárjon a zajok forrásának. Akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó érzés…
Érthető módon megrázta a látvány és felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában, és az sem segített rajtam, hogy másnap a gyerekeknek meg kellett magyarázni a jégkrémben látható furcsa lenyomat keletkezésének körülményeit. Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…"
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.05.12, 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

EZ NEM IS ANNYIRA VICC!!!

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.10, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az esti meghitt összebújás varázsa...
Fingom sincs mi történt... nemtudom

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.10, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A veszekedéstől a kibékülésig
megtett lépések

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2019.05.10, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő
1 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban