14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Orchideák otthonunkban (111)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Krizantém (4)
Öreg fák - különleges szép fák
Segítség csak kertészeti témákban(17)

- Tábortűz témák:
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (69)
A Természet csodái zenei aláfestéssel.
Találd ki (28)
A Tudat keresése (2)
IDŐJÁRÁS (59)
Ezzel kúráljuk magunkat (2)
Kreatív ötletek....barkácsolás (10)
Vicces történetek,...képek(16)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Írj bármilyen témáról (14)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
3:47:pm etimami :
Jobbulást Kati! Szia Bojti, drukkolok ám én is, hogy minden vizsgád sikerüljön!
4:34:am kutyus :
Jobb reggelt! nagyon rozoga vagyok
2:26:am Bojtárgazdi :
Kukucs! Etike, szia!
5:53:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
4:44:am kutyus :
Bojtikám......most is igaz a mondás: Az a lényeg, hogy görbüljön!!
3:09:pm Bojtárgazdi :
Hát... úgy a felét kitöltöttem, az 4-es nem lesz...
2:42:pm bau :
GRATULÁLOK egyébként! acsi
2:42:pm bau :
Pocsékat? mi van csak 4 es lesz :rohog
2:41:pm Bojtárgazdi :
Itt vagyok! Kedden és szerdán vizsgáztam, mindenki azt mondja, megvan az. Jövőp szerdán lesz a szóbeli védés. Köszönöm, hogy gondoltatok rám! Én úgy érzem, pocsékat írtam...
2:03:pm bau :
Bojti.. hogy sikerült?
9:04:am bau :
Kutyus..nem ma kell mennie! Már volt!
5:36:am kutyus :
Jajjj. most látom, MA kell mennie
5:35:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek......Remé lem, Bojtinak sikerült a vizsgája!!!
1:22:pm Emmylie :
Szép délutánt.
8:53:am Bojtárgazdi :
15 órára kell ott lennem, ki tudja, mikor végzek, de majd jelentkezem!!!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces történetek,...képek(16)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces történetek,...képek(16)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.09, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.09, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Capsella
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.08, 23:10    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor kedves! Jól vagy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hahagaj
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2018.12.08, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt hittem te vagy a Mikulás.
csalán lesz belőlem. (Nagy László)
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.12.08, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

"Beleestetek a gödörbe..."
Hát persze! Hahaha...
Mertem volna egy szót is szólni, anikor Erzsi kijelentette, hogy összeházasodunk! Beleestetek a gödörbe... A szívem szakad meg!

Jó, jó, a második gyerek volt tízéves, de akkoris!

Mi férfiak, áldozatok vagyunk a család oltárán! Sanyarú a sorsunk, különösen az enyém! Például mit hoz mindenkinek a Mikulás? Cukorkát, csokit... Nekem mit hoz a Mikulás? Tökmagot és vörösbort. Most persze most majd jöttök a dumával, hogy én nem is szeretem az édességet - jó, a tisztesség kedvéért elismerem -, meg hogy többre becsülöm a jóféle vörösbort bármi csokoládénál - jó, a tisztesség kedvéért elismerem -, és ezzel a mindenféle feminista izével hogy majd izé, meg a hogyishívják és az izé! És különben is!
Megmajd és akkoris!

És különbenis, 2007-ben is nekem kellett elmosogatnom kétszeris! Igaz, hogy gazdasági világválság volt, node férfiembernek mosogatni!!! Tudom előre, hogy most majd előkerülnek a feminista szövegek, hogy azt az egy tányért mindenki magaután, de itt az elvekről van szó kérem!

Jó, jó... az elvek is olyanok, mint a fing: az ember tartja amíg tudja... és ha már az a vörösbor egy Hidaspetre volt, Mészáros Pali bátyám pincéjéből, megbocsátom a tökmagot is... amit különben is nagyon szeretek, de ez most hogy jön ide?!

Na most belekeveredtem és miattatok kell rágyújtanom erre a Romeo és Júlia szivarra is, mérgemben!
Áldozat vagyok, na!

Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2018.12.08, 06:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella
Bizony csavaros az út, ahogy "beleesünk a gödörbe" Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Capsella
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.08, 01:19    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt már többször írtam, hogy agráregyetemet végeztem Debrecenben, 74-ben diplomáztam.
Egy évfolyamon 125-an (-1, -2, -3 fő) voltunk, 100 fiú, 25 lány. Voltak olyan tanárok, akik nagyon nem csípték, hogy lányok is akarnak dolgozni ebben a férfias szakmában és nagyon nem helyeselték, hogy az állam pénzén tanulnak és elveszik a helyet egy-egy derék fiútól. És egyébként is lebecsülték a nők értelmi szintjét.
Pedig bármit is gondoltak, felülről szabták meg, hogy ilyen ivararánnyal vesznek fel.
Tettek is azért, hogy kevesebb lány rontsa ott a levegőt.
5 év alatt 40 tantárgyat tanultunk, minden félévben volt ilyen tanárunk. Ha nem vizsgáztató, akkor gyakorlatvezető.

Elsőben II, félévben szerves- és biokémiát tanultunk, kollokvium volt belőle. Minden héten volt 2 óra laborgyakorlat, de hogy miért, azt ma sem tudom.
Ha legalább Molotov-koktélgyártást tanultunk volna, az is érdemesebb lenne, mint amivel az időt töltöttük. A gyakorló mezőgazdásznak igen felesleges elméleti ismeretek.
A gyakorlatvezetőnk sokszor kifejtette, hogy pályát tévesztettem, belőlem ugyan nem lesz agrármérnök. Mit képzelek én a 45 kilómmal és a fehér bőrömmel, vörös hajammal? Miért nem mentem színművészetire? Ugye ez csak költői kérdés volt, erre nem válaszolhattam, akkor még nem is mertünk, meg nagyon féltem, hogy nem írja alá az indexemet és nem vizsgázhatok. Ha valaki 3 gyakorlaton nem végez eredményes munkát, akkor annak nem írja alá az indexet, mondta.
A barátnőmmel a katedrával szemben ültünk, állandóan leste, hogy dolgozunk. Amikor titráltam, mindig odajött, rákönyökölt az asztalra és mondta, hogy ugye, megmondtam, hogy itt semmi keresni valója. Ugye, nem gondolja, hogy maga ezt meg tudja csinálni? És ezekre gondolhattam bármit, de nem szólhattam, a méreg majd szétvetett, de nagyon kellett koncentrálni, mert ha csak egy cseppel is több anyagot engedtem, már rossz lett az eredmény. Ezért csak a kémcsöveket, pipettákat lestem mindig. De a disznó, amikor már tényleg csak egy-két csepp kellett, akkor mindig megszólított, tananyagos kérdéssel és többet titráltam. Így már két eredménytelen gyakorlatom volt.
Még egy gyakorlat volt hátra a félévben és mondtam a barátnőmnek, hogy menjünk el a klinikára valamilyen vizsgálatra, hogy legyen orvosi igazolásunk a távollétről. De hová?
Ő kicsit kancsal volt, egyébként gyönyörű kék szemű, szép arcú. Ő kitalálta, hogy menjünk el a szemészetre, az ő esetében indokolt, én meg nem látok jól. A szemészhez ketten egyszerre mentünk be. Ő rendben volt, egy korrekciós műtétet javasolt neki a kancsalság miatt.
Jöttem én, nem látok jól. Akkorra már a táblát elolvastam vonal alatt is. De mikor nem látok jól? Amikor olvasok. Rakta be a lencséket, újra kezdte, újra kezdte. Egyik sem volt jó. Aztán mondta, hogy van egy varázslencse, az biztosan jó lesz. Tényleg, eddig ez a legjobb, mondtam. Erre azt mondta, hogy akkor marad a régi szemüvegem. Dehát nekem nincs is szemüvegem. Azért marad a régi, ez ablaküveg volt.
Na lányok, látom a dossziékat, hova járnak,milyen órára nem akartak menni? Elmondtuk a gyötrelmeinket és adott igazolást.
Megúsztuk a laborgyakorlatot és az a barom aláírta az indexünket.

Akkor még nem tudtam, hogy ezzel a nem normálissal később is lesz dolgunk. Negyedéven tanultunk olyat, hogy Mezőgazdasági termékek feldolgozása, tartósítása, tárolása. Ez a tanár adta elő, vezette a gyakorlatot és nála vizsgáztunk. Én fostam rendesen tőle. De azért negyedéven már valamivel kevesebb atrocitásban volt részünk, mint korábban, bíztam benne, hogy talán csak átevickélek egy kettessel. Csak vártam, vártam a folyosón, nem mertem bemenni, akik hátrább voltak az abc-ben, már azokból is jöttek ki. Egyszercsak megjelent a tanszékvezető és bement a vizsgára. Utána be mertem menni. Nála 4-sel vizsgáztam szerves- és biokémiából. A nem normális tanarunk olyan szelíd jószág volt a tanszékvezető jelenlétében, hogy semmi nyoma sem volt a korábbi elviselhetetlen stílusának.
Ilyenekre mondja a férjem, hogy az élethez kell egy kis szerencsi.

Na, majd ha lesz időm, írok arról, a férjem üzemtervét hogyan készítettem el, miközben ő jogosítványt szerzett. Bár ez kemény munka volt, nem vicc.

Na.most.

A férjem akkor felvételizett, amikor én évhalasztás alatt álltam harmadéves koromban az autoimmun betegségem miatt. Katonaruhában felvételizett, hadügyminiszteri engedélyt talpalt ki neki Apósom, hogy ne veszítsen még egy évet a katonaság miatt. Ő 2 évig volt katona. Majd október volt,mire elért az egyetemre, mert időbe telt, hogy leszereljék. Így ő első éves volt, én harmadéves.
Az üzemtervet ötödéven kellett készíteni és nagyon nagy munka volt. Én magamnak 5-ös üzemtervet írtam, de piszokul sokat dolgoztam rajta. Aztán én már dolgoztam, majd jártam az üzemgazdasági szakmérnökire. Így hétvégente találkoztunk és a konzultációim alatt és a vizsgáim alkalmával. Amikor a férjem ötödéves lett, akkor először az egyetem szervezésében lehetett jogsit szerezni sokkal olcsóbban. Ő a megkérdezésem nélkül járt erre az okításra és letojta az üzemtervet, de azt nekem nem mondta, hogy ő úgy gondolta, én ezt majd a kisujjamból kirázom, ő csak lemásolja.
Amikor mentem, sóhajtozott, hogy menni kell vezetni, de a tervet is kéne csinálni. Most a KRESZ-t kéne tanulni, de a tervet is kellene. Lényeg, hogy mindig én dolgoztam a terven, ő legfeljebb amikor előjött, úgy tett, mintha érdekelné, hogy mit hogyan és miért. De nekem is kellett tanulni az én vizsgáimra, mert munka mellett azért nem egyszerű.
Azt mondta, ha nem írok 5-ös tervet akkor én sem érdemeltem meg az ötösömet, csak jó kapcsolatot ápoltam az üzemtani tanszékkel (ott írtam a diploma dolgozatomat), meg a gyakorlatban, ugyan, milyen elemzéseket, terveket készíthetek? Persze, akartam, hogy 5-ös legyen, jobb jegy, több ösztöndíj. De olyat senki be nem vállalna, hogy tuti 5-ös lesz. Ez már zsarolás, de ami előtte volt, az is.
Így a jegygyűrűt nem fogadtam el, mert ilyen előzmények után nem akartam a nevét felvenni.

A kolis szobatársai mondták neki, hogy ennek nem lesz jó vége, ha a tervből kérdezik a vizsgán, nem fogja tudni, de ha velem valami történik, akkor ő nem tudja folytatni, de más sem, mert abban olyan logikai láncolat van, hogy kívülről beesve már nincs elég idő rá.
Nekem megsúgták a fiúk, hogy következő héten ne péntek este menjek, hanem majd csak szombat délben, hadd fossa össze magát és az alatt az idő alatt majd látja, hogy nem tudja felvenni a fonalat.
Úgy is lett, megérkeztem szombat estére. Péntek este hiába jött elém az állomásra, azt sem tudhatta, hogy beteg lettem, vagy nem érek rá? A fiúk aztán mondták neki, hogy így a finisben már pénzért se talál senkit, aki megcsinálja, imádkozzon, hogy előkerüljek.
Még a leszakadt kabátgombomat is felvarrta, igaz, kékre fehér cérnával.

Ő levizsgázott a jogsihoz, én befejeztem a tervet, azt folyamatosan átmásolta, beadta. Szerencsére sose kérdeztek bele az 5-ös dolgozatba, így az idegen tollakra vagy lószőrökre nem derült fény. De az is lehet, hogy nagyon is tudták, hogy az én művem, mert róla már akkor is tudták, hogy lú, lú, lú, egyéb animals...
Érettségi után írt egy cikket az akkori lovas szaklapba, ami nagyon igaz volt, tehát nem jelenhetett meg. Az újságtól elküldték a cikket Gödöllőre az akkori, ott Lótenyésztést előadó tanárnak. Ez a tanár onnan később elment, de érdeklődött, hogy ez az egri fiú hová került. Kiderítette, hogy Debrecenben van. Addigra egy volt kollégája jött Debrecenbe tanítani, akit megkért, hogy menjen elébe ennek a fiúnak, mikor, hol, miből vizsgázik és készítse a terepet, nagyon nem szeretné, ha matematikából, fizikából, kémiából, géptanból kicsesznék és elveszne a lótenyésztés számára.
Én meg az egyetemi évei alatt mindig csodálkoztam, hogy ő olyan könnyen túljut ezeken a rostatárgyakon. Később ennél a volt tanárnál dolgozott, ott mesélte el nekem a dolgot a főnöke. Mondtam, hogy így már mindent értek.

Amikor harmadéves voltam, ő elsőéves. Egyszerre voltunk baromfitenyésztői és borjúgondozói gyakorlaton. Akkor még nem jártunk együtt. A vizsgán előbb vizsgáztak az elsőéves fiúk, utána a harmadéves lányok. Így mi ezeket a fiúkat végig hallgattuk. Ez a bajszos mindent tudott, a takarmányreceptúrákat vágta, genetikát, minden, mindent. A vizsgáztató már csak azért kérdezte, mert ő is élvezte, hogy mindent tud.
Engem meg a guta majd megütött, hogy bárcsak ne láttam volna, hogy milyen értelmes, akkor könnyebb lenne elfelejteni.
.
Vissza az elejére
Szécsike
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 21:51    Hozzászólás témája: .... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gergő szivem! Ezen jót nevettem,azt hittem ilyesmi csak velem fordulhatott elő. röhög2
/ez is csak ecccer Wink Laughing /
Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Szécsike!
Hasonló eset velem is történt. Csak egy kicsit horrorisztikusabb! Very Happy

Mivel a feleségemmel elköltöztünk a családi házból, az új otthonunkba nevelt libákat nekem kellett levágnom...
Gondoltam, ez nem probléma, mivel sok horrorfilmet láttam addig, gondoltam ráteszem a tőkére a nyakát, kezembe a fejszét, és annyi...
Hát (bár háttal mondatot nem kezdünk), nem annyi, egy kicsit több..
Én is elengedtem hamar. Tudvalévő, hogy a libáknak hosszú nyakuk van... Az elkezdte a nyakát forgatni, amitől keresztbe-hosszába olyan véres lett a ruhám......
A képzeletetekre bízom, hogy néztem ki. Ő szaladt, én utána.
Amikor a feleségem meglátott, majdnem rosszul lett.....
Vissza az elejére
Szécsike
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 18:43    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

röhög2 Egy új Benedek Elek született.... röhög2

Nálam igaziból volt hasonló,csak kakassal. Laughing
4.-5.osztályos lehettem,kitaláltuk öcsémmel,hogy mire hazajönnek a szülők kakaspörkölttel várjuk őket,ami egyébként is tervben volt.
Életem első önálló! vágása volt,ez a szerencsétlen meg minden erejével küzdött,pedig ketten próbáltuk leszorítani. Gondolom elfáradt mert megadta magát,el is engedtük. Kis idő elteltével feltámadt,aztán végelgyengülésig kergettük a tyúkudvarban. Sad Lett pörkölt. Very Happy
Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 18:11    Hozzászólás témája: Re: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella írta:
.
A tanár röghögő görcsöt kapott és jobb jegyet adott neki, hogy ilyen jól elszórakoztatta..

Kedves Capsella.
Örülök, hogy jókedvűen mentél nyugovóra! Smile
Hasonló esetem nekem is volt... Középiskolába jártam, ezért be kellett utaznom faluról a városba. Sokszor megesett, hogy nem az iskolába kötöttem ki. Egy ilyen alkalommal az osztályfőnöknőm kérdőre vont. Ez alkalommal ezt a történetet találtam ki..
"Kora reggel disznót vágtunk. Miután leszúrtuk szokás szerint be kellett menni, áldomást inni a szegény jószágra. ( természetesen, ne hogy azt gondolja a Tanárnő, hogy én is ittam, ááá, dehogy ), és amikor kimentünk, , eltünt a disznó.. Kerestük, kerestük, és megtaláltuk a kert végén. Képzelje tanárnő, még volt benne annyi szufla, hogy elvonszolta magát a kert végébe, ami 200 méterre van az udvartól.... Na-mármost egy 200 kilós disznót visszavonszolni a kert végéből időigényes munka. Mire ezt befejeztük, hát képzelje el, hogy már lekéstem a buszt. Végül is, a szüleim beleegyezésével, úgy döntöttem, hogy már nincs értelme iskolába menni, inkább segítek itthon"
Ezt értékelte az osztályfőnöknőm, és legalább három percig kacagott, az osztály fele kiesett a padből a kacagástól..
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez NAGY igazság..........mint Hofi sok aranyköpése:

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szereted a vonatokat?

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.12.07, 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Katonai parádé Bukarestben.
A román hadsereg fegyverzete kiváló, felkészültsége figyelemreméltó!

https://coub.com/view/1j7b9s
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban