16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Egzotikus és különleges növények (15)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Vendégeink a kertben (18)
Kertek és kalandok (5)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Canna Indica / kána virág
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Golgoták (17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Fűápolás (2)
Íriszek (7)
Bougainvillea

- Tábortűz témák:
Találd ki (30)
Vicces történetek....képek(18)
IDŐJÁRÁS(64)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (75)
Írj bármilyen témáról (16)
A Tudat keresése (3)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
ITT_HON is_SZÉP! (2)
Abádszalók szeptember 11-13.
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
9:22:am Bojtárgazdi :
Szép napot kívánok!
6:11:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:33:am kutyus :
Jó reggelt!
5:48:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:34:am kutyus :
Jó reggelt! Nálunk is esik.esett éjjel is
4:52:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok! Nálunk egész éjjel esett az eső, remélem, másutt is, és megenyhült kicsit az idő.
5:48:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:47:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:52:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok!
5:31:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
6:16:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:13:am kutyus :
Jó reggelt!
8:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
8:59:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt! Én ma fejeztem me a múlt hetet, sikeresen leadtam a munkámat. Szóval nekem most lesz hétvége, hacsak nem érkezik még több munka.
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! ...indul a következő hét......
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.25, 04:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella

Az utolsó mondatodon jót nevettem,......és teljesen egyetértek vele!!! Laughing Laughing Laughing

------------A bankot nem érdekli, ki miért és mit írt alá, itt a t...co a ludas, ill az ott tevékenykedő "beszerzők"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2019.09.24, 21:24    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnos, Bojti, ez már csak így van.

A jövőben mindig gyanúval kell élni, ha valamihez kérik az adatainkat, akkor bekerülünk egy adatbázisba és az hátrányokkal is járhat.
Egyet leszögezhetünk, ha valamiről akkor ott rögtön, helyben kell dönteni, hogy a kedvezményt el ne veszítsük, az nem tisztességes üzlet.

A férjem bankban szerintem még csak egyszer volt, amikor a házépítésre felvettük a hitelt, azóta nem. Nem egy türelmes fajta, főleg ha oka is van a türelmetlenségre. Nem megyek be vele a bankba, nem töltöm vele az időmet, elvégre nagykorú. Hogy balhézni fog, az biztos! Mert ebben a bank is hunyó! Nem igaz, hogy nem tudják, hogy megy ez. Ő sem akart már bankkártyát, nekem van bankszámlám, bankkártyám, nekünk nem kell több. Annak költsége van.

Ráadásul a férjem minden papírját elpakol és nincs, amikor éppen kellene.
Személyi, lakcímkártya, jogosítvány-van, inkább volt néhány garnitúra. Tavaly, amikor hazajött az okmányirodából az iratcsináltatásból és pakolta a rongyait, a zsebekben talált iratokat. Visszament velük az irodába, elvették tőle és kilyukasztották. Most csak egy garnitúra le nem járt van.
Volt, hogy a rendőrnek az előző garnitúrákat mutatta, az nem elelnőrizte le, mert a fényképen ő volt, nem járt le. De már volt helyettük másik, csak akkor éppen az a legújabb volt elpakolva.

Ilyennek a kezébe hitelkártyát nem lehet adni! De mindig ilyen volt, sajnos. Van benne anyni biztató, hogy innenmár aligha van lejtmenet! Bezzeg a lovak származását mondja fejből hetedíziglen!

Na, ezért mondom én, hogy mindenki hülye, csak mindenki másképpen hülye és ettől kerek a világ. És miért pont én lennék a kivétel?
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.24, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Elképesztő. Már minden card-nál figyelni kell. Köszönöm, Capsella, hogy megosztottad!

Én nemrég szócsatáztam egy reklámos höggyel, aki azzal kezdte a lehengerlást, hogy régi jó vevőjük vagyok, és ha most vásárolok féláron (olyan terméket, amit egyébként negyedáron sem vennék), akkor mindenféle ajándékot is kapok, ráadásul még wellness utalványt is 8 családtagom számára.
Itt szóltam már közbe, hogy 8 családtagom összesen sincs, a hajdúszoboszlói wellnesstől a hideg is kiráz, és nem hinném, hogy azért vagyok jó vevőjük, mert kiveszekedtem belőlük az ajándék dzsekit három évvel ezelőtt.
A hölgy megnyugtatott, hogy ő töröl most a névsorból, de nem tudja garantálni, hogy automatikusan nem kerülök-e újra bele.
Hát nem felhívott ugyanő, már másnap? Twisted Evil

Mára is akadt mérgelődni való, de ezen már nem húzom fel magam.
Viszont az állatkajás webboltot, ha már én tanítom őket kereskedni, felvilágosítom, hogy csomagszállításhoz nem pont a legszakadékonyabb ócska zacsikat kellene használni.
Én veszekedtem addig, míg bevezették az automatikusan reagáló válaszrendszert, mert a "nem nézte még az illetékes kolléganő, mert ő szerdánként nézi meg a rendeléseket" nem kereskedői magatartás. Mindig szóvá teszem, ha a megjegyzések rovatot nem veszik figyelembe, és ha nem telefonálnak azonnal, ha az a fajta, amit megrendeltem, nincs ugyan, de hasonló van. Vagy egyelőre semmilyen nincs, de ne várakoztassanak napokig. - Hát most a törmelék rizs fele a dobozba szóródott ki, ezt sem hagyom szó nélkül...

Szegény fiam meg itthon felejtette a kajája felét, de az meg már az ő tanulása...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.24, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tényleg menjen be a bankba, mert a semmiért kell fizessen egy csomó pénzt!!!
....és sajnos hiába reklamál Sad
Twisted Evil
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2019.09.24, 11:36    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Valamelyik topikban írtam, hogy a Tescoban csőbe húztak az új, kedvezőbb Club Card kártya ígéretével. A kártya nem lett kész, mert nem volt nálam a nyugdíjas szelvényem, se a férjemé. Az én példányom apró betűs és halvány, alig olvasható 3 oldal. Kiböngésztem, hogy Budapest Bank és vásárlási szokásokról információgyűjtés.

Tegnap telefonáltak Pestről a Tescoból, hogy ahhoz, hogy a kártya elkészüljön, kell a nyugdíjas szelvény, hogy a bank is dolgozhasson, elbírálhassa az ügyet.
Erre én kipakoltam, hogy hogy megy az ügyfélszerzés. A vevő siet, nem olvasa el a sok papírt, de elmondják neki, hogy azok miről szólnak, de egyetlen szó sem esik arról, hogy ezzel bankszámla kerül megnyitásra, annak bankköltsége van.
Ennek ismeretében ez a sok matuzsálem már inkább nem akarna kedvezőbb ígéretű kártyát, úgyhogy ennek a két némbernek a tisztességtelen üzleti magatartását nagyon le kellene ellenőrizni és megszüntetni, mert az nem jó se a Tesconak, se a banknak, se a vevőnek, hogy utána töröltetni kell az aláírtakat.
Ha nekem most erre a beszélgetésre hivatkozva nem törlik, én a Fogyasztóvédelemhez fordulok, mert ez a vevők megtévesztése keményen.
Erre azt mondta a nő, hogy rendben van, törlik az ügyemet, nem kell mennem miatta sehová sem. (Majd kiderül.)

Mondtam, hogy a férjemmel tavasszal már ezt eljátszották, mert a férjem feszt kapja a Budapest Banktól a leveleket, de fel sem bontja, mondván, neki semmi köze a bankhoz. De valamit vele is aláírattak!
Azt mondta, legjobb, ha bemegy a bankba és felmondja, mert neki már valószínűleg ketyeg a bankköltség.

Természetesen a jövőben ugyanúgy fog menni minden ezzel a megtévesztéssel, mint eddig, nincsenek illúzióim.
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.21, 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még nem találkoztam velük,majd holnap jönnek ebédelni Vigyor
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.09.21, 18:32    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egyáltalán szóvá tették? Shocked Very Happy
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.21, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing
Köszönöm a tanácsot! Vigyor
Ma kiengesztelem őket, VADAST főzök zsemlegombóccal. Laughing
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.21, 05:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bau
ne csinálj ebből te sem gondot!.......ha esetleg! kifogásolják, mond meg, hogy ilyen liszt volt otthon Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Remélem Puszi Smile
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 19:48    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Drága Bau!
Tapasztalatból mondom,ilyesmiből csak mi csinálunk gondot. Laughing
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Laughing Laughing

Hááát!
Én nem vagyok abban biztos. Embarassed
Nem ehhez vannak szokva!

(elvitték,úgyhogy nem tudom mit szóltak Smile
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

bau!
Szerintem a kosztosaid észre sem vették!

tercsi
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én ma mérgelődtem...
Twisted Evil
Így jár az ember,ha kapkod. Evil or Very Mad
Sütni akartam,és a dagasztó tálba belelódítottam a KENYÉR lisztet.
Persze a többi hozzávalóval együtt.
Majd be is indítottam a gépet.
Mire felfedeztem,hogy mi van írva a zacskóra.
Nem mondom ,hogy rossz lett a végeredmény.de nem ez volt a terv. Sírás-rívás

A croiassan ugyanis egy gyenge lágy tésztából készül. Embarassed Laughing
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.09.20, 18:22    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella szivem.Sajnálom... simi puszi2 puszi2

Emmylie drágám,nem lehet hogy rosszul emlékszel? Shocked Nem adtad neki valakinek? Shocked
Ha lopni akarnék nem egy terjedelmes valamivel tenném. Crying or Very sad
Én is jártam már úgy,hogy meg mertem volna esküdni hogy .....oszt' nem úgy volt. Crying or Very sad Embarassed

Ne mérgelődj szivem! Valahol olvastam,hogyha 2 évig nem használod azt a bizonyos valamit,nincs is rá szükséged.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  Következő
26 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban