15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 3 / 18286
Összes látogató: 9
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Karácsonyi-, húsvéti- és levélkaktuszok (11)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Én így tartom (gyakorlati tanácsok növények tartásáról)
Orchideák otthonunkban (111)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Milyen növény ez?? (37)

- Tábortűz témák:
GAZLAP szakácskönyv (72)
Milyen öröm ért ma? (37)
Találd ki (29)
IDŐJÁRÁS (62)
ÜNNEPI KÉSZÜLŐDÉS (5)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Írj bármilyen témáról (15)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
Kedvenc filmem, színészem
Kávéház (40)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Vicces történetek,...képek(17)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
11:09:am bau :
Köszönjük!
7:56:am sede :
Sziasztok, cseréltem.
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:25:pm bau :
Kedves Sede!Kérjük a téli fejlécet! Boldog karácsonyt Nektek.
12:39:pm Bojtárgazdi :
Köszönöm! Sikerült!
5:56:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....bOSZI ZÁS MEGY!!!
12:43:am Bojtárgazdi :
Kérek szépoen boszizást a targoncavizsgázó BojtiZsombornak!
12:42:am Bojtárgazdi :
Szia Mka!!!!
10:55:pm molnarka :
Sziasztok! Benéztem!
5:08:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!...MEGJÖT T A HÓ!!!!
11:17:am bau :
Kutyus-csupa buli az életed! Jó szórakozást!
5:37:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!....ma mindenféle szül- és névnapok ünneplésére megyek
5:40:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:47:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Ismét vagyok......semmi baj nem volt, sőt!
2:12:am Bojtárgazdi :
Korán mentál aludni, itt kérdeztem, ketten vagyunk-e. Emmylie meg rám köszönt, hogy ő téged nem lát.
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.12.05, 18:25    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Félelem Mi a franc van így ünnepek előtt Question Shocked Twisted Evil Evil or Very Mad
Az egy évre leosztott problémák,bosszúságok év végi hajrája?? Shocked Twisted Evil

simi simi simi puszi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.05, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Engem kissé az bosszant, hogy...

Nos, megtudtam, hogy az állandóan szedett bétablokkolómat nem kell már felíratni, az asszisztens feltette az e-recept rendszerbe.

Oké, örülök, de nálunk a patika a rendelő mellett van. Ha nem mertem elindulni a rendelőbe, akkor a patikába se merek.

Ahhoz, hogy Zsombor hozhassa el, kellene a felírási igazolás az orvostól.

Itt ülök béta-blokkoló nélkül. Csak az vigasztal, hogy ha egyszer gatyába ráztuk a dolgot, akkor már sínen lesz.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.05, 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálunk is az a baj hogy a javitonal sok a munka sok a törött Auto.
De most az is gond hogy mivel mostmár a szélvédö is eltört nem is lehet vele menni.
Igy nem tudom mi lesz.Persze valamit muszáj lesz csinálni mert Auto nelkül itt nem lehet egy napot se lenni.
Bosszant nagyon de azt hiszem a férjem hibázott és tul hajtott a szegélyre azért történt a baj.
mostmár persze tök mindegy megtörtént.

Egy darabon olyan uton kell mennünk hogy én csak "ementáli utnak" hivom.
Na hat ez az ut olyan lyukas mint a nevezett saj. Wink
Ez az ut is nagyon betesz az autoknak sajnos.
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2019.12.05, 10:05    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na, tegnap se hozott Bölcsike ásványvizet.
De hozott a megsütetlen sertés- és csirke húsok ellenére kacsát, mert azt nagyon szereti. Reggel úgy ment el, hogy szépen elmondta, hogy kell a kacsát megsütni és legyen kész, mire hazajön, utána tegyek be sütőtököt is sülni.
Mondtam, nagyon jó, hogy részletezte, legalább nem kell az internetem receptet keresnem.
Elfelejtette, hogy vagy 2-3 hetente sütöttem kacsát.

De ezek legyenek a legnagyobb bosszúságok.
A gazdasági totálkáros autóról még semmi hír. Olyan sok a baleset, hogy soká kell várni a szemlére. A márkaszervízben van az autó és várunk. Én már utólag asszem, jobb lenne nem kijavíttani, hanem egy új ócskát, 3-4 éveset venni. Szerencse, hogy a Kft-nkben van két terepjáró, sőt, most mindkettő üzemképes, egyik sincs összetörve se más hiba, így nekem is van néha mivel elmenni a boltba. Szabálytalan, de máskor meg céges ügyekben megyek az szgk-val.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.05, 05:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem tudom, miért van az, hogy így Karácsony előtt majdnem mindenkinél összejönnek a bajok-mérgek Sad

Remélem, több nem lesz egyikőtöknél sem!!
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 22:00    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na, nekem is jutott.

XY-kromoszóma: télen mindig nagyon-nagyon rákap a bevásárlásra. Háromszor ment el napokban bevásárolni, de több nagy áruházba is. Hazatelefonált, hogy vegyen-e sütőtököt? Mondtam, nem érdekel, mert ő szambázik én pedig a hó alól szedem ki a tüzifát, ahelyett hogy ő a nyáron, ősszel ne lófingolt volna és rendes, normális férfiember módjára hozta volna a tüzelőt.
Erre hozott egy nagy és két kis sütőtököt, amiket az autóban hagyott éjszakára.
Este akartam sütni, de nem volt hajlandó kimenni érte. Mondtam, megfagy. Erre asszongya, hogy legalább édes lesz.
Évek óta mondom neki, hogy nem a fagytól lesz édes, hanem attól, hogy jól be van érve. Erre ő még ott tart, hogy régen is az első dért megvárták a tökszedéssel. Ezerszer elmondtam, hogy a régi nagydobosi fajta túl hosszú tenészidejű fajta, azért annak minden őszi napja hozzzájárult az éréshez, ezért amíg asszimilált nem szedték le. Amelyik nem volt beérve, az vízízú volt, akárhogy csípte meg a fagy. Azért kedveljük ezeket az új fajtákat, mert ezek ugyan kisebb terméseket nevelnek, de azokat kevesebb idő alatt kinevelik és beérlelik, ezért olyan jó édesek.
Jó, tudtam, hogy a tökben lévő sok cukor miatt mélyebb a tök fagyáspontja 0 C-nál, de ha tudná, akkor -20 C alatt hozná be és tojna más dolgok esetében is a fagyra.
Mérgemben leálltam a fahordással.

Aztán kérdeztem, hova tette a kenyeret? Azt elfelejtette. Harmadszor ment el kenyeret venni. Ma elment negyedszer. Még nem néztem, vett-e kenyeret. De tortát hozott, elvégre diabetes II.

Rossz szokása, hogy reggel lemegy a kazánhoz és ha még van parázs, tesz a túzre, de nem hamuzza ki. Amikor én lemegyek, a hamutér, tűztér tele hamuval. Kiváló dolog a forró tűztérben kotozni lefelé a hamut.
Ja, és hogy tovább tartsa a tüzet, friss vágású akácot is tesz rá. Ma arra mentem le, hogy majdnem eloltotta a tüzet, a csupa havas friss akác.
A legelőn vannak akácfoltok, azokat fűrészgéppel kivagdalta, felvágta, hazahozta. Ez rendben, de azokat félre kell tenni, szárad a kazánházban és egy-két hónap múlva lesz jó.
Mondtam, inkább a telephelyen lévő akácosből szedje össze a kidőlt fákat, mert a lovak ott is szoktam mászkálni, a ferdén álló fákba dörgölőznek is, abból baleset lesz. Ezt ősszel, szárazon nagyon jól meg lehetett volna csinálni a lófingolás helyett. És szárazon hazahozni, nem vagyok hajlandó a hó alól kiszedni. És lehetett volna annyi esze, hogy letakarja. Más dolgom is van, nemhogy ő a hóesés alatt kidobálja, majd én meg kiszedem a hó alól.

Tegnap este és ma a két kisebb sütőtök elfogyott. Van még egy. Nagyon szeretjük, abból egyszerre többet kellene venni, ehehz sok ész kell.
Így holnap megint megy tököt venni.
Értelem, el ne hagyj!

De ezeknél nagyobb baj, hogy valamit elcsesztem a számítógépen. Adatok nem veztek el, de bosszúság, mert nem tudok olyan gyorsan dolgozni rajta, mint előtte. Bogi pénteken délután jut oda, hogy megnézze. Remélem, ő hamar rájön az okára.
A KSH már rám telefonált a késedlem miatt. Tiszta szerencse, hogy más dolgokban előre dolgoztam, más késedelmem nincs.
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 20:26    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Basszus ezek a problémák karácsony táján még érzékenyebben érintik az embert. Twisted Evil /nem mintha máskor jól jönne Wink /
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bau kedves legalább nálad akkor már rendbe jött a probléma.
Mondtam a férjemnek ez azért van hogy ne legyen olyan unalmas az életünk.

Holnap szomszédot kell megkérni hogy vigyen el minket a vasutállomásra mert Szombathelyre kell mennünk.
Szerencse hogy vannak jo szomszédok Wink és hogy van autojuk Wink
Mpst minden össze jön egyszerre.
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ó jaj Ti szegények simi
Seperjétek már a sok problémát a szőnyeg alá Vigyor

Nekem is volt hónapok óta nyűgöm.
A pincéből jött egy erős zaj már hónapok óta.
A hőfogadóból.
Nem tudtam még aludni se rendesen.
Ma végre megcsinálták Taps
Remélem tartós lesz... (a csend) Smile
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécske gratulálok. Taps én még sietni se tudnék Pocok Ur után.
Az utolso bosszuság után kis idö mulva már felrobbantam a méregttöl. Fal
A férjem vissza jött az autoval nem került sorra viszont össze tört a szélvédö.
Az eltört burkolat miatt felcsapodott a motorháztetö és tönkre tette a szélvédöt. Fal
Mi jöhet még?
Remélem már nem lesz más,.Még szerencse hogy nem történt nagyobb baj.
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 19:13    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Beállok a bosszankodók sorába. Crying or Very sad
Áginak van egy "kölcsön" kutyája, mivel a lányáék építkeznek.
Kiszökött a kis rohadék,én meg utána. Jól ismer, én szoktam megsétáltatni,de most megtagadott. Kérés,könyörgés,mire a közelébe értem rohant tovább. Ágikának telefon hogy kocsi kellene,mert nem bííírom a tempót,sötétedik, már a kutyát is alig látom. Shocked Kérdezi hol vagyok,mondtam fogalmam sincs,csak a kutyát nézem,nem az utca nevet. Indult utánam motorral /mozgássérült kismotor/ hááát ez a tempó kevés lesz. Evil or Very Mad
Füge egy arrajáró hölgyet üdvözölt,kértem fogja meg,de nem merte. 3,4 alkalommal visszatért hozzá,de a csajszi nem merte megfogni.Mondtam ez egy jámbor jószág,mindegy hol kapja el. A sokadik alkalommal aztán sikerült elkapnia. Siker! Ági meg keresett a motorkájával. Shocked
Együtt hazasétáltunk a kutyával,a 3 fiú /Vili,a fia,+a zuram/ jóízűen beszélgetnek -semmivel sem törődve- a kocsik mellett. Evil or Very Mad Twisted Evil
Mondtam nekik,hogy örülök hogy csak engem izgat a kutya elcsavargása,miközben a nyelvem a talpamat nyalta. box ugh Twisted Evil
Ahhhh,férfiak...egyessel kezdődik a személyi számuk. Evil or Very Mad Twisted Evil
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.04, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Látom más is bosszankodik nem csak én. Sad

Hétfön az "ementáli ut" miatt bosszankodtam.
Az autoval a férjem valahogy a parkoloban tulságosan a padkához ért.
Mire a házhoz értünk az "ementáli uton" addigra majdnem le is esett az elsö burkolat.
Tegnap valami drottal fel kötötte és most vitte el megcsináltatni.
Kiváncsi vagyok mennyire fog "fájni" de nem hiányzott karácsony elött az biztos.
Vissza az elejére
tercsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.12.02, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ma hajnal 5.-kor oda-vissza sétáltam a bokáig érő hóban a lakás, és a melóhely között, mert nem találtam meg a benti kulcsomat.
Hazaértem, a Péter nem értette, hogy már le is telt a meló, és ő még alszik.
Itthon bezzeg megtaláltam a kulcsot a táskámba,úgyhogy vissza sétáltam.
Kelekótya egy reggel volt
tercsi
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.12.02, 00:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Estére be akartam kapcsolni az ablakban az adventi fényt - hát nem kiégett valamelyik izzó? Evil or Very Mad És nem találom a tartalékot. Sötét volt advent első vasárnapján az ablak. Crying or Very sad

(Mondjuk, azért ennél nagyobb bajunk sose legyen. Wink )

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.11.14, 07:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

EZT TALÁLTAM A NETEN

https://www.youtube.com/watch?v=Am2qjF9SPxQ&feature=share&fbclid=IwAR1Y7S7MwJA2m0meyvoAzx3vXa_pN0pnPmXNUxwXjwXBHG8qs-SKMugaW_0
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Következő
1 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban