16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
6:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
6:13:am pili :
Szép jó reggelt, jó hétvégét! Holnap virágvasárnap.
5:43:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek....Piliké m, ez aztán a méreg!!
8:25:am pili :
Sziasztok! Én nem vicceltem meg senkit, engem viccelt meg a gépem... Bedobta a törülközőt, be se lehet kapcsolni. Még "szerencse", hogy itthonról dolgozunk, és van kölcsön laptopunk.
7:47:am Emmylie :
Jo reggelt szép napot kivánok mindenkinek Vigyázzatok magatokra
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....megvi cceltek valakit tegnap?
10:01:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, szép áprilist!
5:44:am kutyus :
Jó reggelt!
6:23:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
1:42:pm Bojtárgazdi :
Ajjaj... De jó, hogy szóltál! Köszönöm!
6:01:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....remél em,átállítottátok az órákat!
12:33:pm Bojtárgazdi :
Mindenkinek szépséges tavaszt kívánok!
6:35:am pili :
Gyönyörű tavaszi hétvégét, vírusmentes kapirgálást kívánok mindenkinek! Jó reggelt!
5:28:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
6:03:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Wanted! Őt keresem.....(8)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Wanted! Őt keresem.....(8)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.03.23, 11:44    Hozzászólás témája: Wanted! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na, semmi baj! Ahogy látni lehetett, a férjem elment keresni őket. A legelőn és annak akácosaiban nem voltak. Elment a telephelyre, semmi, körbejárta a 36 ha-t, semmi. Végezte a dolgait, egyszercsak kijöttek az akácosból.
Tehát az este amíg én az elakadással kínlódtam, ezek levágtáztak a völgybe és haza, nem ittak, mert nem voltak szomjasak és rögtön bevették magukat a kedvenc szélvédett horhosukba az akácosba.

Reggel már 8 előtt telefonált műtrágya ügyben az illetékes, hogy a héten kiadják a műtrágyát. Mondjam meg, melyik napon akarom és akkor bemennek dolgozni, mert egyébként nem dolgoznak. Mondtam, hogy most csak 49 q kell (lehet, h. az előző hsz-ban tonnát írtam mázsa helyett), a maradék 42 q-ra inkább a pénzt kérném visszautalni. Azt mondta, telefonáljam meg, mi hogy legyen és ha kell, a pénzügyesek utalják. Most normális hangon beszélt, bár sose adtam okot az ellenkezőjére. Remélem, ez nem csak az éberségem elaltatására volt.

A férjem elvitte a gumit a szerelőhöz egy másik gumival eü., 60eFt-os buli a kettő eü. Tegnap a tárcsa elromlott, nem tudta befejezni a munkát, pedig már csak 1 órányi munka lett volna. Hazahozta a meghibásodottt részt, ma szétszedték egy szerelővel, elment alkatrészért. Aztán szervezi a műtrágya hazahozatalát az említett gazdával.

A hóesés elállt, a tetőkről olvad.

Most néztem a bankszámlát, változatlanul nem utalták azt a támogatást sem, amiről vanb határozat. A 2018-as genetikai támogatás sem érkezett még meg.

Az itthoni napelemes beruházás ügyében holnap jön a villanyszerelő. Helyesebben, ez még a házon kívüli munkák elkezdését jelenti a közeljövőben.

Reméljük a legjobbakat! Legfeljebb kénytelen leszek a 2020-as területalapú támogatást megfaktoráltatni, ha nem érkezik időben a 2018-19-es. Csak éppen utánajárás és költség, majd kamat a faktoráltatás. Munka és költség egyébként is van bőven.

A férjem erős tatár, nagyon jó immunrendszere van, de azért aggódok miatta. Majdnem minden nap kell mennies valahová vásárolni: takarmány, alkatrész, szereltetés, stb...

Elvonult a front, elmúlt rólam a hatása, beüzemelek. Délelőtt csak ültem. Mondták, inkább feküdjek le, de én dolgozni akartam, de nem bírtam. Csak olyan szunyókálás, bambulás volt. De jót tett, kicserélődtem és most újult erővel elkezdek pörögni. Első roham a konyhába vezet, egy gomba-borsó leves lesz. Kolbászos piza még van. Ma érkezik a futáros tejföl, joghurt, túró.

Ha a férjem végez a tárcsázással, kint kutyakennelt készítünk, hogy innen kivihessük őket. A disznók bejárnak az egyik kertbe, ott is kell egy kerítésrészt kicserélni. Meg ugye kertészkednék. Pár nap múlva jön a jó idő, ami feldobja az embert.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.23, 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

CApsella

Észbontó, amiket leírtál!!!

Tényleg jobb lenne lassan minél KEVESEBBET dolgozni, úgy is marad elég
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.03.23, 00:01    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella örülök hogy jól vagy,megvagy,bár a soraidat olvasva csodálom. Shocked Már az olvasásba elfáradtam,nemhogy végig csinálni. Shocked Ok

A bosszúságod jogos és megértem,de 70 évesen már megtanulhattad volna,hogy a mai világban az adott szó annyit ér mint halottnak a kacsintás. Crying or Very sad Twisted Evil Csak velünk öregekkel az a baj,hogy mi még zsigerből komolyan gondoljuk/vesszük az ígéretet,mert ez valamikor ért annyit,mint ma a közjegyző által hitelesített "szerződéskötés". Twisted Evil

A lovaidon - bocsáss meg,de - jót mosolyogtam. Embarassed Very Happy
Ezek szivatásban már profik!!! Laughing

Puszi Puszi Puszi
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.03.22, 22:14    Hozzászólás témája: Wanted! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Szécsike!
Itt vagyok! Olvasni szoktam, sőt írni is elkezdtem, majd kitöröltem, ne hemzsengjen tőlem a Gazlap. Van, amit nem fejeztem be és a receptjeimhez elmentettem.

Igen mozgalmas napok vannak mögöttem.

Ez az elmentett iromány, amit nem fejeztem be akkor. Ez cs

Nem régen írtam, hogy dögrováson vagyok, majd azt, hogy jobban vagyok. Aztán visszaestem. Na, napokig nem volt, aki főzzön. A lányom egyszer főzött ki tésztát, valami bolti szósszal ette, én túróval, mert akkor már tudtam enni.
Tegnap reggelre lettem jól.
Sok nap volt, amikor keltem-feküdtem, de ezt betudtam az érettebb koromnak. Majd fájt a fejem, a fülem. Betudtam a szélnek, a töviseimnek. Fájt a hátamon az a csigolyaszakasz, amit 2009-ben elcsesztek ultrahanggal, meg fájtak a bordaközi izmok is, de ez uyanaz. Múlt pénteken meg is szédültem, idejében leültem. Majd fájt a gyomrom, átterjedt a beleimre, ehhez hasonlót még sosem éreztem, végigment a teljes emésztőrendszeren. Étvágyam nem volt. A levegőm nagyon kevés volt, ezért órákig mozdulatlanul feküdtem. A család már pánikolt, hogy ez akármi lehet, irány a kórház. Mondtam, nem megyek. Ott eltesznek láb alól, de itthon talán van még esélyem. És láss csodát! Szerda este későn jobban lettem, újra tudtam ülni és ekkor ettem a túrós tésztát. Csütörtök reggelre visszatért az erőm.

Na, ez az erő kellett is!
Be kellett indulnom a tavaszi munkálatok szervezésében. A bérmunka rendben, letárgyaltam. Megrendeltem a vetőmagot, bizonyos műtrágyákat. De nem rendeltem csak N-hatóanyagú műtrágyát, mert az taavly tavaszról 1 millió Ft előlegben ki van fizetve egy Zrt-nél. Telefonááltam, hogy a 140 tonnából tavaly kihoztunk 49 tonnát és most megint 49 tonna kell, jövő hét szerda körül megyünk érte. Azt mondta az illetékes, hogy mehetünk, de műtrágyát nem hozunk, mert kormányunk vészhelyzetet rendelt el és ők betartják, kedd óta nem dolgoznak. Mondtam, na akkor ha nem szerdán, melyik előbbi napon hozhatjuk, ne vicceljen már! Azt mondta, majd hétfőn tárgyalják högy majd hány hét múlva kezdenek el dolgozni. Mondtam neki, hogy ez szuper, a nyakamon a napraforgó vetőmag, de azt nem lehet műtrágya nélkül termelni és más hasonló cégek kiadják ezeket a termékeket, hiszen idén is, jövőre is kell enni! Nem érdekli. Mondtam, akkor utalják vissza a pénzt, hogy máshol használhassam fel. Azt nem, mert nem dolgoznak az irodán és nincs, aki utalja. Letettem a telefont, de átfutott az agyamon, mi van, ha műtrágya már nincs, mert az a gazdaság eladta ill. a saját termeléséhez felhasználta a készletet. és ebben a gazdasági helyzetben elúszik a pénz. Felhívtam egy ismerősömet, mondja, hogy egy közös ismerősünk termeltetési szerződéses kapcsolatban áll azzal a céggel, ő is ment tegnap reggel a műtrágyáért, de nem kapott. Ott hagyta a pótkocsit, hogy hétfő reggel megy újra. Hát akkor van vagy incs? Hétfőtől dolgoznak, vagy nem. Felhívtam újra az illetőt, hogy én azt gondolom, hogy nem a vészhelyzet miatt nem utalják vissza, hanem pénzügyi gondjaik vannak, de nem mondja meg. Szó szót követett, azt mondta, hétfőn ülnek össze a fejesek, rábírja őket, hogy nekem adjanak műtrágyát vagy utalják vissza a pénzt.
Szóval, ez nagyon sáros ügy, fosok is rendesen. Hétfőn megyek, el nem jövök, amíg a számlánkon nincs a pénz.
Nagyon nem korekt az eljárásuk!

És rémesen a bögyömben van a koma. Jó néhány évvel korábban a lányom és a menyem vállalkozásába szintén napraforgótermesztéshez akartam termeltetési szerződést kötni. Telefonon megegyeztünk, vittem minden papírt, meghatalmazásokat. Nem volt a helyén, órákig vártam. Telefonon kaptam sok nappal későbbre egy másik időpontot. Elmentünk a férjemmel, de picit késtünk. Az iroda előtt még köszöntünk is neki, ahogy falun illik, minden idegennek. Nem tudtuk, hogy pont hozzá megyünk. Elment. Végül az időt húzta, akkor, akkor telefonáljak. Közben az idő ment, végül máshol kötöttünk termeltetési szerződést, viszont a vetéssel késtünk, ami csökkentetet a hozamot.

Később, mivel nem volt korábbi ózleti kapcsolatunk, a Kft-nkhez is érdekesen viszonyult. Hogyne, persze! Mondtam, hogy sok ló eladása miatt veszteséges év van mögöttün. Azt mondta, nem pröbléma, időhúzás, majd nem kötött szerződést, mert nem ért rá, de majd tavasszal idejében jeletkezzek. A pótkocsi terv szerint már elment az őszi búza vetőmagért, gyorsan átutalással rendeztem, elvetettünk. Tavasszal jelentkeztem, újabb hitegetés két hétig, már műtrágyázni kellett volna, ezést megint előre utaltam és nem kötöttünk szerződést. Tavaly tavasszal ráolvastam a leírtakat telefonon és kegyeskedett előre utalásosba belemenni. Aztán változott a vetéstervünk, kevesebb műtrágyát használtunk fel. A megmaradó előleget nem utaltattam vissza, gondoltam, ebből is láthatja, nem kell fosnia tőlünk.
Gondolom, nem is fosik, hanem hülyének néz.
Amiért ragaszkodtam ehez a céghez, az az, hogy gazdatárs, akivel jó viszonyben vagyunk, segítünk egymásnak, ő szokott segíteni a műtrágyaszórásnál és ha előbb hozzuk k, akkor nála van a műtrágya kiszórásig. Most pont ő az említet gazda, aki hétfőn újra megy a műtrágyáért.

......
Roppant kíváncsi vagyok, mi az oka ennek a "mi nem dolgozunknak".
Viszont a korábbi gyakorlatomat felül kell vizsgálni! Ha valakivel valamit telefonon megbeszélek, ahhoz tartom magam. Csak jussak a pénzünkhöz!
Úgy gondolom, az üzleti életben nem elfogadható magatartás a hitegetés, igérgetés. Vagy mondja, hogy a dolog bizonytalan, tőle független okok miatt vagy éppen ő nem engedélyezi. És akkor az ember megy a másik céghez. De egy vetés előtt ki lehet futni az optmális vetési időből.
Azért nem értem különösen, mert tavaly tavasszal azt mondta, már informálódott és rendben vagyunk. Aztán mégis húzta az időt. Merthogy ő nemcsak a papíron (lásd. cégbíróságnál elérhető iratok, mint társasági szerződés, beszámolók) szerez információt, hanem informális úton is. Hát, ebben én nem tudok neki segíteni. De asszonta, Eger oda messze van. Na, de végül mégis azt mondta, hogy rendben. És mégis időhúzás követte. De tavaly is elvetettük a búzát, akár tavalyelőtt. De termeltetési szerződés nélkül annak adjuk el, akinek akarjuk. Megkérdeztem mindkét évben, mennyit ad érte és nem neki adtam el tavalyelőtt, ill. tavaly nem oda tároltattam be.
Olyan jó azokkal összedolgozni, akikkel telefonon megbeszélünk valamit és utána az flottul megy. Ha valami mégis közbe jön, idejében tájékoztat, hogy mennyi idő kell, hogy bizton megoldódjon vagy keressek én más megoldást.
Azt tudom más forrásokból, hogy voltak nehéz helyzetben a perspektívát illetően, de pont azért mert egy kiváló cég és akkoriban elég elviselhetetlen lett az egyébként sem finom modora. De ez akkor sem fogadható el.

..........
Ma! Újra karierépítés 70 évesen! Csikósbanya tanonc terepjáróval legeltet. Reggel a férjem elment tárcsázni. Nekem kellett menni legeltetni. Az autóból kipakoltam a fát, mindenféle bazárt, amit tegnap kint belepakltam. 11-kor végre elindultam. A templom melletti kanyarban még rendben volt, a zebra után sávolt váltottam és utána jobbra húzott a kormány. Jött a piros lámpea, megálltam. A másik útról nagyon mutogatott egy autós, hogy nézzem meg az autót. Kiszálltem, jobb első dfekt a 4 sávoson. A férfi még szólt, hogy onnan menjek el, mert nagyon útban vagyok. A mellettem lévő sávban lévő nőt kértem, hogy tolasson picit vissza, hogy limenjek a mellékutcába. Kiengedett, onnan a Sóház utcábe fordultam, de ott 30 fokos lejtő van, nem igazán szerelésre való. Felhívtam a férjemet, jött a másik autóval. Közben a tetőn elmet egy autó, a helyére álltam be, de ekkorra már felnin állt a kerék. Hozott a férjem pótkereket, azaz ideadta az övét. Az emelő nem működött. Hazajött a másikért, az kicsi volt. Hazaküldtem, hozzon alá valamit. Na, akkor még mindig kicsi volt az emelő. Utána valamit bűvölt a naggyal és működött. Persez akármennyi alápócolás. A csavarok rározsdásodva. A téli sár még rákötve! De tudta, nyilván van benne gyakorlata, a kulcs nyelére 70-80 cm hosszú vascsövet tett, hogy hosssazbb legyen az erő karja. Összesen két óra hosszat dekkoltam ott és indulhattam legeltetni.
Gondoltam, nem tétlenkedek, vannak olyan bozótfotok, ahol a traktor nem tud dolgozni, én ezeket rendbe teszem. Gyönyörű napsütés! DE úgy fújt a szél, hogy nem lehetett kibírni. Az öregebb lovak jövőre az időjárás előrejelzést fogják bemondeni a tv-ben, annyira tudják, hová kell menekölni a szél elől. Bevették magukat pillanatok alatt a legszélárnyékosabb legelőre, akarom mondani akácosba. A hátam mögött. 7 lovat próbáltam visszafordítani gyalog, és amíg azokkal veszüdtam azek leléptek. Jó helyen voltak, az is a miénk, csak éppen visszamentem a telephelyre keresni őket, hátha visszamentek. Semmi.! A föld nem nyelhette el! Felhívtam a férjemet, hogy elvesztettem a nagy bandát. Ő mondta, holkeressem. Újabb km-k, majd egy tavyli csikót megláttam. Ő még nem tudja, ha ilyen szépen lelépnek, akkor be kell menni az akácosba, el kell túnni. Na, így meglettek, de csak 13. Visszamentem a 7-hez, majd a telephelyre. Semmi. Este, amior hajtottam haza, összehajtottam az összeset, mindenki megvolt. Ők átvágtáztak egy vízmosáson, nekem kerülni kellett. Felakadtam egy fordulóban, kisbaltával kis agyagvagdosás, négy kerék meghattás, csillagok, szentek le, előre-hátra és kiszabadultam. Irány a lovak után! Megyek a legelőúton és látom, hogy nem látom! Egy dög se sehol! Ja, már biztosan levágtáztak a völgybe, amíg én bénáztam. De én azon a meredeken le nem megyek. Irány körbe! Sehol egy se. Telefon, asszongya, hogy keresd a nagy út melletti legelőn, keresd a nagy földnyelven, a kis földnylven, a pincék fölött. De már szürkült. A kis földnyelvet megnéztem és a pinsék fölött, semmi. De olyan rohadékok, hogy tudják, ha beállnak mozdulatlanul az akácosba, nem lehet őket észrevenni. Szürkületko pláne nem. Vissza a elephelye, a sárgák bent vannak, azok ki sem mentek, nincsenek a völgyben sem. Megetettem az estieket és eljöttem. Majd az éjszakás bezárja őket, ha előjönnek. De akár be is jöhettek ha beálltak az akácosba. Hihetetlen, hogy egy erdő mennyire véd a széltől. Már kitapasztalták, hogy hol vannak a szélvédett helyek és oda mennek, ha nem kedvelik. Meg engem szivatni!
Nyáron nem győznek inni, amikor bejönnek, de most a fú nagyon zsenge. Meleg s volt.

A napokban sokféle vetőmagot vetettem kis csrepekbe, mert ki tudja, mi lesz.
Tegnap is voltam kint. Két óra hossazt voltam a "kertben". Amiről tavaly írtam, hogy bővítetetm, egy újabb terasz lett. Terasz a nagy lejtés miatt. Rengeteget dolgoztam vele, gyönyörű volt minden és júlusban szarrá verte a jég. Utána csak az autóból láttam, ahogy elmentem mellette. Ősszel, amikor fel akartam mérni, hogy kb. mennyire lesz nehéz a gaztól megszabadulni, láttam, hogy van krumpli, aminek 20-30 c-es hajtásai vannak. Viszont a gazok akkorák és olyan erősek, hogy nem bírtam kihúzgálni. Na, a tél elbánt velük. Nem is bánom, hogy ősszel nem vergődtem benne.
Tegnap odaálltam egy csattanó maszlaghoz, én vagyok 166, a maszlag kb. 150. De 3 ember érné körbe! Tele a tavalyi terméssel! Mintha ez lett volna a kultúrnövány! De a tokok, bár felnyíltak, tele vannak maggal. Így egyesével fogom a tokokat levágni a metszőollóval, hogy ne hulljon ki a mag és utána húzom ki. A kisebbek elég jól gereblyézhetők.
A krumpliból egy tő alá beástam. Egy akkorácska krumplit találtam, mint a körmöm! De van rajra 2 db 1,5 cm-es csíra! Tehát vetésforgó ide vagy oda, a 3 csomag minigumót ebbe a 4 sorba fogom elvetni! Az ültetőfával csinálok lyukat és belepottyantom. A föld nagyon jó minőségű, ne dolgoztam vele hiába tavaly, jó lesz az idánre, remélem. Az a rossz hegyi agyag, ami úgy megköt, mint a beton, most olyan, hogy a bolgárkertészek is megirigyelnék! És most már egy éve szaporodnak benne a mikróbák és bevette a csapadélot. tehát sookal kevesebb öntözővíz fog kelelni.
Tavaly, amikor jött a jégeső, hagytam csapo-papot, menekülni keleltt kifelé. Minden szerszám ott maradt, a kannákban, nagy malterkevrú műanyag edényekben a sok víz. A kis cserepekben a paláták, amiket már nem tudtam elültetni, a föld még benn. Na, ezeket összeszedtem, kiöntögettem. Kiszedtem a paradicsomos karókat és keveset gazoltam a gereblyével.
Annyira jó volt az egész, hogy lássam, érdemes nekiesni és megint rendbe tenni. Remélem, az idén nem lesz valami csapás.
A szarvasbikák megint bent voltak, végérvényesen leamortizálták a gyümölcsfákat ebben a kertrészben. Az orsóalmák már termőre fordultak, az Éva alma, körték is. A rivizlihez, köszmétéhez nem nyúltak. De a túlburjánzott gojit is meghagyták nekem, hadd vagdaljam. Kecskefűz, termő eper, termő hársfák, juharok szintán áldozatok, ki kell őket vágni.
A nagyobbik csersznyafa talán túléli. Azt mondta a VT elnöke, vegyük meg a csemetéket és kifizetik. Normális? Ássuk ki a fákat, menjünk ús csemetéért, ültessük, öntözzük és hány évi termés esik ki? És hány évig fognak kevesebbet teremni?
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.21, 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ma hajnalban 2:34-kor irt az örömködösbe Wink
Nem görgettél lejebb Wink láttad volna Wink
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.03.21, 23:50    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem látom mostanában Capsellát. Shocked /vagy csak figyelmetlen voltam?/
Hiányzik a névsorolvasásnál... Laughing Most /is/ biztos rengeteg tennivalója van,de jó lenne azért ha bekukkantana pár naponta - ahogy szokta.
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.03.19, 18:56    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

pacsi puszi2 puszi2
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.19, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Már itt vagyok...rossz volt a monitorom.
Most csinálták meg.

Köszönöm az aggódást! pacsi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.19, 06:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Remélem, nincs!
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.03.18, 18:57    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kislányok! Nem tudjátok mi van Bauval Question
Napok óta nem láttam. Crying or Very sad Remélem nincs semmi komoly.... hódol
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.13, 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bizony kedves Bau megértelek nagyon is
A szív -em nekem is fáj minden nap.
Nem csak a hegyekért de sokmindenért.
Ki tudja meddig marad ez a hülye Virus és meddig kell nekem maradni itt a
faluban. Sad
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.13, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézet:
Pedig még lenne szép ho

Éppen tegnap láttam havas tájakat onnan..
Fájt is a szívem... Oh azok a szép tiroli hegyek szív szív
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.13, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen valoszinüleg igy lesz és maradok a faluban.
A gyerekeim is ugy látják hogy itt jobb helyen vagyok.
Csak kontroll Termin lenne mert panaszom vagy fájdalmaim nincsenek.
Remélem egyszer vége lesz ennek az egésznek és eltünik ugy ahogy jött.
Most jelentették be éppen hogy csak a bank az élelmiszer üzletek és a gyogyszertárak maradnak nyitva hétfötöl.
Tirolban az összes Hotel bezár és több helyet is teljesen le zárnak.
Pedig még lenne szép ho de hat most ez közbe jött.
Remélem egyszer csak vége lesz ennek a helyzetnek.
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.13, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én a helyedben itt maradnék...
A gyereked nagy fiú már,tud gondoskodni magáról.
Ha az orvos nem életbe vágó,akkor lesz időpont később is.
Elsősorban NEKED KELL VIGYÁZNOD MAGADRA!!
Helyetted nem vigyázhat senki Rád!
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.03.13, 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm szépen Puszi
Sajnos nem könnyü a helyzetemA vonat közlekedés már le állt Szlovakiával nem tudom mi lesz MO-gal a jövö héten.
22-én kellene mennem de jobb helyzetre nem számitok.
Felkérték az állampolgárokat a haza térésre ezek szerint mennem kellene.
Attol viszont nagyon félek hogy utközben valamit össze szedek és végül én fertözöm meg a fiamat.
Tanácstalan vagyok nem tudom mit csináljak.
itt a faluban csak a férjem az aki vásárolni jár igy csak ö hozhat die virust esetleg.
Nem tudom mi lenne a helyes fogalmam sincs mit csináljak.
menni és maradni is sajnos az lehetetlen megoldás lenne. Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
1 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban