14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
12:31:pm Emmylie :
Szép délutánt.
11:14:am Bojtárgazdi :
Szép napot, Gazország!
4:56:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
3:13:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:52:am kutyus :
Jó reggelt! jön a TÉL?
2:45:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:40:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:11:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot! Kicsit tovább aludtam
5:20:am Emmylie :
Jo reggelt szép vasárnapot.
1:36:pm Emmylie :
Szép délutánt.
6:05:am kutyus :
Jó reggelt! Ismét itt egy hétbége......rohan az idő
5:12:am kutyus :
Jó reggelt
12:45:pm Emmylie :
Szép délutánt
5:46:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vicces képek, történetek (15)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vicces képek, történetek (15)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2018.11.16, 05:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A nagybácsi fenomenális!! akkorát nevettem, hogy csuda Very Happy

A kisfiú nagyon aranyos valóban

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szécsike
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 19:58    Hozzászólás témája: .... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tényleg nagyon aranyos! szív

A többin meg jót rötyögtem. röhög2

Köszi.
Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

De aranyos! Smile

https://www.facebook.com/orsjanos.porkolab/videos/10203102603958278/?t=2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy kollégám nagybátyja hazafelé tartott éjszaka a forgalmas városi bekötőúton.

Csak az nem stimmelt, hogy erősen be volt rúgva, annyira, hogy talán még ránéznie se lett volna szabad az autóra, nemhogy vezetnie. A belső sávban poroszkált halál lassan, hogy ne tűnhessen fel senkinek. Ez a túlzott lassúság (és az időnkénti kilengések) lett a veszte. Hamarosan leintették a rendőrök. Elég volt egyetlen pillantás vérben forgó, bamba szemeire, egyetlen szippantás a leheletéből, és elő kellett venniük a szondát. Felszólították, hogy hagyja ott a kocsit, és tartson velük a kapitányságra.

Már épp vitték volna el, amikor két autó összeütközött a szemközti sávban. Szigorúan ráparancsoltak a részeg nagybácsira, maradjon ott, ahol van, és áttűztek helyszínelni. Emberünk viszont rájött, hogy ez az utolsó esélye, gyorsan elhatározta, hogy lelép. Mikor meggyőződött róla, hogy a rendőrök éppen nem láthatják, kereket oldott. Egyenesen a garázsba vitte az autót, és beszaladt rémült feleségéhez. - Ha jönnek a zsaruk, mondd, hogy influenzám van, és egész nap itthon voltam. Közelébe se mentem a kocsinak - hadarta. - Ja, meg hogy odabenn alszom az ágyikómban - fejezte be, és egy wiszkis üveget felkapva a szobájába indult. Félóra múlva megjelent a rendőrség. A feleség kinyitotta az ajtót és még mielőtt a rendőrök megszólalhattak volna, előadta, hogy a férje egész nap ágyban volt, mert beteg, most is alszik, mit akarnak. - Ez esetben, asszonyom - szólalt meg végül a rendőr -, gondolom nincs kifogása ellene, ha benézünk a garázsba - és már nyújtotta is kezét a kulcsért. Az asszony zavartan odaadta, és ő is velük tartott. Amint beléptek, elállt a lélegzete. A rendőrök viszont azt látták, amire számítottak. Ott állt a gyönyörű rendőrautó, villogott a kék fény a tetején.
Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Két szőke nő: - Nálatok sincs meleg víz? - De van, csak hideg!

Szőke nő először visz fel pasit. Nagyon izgul, zavartan keresztbe rakja a lábait, rendezgeti a haját, stb.. - Ideges vagy? - Aha. - Első alkalom? - Nem, nem dehogy, voltam már ideges....

Egy férfit felhívja az exfelesége a munkahelyén: - Szeretnék tőled segítséget kérni - kezdi az asszony. - Kiégett a fürdőszobámban az egyik lámpa. Megmondanád, hogyan kell kicserélni az izzót? - Először is - mondja a volt férj - engedd tele vízzel a fürdőkádat...

Egy motoros átkiabál a sisakja alól a másiknak: - Szia. Hogy jutok el a Váci útra? - Tesséééééék? Nem értem!!! - kiabál a másik. - A Váci útra akarok menniiiiii!!!!!! - kiabál most már hangosabban. - Jó! Menjéééééééééél!!!!!!!!!!!

Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punk csávó a szivárvány színeiben játszó hajjal. Az öreg csak bámul rá hosszasan. Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi: - Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében? Mire az öreg: - Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt. Pont azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 06:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ismerős?

Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2018.11.15, 05:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.11.14, 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A négy éves Béluci, az ovódából hazaérvén büszkén meséli:
- Anyuci, ma az oviban megtanultuk, hogy mi az a tolerancia meg az empátia!
Anyucinak tátva marad a szája, de félénken megkérdezi:
- És mik azok, Béluci?
Béluci diadalittasan meséli:
- Hát a tolerancia az, hogy miután megettem a Hugi csokoládéját IS, engem nem büntettek meg, hanem a Huginak adtok egy másik csokoládét.
– S az empátia? - dadogja Anyuci...
- Hát az meg az, hogy nekem is adtok még egy csokoládét, hogy ne irigykedjek a Hugira.

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.11.14, 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha az idő pénz, akkor a bankjegykiadó automata egy időgép? Nemtom'
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2018.11.12, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.11, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Capsella
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.10, 09:45    Hozzászólás témája: Viccek, vicces történetek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az öregedést én is ismertem, de akkor még nagyokat kuncogtam rajta. Most meg örülök, ha valamelyik jelét még nem ismerem.

Hm... Még az lenne érdekes, ha az ember a saját magán tapasztalt jeleket megpróbálná erősségük, gyakoriságuk, probléma okozásuk sorrendjébe rakni és ezt úgy évente megvizsgálná és összehasonlítaná.
De ezt nem teszi senki sem. Ehelyett - szerintem - mindenki abban bízik, hogy egy kicsit ésszerűbben élve lelassítja, mit lelassítja, el is mulasztja ezeket a jeleket. Gondolom, ez is egy jele az öregségnek.

Amúgy nem nagyon érdekel az öregedés, nem bánkódok fölötte. Örülök annak, aminek lehet.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2018.11.10, 06:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az öregedést ismerem - kaptam már párszor emilben....mindig jókat nevetek rajta....és nem azért, mert elfelejtem addigra Laughing bee
Vissza az elejére
Szécsike
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2018.11.09, 17:20    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Húúúú fiúk...az öreges és a nagyi én /is/ vagyok. . Embarassed Laughing
Vissza az elejére
kovarigergo
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2018.11.09, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Következő
1 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban