15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 2 / 18286
Összes látogató: 8
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Vendégeink a kertben(17)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)
Leanderek(18)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Kertünk meglepetései (2)
Gyümölcsök (5)
Konyhakerti növények (14)
Hortenziák (3)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)

- Tábortűz témák:
Vicces történetek,...képek(17)
Találd ki (29)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
IDŐJÁRÁS (61)
GAZLAP szakácskönyv (71)
A Tudat keresése (3)
2019-es nyári abádszalóki tali
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Milyen öröm ért ma? (37)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Vicces történetek,...képek(16)
Slideshow & Videó

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:33:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek....nem lehet, hogy nyaral valamerre???
12:34:pm bau :
Szécsike! MERRE VAGY?
5:11:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:39:am Bojta :
Jő reggelt!
4:52:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:28:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
12:46:pm Bojtárgazdi :
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
6:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek Kellemes hétvégét
12:44:am Bojtárgazdi :
Szép álmokat mindenkinek!
5:50:pm Emmylie :
Fáraszto nap után a faluban talán majd pihenhetek. : Szép estét mindenkinek
11:33:am Bojtárgazdi :
Szép napot kívánok! Mára is van munkám, de kicsit nemszeretem szöveg. Sok paragrafus van benne...
5:39:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
10:59:pm Bojtárgazdi :
Nocsak, hát már eltelt a nap! Sokat dolgoztam ma. Jó éjszakát kívánok!
10:08:am Emmylie :
Szep napot kivanok mindenkinek
5:36:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - KELL VALAKINEK???? felajánlások (2)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KELL VALAKINEK???? felajánlások (2)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.12.31, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedvezményes áron,eladom az Ó ÉVET!
Mindenki jól jár,aki megveszi! Laughing Laughing Laughing
Nem sok gond van vele,csak a sarokba kell dobni és ott jól elvan! Laughing Laughing Laughing

(bocs az offért!) Smile
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.11.10, 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emmylie írta:
Felajánlok egy
Cryllus Vilmos -Gyermeknapi dalok Album CD -t.
Valamikor egy ujsaghoz Volt mellékletként.
Ha valakit érdekel irjon pü-t.

MA POSTAZTAM Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2017.11.09, 13:14    Hozzászólás témája: Kell valakinek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szóval, a huculos támogatás bukta 5 évre.
Jobb lenne, ha már egy ló sem lenne.
A férjem utálja a papírt. Most is elmegy vadászni, de szarik a papírfrontra. Ő fene jól elvan, gyönyörködik a dögökben, de szépek, de jó kondiban vannak, hú, ez pont olyan lett, mint amire vágytam, tiszta anyja vagy akármelíyk őse.
Ő a számítógépet bekapcsolni sem tudja és azt mondja, hogy azért nem, mert mindig én ülök előtte. De ha ez így lenne, vehetett volna magának egy másikat, de sík satu.Neki ez így kényelmes, mindent nekem kell intézni, ő tv-t néz ha előjön, világ mizéjére lóverseny akárhány órán át.
Legjobb hülyének lenni, akár genetikásan, akár eljátszva.

Könyörgöm, soroltassak már be végre a gyogyi kategóriába! És én játszom a hülyét! Más meg ügyintézzen. A lányom ezért menekült el. A fiam szarik az egészre, apja fia, küllemre rám hasonlít, de a trehánysága az apjáé, csak az legalább nem vadászik és már nem akarja a lovat, de egyébként az is csak egy nagy-nagy rakás szar. Ő sem akar elolvasni egy jogszabályt sem, mert asszongya, nem egyértelmű. Ez igaz, de nekem abból kell kínlódni.
Most kivagyok a papírhegyektől! Az ügyfeleim se képesek a szemetüket elvinni, mert nálam biztonságban van és ők nem akarnak selejtezni, mert nem értenek hozzá. De jó, hogy 7 évi papír itt van és csak azért annyi, mert sok időráfordítással már sok évet kiselejteztem, de nekem sincs erre időm.

Hozzáfogok és sosem bírok egy dógot befejezni, történik valami és másik szarhegyet kell elkupacolni. Most is a nagy semmire elment két napom, most megyek a postára, így többféle ügyet is intézek meg hozok ki valami szarlevelet, biztos megint ad valami munkát, utána nézni valót, aminek megint semmi értelme nem lesz.

No, ez a nagyon hülye tegnap elcseszte az egész napot az ományirodával, haza kellett neki jönni keresni a régi-régi le nem adott, elveszett, de a könyvei között megtalált igazolványokat (miért pofázott róla?). Nem találta, de most jövök rá, hogy én azokat tavaly elégettem, mert eluntam, hogy a hatályos helyett a régit vitte magával, hogy azt szórja el és valahogy többször nem vették észre a rendőrök, hogy nem az az érvényes. Visszament, hogy nincs. Nekem csak a személyit vallotta be, és hogy 1500.-Ft. De nem igaz, semmit nem talált. Este néztem, mi van a fürdőszoba padlóján, két igazolvány. Ezt kerested? Igen, honnan tettem én oda? Ott volt. Vissza, hogy kerülhetett oda? Az egyik melós felsőjéből, ami este volt rajta az állatoknál, abból potyogott ki és még találtam jogsit, lakcímkártyát, még valamiket. Szóval, a pénz és a nap ugrott.
Aki ilyen hülye, ne menjen vadászni.
A táskát azért találták fel, hogy együtt legyen a motyó és a táska legyen hozzám nőve. Abba megy minden. A telefon is, a pénzta is. Már akárhány telefont elszórt. Pénztárcát nem használ.
A slusszkulcsokat is folyton keressük és a lakáskulcsot is.
Ez meghülyült, én ilyen hülyéhez nem mentem volna hozzá.

Süss fel nap!
Vissza az elejére
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.11.09, 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez a "papir" téma , amit Capsella leírt, sajnos mindenhol így van.
Vagy túl adminisztrálják a dolgokat, vagy a gépek lassúak, nem tudom.
Egy éve költözött le Tasa a tanyára és még mindig többször kell Budapestre menni hivatalos ügyeit intézni.
Azt már ne is említsem, hogy hány levele jön még ide. amit csak bélyegzővel vehetek át, hogy ne kelljen visszaküldeni. Szerencsére a postásunk is nagyon rendes.

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.11.09, 06:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella
eddig is tudtam, hogy nem fenékig tejföl a parasztember élete......na de amiket itt leírtál, attól minden szál hajam 10felé állt!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2017.11.08, 13:23    Hozzászólás témája: Kell valakinek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jaj, pedig hányszor el lehetne válni!

Igaz, ha körbe nézek, még mindig azt gondolom, hogy ezt a nagy hülyét választanám. Pedig most újra éppen meg tudnám fojtani pontos j-vel és két kézzel!

Ha hazajön, nem tudom, életben hagyom-e?

Pénz beszél, kutya ugat. Örök igazság, mindenki tudja.

De az ügyintézős papír mikor ér valamit? Akkor, ha másfél év múlva vagy akármikor tudom bizonyítani, hogy mikor és ki vette át. Tehát két példány, a sajátomon átvetetem pecsáttal és aláírással.

2015. december végén genetikai támogatás pályázat miatt átírattuk a hucul kancát a Kft-nkre nevére, számla, adásvételi szerződés, tartási hely bejelentő (két példányban)- ezekkel küldtem a nagyokost Petre. Elmondtam neki, hogy nagyon fontos hogy még aznap vagy másnap átírják és hozza vissza az útlevelet, hogy az elismert tenyésztőszervezetnek be tudjam jelenteni, a fajtába tagként belépni, tagdíjat fizetni, az Egyesülettől a kanca program alkalmasságát megkapjam. Este boldogan hazajött, hogy elintézett mindent, most ünnepelnek, nem érnek rá, majd januárban megcsinálják visszamenőleges dátummal, no para.
Majd széttéptem, akkor már a lányom is leült mellém és elmagyaráztuk újra. Reggel mars vissza ide a szomszédba Pestre, ha ilyen minősíthetetlenül hülye volt. Közben a pesti ügyintézését telefonon lekövettem, mint egy hülye gyerekét. Látszatra minden rendben volt, amit lehetett, az Egyesületnél is visszacsekkoltam. Este hazajött, a lóútlevél átírva. Viszont otthagyta a tartási hely bejelentő két példányát, nem vetette át, mondván, majd átadják a másik szobába, és december 30-i dátummal bejegyzik.
Akkor még nem tudtam rendesen üvölteni, így viszonyleg csend volt, de a minősítés nem maradt el.

Az MVH gyorsan dolgozik, az idén az ügyfélkapura érkezett egy határozat,de olyan eldugott helyre, hogy én korábban azt sem tudtam, hogy olyan létezik. Mire hallottam róla, hogy az MVH újabban oda küldi az irományokat és megleltem, már lejárt a fellebbezési határidő.
No, itt már 150 decibellel üvöltöttem, mert az ok alapján pont az a szar papír kellene pecsáttal, aláírással,amit ott hagyott.

Mostanában meg azért utasítják el a támogatási igényeket, mert a drága pénzen kiváltott lóútlevelekben nincs beírva a fajta neve. No, ki issza? Hát persze hogy az, aki szopni megszokta. Nézem, egy furiosonak sincs beírva a fajta neve, ok, küldjük beírják, rendeződni fog, csak éppen az én időm megy megint.
Eszembe jut a határozat, amit akkor nem nyomtatattam ki, utána meg lejárt a 30 nap és már nem volt elérhető.
Ma kértem másolatot. Az indok hosszú lista, de mindent tudok bizonyítani, egyt kivéve, hogy a ló tartási hely be volt jelentve 2015. utolsó napján. Tehát az a papír kellene, amelyiket pecsáttal, aláírással nem vetette át.
De ha mondta volna telefonon, hogy nincsenek abban a szobában, akkor mondom neki, hogy hozza haza, postán feladjuk, a postai bélyegző időbélyegzője a döntő. Arra az illetékesek is figyeltek volna, mert kötelezi.
De a másik szobába, csak úgy az asztalra letett, januárban megtalált papírnál már kit érdekel, milyen következményei vannak, ha januárban beadott papírnak minősítik?

Az MVH biankóban beírja az összes számításba jöhető okot és lehet kezdeni Ádámnál a védekezést És nincs kivel beszélni róla,mert az MVH eme része az egekben lakik, Szent Péter felett. Kb. Szent Pétert gyorsabban érhetem el, mint az MVH olyan ügyintézőjét Budabestiában, akire az ügy tartozik.

Vagy 15 éve volt egy jogosulatlan elutasításunk két kancára, akkor két évig vártam, hogy feldolgozzák a fellebbezést és kifizessék a pénzt. Ehhez akárhányszot kellett Pstre telefonálnom, de akkor még elérhetőek voltak telefonon, nem laktak ekkora eleféntcsonntoronyban.
Mindezzel együtt nem a szerencsétlen ügyintőzőket akarom leminősíteni, hiszen naponta szenvedik a sok hülyeséget.

67 éves vagyok, agrármérnök, könyvvizsgáló. A kenyerem javát az átkosban ettem meg, amit ugyan nem kívánok vissza, de azt meg kell mondanom, hogy akkor a jogalkotás százszor precízebb volt. Amióta UNIO-sok vagyunk, végképp megy a nyelvetnyugatnakseggbetövigdugni jogszabály alkotás, de ha nem az alkotás, akkor az értelmezés a mezőgazdaságban. Még a mostani miniszterünk ideje alatt van is pozitív elmozdulás, de akkora kiszáradt szarhegyeket kellene mozgatni, hogy arra 2*4 év nem elég.
Sok gazda a papírokkal kapcsolatos kiszolgáltatottság miatt adja fel a mezőgazdaságot, mert a támogatások nélkül igen veszteséges, de úgy, hogy mikor miért van bünti, jobb feladni. Manapság a parasztnak jogásznak, informatikusnak és agrármérnöknek kellene lenni egy személyben. De ehhez nem árt a gépekhez érteni, mert mát nincsenek mezőgazdasági gépszerelők, kicsit állatorvosnak is lenni kellene, mert ha baj van, minden perc számít. És akkor még könyvelés, adózás van hátra.

Tudtátok, hogy olyan képtelenség van, hogy ha a kedves gazda papa hirtelen úgy mer kifingani, hogy a mezőgazdaságból a - jobb élet reményében - elmenekült kölkei nem rendelkeznek földműveskénti nyilvántartottsággal, akkor a hagyatéki földet az utódok nem örökölhetik, az megy az NFA-hoz, ahonnan ha a jogszabálymódosítás megtörténik, az NFA ad valami térítést az örökösnek.
És mi van, ha a szar kölyök ezután gondolja meg magát vagy netán az unoka, mivel kevesebbet dógozott a mezőgazdaságban, még szimpatizál vele és szeretné folytatni?
A földügyek témája is egy külön horror kategória.

Az állatnyilvántartások kivitelezése egy másik.
Egyik állatfajt inerteneten végzi a nyomi gazda, a másikat írásban, hagyományosan kell bejelenteni. Akárhány elektronikus felület, mire megismerkedik vele a gazda, az őskort visszakívánja. Amíg a régi tulajdonos nem jelenti ki, addig az új nem tudja bejelenteni. Én birkával kínlódtam rengeteget, el is buktuk az anyajuh támogatást. Az ok, amiért nem boldogultam az internetes felülettel, az volt, hog a juh fuvarlevelek őskori számát felvezették a el. nytartásba, de elírták a számát több helyen. Nekem ezeket az elírt számokat kellett volna kitalálni és ezeken bejelenteni a változást. Azt hittem, én vagyok a hülye, mert volt olyan egyed, amit tudtam, voltak, amiket nem. Fél év múlva 3 napos telefonos kálváriával derült ki, hogy miért nem boldogultam. A bejelentést meg kellett tenni, az elírt fuvarlevélszámokon, de természetesen az anyajuh támogatás már ugrott.

Szóval, ez az egész egy nagy káosz!!! Azt elismerem, hogy ez az elektronikus akármi, ha egyszer jól fog működni, jó lesz. Csak éppen ebben az átmeneti időben, amíg a programjaik is hót szarok, mi is tanulgatyuk, megint csak a nagy szopcsira szegődtünk.
Milyen nyilvántartási rendszer az, ahol nem láthatom az alapvető adatokat, amiket a cégemről nyilvántartanak? Mert pl. az állatadatok miért nem nyilvánosak, vagy legalább a cég részére lennének láthatóak, amik tőlem származnak? Legalább láthatnám, hogy rendben van-e?
Vagy miért nem tölthetem fel egyből én a lótartási hely megváltozását?

Összességében, amikor ilyen fene jó hangulatban vagyok, de tudom kívánni azoknak a pernahajdereknek, akik eléggé el nem ítélhető módon hozzák ezeket a jogszabályokat, hogy azt egyék, ami az 50-es évek plusz malacszaporulata volt: tudjátok: a soha meg nem született versenymalacok.

El nem tudják képzelni a mezőgazdasággal nem foglalkozók, mennyi szar papírt kell gyártani, mennyi jogszabályt kell olvasni, végrehajtani.
Egyszerűen mikor lehet érdemben dolgozni?
Mindenre lehet plusz embert felvenni, de az pénzbe kerül. Előbb-utóbb beépül az élelmiszerek árába, vagyis a fogyasztó fogja ezt a sok hülyeséget megfizetni. Ugyan kinek jó ez?

Akik nincsenek benne a mezőgazdaságban, azt hiszik, ez az örökké elégedetlen banda ok nélkül, munka nélkül kapja a támogatásokat. Nem tudják, hogy az élelmiszerek ára magasabb lenne, ha nem lennének a támogatások. Ha piaci alapon menne és reális árak lennének, nem kellene ennyi papírt gyártani.
Régen volt házadó, ebadó, földadó. A csekkeket befizették, a papírokat elrakták, kész.
Ami most van, az egy nem normális világ.

No, a zember 11-re ment személyit csináltatni, mert elszórta. Szerencséje van, hogy egy csomó dühöt kiírtam magamból, ezzel nőttek a túlélési esélyei.
....................................
Folyt. köv.:
A zember túlélte, más bűnöst tláltam, aki éppen nincs kéznél.
Telefonálgattam, Lóútlevél Iroda,NÉBIH. A vonatkozó adatbázisban 2015.12.30-ával átvezették a változásokat. Viszont a határozatban a hucul azonosítójában egy nullával kevesebb szerepel és ez jó ok az elutasításra.
Igaz, hogy a pályázat mellékletét képező tenyésztőszervezeti igazolásban helyesen 4 db nulla van az azonosító végén és nem három, mint a pályázatban, de akár javíthatták volna, vagy rákérdezhettek volna a NÉBIH-nél, hogy az adott MVH-s számú céghez melyik hucul azonosító tartozik: a HUN K ..000000 vagy a HUN K 00000000? Akkor a NÉBIH rögtön visszaigazolta volna 4 nullával. Egyértelmű, hogy csak egy apró hibáról van szó.
No, igaz,hogy ha időben olvasom az értesítési tárhelyre küldött levelet, még tudtam volna korrigálni, de így már nem. Azért az is érdekes, hogy amit benyújtottunk 2016.02.29-én, arra 2017. márciusában kelt a határozat és volt rá 10 nap, hogy kifogással éljünk. Amikor a határidő letelte után olvastam a határozatot, még észre sem vettem, hogy eggyel kevesebb nulla van az azonosítóban. Ez nagy sara a lányomnak,mert nagyon jól tudjuk, hogy minden apró hiba nagy gondot jelent.
Ez a nulla 5 éven át évi 150 eFt-ot jelent, amit az én okos, diplomás kisjányom cseszett el.

Ezek az MVH-s ügyek nagyon kemények. A fene se akar csalni, ez nyilvánvaló. Az adóhivatalnál legalább lehet önrevíziózni vagy van, amikor a hiba kijavítására felszólítanak, ott ügyfélszolgálati időben segítenek is, ha valaki nem boldogul. Az MVH-s javítási lehetőség ???? És még nem is az ügyintézőkön múlik. Az egész rendszer valami hihetetlen!
A jogértelmezés sem egyszerű, vagyis akár megyénként is változó volt. Olyan esetem volt, hogy két kanca saját tenyésztésből pótlását jelentettem be 90 napon belül. Nem fogadták el, mert a saját tenyésztésű a kiesés bejelentésekor már rendelkezésre állt és egyidejűleg kellett volna bejelentenem. Ezzel ellentétben a helyes értelmezés szerint ez a 90 nap az, amikor eldönthetem, hogy saját tenyésztésből vagy vásároltból pótolom.
Most utólag nem számolom, ki az eset mennyi pénzköltés gondjától szabadított meg bennünket és vétlen voltam.

Azért az ebbéli fenyegetettség is egyfajta terror, nem? Dógozunk, de mi a büdös francnak?
Irigylem az ősembert. Nem volt lakásgondja, ott volt a barlang és nem volt pénzgondja, cserekereskedelem folyt, nem volt papírgondja, mert ott volt a lapulevél nyersen és szárítva és nem voltak hivatalok.
No, a végkövetkeztetés mindig ugyanaz: számíthatok magamra.

Gyorsan műfajt változtatok, inkább könyvelek, az legalább csak az én fennhatóságom, ha elcseszem, csak én vagyok az oka.
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2017.11.08, 13:23    Hozzászólás témája: Kell valakinek Hozzászólás, az előzmény idézésével

..

Legutóbb Capsella szerkesztette (2017.11.08, 13:25), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.11.08, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella !
Van benne igazság, amit véletlenül írtál.
Amikor már háromszor válnak el, akkor tényleg a válások is válással végződnek Smile

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.11.07, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Felajánlok egy
Cryllus Vilmos -Gyermeknapi dalok Album CD -t.
Valamikor egy ujsaghoz Volt mellékletként.
Ha valakit érdekel irjon pü-t.
Vissza az elejére
tercsi57
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2017.09.01, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ETA1400-as porszívó alkatrészeket felajánlom ,ha valakinek szüksége van rá ,csak a szállítási költséget kérem.
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2016.11.14, 20:57    Hozzászólás témája: Kell valakinek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojti!
Milyen igazad van!

JAVÍTÁS: KISZÚRTA A SZEMEM, DE ÚGYIS ÉRTETTÉTEK, HOGY A HÁZASSÁGOK...

Különösen olyan összefüggésben, hogy mostanság a válások nagy hányada válással végződik.

Különösen olyan összefüggésben, hogy mostanság úgy vélekednek a médiában, hogy csak azért fogadunk örök hűséget, mert valamikor valaki ezt kitalálta és azóta ez így megy, pedig az ember nem arra lett legyártva, hogy több 10 éven át ugyanazzal az emberrel éljen.
Mert régen, amikor a halálozási életkor 40-50 év alatt volt, nem volt nehéz ugyanazzal a házastárssal kínlódni a temetőig, de mostanság, amikor 70-80 évig élünk, több (egymást követő) pár tenné színesebbé az életet.

Hát, van benne igazság, de amikor az én Megfojtani Valóm most a gerincműtéten volt, egyszer csak azt vettem észre itthon, hogy potyognak a könnyeim az izgalomtól. Papíros 40 év után.

Legutóbb Capsella szerkesztette (2017.11.07, 23:16), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.11.14, 20:06    Hozzászólás témája: Re: Felajánlások Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella írta:
... A végkifejlet: marad a meccs, eladó a menyasszony?

Az nem jó férj alapanyag, akinek a meccs fontosabb, mint a saját esküvője

Miért nem hívják az anyakönyvvezetőt el a meccsre? És egyeztetnek a csapatokkal, még a végén megengednék a meccs előtt, a pályán a házasságkötést. Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Roli19
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2016.11.13, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mentős Azalea japonica teljesen ingyen! ELKELT!
Narancspiros virágú.
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.05.25, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor kedves én nem akarok és nem is tudnék megnösülni. röhög2 röhög2 Viszont akkor már inkább a jegyet kérném a menyasszony helyett. Wink Wink
Habár nem hiszem hogy a férjem el jutna szombaton Milánoba. Wink Very Happy Very Happy

Legutóbb Emmylie szerkesztette (2016.05.25, 12:48), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
dodo
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.05.25, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella!

Igen, nem vetted ki a vicces oldalát Vackor beírásának Laughing
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő
1 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban