15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:14:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
8:07:pm bau :
Nna véééégre!
8:02:pm kutyus :
itt vagyok....ragyogok!.. ..Tabon voltam, kb. 1 órája értem haza
7:47:am etimami :
Szép napot mindenkinek. Itt esett az eső.
5:02:am kutyus :
Jó reggelt! Akkor jó
7:18:pm Emmylie :
Nem áztam el csak egy kicsit. Mikor a faluba értem a nap sütött.
5:43:am kutyus :
Jó reggelt!Remélem, nem ázol el Emmylie!
5:19:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot. Vissz-ut napom van
6:48:am etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:31:am kutyus :
Jó reggelt
5:36:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:47:am kutyus :
Jó reggelt, indul az új hét
7:55:am pili :
Szép vasárnapot!
5:16:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?....mi bosszant? (23)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?....mi bosszant? (23)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Emmylie
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.03.19, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én meg nem tudtam jol értem -e a hsz-t. Beteg hozzátartozot fürdetni korházban??Ez azt jelenti hogy ha pl a férjem korházban lenne nekem kellene oda menni és ott fürdetni??
Korházi személyzet? Nincsen?
Na ilyet én el se tudok képzelni habár etetésröl már hallottam de fürdetésröl eddig soha.
Üveghid,ürállomás,fütött gyepü focipálya,dolgozoszobák milliokért ezek helyett lehetne normálisan megfizetett személyzet pl a korházakban.
De ezekbe a keretekbe sok minden más az EÜ-ben bele férne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
era
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2017.03.19, 05:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A héten szinte minden nap felidegesítem magamat.
A korházban nincsen melegviz, próbáltam, 13 óra, 15 óra körül lefürdetni a betegünket(ekkor langyos volt a víz) de tegnap 17 óra körül már jéghideg.
Ott álltunk leszappanozva a jéghideg vizzel. (Mivel sokáig kell folyatni a vizet, hogy legyen meleg viz ill. langyos, egy kicsit előre dolgoztam.)
Rajtam kivül még nagyon sokan jöttek be a fürdőbe, hogy van-e meleg víz, mert a hozzátartózójukat le szerették volna fürdetni. Ők már jobban tisztában voltak a helyzettel mint én.
Este olvasom a neten a zenelő útszakasz, az üveghíd tervet, eszembe jutnak a fűthető focipályák.
Velem van baj, hogy nem értem a fontossági sorrendet??
Vissza az elejére
bagoly
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja. akkor láttad a tettest. Very Happy

Belőlem csak egy van, a többiek sokan vannak
Ezért nekem nagyon kell vigyázni magamra
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Fordítást gépeltem, aközben rövid időre kimentem. A gép itt maradt (laptop). Jövök vissza: Micikém, aki addig a lámpa alatt aludt, éppen gyalogol át a klavi szélén, jön lefelé.
Üvöltök, futok, nézem: a szövegben nem esett kár, azt a pár fölös karaktert töröltem.

Utána közvetlenül nem néztem a netet. Amikor valamire rá akartam keresni, akkor nem volt net. Mivel nagy néha adódik ilyen, elmatattam újraindítással, stb. Már nem volt eszemben a macska addigra. De később mégis felhívtam a szolgáltatót, mert el kellett volna küldenem a munkát...

A szerelő jó fejű fiatalember volt, végül kizárásos alapon magát a gépet kezdte nézni, és újra aktiválta rajta a WiFi-t.
Amikor megmutatta a kombinációt, nekem akkor ugrott be a macska. Mert mondta a srác, hogy ha valamit véletlenül lenyom valaki... Very Happy Gondolom, látta a bent szundikáló rosszaszágokat.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bagoly
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2017.03.14, 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha nem láttad konkrétan ott sétálgatni a macskát, hogy lehet rájönni ilyen hibára? röhög röhög

Belőlem csak egy van, a többiek sokan vannak
Ezért nekem nagyon kell vigyázni magamra
Vissza az elejére
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.14, 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálam csak olyan fordult elő, hogy meglazították valamelyik zsinórt, de már tudom, hogy hol kell kezdeni a "javítást"
A billentyűzetemet az asztallap alá lehet betolni, kint soha nem hagyom még akkor sem, ha pár percre itt hagyom a gépet.

Bojti örülök, hogy csak apró hiba volt és betudtad fejezni a munkád Smile
A mérgelődésed megértem.

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.03.14, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha már az én mérgelődésemmel nyílt az új folyam...

Az a kérelem-ügy szépen megoldódott, tanszékvezető tanárnőnk ügyesen elintézte, nem kell fizetnünk sem.

Most viszont két napig nem volt netem, egy sürgősen elküldendő munkával el kellett kocognom a könyvtárba.
Nem lelték a hiba okát a szolgáltatónál. Kiküldték volna a szerelőt másnap, de elintézendő dolgaim miatt csak ma tudtam fogadni.

Megérkezett hát a szakember, és kiderült, hogy az egyik macska ahogy átsétált a billentyűzeten, letiltotta a WiFi-t.

Most megtanultam, melyik kombinációval lehet visszaállítani ilyenkor. És a fiatalember egyúttal a tévé hibás antennadugóját is megcsinálta, úgyhogy végül is minden jóra fordult.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Emmylie
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.03.09, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem kijutott a mérgelödésböl elég jol az elmult napokban.
Avval kezdödötthogy kedden elmentem az orvosnönkhöz.
Az asszisztensnö közölte velem hogy 10-en vannak elöttem annyit nem akartam várni gondoltam addig elmegyek vásárolni.
Jött a busz és felszálltam rá le belyegeztem a jegyet de alig mentünk pár métert jött a villamos és le törte a busz tükrét. Na hat mondanom se kell
jo sokat kellett várni amig jött valami fönök a vill. vállalattol.Bosszantott a dolog mert az ora nem állt meg az idö ment abbol meg nekem mindig kevés van.
A másik terminemre mentem volna akkor meg a keresztezödésben Volt egy baleset a villamos nem tudott közlekedni.Persze a termint le késtem.

Este fele indultam a lányomékhoz ki vettem a hütöböl a nekik szánt tojást az meg ki esett a kezemböl 5 el is tört rögtön.
Szoval sok bosszankodni valom Volt és aztán csak az unokámmal valo játszás feledtette el velem a bosszuságot.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.03.09, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az egyik kéz nem tudja, mit csinál a másik???? Twisted Evil Twisted Evil

http://hvg.hu/gazdasag/20170302_Miutan_a_kormany_kiebrudalta_a_nyugdijasokat_munkaba_terelne_oket#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso&utm_content=default
Vissza az elejére
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2017.02.17, 03:58    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsok!
Ha az pl, comb, szárny, melle hús lett volna, az nem vált volna büdössé.
De a zúza az más! Azzal emészt, bár a tartalmát kimossák, de attól a zúzógyomor bontó enzimjei még benne vannak a bél falában és némi bomlási folyamat még van.
De lehet, hogy a világon semmi baja nem volt még, csak jól ki kellett volna mosni, levágni a zúza kemény gyomorfalát, újra jól kiáztatni és jó lett volna.

Nemrég vettem és is májat, zúzát és nem azonnal készítettem el, éreztem a zúza szagát. De nem estem pánikba, mert ha én vágok baromfit, akkor is érzem a zúza szagát addig, amíg a kemény falát le nem vagdosom. Tudom, hogy nem ezzel emészt, de a tisztítás során a belső emésztőfalból elég, ha egy-két pötty megmarad, onnan terjed a szag, mert ott az emésztési folyamatok tovább folynak.

Étteremben is ettem már zúzapörköltet és meglepetésemre a kemény fala rajta volt, de jó puha volt. Megettem, bár otthon is mindig levágtuk róla.
Tény, hogy elég tetemes mennyiséget szoktam így levagdalni, de utána a vagdalékot megfőzöm a kutyáknak, nagyon szeretik.

Egyébként a zúza, ha jól meg van főve, nagyon ízletes a levesben és a pörköltben is, de fasírtnak is össze lehet darálni. Csak nagyon munkaigényes a tisztítása így, ahogy én csinálom. Ráadásul, ha a főzhető mennyiségre számítom át a vételárat, akkor igen a comb felé jár az ára és még sokat dolgozok is vele, meg elég soká fő. De jobban szeretem a combnál is, ezért ha látok szép zúzát, megveszem, főleg a liba és pulyka zúza célszerűbb, valahogy haladósabb a tisztítása.

Összességében a belsőségek tárolhatósága nagyon rövid idejű.
Vissza az elejére
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.02.16, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kutyusom , hát nagyon remélem.

Én húsfélét hentesárút csak a hentesünknél veszek.őK csinálják a hentesárúkat is sok finomság van náluk , ők vágják a disznót is ugy hogy megbizom bennük mert szép és jó az árú. Viszont baromfit ugy kapják.
Na most az a kérdés hogy miért ilyen büdös volt ez a zuzza , Én amikor megjövök a bevásárlásból , rakom a hűtőbe , amit osztani kell az ebéd után , de akkor már minden bekerül a fagyóba.2. óránál tovább nem volt az én igen csak jól hűtő hűtőkémbe.
Baromfit minden héten csütörtökön kapna én ezt pénteken vásároltam, De azt is tudom hogy éjszakára a nyitott pultból elrakják a hűtőjükbe az árút . Pontosak és precizek.
E heti mérgelődésemet ez a kis képeslap enyhiti ,amit a lányoméktól kaptam pillangó tavaszi virágok , csak kár hogy a napocska nem süt.

Viszont a gazra még mindig nehezen tudok belépni.
Kivettem a képet, nem lehetett megnézni, de széthúzta az oldalt/moderátor
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.02.16, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsok
remélem, ezzel vége is a mérgelődésednek!!!

Amióta glutén érzékeny vagyok, mindig elolvasom, mik az összetevői annak az élelmiszernek, amit venni akarok.........te is csináld ezt, mert akkor a lejárati időt is elolvasod. Bár sajnos sokszor azzal is csalnak Sad
Vissza az elejére
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.02.16, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálam napok óta megy a mérgelődés.
Pár napja , órákat kell várnom hogy betudjak ide a gazra lépni.2 napja egy Orosházi áruházban nem irom ki de nem magyar vettem egy szoba mamuszt, kifizettem a blokkal az orrom elé tolta a pénztáros.Csomagolás semmi.
A yénai főzővel szintén igy jártam a polcon volt megnéztem kérem hogy a dobozát adják ide , az már nincs meg , Akkor egy csomagolást legalább , semmilyen csomagoló anyaguk nincs , adott az eladó 3 szórólapot hogy tekerjem körül Twisted Evil ebédután egy gyanús telefon hivásom volt.

Ma reggel rá se néztem a seprűmre , nehogy valami mérgelődés legyen erre fel kiveszem a fagyóból a 4 napja vásárolt csirke zuzzát ráéheztem itt olvastam nemrég róla , tarhonyával akartam el késziteni de büdös volt, Kuka!!!! na most várhatom a következő napokat üljek a boszi seprűre vagy ne?

A gyanus telefon hivás után volt egy sms em amit akaratom ellenére kitörültem. Be kapcs a telót volt egy üzi azt már elolvastam és törlés , és pont akkor jött egy másik sms és mindkettő ki lett törölve , Azóta nem volt , de gyanitom az előző hivással volt kapcsolatba
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.02.15, 23:57    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Megint mérgelődök.... Twisted Evil

Reggelire hagymás rántottát kért a zuram.
A 2 nappal ezelőtt vásárolt vöröshagymám puha volt. Kiolvadt. babakill box
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.02.14, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézet:
Kidobtam" az ablakon

Nálam gyakran van ilyen! Crying or Very sad Crying or Very sad
Összegyűjtöm a kúpont,de a gyerekek nem mindig akkor tudnak vinni vásárolni,mikor az aktuális. Crying or Very sad
így sokszor kukába landol.. Crying or Very sad
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő
39 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban