12 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 6 / 18267
Összes látogató: 12
Utolsó tag: Judyth70
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban (16)
Leanderek(18)
Vendégeink a kertben (16)
Gloriosa Rothschildiana (2.)
Szobanövények (22)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Mikulásvirág
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Orchideák otthonunkban (110)
Golgoták (17)
Aktuális tennivalók a kertben (3)
Konyhakerti növények (13)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (51)

- Tábortűz témák:
Események........kiállítások....programok (4)
Írj bármilyen témáról(13)
A medvehagyma védelmében
Gazlap szakácskönyv (62)
TAVASZ - 2014.....2015....2016....2017.
Időjárás (53)
Kutyák, cicák, egyéb házi kedvenceink(49)
Kávéház (39)
Eladnám......Vennék (10)
Milyen öröm ért ma? (35)
Te mit gyűjtesz ??
Bodza és egyéb szörpök,lekvárok készítése

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
7:28:am Bojtárgazdi :
Jó reggedlt kívánok!
9:36:am Emmylie :
Szép tavaszi napot és jo munkát kivánok mindenkinek
6:48:am kutyus :
Jó reggelt, szép tavaszi napot!
5:02:pm Emmylie :
Szép délutánt.
8:59:am lipio39 :
jó reggelt
6:08:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
2:07:pm Emmylie :
Megyek a rozsakhoz.
1:32:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:21:am kutyus :
Jó reggelt, madárkoncert van már most!!!
8:14:am kutyus :
Jó reggelt mindnekeinek
5:59:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot.
4:15:pm Bojtárgazdi :
Szép tavaszi vasárnapot kívánok én is!
8:07:am Emmylie :
Szép vasárnapot
7:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!! GAzocskák, elsűllyedtetek a kertben??
5:43:am kutyus :
Jó reggelt, szép hétvégét!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Viccek, vicces történetek, képek (13)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Viccek, vicces történetek, képek (13)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kovarigergo
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2017.03.21, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A halál sétál az utcán. Egyszer csak elrohan mellette valaki. A halál megpróbálja utolérni, de nem sikerül neki. Erre összeszedi minden erejét, rohan az ismeretlen után, míg végül nagy nehezen beéri. Lógó nyelvvel megkérdi tőle:
- Ki vagy te, hogy gyorsabb vagy a halálnál?
- Én vagyok a lóhalál!
---------------------------------------------------------------------
A vak koldus azt mondja adakozójának az utcán:
- Bocsánat uram, ez a tízforintos már nincs forgalomban.
- Tegye csak el barátom, ez egy csodatevő tízes... Már magát is látóvá tette!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kovarigergo
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2017.03.19, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azon filózom, hogy ez egy megrendezett műsor, vagy az élet írta! haha röhög2 cici

kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.03.18, 05:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez se semmi!!!!

http://hvg.hu/cegauto/20170318_benzinkut_sarkanyrepulo_video#rss?utm_source=juno.hu&utm_medium=referral&utm_campaign=juno.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kovarigergo
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2017.03.17, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

aranyoskám aranyoskám Yee

A betörő belép egy üresnek hitt házba. Már a második szobánál tart, amikor ezt hallja:
- Jézus figyel téged.
Nagyon megijed, de mivel nem hallja többször, folytatja a rámolást. Kis idő elteltével ismét hallja:
- Jézus figyel téged.
Észreveszi, hogy a sarokban van egy papagáj. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Te mondtad, hogy Jézus figyel engem?
- Igen.
- És téged hogy hívnak?
- Clarence.
- Micsoda hülye név egy papagájnak. Ki volt az az idióta, aki így nevezett el téged?
- Ugyanaz, aki a rottweilert Jézusnak.
Emmylie
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.03.17, 06:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Két barátnö beszélget.-
- Képzeld megcsal a férjem.
- A rohadt anyját!
- És itthonrol hordja el az ovszereket.
- A rohadt anyját!
- De én kiszurtam mindegyiket.
- A rohadt anyááááádat!
kovarigergo
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2017.03.16, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2017.03.16, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha nem lenne végtelenül inkorrekt és bosszantó az eljárás, az ember még derülhetne is a történeten
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.16, 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Időgép

1997 februárjában, egy fagyos téli éjszakán, ellopták az autómat. Annál is inkább érzékenyen érintett, mivel sok munkám volt benne, magam építettem, magamnak. Sajnos reggelre hűlt helye volt. Egy öreg Citroen CX-ről van szó, ezüstszürke, 2,5 literes turbodiesel. Szerettem azt az autót, kényelmes volt, elegáns és méltóságteljes. Megkönnyeztem és tudtam, hogy soha többé nem fogom látni. Tisztában voltam azzal, hogy mekkora erőfeszítéseket fog tenni a rendőrség, hogy megtalálja. De akkor még nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú életű lesz az eset.

(a kép illusztráció)

1997 májusában, három hónap elteltével, lezárták a nyomozást, az autó - ahogy sejthettem - nem került elő, egyébként azóta sem. Kaptam egy határozatot, hogy a nyomozás lezárult, eredmény nélkül. Ezzel elmentem a biztosítóhoz, lemondtam a kötelező biztosítást és elmentem a Budavári önkormányzathoz (akkor még I. kerületi Polgármesteri Hivatal volt) és bejelentettem, hogy ellopták a náluk nyilvántartott autómat, bemutattam a rendőrségi határozatot és kértem, hogy a súlyadófizetési kötelezettségemet töröljék. Törölték is, erről is kaptam egy határozatot. Jó adófizető polgárként, gondosan őrizgettem is ezeket az előírásos öt évig. Vagy hat évig, de lehet, hogy hét évig is megvoltak.
Telt múlt az idő, nagytakarítás, selejtezés során ezek a papírok is kidobásra kerültek, kellett a hely más, fontosabbnak ítélt papíroknak, melyekből - sajnos - van elég és egyre több lesz, miközben az erdők pusztulnak. Nehéz szívvel ítéltem máglyahalálra a kandallóban öreg autóm emlékét - mára már csak a kulcsát őrizgetem szegénynek - de beláttam kedvesem igazát, ha eddig nem kellett senkinek, most már nem is fog, hiszen azóta már haló rozsdáját is megette az enyészet kedves Monsiegneur-ömnek.
2005 márciusában azonban a Budavári Önkormányzat kedvesen érdeklődött, hogy mikor kívánom tárgyi frsz. szgk-m súlyadóját fenti számlaszámra haladéktalanul befizetni. Meglepetéssel olvastam, különösen az eddig történtek tükrében lepett meg a dolog, hiszen éppen tőlük kaptam a határozatot, hogy törlik az 1997 második félévére vonatkozó adófizetési kötelezettségemet, tekintettel és miszerint, no meg persze hivatkozva. Először azt hittem, hogy ez valami vicc, fel is hívtam őket, hogy komolyan gondolják-e, de komolyan. Az ő nyilvántartásukban én, mint egy Citroen CX 25 TRD Turbo tulajdonosa szerepelek. Persze volt énnekem egy ilyen autóm - hiszen örök szerelmem ez a típus - csak azóta már másik és másik önkormányzatnál bejelentve, minthogy azóta már a harmadik városban laktam, a negyedik címemen. Kérésemre, hogy ugyan nézzenek már körül az irattárban, mivel ők maguk küldték nekem a törlési határozatot, felháborodottan közölték, hogy ők csak öt évig őriznek meg dokumentumokat, mit képzelek én! Különben is ez nem telefontéma, legyek szíves és írásban nyújtsak be kifogást a határozat ellen tizenöt napon belül és irgum-burgum PAFF a telefon.
Kicsit bután néztem magam elé, de aztán úgy gondoltam, egy levelet megér az ügy, minthogy nyolcévi súlyadó-hátralék, kamatos kamatokkal terhelve! - már akkor is szép összeg volt. Most meg még szebb. Meg is írtam a levelet, hogy fenti sz. határozatuk, ügyintéző önöknél, ügyintéző nálam, ellen kifogást terjesztek be, miszerint és minekutána, tekintettel és hivatkozva. Viszketett a kezem, hogy fellebbezési határidőt és díjat is szabjak, de aztán letettem erről. Minek huzigálni az oroszlán bajszát.
Júliusban meg is jött az újabb határozat, hogy szerint és miszerint, többször módosított és értelmében rendelkező, és határozat és jogerő. Az indoklásban szerepelt, hogy az ő irattáruk bizony csak öt évig köteles megőrizni a határozatukat és én terjesszem elő bizonyítékaimat, hogy én kaptam ilyen határozatot.
Ekkor valami hideg, gonosz indulat ömlött végig rajtam. Nem szeretek másokat bántani, de bizony válaszlevelemben karcosan fogalmaztam. Bizony, kifogást terjesztettem elő. Felhívtam figyelmüket arra, hogy az ügyben a Paksi Városi Rendőrkapitányság folytatott nyomozást és az ő határozatuk bemutatása ellenében tudtam lemondani a kötelező biztosítást (GFB), a súlyadót, pontosan az I. kerületi önkormányzatnál - most már Budavári Önkormányzat -, ahol is törölték második félévi súlyadó-fizetési kötelezettségemet, melyről engem írásban értesítettek is.
Ugyan nézzenek már kicsit körül az almáriomban, meg kell annak lennie. Nálam ugyanis, nyolc év elteltével, sajnos nincs már meg, nekem ugyanis nincs lehetőségem közpénzekből irattárat fenntartani, irattárost alkalmazni. Kérem tehát, hogy a hivatalos csatornákon, az általam szolgáltatott adatok nyomán, kérjenek információt.
Telefonon is felhívtam őket és megbeszéltük, hogy utánanéznek és érdeklődnek és lenyomozzák és bizonyisten és tényleg.
Szeptemberben megjöttek a csekkek és egy felszólítás, hogy gyerünk fizetni, vagy díj ellenében fellebbezhetek!!!

Most már tényleg felkaptam a vizet! Hónom alá fogtam a paksamétát, elballagtam a rendőrségre, a biztosítóhoz és a paksi önkormányzathoz és kilincseltem és elszartam két napot az életemből, végül megírtam ezügyben - reményeim szerinti - utolsó levelemet. Megírtam, hogy hivatkozással és miszerint és tájékoztatásul és szíves tudomásulvétel. Megírtam, hogy a rendőrségi iarttár csak négy évre visszamenőlegesen őrzi az iratokat, nyolc év elteltével náluk is reménytelen keresgélni, mint azt ők is kideríthették volna, egyetlen telefonnal. Megírtam nekik, hogy személyes kérésemre, az Allianz-Hungária Biztosítónál az ügyintéző hölgy volt kedves előbogarászni a nyolcéves adatokat - mivel valamennyi eddigi autómat náluk biztosítottam - s lám, náluk nyilvántartották, hogy én érdekmúlás miatt lemondtam a biztosítást, azaz hitelt érdemlően bizonyítani tudtam, hogy a frsz. szgk. már nem képezi tulajdonomat. Erről igazolást is adtak ki nekem, amivel átballagtam a Paksi Okmányirodába, ahol megleltem azt a hölgyet, aki korábban a rendőrségi irattárban dolgozott és mit tesz isten, emlékezett is az ügyre. Így aztán pecsétes papír hivatalos másolatát is tudtam küldeni levelemmel - mert az eredetit már nem merem kiadni a kezemből! -, hogy miszerint és mellékelve, hivatkozva és vonatkozóan. Továbbá tiltakoztam a jogtalan adókivetés ellen és méginkább tiltakoztam az ellen, hogy rám fellebbezési illetéket kívánnak kiróni egy olyan ügyben, melyben jogi képviselőm álláspontja szerint vétlen vagyok. Abbéli reményemet fejeztem ki, hogy a mellékelt határozat birtokában ismét lezárhatjuk ezt az ügyet, esetleg már véglegesen.
Így is lett. Törölték a határozatot. Törölték az 1997-ben ellopott autóra 2005-ben kivetett súlyadó megfizetésének kötelezettségét. El is tettem a határozatot, jól jön majd még 2010-ben is, gondoltam magamban. Mindez történt 2005 szeptemberében.
Ma, 2007 június 15-én, levelet hozott a posta. A Budavári Önkormányzat értesít, hogy 2007 január 1-vel, törölte gépjármű-nyilvántartásából tárgyi, frsz. szgk.-mat. Persze fellebbezhetek.
Most már hiszek. A tíz éve ellopott autóm még mindig visszajár. 2005-ben is kísértett és 2007-ben is. Igenis létezik túlvilág! Létezik az autók számára is egy szebb, egy jobb világ, ahol jobbnál jobb üzemanyagok között válogathatnak és ingyenes a szervíz. Esténként az autók összejárnak egy nagy, égi parkolóban, ahol alsó- és felsőmosás, viaszolás közben mesélgetnek egymásnak régi túrákról, közlekedési kihágásokról. Ebben az égi világban kitűnő utakon szaladgálhatnak és nincs sebességkorlátozás, mindig találnak üres parkolót és soha nem állítják meg őket a rendőrök. Időnként, egy virágos rét mellett, vagy egy autópálya árnyékos pihenőhelyén, álmodozva emlékeznek régi gazdájukra. Ilyenkor előfordul, hogy visszajárnak kísérteni. Megjelennek régi gazdájuk előtt valamilyen formában: lejárt parkolócédula, kompromittáló fénykép, vagy hátralékos adó.
A médium minden esetben valami közhivatalnok, aki bürokráciához idomult fafejével fel sem tudja fogni, hogy ő most dimenziók között átívelő szellemhíd pillére, szférák nyargaló hírnöke az idő csillagporos sztrádáján.

Dunaszentgyörgy 2007-06-15
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez egy munkahely! Ne zavarjatok!

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

- Én olyan mestere vagyok az ecsetnek - dicsekszik a vargának a festő -, hogy egyetlen ecsetvonással síróssá tudok változtatni egy nevető arcot.
- Én ugyanezt egy kaptafával elintézem!
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.15, 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A darwini szelekció kitűnő példái!
Időnként úgy felvetődik a kérdés: mi volt a terv?

Vissza az elejére
Emmylie
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2017.03.14, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

aranyoskám: aranyoskám:
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2017.03.14, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emmylie írta:
Vackor írta:
Milyen klassz ez a telefonvédő! Nem tudjátok, kapható nálunk? angyal

Kapni biztosan lehet Wink Very Happy de azért használtat ne vegyen senki Wink Very Happy

Bizony ne! Azt már összetelefonozták!!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Következő
1 / 27 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban