16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:59:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:25:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!.....Kösz önöm Ászokom, szép volt!
4:18:pm aszokfa :
Jó napot és szép délutánt Kutyus!
6:57:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:57:am kutyus :
Ászokom nagyon jópofa mindkét szöveg....bár én egyiket se ismerem
10:08:am bau :

10:00:am aszokfa :
Szisztok! Szia Bau néni! igen hol svábbal, hol újmagyarral próbálkozunk no és értelme van:- Lám, te észre is vetted!
6:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
9:22:am bau :
Laci bácsi!Látom átmentél újmagyarba Jó reggelt nektek is
6:23:am aszokfa :
Jau regölt kevanok!
5:43:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:52:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:05:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:43:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:34:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Kávéház (38)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kávéház (38)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsok kedves átadtam a jokivánságokat köszöni szépen.
Ma van a születésnapja is Wink Ma kezdi a "kéthetest" Very Happy
Kaptunk egy egy szelet tortát a kávézáshoz igy nekem "bünöznöm " kellett.
Mondjuk "muszáj megenni " nem volt a torta szeletre irva Very Happy Wink
Zsuzsok kedves lopom a kávét Very Happy Wink

Legyetek vidámak.
A nevetés a legjobb orvosság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Terimamy egy finom kávéval köszöntelek itt a kávézóban névnapodon

zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emillye

Terikének boldog névnapot és jó egészséget , ja és jó kávézást kivánok
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Terimamy írta:
Emmylie !

De legalább kávét vesz néha vagy csak potyázik ?

Ö soha nem vesz kávét Wink a kávét mindig mi adjuk ill. ha valami névnap vagy születésnap van akkor a férjem mindig vesz pár szelet sütit a kávéhoz.
Ö néha fánkot,kocsonyát vagy lángost szokott hozni. Wink
Most majd kiváncsi leszek hogy ö hoz e valami sütit.Wink
Na nem azért mert szükségem van rá Wink csak hát kiváncsi vagyok eszébe jut -e vajon. Wink
Nekem az is jo ha át jön mert sok mindent hall a faluban Wink igy legalább lehet valakivel beszélni. Wink

Legyetek vidámak.

Legutóbb Emmylie szerkesztette (2016.10.15, 14:21), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emmylie !
Ezek szerint mindegy, hogy milyen a kávé , a szomszédé akkor is jobb. Fura egy szerzet, hogy nem jut eszébe, hogy Neked is jól esne, ha visszahívna.
De legalább kávét vesz néha vagy csak potyázik ?

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 12:36    Hozzászólás témája: Re: Kávéház Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella írta:

Hú, csak a férfiember ne lenne sose beteg!

Egyetértek! De én még talán a beteg szot a végén el is hagynám Very Happy
Ugy gondolom hogy egyik másik eléggé felesleges Very Happy
Egy nö sokkal jobban és gyorsabban bir sok mindent elintézni ill. megcsinálni megoldani.
Azt nem nagyon tudom milyen a beteg férfi az én férjem nem beteges szerencsére. Wink Egyetlen baja hogy nagyon szeret aludni. Very Happy Very Happy

Kávém jelenleg nincsen mert elromlott a kávé fözöm.Ez a legnagyobb katasztrofa számomra.Kávé nélkül akkor se maradok Wink fözök Török ill. szerb kávét. Very Happy Wink
A szomszéd asszony ma nem jön kávézni mert névnapja van és vendégeket vár.Ö 24 éve nálunk kávézik majdnem minden szombaton és vasarnap de eddig csak 1 X hivott át minket kávézni.
Én nem sajnálom töle a kávét de azért már át hivhatott volna egyszer egyszer.
Na mindegy ez van Wink Very Happy

Legyetek vidámak.
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.15, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella, látom, azért az egri nők utódai sem hagyják magukat! röhög2
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.10.14, 17:28    Hozzászólás témája: Re: Kávéház Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella írta:

Egyetértek!

A műtét másnap reggelén keltem a 7 órás szemcsepphez várjak várjak , mert ő csak félig él

10 óra felé . amikor már a nagyja munkámmal kész voltam hallom nagy matatás a spájzba. "A SPÁJZBA"/ nem igazán szeretem ha ott pakolászik aztán semmit nem találok/ Na ez az embör mit csinál vajon fél szemmel ?

Hát bizony ő rakosgatott ezt azt.Több se kellett nekem a kicsi szám kinyilt Very Happy

Caspella minden jót a férjednek a műtéthez és utánna a felépüléshez
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2016.10.14, 02:22    Hozzászólás témája: Kávéház Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kívánok eredményes gyógyulást minden betegünknek!

A gépszíj előbb-utóbb mindenkit elkap.

A férjem, akit vasembernek hívtak valaha, március óta fájlalja a jobb lábát forgótól lefelé. Egerben 6 hónap elment a nagy semmire, reumatológiai kezelésekre. Mivel semmi nem használt és kikövetelte a nagy fájdalmai miatt a ct-t, de aszerint rendben volt, majd az MRI-t, azzal kiderült, hogy az ágyéktájéki gerincen ciszta van. Október 28-án műtik. A műtét után 3-4 nap a kórházban, utána itthon 3-4 hét a lábadozás, felépülés.
Debrecenben műtik. Én a hazaszállítása miatt izgulok, mert a mentőben azon a keskeny ágynak nevezett deszkán feküdni borzalmas. Ismerem, 2009-ben az idegsebészetről úgy hozott haza a mentő, hogy a deszkáról lelógtam, a lábam fázott a kánikulában, az egyik karom működött, azzal kapaszkodtam, hogy a kanyarokban le ne repüljek (a szíjon a kapcsoló rossz volt).. A mentő vagy betegszállító sokfelé bement, 5 órás volt az út. De engem nem műtöttek, mégis borzalmas volt.

Majd a műtét után kitudakolom, hogy személygépkocsival nem lehetne-e megoldani? Azzal 2-2,5 óra alatt hazahoznám, figyelembe véve, hogy a temetőhadjáratra fog esni az utazás. Az igaz, hogy az idén nagyon szerencsés a 4 napos ünnep, megoszlik a forgalom.
Még aktív koromban, amikor nem volt ünnep november 1-e, minden évben láttam balesetet november 1-én, ezért én nem vagyok hajlandó egyetlen halott ősöm emlékéért sem elindulni az ország másik részébe, ha csak 1-2 napos ez a hadjárat. Ezt a családom tudomásul is veszi.
Így igyekszünk mindig kevésbé veszélyes napokra tenni a közös temetőlátogatást.

No, vele is van bajom. Nem hajlandó tudomásul venni, hogy melegen öltözzön, a derekát tartsa melegen, mert a beteg részek fáznak. Itthon elfekszik egy gatyában, lerúgva a takarót.
Most éppen meg van fázva, mivel tegnap nagyon figyelmeztették, hogy a műtétig meg ne fázzon, mert akkor nem tudják műteni.
Úgy kellene, fűteni, hogy én már szenvedek a melegtől, nem ő takarózik be jobban. Ma este már eltűrte a két takarót, izzadni akar. De holnap elutazik, mert valahol két ló megint együtt fingik és annak részese kíván lenni. Egyetlen utazós lovas programját sem mondta le, egyébként már október közepén lehetne műteni.
Itthon egy keresztbe szalmaszállal nem járul hozzá a munkákhoz, de állandóan megy lófingolni. Meg tudnám fojtani!
Egyébként amióta melegebben öltözik és takarózik, nem szedi a fájdalom csillapítót és elvan. Előtte már napi 4-t szedett, hiába mondtam, hogy gyomorfekélye lesz tőle. Amikor már fájt a gyomra, akkor kezdett azon gondolkodni, hogy a fájdalomcsillapító nem old meg semmit sem.
No, ilyenekért mondom én, hogy mindezen problémák oka az xy-kromoszómákban rejlő menthetetlen genetikai ártalom.

Ja, és elkezdett parancsolgatni! Mondtam, aki beteg, az nyögjön és pofa be! Nemcsak annyi a dolgom, amennyit ő lát. Mivel mindent én végzek el, én osztom be az időmet és mindenki másnak, aki nem csinál meg helyettem semmit sem, joga van hallgatni és velem egyetérteni.
Jutalomból holnap kivasalhatja magának a vivős ingeit. Ezt előbb kellett volna bevezetnem, de csak a múlt héten jöttem rá, hogy, a pofázását ezzel jutalmazom. És közben buzdítottam további pofázásra, és annak jutalma az lesz, hogy kedvére moshatja a koszos gönceit.

Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.13, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsok, Neked sok türelmet kívánok, Zsupapának pedig gyógyulást!

Nem könnyű, mert ahogy azt a terpesztőt bepattintják az ember szemüregébe, nem sikerül mindig egyformán jól, biztosan a szemüregünk sem egyforma. Nekem legalább is ez volt a kellemetlen, fájdalomnak azért nem mondanám.
A pihenés a legjobb, csak hadd aludjon, amennyit csak bír.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.10.13, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kutyus , tudod a gyerek fenekét meg lehet paskolni ha nem fogad szót , na ezt én ő vele nem tehetem meg.
Elegem van az állandó magyarázkodásból , a türelmem is véges.

Emyllie , igen túl van rajta ez igen szerencse , de nem tudok se jót se rosszat mondani , majd 27 én a kontrollon megtudjuk.
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.13, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Örülök hogy Zsupapa szerencsésen tul van a mutéten.Kivánok neki mielöbbi teljes felgyogyulást.

Legyetek vidámak.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.10.13, 04:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szegény! Crying or Very sad Crying or Very sad

Anyósomnak volt sok szemműtétje, tudom, mennyire fájdalmas általában mindegyik. Hiszen a legérzékenyebb szervünk, ha csak valami kis porszem megy bele, mennyire tud fájni

Remélem, minden rendben lesz.........de most tényleg kötözd le az ágyhoz, és ne hagyd mindenfélét csinálni
Vissza az elejére
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.10.12, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tetimamy drága köszönöm kérdésed, túl vagyunk a nehezén.
Ez a műtét nagyon fájdalmas volt neki , tegnap még levegőt sem vehettem
/pasiból van/ még a neszek a zajok is zavarták , majd miután odáig hatottam hogy 5 körül lefeküdt az ágy melegétől 5 perc múlva el is aludt, nem volt szivem a 6 órási csepegtetésre felkelteni igy csúsztuk 1 órát , de a tegnapi adag igy is be ment.
Ma voltunk controllon állitólag ok minden , de most 2 hét m akarja a főo asszony látni, az elsőnél volt 6 hét.

Annyit hallott a műtét alatt hogy ez a szem nem volt könnyen műthető.
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2016.10.12, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsuzsok !
Hogy van Zsupapa ?

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő
39 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban