15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:29:am kutyus :
Jó reggelt....indul az új hét....
7:27:am pili :
Szép vasárnapot!
3:50:pm aszokfa :
Szép napot! Munkával nekem is! Földfelszintakaró egyengetéssel múlatom az időt
10:35:am Bojtárgazdi :
Szép hétvégét! Nekem munkával is telik, de ennek örülök.
9:46:am tamarik :
Mindenkinek kellemes hétvégét, jó pihenést!
5:13:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:31:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:18:am kutyus :
Jó reggelt!
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:36:am kutyus :
Jó reggelt!
6:00:am aszokfa :
Irány a szőlő! Jó reggelt!
5:10:am kutyus :
Jó reggelt
5:30:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
10:55:pm pili :
Kátya - nézz be az időjárásosba!
4:38:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Írj bármilyen témáról (12)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írj bármilyen témáról (12)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.21, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor, Drága! Te annyi mnindent értesz...

Tudsz ebben segíteni? Ha megértettem, már majd lefordítom valahogy!

"A keletkező trágya az épületből Ø300-as csőre gerincre illeszkedő peremes csatorna szemen, és a hozzá tartozó elzáró dugón (anyaga gumírozott műanyag) keresztül, váltakozó duzzasztásos elv szerint távozik az épületből."

Hogy lesz a csőre gerincre csatornaszemből német szöveg... Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.21, 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mobil lopások ellen

http://hvg.hu/tudomany/20161220_mobiltolvaj_telefonlopas_cerberus_kemprogram_megfigyeles_kemkedes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.21, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnos tényleg sokan csak felületesen nézik meg, mit kapnak..........Tihi is első pillantásra 5000-nek vélte, csak amikor mutattam neki, hogy áll össze, akkor jött rá a tévedésére
Na most ha valaki ne nézi meg alaposan, vagy nem szólnak neki, akkor megy azonnal reklamálni Sad
Vissza az elejére
tercsi57
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2016.12.20, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen a férjem is ,én is 4 db 2000ft-os ,és 2 db 1000ft-os utalványt kaptunk. 2db utalvány van egybe ,a közepén a perforált vonal ,ahol szét lehet választani. A csekket is letépjük a perforált vonalnál a számláról, nem avval együtt visszük a postára.
Vissza az elejére
dodo
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.20, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A férjem 2.000-es és 1.000-es utalványokat kapott 10.000-értékben.
Nekem még nem hozta a postás a balcsin. Ma beszéltem a barátnőmmel.
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2016.12.19, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem értem a reklamálást .
Már a vízcsapon is az folyik, hogy 2 utalvány van egymás mögött, csak szét kell szedni a perforálás mellett.
Nekem be kell érte menni a postára, értesítőt hagyott a postás. Akkor jött, amikor nem voltam itthon. Kérhetem újra, de akkor megint figyelnem kell.

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.18, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tudom, hogy nem cáfolod. De nagyon rosszul eshet a kézbesítőknek, a vád, hogy ők lopják ki a borítékokból a fele szelvényt.

Nem értek hozzá, a fiam a munkahelyén kap ilyeneket. Látom, hogy hologramos csík van rajtuk és vonalkód, az alatt szám, ami nem ismétlődik. Gondolom, visszakövethető...
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.12.18, 19:03    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én nem cáfolom a panaszt tevők igazát,csak elmeséltem a mi esetünket,amin elgondolkodtam.
Egyébként a rádió híreiben többször elmondták,hogy a posta CSAK kézbesít.
Még nem derült rá fény,hogy hol szúrhatták el. Crying or Very sad

Nem tudom pl. hogyan ellenőrzik,hogy TÉNYLEG 5.000-e. Nemtom'
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.18, 15:34    Hozzászólás témája: Re: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szécsike írta:
Ma megjött a zerzsébet utalványunk

Férjem hozza be,mondja,hogy 2 szomszéd is említette,hogy csak 5.000 van benne. Kibontom,nézem Rolling Eyes 10.000.
Közben csöngetnek,jön a szomszédasszony,hogy ő 5000-et kapott.

a hírekben elhangzott,facén olvasott panaszt tevők is így járhattak. Rolling Eyes Crying or Very sad

Olvasom egy netes ismerős, nagyon kedves postás asszony sorait, aki nagyon szereti a munkáját.
A körzetükben sok postást meggyanúsítottak a kedves címzettek! Nagyon keserűen írta, hogy ez a hét volt az eddigi munkája során a legrosszabb.
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.17, 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én ma megkaptam a zerzsébet utalványt Smile ugra jól jött yes

És a szomszédasszonyom is hozott valamit Laughing Rolling Eyes

Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.15, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ma beszéltem a postással. Ő csak a jövőhéten kézbesíti az utalványokat. Mivel csak karácsony után jövünk csak újból, félve kérdeztem meg, hogy ezt is odaadja a meghatalmazottamnak, ugye? Igennel válaszolt! Már féltem, hogy mehetek Füredre a postára érte!
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.12.14, 16:16    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ma megjött a zerzsébet utalványunk egy szerelmeslevél Wink kíséretében. /ki sem nyitottam Embarassed /
Férjem hozza be,mondja,hogy 2 szomszéd is említette,hogy csak 5.000 van benne. Kibontom,nézem Rolling Eyes 10.000.
Közben csöngetnek,jön a szomszédasszony,hogy ő 5000-et kapott.Mondom nyálazd meg az újjad,próbáld szétválasztani,hátha összeragadt. Elmegy,majd ismét jön,hozza,hogy nyálazta ugyan,de ez csak 5000.Nézem,- Marika! Ez 10.000.!
Ahova az olló van rajzolva szedd szét és máris megvan a 10.000. Jaaa! Hát azt nem mondtad.... Rolling Eyes Rolling Eyes A másik szomszéd is ugyanígy járt,úgyhogy joggal feltételezem hogy a hírekben elhangzott,facén olvasott panaszt tevők is így járhattak. Rolling Eyes Crying or Very sad
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2016.12.13, 18:14    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Értem én,de mégsem értem... Rolling Eyes Az ezres nem volt jó a kártya mellé,a 20-as meg igen? Rolling Eyes Szerintem ott lehetett a bibi,hogy nem tudta a csaj mennyit kell visszaadnia,mivel ebben az esetben a gép nem írja ki a visszajáró összeget. röhög2Én jártam úgy a Tecsóban,hogy bevásároltam piszkosul Wink a PIN kódot meg elfelejtettem. Embarassed Telefon a férjemnek,jöjjön az ő kártyájával,a ptr-os meg telefon egy segéderőnek aki eltolta a kocsit az információhoz és vártunk hogy megjöjjön a kártya. Embarassed Aztán visszakísért a ptr-hoz,ahol ki tudtam fizetni a cuccost. Mindezt megértően,mosolyogva. Hááát én is égtem. Embarassed
Vissza az elejére
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2016.12.13, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én az egyik áruházban jártam így. A kártyámon 20-Ft-tal kevesebb volt, mint amit fizetnem kellett volna. De volt 2 ezresem. Nem akarta a pénztáros elfogadni a pénzt, mert már gépben volt. Mondtam, hogy az egyik literes tejet vegye vissza. Azt sem akarta. Ott álltunk, mögöttem emberek és akkor egy fiatal pár odaadta neki a 20 Ft-ot.
Nagyon ciki volt, mert volt pénzem. Mellette lévő boltban gondoltam, hogy felváltom és visszaadom, de elmentek, még ők vigasztaltak engem, hogy ne idegeskedjek. Látták, hogy van pénzem. Nem értették az egészet, hogy miért csinálta a pénztáros.

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2016.12.13, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az már csak úgy futólag jut eszembe, hogy szerintem a gyógyszertár van a betegért és nem fordítva. Vagy a patika hatóság??? Twisted Evil

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Következő
3 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban