15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)

- Tábortűz témák:
GAZLAP szakácskönyv (72)
IDŐJÁRÁS (62)
JÓKÍVÁNSÁGOK (20)
Vicces történetek,...képek(17)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
A Tudat keresése (3)
Találd ki (29)
Írj bármilyen témáról (15)
Valaki segítsen (22)
Események........kiállítások....programok (4)
Nagyik és ŐK..........(3)
Kedvenc filmem, színészem

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:34:am kutyus :
Jó reggelt!
5:30:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
2:38:pm Bojtárgazdi :
Szép napot, Emmylie Kedves!
9:43:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek.
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:46:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:00:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:37:am kutyus :
Jó reggelt!
5:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:26:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!...az eső itt is szakad
7:20:am Etimami :
Jó reggelt. Esik az eső.
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - NICK nevem története
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

NICK nevem története
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Erre gondoltam én is, de ha már itt tartunk---------------az avatárod is ezt magyarázza Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kátya írta:
aNICK-NEVED eredetét meséld el, légyszíves!
Nagyon kíváncsi vagyok rá! Laughing

Ó, hát az nagyon szimpla dolog, nem érdemel hosszú történetet. Mikor tizenévvel ezelőtt elkezdtem e-mailezni, úgy éreztem ez jellemző rám és ezt választottam. Aztán úgy összekoptunk Wink
Tudod, a vackor, a vadkörte olyan kicsi, fanyar, de mindenhol megél és szép a virága. És ha nincs jobb, nagyon jól tud esni Wink
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Vackor!

jó, hogy előkerültél, de talánn ebben a topicban aNICK-NEVED eredetét meséld el, légyszíves!
Nagyon kíváncsi vagyok rá! Laughing
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Émibaba írta:
viszont egy hónap múlva már olyan fokhagyma szaga volt a bőrömnek,

A Kulináris Kuckóban írtam a fokhagymáról egy kis szösszenetet. Az idevonatkozó lényeg az, hogy a fokhagyma illóolaja, bármily egészséges élettani hatása is van, a bőrön át párolog. Azaz, aki eszi, annak nem csak a szája, hanem az egész teste, szó szerint minden pórusa, fokhagymaillatú lesz.
Egyébként a fokhagyma szagát remekül el lehet venni. Például vöröshagymával Wink
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

iglu írta:
Ha a férjem felé nyúlok, már összerezzen. ... Olyan meleg, mint a kályha!

Ma már nem szégyen a másság! De akkor minek mentél hozzá? röhög2
(Ilyen magas labdát feladni!!! Szinte szégyelltem lecsapni Wink )
Vissza az elejére
iglu
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kösz a tippet, de szerintem egyetlen nő sem eszik annyi fokhagymát, mint én: szinte hetente. Hétvégenként (általában szombaton, hogy a szaga hétfőre, mire emberek közé megyek valamelyest elillanjon) férjemmel egy egész fej fokhagymát megpucolunk és ketten a reggeli mellé megeszegetjük.
Szerencsére minketten szeretjük az ízét (a szaga már kevésbé kellemes, de az egészségünk érfekében elviseljük). A vérnyomásra, immunrendszerre vonatkozó jótékony hatását ismertük idáig.
Tehát a végtagok melegítésére azt hiszem mást kell kitalálni.
Vissza az elejére
Émibaba
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem akarok beleszólni, de a fokhagyma-kúrát én már kipróbáltam. A kezem és a lábam ugyanolyan hideg volt, mint előtte, viszont egy hónap múlva már olyan fokhagyma szaga volt a bőrömnek, hogy abbahagytam Rolling Eyes Aszonta a férjem, inkább megmelegíti a kezem-lábam, mint, hogy egy "fokhagymát" ölelgessen Laughing
Persze nyugodtan kipróbálhatod, lehet, hogy neked bejön! Wink
isyka
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Iglu!

Egyél minden nap fokhagymát, az tágítja az ereket és a végtagjaid, szerveid jobb vérelátásban részessíti. Ezáltal melegebb lesz a kis jégcsapod...

Nyeld le egyben!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iglu
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én amikor rám jellemző nevet kerestem, csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire fázom. És ez valóban jellemző rám: bármilyen meleget elviselek, de fázni nem szeretek. Ennek ellenére a végtagjaim mindig hidegek (akár az eszkimóknak - csak úgy gondolom, hogy az övék már igazán lehet mitől hideg!).
Ha a férjem felé nyúlok, már összerezzen. Azt mondja, mintha jégcsapocskákkal érinteném meg! Sajna. Pedig milyen jó hozzá bújni! Olyan meleg, mint a kályha!
Vissza az elejére
anya9
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2006.02.14, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én meg örököltem a gyerekeimtől a 9-es számot. Kedvenc szavuk + a 9-es mellé. Az anya foglalt volt, így lettem anya 9. Nincs 9 gyerekem Laughing Habár .... ha összevetjük, sokszor van annyi, mert foglalkozom gyerek felügyelettel. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
inthercat
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2006.02.14, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az én nevem internetezésem legelső napján, 1998-ban született meg. Nagyon tetszett a bátyám ötlete alapján született neve a niTRo, amiből a TR a neve kezdőbetűit takarja. Így arra gondoltam, hogy nekem bármi is lesz a nevem, benne lesz a TH. Már mindenfélére gondoltunk (nem hiszitek el, de a turha név is foglalt volt, de ezt csak poénból néztük meg). Ekkor jött az internetből az inTHer, és mivel a CAT, mint macska is tetszett, összehoztuk az inTHerCAT-et (intergalaktikus cicamica - mondta rám egyszer valaki). De mivel sok helyre nem lehet nagy betűvel regisztrálni, maradt az inthercat. És ezt használom most már mindenhova.
Hát, ennyi... Viszont, ilyesmit még hasonlót sem láttam. Örülök ennek a névnek naon! Very Happy
Émibaba
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.02.14, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az én nevem története is pofon egyszerű: az anyukám hívott így kislány koromban, illetve Évibabának... aztán sokáig senki nem hívott így Sad , míg a volt munkahelyemen az egyik kolléganőm elkezdett Éminek hívni, s mivel alacsony vagyok, ebből lett az Émibaba.
sally
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2006.02.13, 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mint a bemutatkozósban is írtam a nevem története igen egyszerű.
Ifjú lánykoromban olvastam Keyes: Az ötödik Sally c. könyvét.
A könyv egy lányról szól akinek tudathasadása van, s ebből kifolyólag öt személyisége.
Nos nekem sem tudathasadásom, sem több személyiségem nincs, de azt hiszem mindenki eljátszik néha azzal a gondolattal, hogy milyen jó lenne, ha vagányabb lenne és jól beolvasna a főnöknek,anyósnak,bárkinek, vagy milyen klassz lenne, ha ő lenne a családanyák mintaképe , stb...

Egyébként pedig szerintem szép név, még akkor is ha nem magyar.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2006.02.13, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát az enyémet azt hiszem, nem kell külön magaráznom!

Ha valahol más helyen beléptem, kitaláltam valami jópofát, de föl kellett írnom, nehogy elfelejtsem.......persze a jelszóval együtt.
Na, ezt aztán........Snebihez hasonlóan........én se felejtem el.......legalábbis remélem Wink
Vissza az elejére
surmendi
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2006.02.13, 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jó ötlet ez a topic!
A Surmendi név onnan jött, hogy engem a férjem Surminak becéz(egyébként köze nincs a nevemnek ehhez a szóhoz) Laughing .
Ő pedig Endre. Mivel a gépet ketten használjuk célszerűnek mutatkozott, egy olyan név, ami sem nem fiús, sem nem lányos, mindkettőnket jelent. Így olvadt össze, a Surmó, az Endivel.(jaj ez most olyan romantikusra sikerült, így Bálint nap környékén Laughing )
www.keramiamania.eoldal.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő
34 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban