13 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
6:22:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot.
6:18:am kutyus :
Jó reggelt, itt a Karácsony előtti utolsó hét......
8:27:am Emmylie :
Szép vasárnapot kivánok mindenkinek.
7:41:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes ezüst vasárnapot
8:37:pm Emmylie :
Szép estét.
6:08:am kutyus :
Bau,teljesen jó a magnézium szintem, nem akarnék pluszban szedni
6:07:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:52:am erdőmenti :
Jó reggelt, szép hétvégét Mindenkinek!
6:17:pm Bojtárgazdi :
Terimamy megint nem tud belépni...
1:10:pm bau :
Kutyus! Nem szoktál MAGNÉZUMOT szedni? Az jó rá!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, kidobott az ágy, mert többször görcsbe jött a lábam
5:33:am kutyus :
Bujo!!!! de rég láttalak! jó a régiek körül ismét valakit látni!!!
5:44:pm bujo :
Gondolatban soxor jártam erre ám! Puszi Baukám!
5:42:pm bau :
Nahát Bujó! ) Nagyon régen voltál itt
5:36:pm bujo :
Szép jó estét kívánok! Kíváncsiságból bekukkantok, mert régen jártam errefelé!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Krizantém
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Krizantém
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.12.03, 20:41    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Cimarin!

Nekem a rendelteken kívül is van vagy 40 fajtám és nagyon szaporodik.Tegnap nézegettem, hogy olyan szépek lettek, kár lenne kidobni, mikor másokkal cserélhetek is.

Ide csak a Vonsik virágait kellene felteni hogy mások is lássák, mit küldött a kértek helyett.
Cseréljünk! Akkor lesz más szép fajtánk is.

Dorisz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Cimarin
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.12.03, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Dorisz, szerintem jó az ötleted, én bármelyikből szívesen adok. Én is egycsokorba gyűjtöm a képeimet.
Ez az Endre szerintem is tud valamit, csak kerülgeti, mint macska a forró kását. Valószínű hasonló élménye lehetett, de csak sejteti ki nem mondja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.12.03, 02:56    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Endre!

Te tudsz valamit ugye??? Miért nem írod le, hogy mi is tudjuk?

Ha valaki így átveri a megrendelőit, jó ha mindenki tudja, olvassa.
Többször nem rendelnek tőle!!!

Dorisz
Vissza az elejére
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.12.03, 02:21    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

A nagy munkánk közepette csak sort kerítek, hogy az összes kinyílt Vonsik krizantémot feltegyem ide.

Azért írtam, hogy aki tudja tegye fel a virág képét, lássuk, ki mit kapott. Ahogy elnéztem és gondolkodtam, hogy én 3 db-ot rendeltem fajtánként, mind cserépbe került, a cserépre lett ráírva a kód, akkor hogy lehet az: 3 virágból 1 sárga, 1 rózsaszín, a harmadik nem virít. A Payton dale pink 3 db-ból 1 az, 2 fehér. És még van 6 cserép, ahol a színek nem egyformák.

Szerintem nem tudtak adni annyit fajtánként, amennyit kértünk és hozzácsaptak másféléket, hogy a db szám meglegyen. Így előfordulhat, hogy egy név alatt több fajtát kaptunk.

Ha már így elbántak velünk, lenne egy ésszerű javaslatom: cseréljünk. Kinek miből van sok, vagy nem kapott, így a csere alapján legalább lesz több,szebb fajtánk.

Cimarin, mi a véleményed? Te adsz nekem a D26 Chusan Blankból, én adok a B66 Athosból, zöld színű.

Gondolkodjon mindenki, én felteszem e héten az összeset, lehet cserélni, mert nagyon szaporodnak nálam az üvegházi és szabad földben lévők is.

Dorisz
Vissza az elejére
ranyu
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2015.12.01, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi Endre, ezt is mentem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
endre72
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2015.12.01, 13:33    Hozzászólás témája: Krizi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Krizantém fajtákat beazonosítani a Straathofplants.nl lapon is tudtok.
Vissza az elejére
ranyu
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2015.12.01, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cimarin, szépek a virágaid!
Nem tudom, ismeritek-e ezt a katalógust. Talán segít a beazonosításban ill. újabb "vágy"-keltésben. Wink
Én nem értek a krizantémokhoz, de tetszenek. Kár, hogy Vonsik-tól sem azt kaptuk, amit szerettünk volna. Apránként csak összegyűjtök pár szépséget.
Deconova katalógus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
endre72
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2015.11.30, 22:43    Hozzászólás témája: Krizi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja és mint azt régebben írtam talán egyszer vagy mégsem fog Vonsik azt küldeni amit rendeltetek.
Vissza az elejére
endre72
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2015.11.30, 22:40    Hozzászólás témája: Krizant Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok. Az Eleonóra tiszta fehér, csak ha fázik, vagy túlérett akkor rózsaszínesedik mint az Anastasia, vagy az Artic queen.
Vissza az elejére
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.27, 01:11    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cimarin!

Az Eleonora snow fehér és befelé rózsaszín.
Ilyen, amit feltettél, nekem is van, én is azt hittem, hogy az, míg a Vonsik kínálatát már többedszer is átnézve megtaláltam ezt és ugyanilyen formájút világos
sárgát is. Ennek a kettőnek nincs neve, csak kódja.
Én azért nem teszek fel még képeket mert sok a bimbós, várom, hogy mind virítson nálam cserépben van a
nagyobbik része és üvegházban. Nézem, hogy a cserépen lévő kódok egyeznek-e a virágokkal. Eddig a fele sem egyezett.

Dorisz
Vissza az elejére
Cimarin
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.26, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Dorisz!
Nem ez lenne az Eleonora snow?
elvirágozva

nyílás előtt
Vissza az elejére
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.25, 02:01    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Cimarin!

Nekem van Payton Dale pink, elsőként virított, pont úgy néz ki, mint a képen Sokáig virított. Azt én is szeretném tudni, hogy a 4 fajta ELEONORA, főleg a
bronz és snow van-e valakinek. Az Elbrus Pink B82 fajta szintén érdekelne.Az Eleonora lila is pontosan úgy néz ki a képükön, mint a miénk. Nagyon kevés egyezik a többi összes fajtából.
Ugyanis nálam más, gyenge virágok vannak a jelzett cserepekben.
Csak jó lenne tudni, mi mással is vertek át minket még.
Belenéztem a Vonsik képeibe és úgy láttam, hogy van két virág, amit senki sem rendelt,/ név nélküliek, csak számuk van/ de nekem két fajta : fehér és világos sárga van, először azt hittem, hogy az ELEONORA két fajtája, de nem stimmelt, csak hasonlít rá

Majd teszek fel képeket, azután lehet találgatni, hogy mi micsoda, mert én kifogytam az ötletekből

Dorisz
Vissza az elejére
Cimarin
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.23, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Dorisz!

Köszönöm, a kiigazítást, a C3-ra én is rájöttem a hétvégén, viszont az Eleonora lila-Payton dale az sehogy sem stimmelt nekem, mert az Eleonora fajtákra magas, közepes virágot ír nálam ez a rózsaszín amit annak mondasz alacsony szárú és egész apró virágú. Van valakinek Payton Dale pink /C72/-je, Eleonora Bronz és Elbrus pink-je nyíló ? Jó lenne látni.

Cimarin
Vissza az elejére
dorisz
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.23, 01:49    Hozzászólás témája: Krizantémi Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cimarin!

Megnéztem a képeidet, szépek a virágok.
Egy kis segítség: Eleonora lila /B11/ nem az, hanem C3 - név nélküli rózsaszínes. A Payton Dale pink /C72/ nem az, hanem Eleonora lila /B11/

A rendeléses füzetemben mindenkinek utána tudok nézni, ha valaki kéri.

Fa: A te rendelésed bonyolult: nem küldték a C69 Pompon pink és C70 Pompon purple nevűt. A C65 Gompie redből 2 db lett.
Mindezek helyett kaptad : C75 Majola /piros/, C63 Gompie White fehér, sárga középpel, B48 Orinoco: Bordó, fehér széllel, B49 Anastasia green zöld tűszirmú virágokat A többi rendben, e szerint azonosítsad. Nehéz, mert a kép szebb, mint a virág.

Dorisz
Vissza az elejére
Cimarin
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2015.11.17, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem ma sikerült párat lefotózni és beazonosítani.
Chusan Blank

Spider Bronz

Virgilia

Eleonora snow

Eleonora lila

Dante

Nicosia sunbrust

Payton dale pink

Orinoco

Sher Purple
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
1 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban