12 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 4 / 18267
Összes látogató: 10
Utolsó tag: Judyth70
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
12:55:pm Bojtárgazdi :
Szép napot kívánok!
6:12:am Emmylie :
Szép jo reggelt
5:59:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
10:43:am kutyus :
Kórházba vonult, fölerősítik
6:44:am Emmylie :
Dodot hiányoltam kora reggel.
6:00:am kutyus :
Jó reggelt, szép napot
4:44:am Emmylie :
Jo reggelt szép napot.
8:54:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek, kellemes hetet
7:03:am Emmylie :
Jo reggelt
8:51:am Emmylie :
Szép vasárnapot kivánok mindenkinek.
6:05:am kutyus :
Jó reggelt....Vasárnap van!!!
8:53:am Emmylie :
Jo reggelt szép napot.
6:13:am dodo :
Jó reggelt! Gazoskák!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:07:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Ma már szorgos voltam, vásároltam a Tscóban, a piacon, reggeliztünk is
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Mesevirág (achimenes) rendelés - Dibleys
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mesevirág (achimenes) rendelés - Dibleys
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
scibal
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2012.01.15, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

én más csuporkásra gondoltam tőlük. Cool
feltétlenül muszáj február elejéig? nem ismerem, hogy mennyire kapkodják el, nálam ez a hónap a hagymák és magok rendelése (gondolom, nemcsak nálam), a csuporkásokra még azért gyűjtögetnék egy kicsit.... Cool
a szavazásban a többséggel evezek mindezek ellenére... Razz
P. Lauster
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csonttollu
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2012.01.15, 12:02    Hozzászólás témája: Mesevirág (achimenes) rendelés - Dibleys Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

A visszajelzések alapján úgy látom, van igény a közös rendelésre, így hát akkor vágjunk bele!
Ahonnan a rendelés lenne, az a Dibleys, tőlük Blunt szervezésében már tavaly is rendeltünk, szép rizómákat küldtek.
A mesevirág választékuk elérhető ITT.
Tavaly csak a mesevirágokat küldték rizómaként, de rákérdezek náluk, és ha mást is küldenének, akkor azt is lehetne kérni. (A teljes választékukat ITT lehet megnézni.) Mihelyt kapok választ, azonnal jelzem itt a rendelősben.
Ha csak dugványként vállalják egyéb növények küldését, akkor sajnos most nem fér bele, mert jó lenne minél hamarabb leadni a rendelést, hogy lehetőleg minél többféle meseviráguk legyen még.
A szállításokat elméletileg februártól április végéig teljesítik, de a küldés időpontjánál tekintettel vannak az aktuális hőmérsékleti viszonyokra is, a fagykárok esélyének mérséklése miatt.

Egy csomagban 3-5 darab mesevirág-rizóma van, egy csomag ára 3 £ / 3,6 €, kivéve, ahol külön jelzik az ettől eltérő árat. Ilyen pl. a Double Pink Rose, ami 6 €-ba kerül.

A rendelés lebonyolítása: összegyűjtöm az igényeket, lezárjuk a rendelést, összesítek, begyűjtöm a rendelések ellenértékét (megpróbálunk majd egy várható euro árfolyamot belőni, amin számolhatok) elküldöm a rendelést, paypallal kifizetem a rendelés értékét, és várjuk a jó időt, meg a rizómák megérkezését. Smile
Ha megérkezett, továbbpostázom mindenkinek a rendelését, és elszámolunk a kifizetéskori tényleges euro árfolyamon.
A postázást majd mindenki eldönti, hogy hogyan szeretné, ajánlottan, elsőbbségivel, csak az egyik, egyik se, stb. Ami biztos, hogy bubis borítékban fogom küldeni mindenkinek.
Ami a megrendelt rizómák árán felül felmerül plusz költség, az a következő:
-kinti posta költsége elosztva a rendelők számával
-bubis boríték ára (jelenleg nem tudom mennyi pontosan, de kb. 100,- Ft körül)
-belföldi posta költsége a rendelt "áru" tömegétől és a kért postai pluszszolgáltatásoktól függően (Várhatóan 140,- Ft-tól 530,- Ft-ig. A 140,- a többletszolgáltatások nélküli 50 grammot nem meghaladó súlyú levél, az 530,- a 250 grammig terjedő elsőbbségivel és ajánlottan. Pontos díjszabást megtaláljátok ITT, bár jelenleg még frissítés alatt áll az oldal a díjváltozások miatt, de van ott egy link, ahonnan tovább lehet jutni a már aktualizált díjakhoz.)

A rendelés pontos módját rövidesen leírom majd itt a rendelős topikban.

A rendelési határidő: szerintem jó lenne viszonylag gyorsan lebonyolítani, esetleg február elejéig várhatunk. De ez legyen közös megállapodás eredménye, várom a javaslatokat!

Az lenne a kérésem, ha bármi kérdés felmerül, azt vagy itt a rendelős topikban tegyétek fel, vagy az e-mail címemre írjatok (csonttollu67_kukac_gmail_pont_com , a hozzászólásom alatt is megtaláljátok), mert a privát üzikkel gyorsan megtelik a tárhely, és nem szeretném ha bármi félreértés adódna ebből. Wink

MAGRENDELÉS_ELSZÁMOLÁS

"Meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a miénk." (Simone Weil)

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Virágrendelések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
51 / 51 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban