16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:51:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:05:am kutyus :
Jó reggelt!
6:07:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:06:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt!
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:23:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt, szép napot kívánok!
6:11:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
6:31:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:39:pm Bojtárgazdi :
Nahááát! Zotank, üdvözöllek!
6:08:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:09:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
6:02:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
6:00:am kutyus :
Jó reggelt!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt!..ismét indul egy új hét, a február utolsó hete
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok története....
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok története....
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bognarkatalin
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.09.25, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Két embertől nem várt haláluk miatt nem tudtam elbúcsúzni,édesapám és a férjem.Ök sokáig álmomban visszatértek.

Édesapa délben hazajött ebédelni,a szokásos módján megállt a konyhaajtóban és hümmögött.Ha nem volt kész az ebéd,vagy valami nem úgy történt ahogyan elképzelte sosem tette szóvá,csak hm -hüm.Édesanyát ez mindig idegesítette,pedig ismerte jól a stílust.Nos ez a részlet évekig elkísért álmomban.Még mondtam is neki,:de hát meghaltál,hogy kerülsz ide,-ezzel az álom véget ért,

A férjem az álmomban földesen hazajött és bejárt dolgozni.Sokáig ismétlődött az álmom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
yris
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2011.09.25, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lehet..
Hirtelen halt meg!

Nem hinnék az effajta dolgokban,de ha ilyesmi történik velünk azért csak ott motoszkál mindig az ember fejében!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
viharhangya
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.09.24, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

talán nem tudtál tőle elbúcsúzni , vagy úgy érezte hogy még valami mondanivalója van... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
yris
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2011.09.24, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálunk édesapám halála után történtek fura dolgok!!
Egyik este mint mindig a konyhában édesanyám vacsorát készített én pedig az asztalnál rajzoltam,valaki csengetett anyu kiindult én mint minden kíváncsi gyerek utána,ahogy kiléptünk a konyha ajtón a földre zuhant a lámpa búra!Pár nappal később a fürdőszoba tűkör tört ripityára,erre a két dologra még lett is volna magyarázat,elfáradt az anyag,elengedte a csavar stb.
Anyu gyűjtötte a dísztányérokat melyek szépen fel voltak akaszgatva a falra,pár napra az előző események után a legnagyobb tányér eset le éjszaka,a gond csak az hogy a falban erősen berögzülve ott volt a szög a helyén és a tányéron átfűzött damil is teljesen épp volt!!
Aztán egyszer iskolába menet Miskolc főutcáján a tömegben mintha apa jött volna felém,de hosszabb ideig mert volt időm végig gondolni hogy ez nem lehet hisz meghalt,és mire oda ért volna egy pillanatra becsuktam a szemem és eltűnt,hiába forogtam nem láttam többé és a fura dolgok is megszűntek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bognarkatalin
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.09.24, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még ifjú koromban volt egy jó barátom.Tényleg csak barát volt.Ha bennt jártam az Y városban az X ajuljáróban,rá gondoltam jó lenne összefutni,5 percen belül találkoztunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
farkuczaandi
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2011.09.24, 14:10    Hozzászólás témája: Furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok története.... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Meséljetek,kivel történtek már megmagyarázhatatlan, furcsa dolgok ?

Elmesélek kezdetnek egy saját történetet,amire nem találtam magyarázatot mindeddig.
Szóval úgy történt, hogy egy éjjel arra ébredtem, hogy valaki nyitja a szoba ajtaját.....Az utcáról némi fény beszűrődött és láttam, hogy egy magas alak közeledik az ágyam felé, és az ajtó halk nyikorgását is hallottam. Mind e-közben nagy félelmemben föltérdeltem az ágyon, és lökdösni kezdtem a párom, szólongatva, hogy ébredjen már föl. E-közben az alak lassan visszafordult és ki ment az ajtón halk ajtónyikorgás kíséretével. A párom fölébredt, és közöltem vele a történteket, kérve, hogy nézze már meg, hogy ki van a lakásban. Minden villanyt fölkapcsolt és minden szobába, helyiségbe szétnézett. Sehol senkit nem talált. Én érthetetlenül álltam. A párom azt mondta, hogy biztosan csak álmodtam, de nekem meggyőződésem, hogy ébren voltam amikor ez történt.
Jujjjjj!!! Remélem nem nevettetek ki Embarassed ....de ez tényleg így történt.. Smile

Összevonva. Mod.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban