14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Leanderek(18)
Egzotikus és különleges növények (15)
Szárazkert
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Citrusokról mindent (9)
Mangó, kiwi és egyéb egzotikus gyümölcsök (4)
Konyhakerti növények (14)

- Tábortűz témák:
Szomorú vagyok (9)
Valaki segítsen (22)
Ezzel kúráljuk magunkat (2)
Vicces történetek,...képek(16)
A Tudat keresése (2)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
IDŐJÁRÁS (60)
Írj bármilyen témáról (15)
Találd ki (28)
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (70)
Események........kiállítások....programok (4)
Versek, költemények (4)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
1:36:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:17:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
8:39:am Emmylie :
Jo reggelt szép napot. Kutyus kedves gondolok rád.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt!....hűűű Ászokom, ezt még úgyse értem!!
7:07:pm aszokfa :
Ha reggelit készítenek a házban még alszom! Előtte van félig nyitva a szemem.....
5:38:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....hogy- hogy MÁR??? alszol Ászokom?
6:14:am aszokfa :
Jó revgelt! Csak félig van nyitva a szemem . Már alszom
5:43:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
3:52:pm Bojtárgazdi :
Szép napot, Gazoskák!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hetet mindenkinek
5:16:pm Bojtárgazdi :
Mert az a mottó, hogy "mielőtt kilombosodik" - hát ez már komoly.
4:26:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét Micsoda jelek a tavaszról
3:41:pm Bojtárgazdi :
Szép napot kívánok! Már jön a Tavasz, mert a szomszéd megkért, vágjuk le a hozzá átlógó ágakat!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok története....
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok története....
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2015.01.01, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A tv vel kapcsolatban történt.
2x arra ébredtem hogy bekapcsolt a tv.
Tudom biztosra kikapcsoltam, de,soha nem alszom ugy el hogy ezt ne tegyem , de még ha ezt tenném is zsupapa később jön be aludni ő ugy is kikapcsolná.
Még az érdekes az hogy nem azon a csatornán indult el amelyiken kikapcsoltuk.
pampazsuzsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2015.01.01, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is hiszem és tudom hogy fentről vigyáznak rám.
Sokszor volt már hogy azt mondtam: ebből nincs kiút! s akkor jött a segítség.

És lehet engem bolondnak nézni, tudom hogy Apukám segít. Olyankor még az arc szeszének az illatát is érzem Very Happy Pedig most dec. 27-én volt 18 éve hogy már nem él! Sad

Pampazsuzsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2014.12.31, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az én történetem, amit én sem tudok megmagyarázni.
Két héttel ezelőtt a TV elkezdett adót változtatni. sorban. Senki nem volt a közelben, senki nem hitte el nekem, hogy csak úgy. Ez három napig ment, mindig fél 6-kor Egyik nap, amikor itt volt a menyem, ugyan ez történt. Se kutya, se macska nem volt a közelben, az irányítóhoz, senki nem nyúlhatott hozzá.
Aztán a telefonom lett sötét, csörgetés közben, nem tudtam visszakapcsolni. Ez kétszer történt, mindig segítség kellett. Azt mondták, valamit én nyomtam el, de nem, az biztos
Egy régebbi történet:
A lányom akkor akart tanyát venni. Sok felé jártunk sokat megnéztünk, amíg végre egy megtetszett neki. Megbeszélték az árát és hogy mikor mennek intézni.
Előtte este jött egy telefon, hogy 1 millióval többet kérnek érte. Persze, hogy nem vette meg. Azóta is ha arra járunk, mindig megnézzük. Még mindig eladó és állandóan, télen -nyáron nagy a víz van rajta, Nem is lehetett volna rá építeni, csak a lakóház áll szárazon.
Olyan tanyát sikerült venni azután, amit mindig elkerültek, csak egyszer mondta a fiam, hogy nézzék már meg.
Lányom szerint az Édesapja figyelte fentről.

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2014.12.30, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lizzy írta:
Néha velem is történnek furcsa dolgok....
Amiket nem tudok megmagyarázni sehogy sem....

Én már nem is akarom! Embarassed Azt szoktam mondani,hogy fentről vigyáznak rám. Rolling Eyes Köszönettel elfogadom. hódol

Kb.1 hónapja a 4-en olyan szituba kerültem,hogy onnan épen kikerülni már "művészet".Láttam ! hogy csattanni fogok és meg tudtam állni -hogy hogyan nem tudom- Rolling Eyes és zsigerből hangosan kimondtam : köszönöm szépen. /és nem ez az egyetlen amikor érzem a segítségüket /

Már a gyerekeimnek is volt hasonló "élményben" részük,nem mosolyognak ki.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2014.12.30, 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Erre mondta Shakespeare: "...több dolgok vannak égen s földön Horatio, mit sem elménk megérteni képes"

Legutóbb kutyus szerkesztette (2014.12.31, 05:54), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2014.12.30, 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csak amióta BojtiFeri nem ezen a világon van:

Keresek egy x dolgot. Tudom, hol van, hova tettem, hol láttam heteken át. Most kellene, napokon át keresem, de nincs.

Eltelik pár nap, és azon a helyen, ahol lennie is kellett, és ahol újra és újra megnéztem... hát ott van elöl.

Fogytán van a gyufa. (Pedig a begyújtáshoz kell.) Zsombor ezt nem is tudja, de a boltból hazafelé tartva talál az úton egy majdnem egész doboz száraz gyufát,

Több alkalommal: fogytán a gyufa, de előkerül egy régi öngyújtó, egyszer csak ott van. (Nem dobtunk ki öngyújtót még a dohányos időkben, mert vagy vésztartalék volt -egyszer még talán meggyullad-. vagy alkatrész-donor lett. Idővel elég sok volt már, és változó helyeken. Inkább azért több volt együvé gyűjtve, ezért is különös, hogy egy darab csak úgy szólóban ott van mondjuk a polc szélén...) Külön mondjam, hogy egyből meggyullad és be tudok akár gyújtani is vele?

Eltűnik egy apróság, majd újra előkerül. (Mondjuk egy nyakláncom, egy adott helyen lógnak. Ha leveri a macska, hogy akasztódik vissza?)

Több hasonló van...mert működik még a szükséges ideig a tuti elromlott dolog...vagy kitart a végképp a szakadás széléig kinyúlt szatyorfül... Irreális időn át, azaz amíg kell...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2014.12.29, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Furcsa dolgok vannak mostanában körülöttem!
A töltőn van a telefon (Vonalas) és időnkét..-gondol egyet és "kuruttyol" Mad
Nem nyúl hozzá senki ,csak magától brekkent .. Laughing
Valaki üzenni akar nekem? Crying or Very sad angyal

A másik dolog,hogy már többször előfordult,hogy a rokonságból gondoltam valakire és szinte azonnal megszólalt a telefon,és ő hívott. Very Happy
Telepátia! Laughing
Vissza az elejére
bagoly
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2014.01.12, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Pili, én is így gondolom, hogy a természettől elképzelhetetlenül óriási melléfogás lenne, hogy egy ekkora világmindenség csak és egyedül e gyarló emberiség kedvéért létezne.

Nekem is van néhány történetem, amit magam sem értek, de nem nagyon szoktam róla beszélni, mert mások történeteiből láttam, hogy a tudós emberek mindig megmagyarázzák, hogy az nem ott, nem akkor és nem úgy volt. Laughing Laughing Laughing

Éva

Belőlem csak egy van, a többiek sokan vannak
Ezért nekem nagyon kell vigyázni magamra
Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2014.01.11, 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Előrebocsátom: nem vagyok UFO-hívő, bár eléggé valószínűtlennek tartom, hogy az egész világmindenségben az egyetlen "élő" bolygó lenne a mi Földünk.

Azt szeretném csak elmesélni, hogy szilveszter este ( poénok megelőzése érdekében: még az "ereszdelahajamat" kezdete előtt) 8-1/2 9 körül kimentem a ház elé az egyre több tűzijátékban gyönyörködni.

A déli égbolton egészen magasan egy nagyon fényes valamire lettem figyelmes, amelyből egy jól láthatóan hosszúkás piros valami állt ki északi irányban.

Kihívtam a lányomat és a barátnőjét is, ők is látták, tehát nem a szemem káprázott. Ezután kb. negyedóránként megnéztem, nem mozdult, egy helyben állt, láttuk, amíg az ég be nem felhősödött 1/2 11 körül.

El nem tudom képzelni, mi volt, különbözött minden korábban látott fényjelenségtől. Az biztos, hogy nem csillag, nem repülőgép és nem műhold volt.

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lizzy
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2012.12.21, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszi tech Very Happy
Egyszer sikerült egy furcsaságot lefotóznom, még anno az analóg időkben, filmre. De nem találtam meg azt a bizonyos képkockát mikor digitalizáltam a tekercseimet. Evil or Very Mad

Weboldalaim:
- Fotózás
- Esküvői fotó

Egyéb képeim
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tech
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2012.12.21, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A bácsi csaló volt.

Középiskolában elsősök lettünk, gyülekezett az új osztály, senki nem ismert senkit. Szóba elegyedett velem egy csaj, beszélgettünk. Megkérdeztem, hogy Harányi Máriának hívják-e (ez a név csak úgy eszembe jutott), a csaj meg ledermedett, mert tényleg az volt a neve. Azóta is néha beszéltünk.

Lizzy írta:
amik pl. fotóval vagy videóval bizonyíthatóak lennének.

Ilyen egy igazi fotós Very Happy

http://picasaweb.google.hu/helike13/Kivansaglista
Vissza az elejére
timi76
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2012.12.21, 12:13    Hozzászólás témája: . Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem most lesz jan 6-án hogy elment az apukám. Mindennap látogattam, vele voltam. azon a napon mikor elment nem tudtam a szokott időben menni hozzá, ezt előtte való este mondtam is neki csak később érek oda. aznap már nem kellett mennem mert meghalt. Crying or Very sad Azon az éjjelen arra ébredtem, hogy valaki szólongat, nem álmodtam eljött hozzám ott ült az ágyam szélén és elbúcsúzott tőlem. Olyan nyugodt és békés, vidám mosoly az arcán megpuszilt és elment. Megkönnyebbültem, hogy jó helyen van, soha nem éreztem azt a békét nyugalmat ami őbelőle sugárzott. Mai napig nagyon hiányzik, de ha erre gondolok könnyebb elviselni a hiányát és tudom hogy velünk maradt csak máshol, egy más világban és várja az új találkozást ha majd eljön az ideje. Sokszor érzem hogy velem van, de ezt nem lehet leírni szavakban hogy milyen érzés, az ember csak érzi, megfogni nem tudja de az illata és a jelenléte ott van körülötted és tudod hogy Ő van veled, mintha a fejedben hallanád amit mond de nem látod. Embarassed
Vissza az elejére
Lizzy
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2012.12.21, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Néha velem is történnek furcsa dolgok. (idén is volt több)
Amiket nem tudok megmagyarázni sehogy sem. Én meg olyan vagyok, hogy próbálom racionálisan nézni a dolgokat...
És ha el akarom mondani valakinek, olyan hülyén érzem magam. Mert olyan abszurd az egész kimondva, olyan hihetetlen. Mintha csak egy álom lenne. Vagy hallucináció. De én tudom, hogy nem az.
És ezek sajnos mégcsak nem is olyan dolgok, amik pl. fotóval vagy videóval bizonyíthatóak lennének.

Weboldalaim:
- Fotózás
- Esküvői fotó

Egyéb képeim
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ginkgo
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2012.12.11, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egy másik történet a túloldalról.
A házunkban élt egy idős ember, aki szellemeket idézett. Egy papírlapon körbe volt írva az ábécé, egy kistányéron volt a kezünk, és így íródott ki a szellem üzenete. Teljesen meggyőző volt. De valahogy anyám arra gondolt, hogy azért pontosak a bácsi üzenetei, mert ismert minket. Ekkor megidézte anyám testvérének Baby-nak a szellemét. A megjelent szellemtől anyám megkérdezte, hogy mi az igazi keresztneve. Ezt nem tudta a szellem, lehet, hogy elfelejtette a saját nevét, vagy a bácsi ügyes csaló volt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eady
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2012.12.11, 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Velünk is történtek meg hasonlóan furcsa dolgok. Keresztanyám - Édesanyám testvére - 16 éve halt meg. A temetése után kis idővel a konyhában - zárt ablakok/ajtók mellett - többszöri fuvallat és egy megmagyarázhatatlan érzés jelezte, hogy visszajött hozzánk elköszönni.

A másik eset nekem is cicához kapcsolódik. A padlásra szoktam teregetni, amihez rendszeres kíséretet is kapok Szindi cica képében. Leül a ruháskosár mellé és megvárja amíg befejezem a teregetést. 3 alkalommal előfordult, hogy a cica kitágult pupillákkal rámeredt a tetőgerendákra és nem mozdult, csak bámult mereven. Szóltam hozzá - nem reagált, megérintettem - nem reagált. Egyszer csak megrázta a kis fejét és mintha mi sem történt volna, ugyanúgy viselkedett mint azelőtt. Én természetesen nem láttam és nem hallottam semmit.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban