17 éves a Gazlap...
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
11:32:am zotank :
Halihó
8:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
6:36:am kutyus :
Jó reggelt!Lassan enyhülnek az éjszakai fagyok
6:49:am Emmylie :
Szép napot mindenkinek
6:15:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:40:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:30:am kutyus :
Jó reggelt!
5:35:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:49:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:37:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
6:22:am kutyus :
Jó reggelt!
5:17:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:31:am kutyus :
Jó reggelt!
5:35:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:33:am kutyus :
Jó reggelt!Ismét elindul egy hét..........
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Valaki segítsen! (23)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Valaki segítsen! (23)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.11, 06:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ászokfa írta:

Emmylie! Remek humorod van!😉
Meg fogod tanulni vagy csak magadtól...

..

Hat igen alapjaban veve vidam humoros jokedvü vagyok vagyis legalabbis voltam.
Ezelött 30 evvel elkövettem eletem legnagyobb hibajat ami azota inagyon megvaltoztatott mindent.
Azota kevesbe vagyok vidam humoros es jokedvü Sad legtöbbször csak ugy vagyok valahogy. Sad

Emmylie
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Örülök, hogy sikerült megoldani Zsu!

Emmylie! Remek humorod van!😉
Meg fogod tanulni vagy csak magadtól...

Sokszor már attól is könnyebb ha tudjuk, - nem vagyunk egyedül a gondunkal, és van kinek szólni..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor írta:
...NEM vagy alkalmatlan! Eszedbe se jusson!!! Ennél sokkal nehezebb dolgokat is megoldottál már! Hadd legyünk rád büszkék!!!! Milka Milka

Itt a pont Emmylie!!!!

Nnnna most kiderült hogy min.a fél GAZNÉP kos jegyű. röhög2

Én fejjel megyek a falnak, Wink muszáj annak sikerülni mentalitással.Ágikám egy kis belenyugvó típus. Nekem nagy szám van és türelmetlen vagyok,addig Ágikám csöndes és türelmes.
Én határozott vagyok és kiállok a véleményem mellett akármi történik,Ágikám inkább befolyásolható,minthogy bárkivel is összetűzésbe keveredjen. Lehet hogy ezért vagyunk meg olyan jól 40 éve. Wink röhög2

Vili szokta mondani hogy rossz hatással vagyok Ágira,mert már van saját véleménye aminek hangot is ad és még vitatkozni is leáll vele. Very Happy
Vissza az elejére
Vackor
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emmylie írta:
Az örömöm már elmult sajnos mostmár nem is tudok örülni semminek.
Köszönöm mindenkinek a segitséget a biztaást.

Jaj, ne már!
A nehezén már túl vagy! Cseppents az orrod és a szemed közé a csücsökbe, gondolj valami nagyon szomorúra - például hogy nem sikerült a sonka - és dörzsöld a szemedet, mintha sírnál! Úgy is belejut valamennyi. A semminél az is több! Hajtsd a fejed arra az oldalra, hogy megfelelőlen lejtsen.
NEM vagy alkalmatlan! Eszedbe se jusson!!! Ennél sokkal nehezebb dolgokat is megoldottál már! Hadd legyünk rád büszkék!!!! Milka Milka
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Emmylie

HA mész az újabb műtétre, a nővért kérd meg, hogy segítsen a csöppentésben.......talán jobban fog menni
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

lius írta:
Very Happy Very Happy Én is kos vagyok, és a fiam is. Ég és föld vagyunk. Very Happy Very Happy

Hát igen kos van böven itt Wink ugy látom Wink Very Happy
Dodo is Sad kos volt

A mi családunk egy "állatkert" röhög2
Én kos vagyok a két gyerekem és a vejem oroszlán az unokák kos és bika
növérem és keresztfiam oroszlán.Wink
Idomár is van röhög2 a férjem nyilas röhög2

A szemcseppentéssel nemigen haladok elöre a fene tudja mi lesz.
Holnap ilyenkor már kb meg lesz mütve a másik szemem is.
Hogy aztán mi lesz ha továbbra se sikerül jol cseppenteni nem tudom.

Emmylie
Vissza az elejére
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves ÁszokLaci

Irásod elolvasása után átnéztem a telómat nézegettem a hang és értesités be állitásokat , végűl rájöttem hogy az Alkalmazások értesitései nem volt bekapcsolva
Nem tudom mikor történt az hogy kikapcsolódott de most már működik , legalább is egyelőre.
Köszönöm a segitséget és hogy be irásod után ujból probálgattam a beállitásokat pedig már lemondtam róla hogy valaha is meg tudom oldani
Köszönöm
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Zsu! Nem vagyok a telefonok szakértője a dolognak de...
-Nem ad hangjelzést?
-Beállítások - Hangok- Hangerősség beállításai_ értesítések hangereje.
(általában mindegyiknél külön állítható a hívás , az értesítés és a média illetve a zenehallgatás hangereje)
_
Ha szöveges értesítésed sincs, akkor sajnos nem tudok segíteni....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kérdezni szeretnném ill segitséget kérni a telóm nem jelez ha SMS jön Mit állirsak be rajta ez csak egy bizonyos idő óta van
lius
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2022.01.10, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Very Happy Very Happy Én is kos vagyok, és a fiam is. Ég és föld vagyunk. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.09, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Anyósom és a fiam keresztanyja egy napon született - mondjuk két évtized eltéréssel -, d e ugyanaz, amit írsz, Szécsike. Tűz és víz, ég és föld, fehér és fekete.

Ebből is látszik, hogy én sem vagyok elfogult az asztrológiával kapcsolatban, különösen mióta egyre többet olvastam arról, hogy minden kultúrának megvolt/megvan a maga asztrológiai rendszere, amiknek közük nincs egymáshoz. Mindenesetre érdekes elgondolkodni egy-egy megfigyelésen - mondjuk, nem a bulvárlapok "elemzéseinek" szintjén.

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2022.01.09, 18:51    Hozzászólás témája: Valaki segítsen Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is kos vagyok, a fiam is.

Nekem mindig élet-halál kérdése volt, hogy ne adjak fel semmit se! Azt gondoltam, ha meghátrálok, rossz szokásommá fog válni. Nyílván ennek a mentalitásnak is vannak hátrányai, de előnye talán több.
Én tényleg mindig török előre és jönnek utánam.

A fiam nem volt ennyire rákenyszerülve a kitartásra, ezért mikor hogyan volt ez meg nála. Sokirányú behatás érte. Sokáig nagyon-nagyon dolgozott a gazdaságunkban, majd volt egy kiégési és eredménytelenségi szakasz. Kiégett, mert rengeteg bozótot irtott. A fene se gondolta, hogy ennek szinte nem lehet a végére érni. Amikor a méheknél őszi kaptárelhagyás volt az állomány nagy részénél, az nagyon szíven ütötte. Ráadásul akkor még nem volt ismert, hogy ez mitől következik be. Saját eredménytelenségeként élte meg.
Folyamatos volt köztünk a konfliktus, nem látott jövőt. Egy vita alkalmával felmondtam neki. Annyiban igazat adok neki utólag, hogy nem könyvelnem kellett volna, hanem többet az irányítással foglalkozni.
Ha probléma volt és abba akarta hagyni a tevékenységet, én mindig azt mondtam, mi az oka, kiderítjük, megoldjuk és folytatjuk tovább, sokkal jobban.
Jó lenne, ha egy-két éven belül visszajönne. De ez pénzkérdés is. Elment betanított munkásnak és meglepődök az adóbevallásai készítésekor, hogy mennyit keres és nem kockáztat, se aszály, se belvíz, se vadkár, se járvány. Persze ez se pálya, mindig ugyanazokat az izmokat használja (agyat aligha), három műszak. Ebből nem lehet nyugdíjkorhtárig vergődni. Kb. fél éve már talán csak pénz kérdése lett volna, hogy visszajöjjön.
Ha sikerül egy kicsit sikeresebbé tenni magunkat, akkor talán több perspektívát fog látni és visszajön. Bár az a gondja, hogy neki nem lesz segítőtársa és ez nem egyszemélyes buli.

Szóval, ha látja valaminek értelmét, nagyon kreatívan és kitartóan tud dolgozni. De egyenlőre nem bírunk annyi jövedelmet hárman se, hogy versenyképes legyen a mostani keresetével.
Vissza az elejére
Szécsike
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.09, 17:46    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ennyi kos van köztünk? Shocked
Ági és köztem 6! nap van,mindketten kosok vagyunk,de gyökeresen más tulajdonságokkal.Ég és föld a két nő. röhög2
Amióta ismerem,nem hiszek az asztrológiában. aranyoskám
Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.09, 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem az autóbalesetünk után a baleseti sokk idején kellett rendszeresen műkönnyet cseppenteni. Nyitott szemmel a plafon felé néztem, közvetlenül a szemgolyó fölé tartottam a cseppentőt, mikor megnyomtam, ha akartam, ha nem, belecsöppent a szemembe.
Sok sikert, Kos-társ Wink , ne add fel! győzelem győzelem győzelem

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2022.01.09, 06:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Capsella kedves köszönöm a jotanácsokat.
Végtelenül hálás vagyok mindenkinek a sok segitségért.
Hát igen lassan betöltöm a 73-at és eddig nekem csak akkor volt a szemembe cseppentve ha szemorvosnál voltam.
Ezért nincs ilyesmibe gyakorlatom.
Segitség? hát azt hiszem a segitség az amiböl egész eddigi életemben a legkevesebbet kaptam.
Az évek során megtanultam hogy csakis magamra számithatok bármi töténik is.
Sajnos nem adok- kapok a helyzet Wink igy az adok a nyerö Wink
Nálunk most törvényt alkottak a "kegyes halál"-rol ha olyan állapotba kerülök egész biztos hogy alá irom.
Cseppentéssel probálkozok tovább NEM adom fel Wink kos vagyok Very Happy Wink

Emmylie
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban