15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Kertünk meglepetései (2)
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Minden, amit a gyógynövényekről tudni érdemes - 2.
Egzotikus és különleges növények (15)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Konyhakerti növények (14)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Golgoták (17)
Amarilisz /Hippeastrum/22

- Tábortűz témák:
IDŐJÁRÁS (61)
Írj bármilyen témáról (15)
GAZLAP szakácskönyv (71)
A Tudat keresése (2)
Vicces történetek,...képek(16)
Találd ki (28)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
Milyen öröm ért ma? (37)
ITT_HON is_SZÉP! (2)
Kávéház (40)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:30:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
3:27:pm Bojtárgazdi :
Igen, hamar visszabillenek az éjszakázásba mindig.
5:27:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek.....Bojti kám, te meg akkor nem vagy, ha a többiek
11:41:pm Bojtárgazdi :
Mergvagyok ám, csak kicsit több a munkám, aztán mire ideérek, mindenki alszik...
5:02:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
4:44:am kutyus :
Jó reggelt
1:42:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:23:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Moderálás
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Moderálás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vica
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2006.01.21, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Zamia!

Ez a részemről nem szigorúság, hanem nem tudhatod, de az elmúlt 2 hónapban számos gond adódott abból, hogy egyszerre több azonos (vagy közel azonos) témájú topikot nyitottak meg a tagok! Ez azért nem túl szerencsés, mert egy idő után nagyon nehéz lesz a hozzászólásokat visszakeresni.
Azt gondolom, hogy az általad megnyitott Egzotikus gyümölcsök topik témája bőven belefér az Egzotikus növények témakörbe, mert nekem úgy tűnik, hogy ezen növények terméseiről van szó. Amint azt a lezáráskor is említettem, a korábbiakban már elég sok hozzászólás született az új topikban általad felsorolt növényekkel, gyümölcsökkel kapcsolatban.

A kertészeti témákban nagyon sok az átfedés és valóban számos topikot még jobban össze lehetne vonni. Folyamatosan azon dolgozunk a moderátorainkkal együtt, hogy a Fórumok a lehetőségekhez képest könnyen áttekinthetőek legyenek.
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.01.21, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Vica!
Úgy gondolom talán kicsit szigorú vagy. Az egzotikus gyümölcs topik nagyon jól indult, és igen rövid idő alatt elég sok hozzászólás született.

Ilyen alapon össze lehetne vonni még az egzotikus növény topikkal:
- az orchideás topikot (mert ugye az aztán frankón egzotikus növény)
- a golgotavirág/tojásgyümölcs topicot
- a hibiscusos topicot
- meg még egyebeket, de azok már egészen el közép- európaiasodtak.

Aztán vannak ezek a nagyon "oktondi" topikok, hogy fehér, sárga, rózsaszín és egyéb színű növények. Na, abban aztán ahány virág annyifelé lehet elosztani, van benne szobanövény, kerti, vad és egyéb más topikba begyömöszölhető is. Vagy más szemszögből: az összes virágos topik fölösleges, mert mindegyik besorolható a "színes" topikokba.
Most más nem jut eszembe, de talán ennyi is elég ahhoz, amit szerettem volna érzékeltetni. Egy pici szabadság jó volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vica
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.09.14, 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Aisa!

A Fórumunk a közelmúltban lett szétválasztva 3 részre és ez témák szerint, nem hozzászólások szerint történt. Azért van a régi a Kertészetben, mert elég nehéz a határvonalat meghúzni és a témák valamint a hozzászólások általában kapcsolódnak egymáshoz. Mivel nem tartom szerencsésnek, hogy ugyanolyan néven fut két topik, ezért gondoltam arra, hogy maradjon a régebbi.

Volna azonban egy javaslatom a számodra!
A topikodat újra megnyitottam, és arra szeretnélek megkérni, hogy nevezd át, és a témameghatározást pontosítsd jobban, hogy egyértelműen elhatárolódjon a másiktól.
Köszi! Very Happy

Üdv,
Vica
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2005.09.13, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vica!
Minden tiszteletema tiéd, de nem értem, hogy a Tábortűz-féle háztartási és környzetvédelmi stb. témában indított fortélyos rovatot miért zároltad? Crying or Very sad A Kertészetben láttam, hogy van, de én -elsősorban- nem a kerttel kapcsolatban indítottam.

És ha nem oda való, akkor mit keres az előző rovatban - ami miatt zároltál - pl. fekete-nadálytő, hőlégfúvó stb. Mármint ha kertészet a téma.

Légyszi válaszolj. Köszi.
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2005.06.22, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

yulduz írta:
Gyerekek

4. napja nem léptet ki a gép,pedig megnyomom a "Kilép" gombot.Miért csinálja??Itthon a főokosok nem tudják mgmagyarázni.Már direkt figyeljük a dolgot. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kedves Yulduz,

Ezt a technikai segítségbe kellett volna írnod, nem a moderálásba.
Valószínűleg bejelölted a jelszó megjegyzését mikor bejelentkeztél a Gazlapra, és a böngésződ most mindig autómatikusan beléptet. Ha nem vagy itt, akkor egy órán belül törlődsz a lapról, de ha másnap betöltöd a lapot megint az autómatikus beléptetés miatt azt látod, hogy itt vagy. Ha másik böngészővel nyitot meg a lapot, akkor nem fogod magadat a listában látni.

Már kb. 100x magyaráztam el, mert mindenki azt hiszi, hogy a lap napokig fantom embereket jelez ki Smile
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2005.06.22, 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gyerekek

4. napja nem léptet ki a gép,pedig megnyomom a "Kilép" gombot.Miért csinálja??Itthon a főokosok nem tudják mgmagyarázni.Már direkt figyeljük a dolgot. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hedo
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2005.04.12, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Vica és sede!

Nagyon meg vagyok elégedve a gazlappal. Kedvenc lapom. Bár csak néhány napja vagyok itt családtag, de kigyógyíthatatlanul függő lettem.
A napokban szabin vagyok, és sajna itthon csak modemes netem van, így kicsit lassú, de már alig várom, hogy mehessek "dolgozni", hogy újra szélessávon böngésszem a lapot.

Tetszett a legújabb változtatás, hogy kategorizáltátok a fórumokat. Így mindenki gyorsabban megtalálja a neki valót.

Nagyon sok sikert és örömöt kívánok Nektek a gazlap üzelmeltetéséhez! Remélem örök barátságok születnek a "gazlapcsalád" tagjai között.

Hedo

UI: szerintetek lecseréljem avatáromat? Nem szeretném, ha mégegyszer lánynak néznének! Rolling Eyes Embarassed
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.08.30, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hello!

Nem moderáltam, hanem szétvágtam egy topicot, mert úgy gondoltuk, hogy csinálunk egy topic-ot a témában, hiszen itt már több hozzászólás összegyűlt. A te hozzászólásod a nyitó hozzászólás, mert topic szétvágásnál nem lehet be is szúrni saját hozzászólást. Ha gondolod szerkeszd át. Remélem nem bánod? hódol

Különben nem értem miért féltek topicot nyitni? Én azért nem szeretek, mert már a fele a nevemen van, de ti csak pontot kaptok érte! Nemtom'
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.08.13, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

beács írta:
Nem erre gondoltam Sad
Hanem ha a topikinditó szövegét, csak azt az egyet !- a fejlécen láthatnánk, mint a szavazást !
Egyébként nincs értelme a visszafelé olvasásos szisztémának.

Értem mire gondolsz! Biztos nem jól fogalmaztam, de mást is csinálok közben. Sajnos ez a fórum program ezt a fejléces dolgot nem tudja, de majd jönnek ki újabbak, lehet, hogy valamelyikben majd benne lesz. Ugyanis ezt sok ember írja világszerte.
Vissza az elejére
beács
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2004.08.13, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sede írta:
A fórumot két féle képpen lehet beállítani. Alapból a legelső hozzászóláson áll, és minden alkalommal át kell lapozni az aktuális oldalra, hogy a legfrissebb hozzászólást elolvashassuk. Mi átállítottuk, hogy az aktuális utolsó hozzászólás jelenjen meg. Így csak egyszer kell visszalapozni az első oldalra, hogy elolvashassuk a topic indító szövegét.

Nem erre gondoltam Sad
Hanem ha a topikinditó szövegét, csak azt az egyet !- a fejlécen láthatnánk, mint a szavazást !
Egyébként nincs értelme a visszafelé olvasásos szisztémának.
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.08.13, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A fórumot két féle képpen lehet beállítani. Alapból a legelső hozzászóláson áll, és minden alkalommal át kell lapozni az aktuális oldalra, hogy a legfrissebb hozzászólást elolvashassuk. Mi átállítottuk, hogy az aktuális utolsó hozzászólás jelenjen meg. Így csak egyszer kell visszalapozni az első oldalra, hogy elolvashassuk a topic indító szövegét.

Jó ötlet amit mondasz Beács, de nem mi írjuk a fórumot. Nem is lenne érdemes beleírnom ezt, mert mindig frissítjük a lapot a fórumprogrammal együtt, reméljük az új majd mégtöbbet tud. Smile
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2004.08.13, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na akkor, itt lennék, egy -gondolom megvalósithatlan - javaslattal.
Nem-e lehetne megoldani, hogy a topiknyitó szöveg, vagyis az első hozzászólás állandóan látható legyen, mármint hogy tudná a betérő, miről is akart értekezni, aki megnyitotta a topikot !
A cim nem mindig árulja el !
És ehhez el kell menni az utolsó oldal aljára, ha van türelme hozzá az embernek.
Ha meg nincs, esetleg olyasmiket irkál, amiket nem kellene.
Vica
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2004.04.06, 21:35    Hozzászólás témája: Moderálás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tájékoztatunk mindenkit, hogy a Gazlap alján magtalálhatjátok a Moderálás szabályait.

Ebbe a topicba várjuk a moderátoroknak szóló hozzászólásaitokat, kéréseiteket, kérdéseiteket.
Íjatok bátran, hiszen közös érdekünk, hogy a fórumunk mindenki számára élvezhető, tartalmas és a lehető legjobb legyen!

Üdv mindenkinek!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
32 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban