15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Hawaii rózsa - frangipani
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)

- Tábortűz témák:
IDŐJÁRÁS (62)
Találd ki (29)
Írj bármilyen témáról (15)
Kávéház (40)
Milyen öröm ért ma? (37)
Nagyik és ŐK..........(3)
GAZLAP szakácskönyv (72)
A Tudat keresése (3)
Kedvenc filmem, színészem
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Wanted! Őt keresem.....(8)
Slideshow & Videó

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
2:38:pm Bojtárgazdi :
Szép napot, Emmylie Kedves!
9:43:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek.
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:46:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:00:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:37:am kutyus :
Jó reggelt!
5:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:26:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!...az eső itt is szakad
7:20:am Etimami :
Jó reggelt. Esik az eső.
5:35:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:26:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Moderálás
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Moderálás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt hiszem, kipuffogta magát már mindenki..........jó lenne, ha nem rongálnátok tovább senki hangulatát

Kérlek, fejezzétek be a vitát, senkihez - de legfőképp a Gazlap szelleméhez - nem méltó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kisidi írta:

Egy ember kapta meg a levelet? Én csak azért nem mert napokig nem nyitottam ki amit nekem küldtél, aztán törölted.

Egy ember senki más! A Tiedben nem az volt. Arról én nem tehetek, hogy utálatodban nem nyitod meg.
Persze hogy töröltem, mert eszembe jutott, hogy anno tavaly ősszel sem voltál hajlandó egy üzenetemet elolvasni, akkor minek foglalja a helyet.

All I wanna do Is trade this life for something new
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nagy.s
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én csak egyet nem értek! Miért itt folyik a vita? Nem a moderálásról szól az ügy.

Javaslom itt: http://www.gazlap.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2760

2010 12 16 az utolsó bejegyzés.
sirrra
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kisidi írta:
A velem való tavalyi vitája után.

Látod kisidi, te éppen így felhozol egy tavalyi vitát, meg még egy másik fórumot is...és az volt az első szavad, hogy ha törlés lenne "mentettem"..Épp így lehet menteni bármit egy fórumon...
Nekem nem kell írnod nyubocsról bármilyen véleményt,, ne haragudj de ezt a kesztyűt nem veszem fel, nem fogok belemenni, főleg nem Őt mocskolni, nem egyszerű dolog sok embernek megfelelni, és a legkönnyebb azt köpködni aki szólni mert valamilyen ügyben.

Írnának mások is véleményt ebben biztos vagyok, de nem írnak, mert akkor az van, hogy xy balhézik...Ahogy én is írtam véleményt annó valamiről, nem egyszer, nem telt bele pár óra kint voltam üzifalon, hogy megint balhézok,,pedíg véleményt írtam, nem mocskoltam, nem köpködtem senkit ( azt már nem is írom ki által kerültem oda, az ügyből kifolyólag egyértelmű, holott hozzá sem szóltam az illetőhöz )
Aztán megtanultam hogy nem írsz senkinek semmit, mert ha nem egyezik a véleményed, az nem elfogadott.
Ha vita van, nem mégy bele mert te leszel a mumus.
Ha valakit nem kedvelsz ,,,Ő balra megy te meg jobbra.

Az én családom nem itt van az interneten, hanem idehaza..lehetnek itt barátok ( 5-6, aki tényleg jó barát ),meg csak net-es társak, ismerősök, meg ellenségek,,,de komolyan nem tudom venni, és nem is kell.

De sokan olyan dologban mondotok véleményt, amit az lát át, aki nap mind nap olvassa a gazlap fórumait, többet, mindent,,, nem csak a hibist, és mellette pár virágost.
Ha jól tudom, Te itt sem voltál amikor az a nagy felháborodás volt, azon levél kiszivárgása után itt a gazon, amiről most ha jól értem szó van,, amiben az érintett fél "úgy" írt a másiknak ahogy nem kéne...
Ennek ellenére, írtok, mert mért ne írnátok, jogotok van hozzá.

Te is regisztrálva vagy más fórumon, tudod hogy a moderátornak kérdeznie sem kell, panasz van, balhé van, nem kérdez, töröl. Aztán ha leült egy hetet felfüggesztettbe akkor írhat újra a fórumon, ha megint gond van vele, nem kérdez, töröl végleg.
Mi lenne ha ez lenne itt is? nem kérdezek, töröllek...
Itt megvan az a lehetőség hogy szóljanak, és még a moderátor ellen is lehet háborogni, sőt húzni, és cukkolni is, mert húztátok, gúnyoltátok eleget. Ott nincs ilyen. Visszaszólsz, töröltek..
Elég rugalmas modeárálása van a gazlapnak, és nyubocs az aki ha kényesebb dolog van lépni fog.
Mert előfordul, nem csak itt, más fórumon is.
De nem kell úgy beállítani mintha ez mindennapos dolog lenne, félévente előjön max egy ilyen.
( általánosságban beszélek , nem kell ráhúzni erre az ügyre )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kisidi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nyubocs!

Nem tudom hányan tartanak engem etikátlannak és hányan tartanak téged.

Egy ember kapta meg a levelet? Én csak azért nem mert napokig nem nyitottam ki amit nekem küldtél, aztán törölted.

Azt írtad nagyinak:Kreáltál egy nemlétező állatot nem létező betegséggel.
Emiatt kéne bocsánatot kérned, mert ez nem igaz, ezzel gyakorlatilag hazugnak nevezted őt. Ha ezt megtennéd, szerintem gyorsabban csitulna az ügy.

Ezt a pesti nagyasszony meg nagyságos asszony-dumát meg úgy látom nagyon szereted, valami kisebbségi érzésed lehet talán...

Az, hogy ki kinek telefonál ír privát levelet és milyen céllal, meg nem tartozik rád, miért célozgatsz mindig ilyenekre?

És kérlek, az idézetekből ne csak a neked tetsző részeket ragadd ki!

Két dolog lehetséges, ha valaki bántóan írogat: (nem viccelődés, cukkolódás, az más műfaj, mint írtam az emotionjelekkel kitűnően lehet jelezni)

1. szándékos és rosszindulatú
2. nincs annyi empátiája, ha úgy tetszik intelligenciája, hogy felmérje, hogy ezzel bánt valakit

akinek nem inge...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kriszticicc
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Andrea65 írta:
Kedves Nyubocs!
Úgy látom, innentől én leszek a célpontod, mert nem értek veled egyet.

Ez így szokott lenni... Sad
Én csak azt nem értem, hogyha ennyi embert megbánt a moderátor, akkor miért nem látja be a többi moderátor, hogy nem való neki ez a tisztség? Lehet valakit védeni a tettei miatt, de csak egy határig, szerintem.
Én nem akarok belefolyni a vitába, csak az igazságtalanság bánt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Andrea65
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 06:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm Sedének a válaszát, melyet teljes mértékben elfogadok.
Én nem írtam neveket, mivel a levélen (melyet beidézett) sincsenek konkrét nevek. Én nem ismertem idáig ezt a levelet. Nem állítottam olyat, hogy Nyubocs bele nézne bárki levelébe, fel se merült bennem. Maga a tény, hogy elüldte, háborított fel.
Részemről lezárult az ügy. Kérem ne válaszoljatok a hozzászólásomra.

Üdvözlettel
Veres Andrea
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 00:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nyubocs írta:
akit védeni próbáltam az valamiért nekem is ellentmond. Ez az ő dolga, hogy ezt miért teszi.

Nyubocs, a Jóisten áldjon meg.....
Nem ellentmondok, csak tisztázni próbálom, hogy nem érzem és nem is éreztem magam bántva senki által. Kerekedett viszont a fejem fölött, részben rajtam....egy olyan vita, ami miatt napok óta rágódom elalvás előtt. Hogy Nagyika vagy bárki más hozzászólása melyik más hozzászólás után következett, nem tartom számon. Ha nekem címez valaki valamit, arra reagálok. Sokáig azért nem is szóltam, mert nem a moderálást illeti, amit mondhattam volna. De könyörgöm, hagyjátok már abba, mert nagyon ideje lenne már!!! Voltunk itt már -a vita hevében- nick-név mögé bújó műveletlen, frusztrált egyedek meg ki tudja mi minden még, hát nem volt már elég????
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mit akarsz még?

Akkor gondolom a másik fele igaz, mert azt nem kérted ki magadnak.

Vissza az elejére
nagyika48
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Keresd már ki kérlek, hol "rugdostam" bele Bojtargazdiba, sede nyugodtan nézd meg a privát üzeneteimet is! Engedélyezem.Hamis vádak, köpködések!
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hol van ebben az, hogy ne kelljen menned a találkozóra!!!!!!!!!!!!!!!

Cseszegettél egy embert, az ellen szóltam.

Nem az első eset, hogy ezt teszed meg ahogy ismerlek nem is az utolsó! Olykor nyíltan olykor sunyiban! Ha magadba néznél egy kicsit, akkor Te is belátnád, hogy ebben van nem kevés igazság!

Vissza az elejére
nagyika48
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt írtad nyubocs!
Vastagon kihúzva!
A Columbo felesége effektust egy kicsit bővebben, csak hogy a többiek is értsék és lássák ki is keveri a trutymót itt megint:
Bojti állattartási állatmentési szokásait sokan kritizálják, lehet vele egyetérteni és nem egyetérteni. Csakhogy Te vagy az egyetlen, aki gúnyolod is miatta rendszeresen és generáltál egy nem létező állatot nem létező problémával, csak hogy belerugdoshass Bojtiba. Nem egyszer, többször!!!!
Kérdezem én, milyen ember vagy akkor Te?
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sede!

Egy-két dolog, csak hogy tisztán lássunk!

Egyszer én már töröltem magam a moderátorok listájáról, nem én raktam a jogot vissza. Ha gondolod törlöm magam újra onnan, vagy jogodban áll Neked is.

De azért azt megkérdezem, hogy ha én is kerülöm a konfliktusokat, akkor ki fogja felvállalni?

Nem egészen értettem, hogy az egész miért a moderátorosban indult el, az egész szitunak semmi köze a moderátorsághoz, ezt már a nagyságos asszony fújta fel. Ráadásul egy olyan félszó alapján, amivel ha nem hivja fel magára a figyelmet, a senkit nem érdekelt volna!

Pletyka! Én senkinek nem mondtam, hogy Te küldted át. Anno Te raktad ki ide a gazlap fórumára, én meg lementettem. ennyi!
Figyeltek többiek: Itt volt kinn a fórumon, semmi dugi helyen.

kisidi
Idézet:
megvádolta nagyikát, hogy csak kitalálta a kutyája műtétjét, hogy ne kelljen mennie a talira.

Egyáltalán nem erről volt szó, olvasd át még egyszer, bár akit védeni próbáltam az valamiért nekem is ellentmond. Ez az ő dolga, hogy ezt miért teszi.
Az etikátlanságról meg nem biztos, hogy Neked kell engem kioktatni.

Zárszóként még annyit Sede!
Emlékszel még az anyóka ügyre. Ne félj, lesz nagyika ügy is újra, csak idő kérdése! Már ha majd valaki egyáltalán szóvá meri tenni.

Na Nagyika drága, remélem elégedett vagy, gyorsan megint körbetelefonálhatsz, hogy teljes a siker! Esetleg bonthatod a pezsgőt is a "barátaiddal?"

Az alap vita nem ebből indult ki, csúsztatsz!
Fórumozóknak? Itt meg megint hazudsz! Egy ember kapta meg, nem több! Annak hangneme meg inkább Téged minősít, nem engem!

Vissza az elejére
nagyika48
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bocsánat sede! De nem mi provokáljuk a moderátort, vagyis nyubocsot, ő szított egy vitát, ami átvágott hamis vádaskodásokba, fröcskölődésekbe, azt is olvasd el kérlek. Amit privátban küldözget a fórumozóknak minősíthetetlen. Ugye az alap vita abból indult ki, nem tudok elmenni a találkozóra!!!
Köszönöm.
kisidi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2011.06.20, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sirrra írta:
pletyi: ha egy nyílt fórumra írsz, az azzal jár, hogy azt az írást bárki olvashatja, bárki megmutathatja a másiknak, lementheti.
Feltételezem, nyubocs nem mások privát leveleibe mászott bele, azt egy fórumon sem teheti meg moderátor,, hiszen ez a nyílt fórumon volt hozzászólássorozat.

Ne döntsél elhamarkodottan törlés, meg hirtelen méreg...Elég nagy ez a fórum is, hogy elférjen a sok fórumozó. Akit nem kedvelsz kikerülöd.

Ez igaz, csak nyubocs már nem 1x tett utalásokat arra, hogy ő tud olyan történetről aminek semmi nyoma a nyilvános fórumokon. akkor mire céloz? Pü? email? nem kell célozgatni, és eljátszani a bennfentest.! A velem való tavalyi vitája után is egy másik fórumra "átszaladt hallgatózni" majd a gazon kérte ki magának, hogy a másikon mi volt a vélemény róla. (amúgy léteznek módszerek tudtommal amivel akár privát emaileket is el lehet csípni, technikailag meg a pü-ket nem tudom, hogy védik és kik férhetnek hozzá akár hivatalosan, akár ügyeskedve. Ezzel állítani nem állítom, hogy ezt teszi) vagy médium esetleg...
De azért az bicskanyitogató, ha más vitáját ráadásul lerágott régi csontot ő vesz elő, hogy keveredjen a büdös lé. és ő moderátor.
A kiindulópont az volt, hogy - ki tudja milyen indíttatásból - megvádolta nagyikát, hogy csak kitalálta a kutyája műtétjét, hogy ne kelljen mennie a talira. Amúgy, még, ha így is lett volna, de nem volt így, mi köze van hozzá? Ez piszkatúra, kötekedés, és nagyon neveletlen stílus.

Sokan cukkolódunk egymással, a mondat után odatéve a megfelelő jeleket. nyubocs ezeket nem ismeri. Talán ettől is érezhető sokszor sértőnek a megnyilvánulása.

Ettől függetlenül nem könnyű a modik élete, ezért tiszteletet érdemelnek, de nem a "rangért" hanem, ha úgy végzik a munkájukat ahogy elvárható. Nem minden típusú ember alkalmas bizonyos pozíciókba, munkakörökbe a "nagyvilágban" sem.

Soha nem attól lesz valaki kevesebb, ha bocsánatot tud mondani, vagy, ha revideálja az álláspontját. Ellenkezőleg.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Következő
3 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban