15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Konyhakerti növények (14)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Vendégeink a kertben(17)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Kertünk meglepetései (2)
Golgoták (17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Amarilisz /Hippeastrum/22
Kertes sorozatok a nagyvilágból
Hibiszkuszok (32)
Segítség csak kertészeti témákban(17)

- Tábortűz témák:
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
IDŐJÁRÁS (61)
Jópofa, "beszélő" elírásaink (6)
A Tudat keresése (2)
Találd ki (28)
GAZLAP szakácskönyv (71)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Kávéház (40)
Nagyik és ŐK..........(3)
Slideshow & Videó
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Vicces történetek,...képek(16)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
1:44:pm Bojtárgazdi :
Későn ébredtem, hajnalig a szúnyogok alig hagytak aludni. Mindenkinek szép napot kívánok!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:21:am Bojtárgazdi :
Szép napot! Én is későn ébredtem, és így is telefonhívásra.
6:28:am kutyus :
Jó reggelt!Tovább aludtam a szokásosnál
11:27:am Bojtárgazdi :
Szép napot! nekem munka futott be, manapság már ez a divat.
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! SZép Pünkösdi Ünnepet kívánok!
5:01:am kutyus :
Jó reggelt
5:06:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Moderálás
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Moderálás
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.08.15, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálam is alig-alig töltődik az az oldal, amin Picuri képes hsz-e van. (Tehát még csak nem is az ő hsz-ét nézem, elég, ha még azon az oldalon van.) Igaz, egyelőre a fiam gépével vagyok, de van, hogy nem győzöm kivárni és újra indítok. Én sem tudom rendesen megnézni Picuri képeit emiatt.
Hamarosan visszajön a gépem a szervizből, nekem meg fog oldódni ez a gond, de másoknak... Embarassed
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
atilla
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.26, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

nálam sincs ilyen gond a képekkel
A szellemi megismerésre törekvő lény pedig, aki tudja, hogy noha az, amire vágyik, felfoghatatlan, megtapasztalja, hogy ami minél inkább érthetetlen számára, az annál tökéletesebb. A felfoghatatlan éppen a nemtudásunkról való tudásunk árán lesz elérhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
linterneszegedieva
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.26, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok ! Razz

Nálam is fenn áll ez a probléma , amit Editke leírt ! Nemtom'

Üdv : Éva Pá-pá
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.06.26, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nyubocs

jó neked Evil or Very Mad
Nálam ua.,mint Editkénél.Sokszor a guta ütöget,mikor betelt topikokat akarok átteni archívumra és 6x kell indítani a gépemet. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

De nem írhatjuk elő,ki milyen tárhelyet használjon.

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2011.06.24, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálam ez a probléma nem jelentkezik.
Bár tény, hogy a noob.hu-s képek lassabban jönnek be, de a hiba inkább a Te gépedben vagy internetkapcsolatodban van.

Mondjuk a lassabb képbetöltés olykor a photobucketnek is sajátossága.

All I wanna do Is trade this life for something new
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiseditke
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.24, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szeretnék egy kérést: picuri képeit nem lehetne át szerkeszteni, mert teljesen lefagyassza a gépemet, ráadásul a picur képeit így meg sem tudom nézni, de még a gazlapot se utánna, mert újra kell indítanom mindent.....lehetne-e ezt valahogyan orvosolni, mert már rendesen félek a hozzászólásaitól Embarassed
köszönöm
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.06.22, 04:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mos és itt fejezzétek be az érdemtelen vitát!...........már 4 teljes oldalt tölt meg a vagdalkozás, azt hiszem bőven elég lehetett mindenki számára / moderátor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyika48
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bocsáss meg yulduz!
nyubocs az nyubocs, 1 ember, egy az agya! Írjon az bármilyen színnel. A stílus maga az ember.
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A vitába nem óhajtok belefolyni,de az igaz,hogy a moderátor is tag,amennyiben nem KÉK hsz-sal jelez.

Ezek szerint a moderátor már nem írhat semmiféle hsz-t?Akkor törölni kell az összes moderátor FEKETE hsz-ait is.

Jó lenne a 2 személyt kettéválasztani.

Fekete=magánember moderátorság nélkül,akinek van és lesz véleménye,amit le is írhat.Ezt semmiféle neti-vagy bármilyen -kett nem tiltja.

Amennyiben KÉK színű hsz-sal ír,az már nem magánvélemény.

Lehet jelentkezni moderátornak,aki jobban tudja csinálni.Kevesen vagyunk

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
atilla
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

képfeltöltés
A szellemi megismerésre törekvő lény pedig, aki tudja, hogy noha az, amire vágyik, felfoghatatlan, megtapasztalja, hogy ami minél inkább érthetetlen számára, az annál tökéletesebb. A felfoghatatlan éppen a nemtudásunkról való tudásunk árán lesz elérhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kisidi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kÖSZI.Smile
sirrra
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A moderátor is fórumozó, és nem moderátori ragban jött a vita.
És tőle sem lehet elvárni hogy azokat a szándékos húzásokat, csípkelődéseket, mert volt belőle, csak azért tűrje mert Ő a moderátor.

Az a tipikus, ha szól az a baj, ha nem az a baj...Aztán mit is kéne jól csinálni.

Volt itt már a gazon olyan, hogy fórumozót az admin intett jól viselkedésre, nem is egyszer, mert neki is jó odamondókája van. Aztán moderátor lett belőle;)

A lakat nagy kincs Laughing és nagyon hasznos Laughing csak el ne vesszem Embarassed

Gratula a szülinapodhoz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kisidi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 12:00    Hozzászólás témája: sirrranak Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na ez az én hibám is, beismerem, ha valamit igazságtalannak érzek, nem bírom befogni a szám, pedig megfogadom, hogy lakat.
Ebben az esetben sajnos nem két fórumozóról van szó, hanem az egyik fél moderátor és ez súlyosabb. Ha két mezei fórumozó játszotta volna ezt el, az sem lenne szép, de akinek joga és tiszte a rendrakás annak fokozottabban kellene erre ügyelnie.

Ma regisztráltam 1 éve:)
sirrra
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kisidi : ( és eltekintve a megelező vitától, attól függetlenül )

"úgy gondolom egy moderátornak sokkal jobban kellene ügyelnie az igazságosságra"

Egy moderátornak nem tisztje eldönteni kinek van igaza, kinek nem.
Most adódik egy probléma, én azt mondom Nekem van igazam, Te azt mondod Neked,,ezt szerinted modeártor el tudja dönteni, akkor kinek is van igaza? Fontos ez egyáltalán hogy az interneten idegen emberek adjanak egymásnak igazat? Attól jobb lesz a valós élet?

Te is tudod, amit írtam, más fórumon pl.,,kialakul egy adott vita, egy ember hajtja az igazát, másik ember meg a sajátnak hitt igazát, aztán bekapcsolódnak innen onnan emberek a vitába, ki ezt mondja, ki azt,,elfajul, eldurvul..Nincs az a moderátor aki ott igazságot tesz.
Ahogy az oldalgazda sem, ha azt sem tudja mi konkrétan a vita, főleg hogy sok éves sérelmek, magándolgok, fórumosdolgok jönnek elő.

Kisidi, általánosságban beszélek most,,, nem egyszer másztam bele vitákba, mert a fene nagy szájam, meg az igazségérzetem úgy kívánta.
Semmi értelme...ha fórumon tag valaki, ezzel jár. Most is van sokminden amit másképp látok, vagy nagyon zavar, vagy nem értek vele egyet. Van olyan hogy "fúúúde odamondanám neki"..és akkor mi történne?
Kialakul megint egy hatalmas internetes veszekedés, aminek az életbe semmi de semmi jelentősége nincsen.Csak megint eltoltam X órát az életemből, a rántottsajt meg kifolyik az olajba, a rizs meg odakozmál.
Vissza az elejére
kisidi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2011.06.21, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Drága sirrra! az elmentést kizárólag azért hoztam fel, mert jó pár hozzászólást töröltek.
És lehet, hogy igazad van, nekem sem kellett volna felhozni a tavalyi dolgot.
Kevesebb lettem, hogy beismerem? ugye, nem?

Nem érzem úgy, hogy mocskoltam volna bárkit is.

Egyszerűen egy bocsánatkéréssel el lehetett volna intézni az ügyet, amit nyubocsot ismerve soha nem fog megtenni, sérülne az egoja.

Csak azért szálltam be a vitába, mert úgy gondolom egy moderátornak sokkal jobban kellene ügyelnie az igazságosságra, és saját magát-ügyét tekintve meg méginkább! (És véletlenül pont láttam a tündéri műtött kutyust)

Szomorú, hogy csak úgy lehet a vitákat elkerülni, ha semmiről nem vesz az ember tudomást:(

Szép napot Mindenkinek!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Következő
2 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban