16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:17:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Alig kapok levegőt! 23 fok volt odakint fél 5-kor
6:17:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:58:pm Bojtárgazdi :
Köszönöm szépen itt is!
4:54:am kutyus :
Jó reggelt! Bojtikám, ggratulálok!
8:53:pm pili :

7:33:pm Bojtárgazdi :
Most már papírom is van arról, amit csinálok.
6:25:pm bau :
Ügyes vagy!Gratula!!!
5:56:pm Bojtárgazdi :
Nemrég értem haza. Négyes
5:47:pm bau :
Szerintem bulizik! A siker örömére...
5:16:pm pili :
Bojtiiiiiiii!!!!!!!
2:28:pm pili :
Bojti - élsz még/már?
11:10:am bau :
Bojti! Küldöm
6:09:am Bojtárgazdi :
Boszizást kérek a szóbelire 9-től!!!
5:14:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
9:49:am Bojtárgazdi :
Ma van az év leghosszabb napja...
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Kedvenc filmem, színészem
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmem, színészem
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hkati
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.11.21, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Arien írta:
amik meglepő fordulattal rendelkeznek, vagy valami csattanó van a végén. Lehet thriller, komédia, akció.
Tetszett még a Saw legelső része, többi nem.

Na, ez örömmel olvasom, mert én is az ilyen filmeket szeretem. A fűrész 2 +n-részei már nem, az elsőbe beleadták az összes tudásukat.

De pl. a Hostel (hotel) első része is jó volt, azt kaptam, amit vártam tőle, nem csalódtam, míg a folytatása már nagyon gagyi.

Viszont a western, a Piszkos Harry Clint Eastwood-al nagy kedvencem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
filipendulina
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.11.21, 10:47    Hozzászólás témája: film Hozzászólás, az előzmény idézésével

Minthogy évszámra nem nézek filmet, abszolút nem számít a véleményem. (Sem.) De azért közlöm!

Kevin Smith: Dogma

Bereményi: Eldorádó
fagica43
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.11.21, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azért nyilatkoztunk pozitívan, mert a topic a kedvencekről szól Laughing
Tom Hanks filmjeit (Forrest Gump, Halálsoron, Ryan közlegény megmentése...) nem nevezném középszerűnek Nemtom'
Kinek a pap, kinek a paplan Very Happy
-William Shakespeare-

Kérlek, ne pü.-t írj, hanem e-mailt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsarg
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2009.11.21, 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na, többnyire tipikus női filmek… Twisted Evil
Persze, ugye, nem véletlen.
Pl. Robin Williams és Tom Hanks filmjeit én nem sokra tartom, legfeljebb a középszerűséget érik el. (Eddig még, ha jól látom, mindenki csak pozitív módon mert megnyilatkozni.) És ha már itt tartunk, a Bakterház is nagyon gyenge lett a könyvhöz képest. (És még mindig ez Koltai legjobb filmje.)
Igaz, én nem vagyok filmrajongó, ritkán nézek filmet, inkább a könyvek.
Egy nagy kedvencem van, a Szegénylegények Jancsótól. Bár a fíling nekem inkább XX. sz. elejinek tűnik, de akkor is fantasztikusan teljesített minden filmes szakember.
Különben a magyar filmeket úgy általánosságban nem szeretem, szinte mindegyiket sikerül nagyon-nagyon el…ni valami nagyon-nagyon amatőr hibával. (A Honfoglalás pl. egész hibagyűjtemény, a kisstílűség dőzsölése, a készítők egymást überelték a hozzá nem értésben.)
Végigolvasva az eddig említetteket, amiket ismerek és tetszett pl.:
Vissza a jövőbe, Brian élete, sok Agatha Christie-feldolgozás, Kramer kontra Kramer, Keresztapa (a könyv még jobb!), Harry Potter, Quentin Tarantino nagyjából összes, stb.

Ami nem szerepelt, pl. Man In Black I. rész, A Függetlenség Napja, Mátrix, A piszkos 12, 12 dühös ember, és még sokan mások.

Úgy általában, ami nem túl blőd történetű (nyálas), jól van megcsinálva, és főleg LOGIKUS! Ez nagyon fontos. Logikán nem azt értem, hogy minden történés meg van magyarázva, hanem hogy ha valami nincs megmagyarázva, annak is van magyarázata, pl. hogy a szereplő sem tudja, mi történt. Ennek hiánya miatt nagyon sok film hagy hiányérzetet maga után. Bármilyen mesebeli történés és szereplő jöhet, de azt érezzem, hogy annak ott kell lenni.
Zotank
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az én kedvenc filmjeim.
1. Alkonyat-Twilight

2.Nász-ajánlat- The proposal
Klikk
3.Transformers
4.Harry Potter filmek
5. Gyűrűk ura filmek
6.Szerelmünk lapjai
7.Ház a tónál
8.Kaptár 1-3
9.Star Trek filmek
10.Tomb raider filmek

Kedvenc színésznő: Sandra Bullock,Angelina Jolie
Kedvenc színész:Ryan Reynolds, Will Smith
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
toncsi
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az Angyalok városa szerintem elmondhatatlanul kegyetlen.
Láttátok a film eredetijét (Berlin felett az ég)? Azt szeretem. Bár az igaz, hogy az nem annyira amerikás, ezért unalmasnak hathat az Angyalok városa mellett (na meg nem is mai film: 1987-es, és Wim Wenders filmjei alapból garantáltan levisznek alfába Laughing ). Az egyik kedvenc jelenetem, amikor Peter Falk, aki saját magát játsza, és egy Columbo film forgatása miatt van Berlinben, egy lakókocsi büfénél monológot mond. Ott van Damiel, az angyal, de persze láthatatlan. De Peter Falk tudja, hogy ott van, érzi, beszél hozzá. Elmondja, milyen jó ott lenni, élni... ő is egy angyal volt, aki úgy döntött, hogy inkább az emberek közt élne. Sajnos ezt a jelenetet nem találtam meg magyarul a neten, csak az eredeti angol nyelven. Sad
Vissza az elejére
Arien
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én a klasszikus filmeket meg szokom venni eredetiben. Pl. Gyűrűk ura, Star Wars ilyesmiket.
A legjobban azokat a filmeket szeretem amik meglepő fordulattal rendelkeznek, vagy valami csattanó van a végén. Lehet thriller, komédia, akció.
Legjobban tetszett Kate Hudson főszereplésével a Kulcs (The Skeleton Key).
A Hatodik Érzék, Sebezhetetlen. Tetszett még a Saw legelső része, többi nem. Ocean's Eleven 1. és 3. része.
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vagy a Csodás álmok jönnek! Wink
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=3623
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsopi
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Eszembe jutott még egy kedvenc film:
A halászkirály legendája Jeff Bridges és Robin Williams főszereplésével.

De ha már Robin Williams akkor a Mrs. Doubtfire sem maradhat ki a sorból

"És olyanok is vagytok, akár az évszakok,
És bár a télben megtagadjátok a tavaszt,
A bennetek szunnyadó tavasz mosolyog szendergésében, és nem szenved sérelmet." (Kahlil Gibran)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ivey
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az Angyalok városa tényleg nagyon jó! Én is szeretem.
Kicsit hátborzongató, de érzelmes!
Akkortájt, mikor megnéztem, sorra ilyen romantikus filmeket néztem. Ősz New Yorkban, meg akkor néztem az Édes novembert is.
Beragyogták az akkori szomorú napjaimat.
Vissza az elejére
Minci9
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Eszembe jutott még egy nagy kedvencem az Angyalok városa.

és a másik: Azok a csodálatos Baker fiúk.
Vissza az elejére
kissneheni
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedvenc film:
Átkozott boszorkák

Minden végzet nehéz:

Kevenc férfi színész
Matthew McConaughey

és Alex O'Loughlin
Vissza az elejére
aniko42
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha valakinek köll a Potter 5 része írásosan akkor írjon emil címet és zip formátumban tudom küldeni.
Hangyika egészségedre Laughing

Anikó

...........................

skype van kérd el
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
viharhangya
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

handi köszi a tippet , de már Aniko42 jóvoltából elolvashatom a saját számítógépemen Very Happy Puszi érte itt is Puszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
handi
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2009.11.20, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tetszik a topik Smile
Össze is írtam miket szeretnék megnézni, köszönöm a tippeket.
Az én kedvenceim:
Holiday
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=80811&i_city_id=3372&i_county_id=-1
Igazából szerelem
http://port.hu/igazabol_szerelem_love_actually/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=57591&i_city_id=3372&i_county_id=-1
Na meg mindegyik Harry Potter, bár könyvben sokkal jobbak.

Viharhangya,

Tényleg nagyon drágák a H.P. könyvek (meg a többi is), de bizonyos webáruházakban akár 25%-kal olcsóbban is hozzá lehet jutni, könyvtárban meg szinte ingyen, bár nem tudom van-e a környékeden... a másik lehetőség az e-book: bár itt meg a nyomtatás jelent költséget.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 38, 39, 40  Következő
35 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban