14 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
12:31:pm Emmylie :
Szép délutánt.
11:14:am Bojtárgazdi :
Szép napot, Gazország!
4:56:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
3:13:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:52:am kutyus :
Jó reggelt! jön a TÉL?
2:45:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:40:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:11:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot! Kicsit tovább aludtam
5:20:am Emmylie :
Jo reggelt szép vasárnapot.
1:36:pm Emmylie :
Szép délutánt.
6:05:am kutyus :
Jó reggelt! Ismét itt egy hétbége......rohan az idő
5:12:am kutyus :
Jó reggelt
12:45:pm Emmylie :
Szép délutánt
5:46:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vendégkönyv
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vendégkönyv
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pimpmyridelali
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2009.08.18, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én meg idén Januárban keveredtem ide. Láncfűrészemhez kerestem láncot, és többek közt kidobta a Gazlapot is, ha jól emlékszem a Gépdoki oldalánál fogva.
Láncot még azóta sem sikerült szereznem, de egy príma társaságot, elfoglaltságot, és egy csini gazost igen. Bár nem is ezeket kerestem.

KÖSZÖNÖM GAZLAP!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katóka
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2008.04.28, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is egy éve pottyantam a Kertészetbe,és néha a Szakiktól kértem tanácsot Very Happy
Most is valami véletlen folytán kerültem ide,és itt is kifejezem a köszönetemet mindenkinek,akik kigondolták,létrehozták,üzemeltetik és karbantartják a Gazlapot hódol
És köszönet a türelmes, elnéző ,szinte azonnal tanáccsal reagáló SZAKIKnak, gaztársaknak is Virágot
Vissza az elejére
ilike_58
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2008.03.13, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Több mint 1 év után ma találtam rá erre az oldalra! Embarassed
Sok újat nem is tudok mondani.
Köszönet Vicának, Sedének a lap létrehozásáért. Smile
Köszönet a szakértőknek, a modiknak.
És köszönet mindenkinek, aki tanáccsal segíti a gazcsapat tagjait, vagyis mindenkinek.
Nem nagyon múlik el nap, hogy ne olvassak itt. Olvasom, hogy sokan leltünk gaztársaink közül igaz barátokra. Smile
szofi000
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2007.04.30, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szerintem nagyon jó oldal a gazlap nagyon sokat segített nekem!és picit nehéz volt megtalálnom Laughing Nagyon jóóóó ajánlom mindenkinek röhög Laughing Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.02.28, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Már majdnem 2 éve vagyok a GAZ-család tagja, ---szégyenszemre---nem tudtam, van ilyen Vendégkönyvünk Embarassed Embarassed

Soha nem gondoltam volna, sőt tiltakoztam az ellen, hogy én valaha ennyit ülök majd a gép előtt.....de a Gazlap teljesen megfogott, lekötött, rabul ejtett.

A nagy virtuális családon belül már több személyes barátot is találtam, sok segítséget kaptam...........ha tudtam, segítettem.

Vica, Sede, ezer köszönet az ötletért, és a megvalósításért, hogy ezt a lapot létrehoztátok és működtetitek.
Vissza az elejére
s_kata
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.02.28, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Gazlap Alapítók és Tagok!

Pár hete regisztráltam a honlapon. Először csak kíváncsiságból olvasgattam a hozzászólásokat és a tanácsokat. Mára azonban "igazi függővé" váltam. Nem telik el egy nap sem (kivéve a hétvégéket, mivel nincs otthon internetem) hogy ne legyek itt Veletek. Más honlapon is regisztráltam, de sehol nem találkoztam még ennyire segítőkész és kedves emberekkel.

Gratulálok Mindenkinek és remélem még sok kellemes napot, évet fogok itt Veletek eltölteni.

Üdv Mindenkinek
Kata

Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2006.10.30, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csatlakozom az előttem szólóhoz... Wink

Itt barátokra találtam, az már egyéni dolog, hogy egyáltalán TÁRSASÁGRA...

És valamikor eljött az a pillanat, amikor bármi problémámra először úgy reagálok: a Gazosok segítenek...
Körülbelül egyidőben volt az a jelenség, amire a férjem hívta fel a figyelmem: azt mondtam, hogy egy TAGUNK...igazi-igazán közösség ez, mintha sok-sok testvérem támadott volna.

Köszönöm a Lap létrehozóinak! De azon töröm a fejem néha, hogy mégis, ez a sok érzelmet (is) feltáró barátság valahogy a tagokon múlik...Na meg a Lap lehetőségein, persze, a topikok átjárhatóságán. Szóval, Vica, Sede, meg Kiskölök, aki a nevünket adta...KÖSZÖNÖM!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pampazsuzsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2006.10.30, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok.Ma egy hete regisztráltak, és valaki közületek azt mondta hogy előbb vagy utóbb függő leszek. Az "előbb" jött be. Időnként hangfoszlányokat hallok a szoba ajtó felől.A férjem kérdezi:kitaláljam hogy hol vagy?Nagyon örülök hogy Rátok találtam!! üdv Mindenkinek. Zsuzsi
Vissza az elejére
Rubi
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.08.17, 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

a kedvenc kertészeti lapom. rengeteg kedves, segítőkész, önzetlen emberrel találkozok itt nap mint nap.rohanó világunkban 1 kedves szeretettel teli hely, amely mindenkinek kell. mindenkinek jó gazolást Smile
egmar
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2006.08.17, 18:22    Hozzászólás témája: hozzászólás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Gazlp alapítók!
Rövid ideje vagyok rabja a lapnak.Nem vagyok szakértő,de az biztos,hogy aki ide betéved,itt is marad,ha ez az amit keresett.Átlátható,érthető,és szép dolgok vannak itt.Idő kell hozzá míg átlátjuk,ezt a sokszínüséget ezt a bőséget.Igaz a mondás ,ki a virágot szereti rossz ember nem lehet.A saját tapasztalatom alapján,eddig csak megértéssel, kedvességgel,és barátságos,barátkozó gazosokkal találkoztam.további jó munkát kívánok virág virág virág
ha csak a legtehetségesebb madarak énekelnének.
Vissza az elejére
Csibu83
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2006.03.10, 18:14    Hozzászólás témája: Remek Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
23 éves vagyok,heti 3-4 alkalommal 12 órát dolgozom.Szabadnapjaimban a gazlapot olvasgatom.Nemrég regisztráltam itt,kértem segítséget is bonszáj ügyben,megkaptam,beváltak,örömet szereztek.Folyamatosan olvasgatom a fórumokat,rengeteget tanulok és látok mindenhol.Komolyabban elkeztek érdekelni a növények.Tudjátok mit??Nem is sorolom a rengeteg jó dolgot...csak annyit mondok...IGAZÁN TÖKÉLETESEN FÚÚ DE REMEK HONLAP! G R A T U L Á L O K ! !
Köszönök mindent!! Taps Taps Taps Taps
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2005.11.30, 14:28    Hozzászólás témája: Vendégkönyv Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nyugdijas napjaimat a GAZLAP szépitgeti.Nem is tudom mi lenne Nélkületek.Ti vagytok a második családom.Sok okos ötletet kaptam Tőletek,mely meglátszik a növényeim fejlődésén is.
Ez itt egy nagy CSALÁD és ha a család minden tagja összetart,abból csak jó dolgok születhetnek.
/Én már csak tudom,nálunk 3 család él egy házban,békében és boldogságban./

Igy legyen ez itt is még nagyon-nagyon sokáig.

KÖSZÖNET ÉS HÁLA AZ ALAPITÓKNAK !
Vissza az elejére
Fuhur
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2005.11.30, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gratulálok a GAZLAP alkotóinak Exclamation ! Remekmű!
Sok érdekes cikket, véleményt, hozzászólást olvastam. Szeretem a személyes hangvételét, a baráti légkört. Pletyka
Nagyon fontosnak tartom, hogy hasonló érdeklődési körű emberek (növénykék Razz ) között legyen ilyen kapcsolódási pont, ahol megismerkedhetnek, barátkozhatnak, véleményt cserélhetnek.
Köszönet érte!
Vissza az elejére
gabor81
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2005.11.30, 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Dudibá írta:
Aki a virágot szereti, nem szeret borotválkozni!
Szép idézet.
Vagy csak én vagyok ilyen?

Bocsánat, de ezt muszáj beidéznem. Very Happy Rám nagyon is igaz, hogy nem szeretek borotválkozni, a növényeket meg egyenesen imádom! Very Happy

"A föld itt olyan kedves, hogy csak megcsiklandozod egy kapával, és nevetése termést érlel." (Douglas Jenbold)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eveloagi
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2005.06.13, 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nnorbert írta:
Keresem a Hegede kertészezt web címét de sajnos nem találom segítsetek!!

Thx

mert nem működik a weblapjuk...
de priviben elküldöm. (Mert ez itt nem a reklám helye)

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban