15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:14:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
8:07:pm bau :
Nna véééégre!
8:02:pm kutyus :
itt vagyok....ragyogok!.. ..Tabon voltam, kb. 1 órája értem haza
7:47:am etimami :
Szép napot mindenkinek. Itt esett az eső.
5:02:am kutyus :
Jó reggelt! Akkor jó
7:18:pm Emmylie :
Nem áztam el csak egy kicsit. Mikor a faluba értem a nap sütött.
5:43:am kutyus :
Jó reggelt!Remélem, nem ázol el Emmylie!
5:19:am Emmylie :
Jo reggelt szep napot. Vissz-ut napom van
6:48:am etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:31:am kutyus :
Jó reggelt
5:36:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:47:am kutyus :
Jó reggelt, indul az új hét
7:55:am pili :
Szép vasárnapot!
5:16:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Fokföldi ibolya-honlap szerkesztése
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fokföldi ibolya-honlap szerkesztése
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Milyennek találod a fokföldis honlapot?
Gyenge
7%
 7%  [ 2 ]
Elmegy
7%
 7%  [ 2 ]
28%
 28%  [ 8 ]
Szuper
57%
 57%  [ 16 ]
Összes szavazat : 28

Szerző Üzenet
joint0214
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.10, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gagi!

A képek ha lehet ne legyenek nagyobbak 640x480 -nál!

Amelyik ibinek van már neve, annak a kép neve is az legyen, hogy be tudjam őket azonosítani a listához...
Az oldalon már fent vannak Cat képei. így lesz mindenkinek a galériája megoldva, remélem megfelel!

Küldhetitek a névtelen ibik képeit is! Ezeknél majd számok lesznek fent és ez alapján lehet majd nein nevet adni, aki tudja!

A jelölések amikről Hani írt, majd azt is egységesítem és leírom mit fog takarni melyik jelölés, az oldalon is fent lesz a leírás róla.

Várom a képeket, adatokat, e-maileket Smile
kissneheni
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.10, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én megadtam azokat is amelyek még kicsik. Valamilyen módon jelölve lesznek azok, amik csereképesek. Azokról képet is teszek fel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cat
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.09, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Elég soktól megváltam a közép torzulás miatt, de azért van, csak beazonosítva, virágozva fényképezem le és teszem fel.
gagi
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.01.09, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is készülök listát gyártani, de képeket szívesen küldök!
Imádom fotózni az ibiket!

Van valami méret, amit tartanom kell, vagy ne törődjek a méretezéssel.?

CAT !

Hova tünt a rengeteg ibolyád??????
Albumom: https://picasaweb.google.com/111875961916061878089
Vissza az elejére
manczi1
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

nagyon szépen megcsináltátok, és milyen gyorsan!! sajnos a számitógépet csak műkedvelő szinten használom, nem hogy ebben segíteni tudjak! De egyébb szervezésekben aktivan részt tudok venni!- Ha szükség van rá!
Vissza az elejére
joint0214
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

frissítettem az oldalt, Cat képei kerültek fel, plusz egy új rész az elérhetőségek, tagok csatlakozásáról is írtam pár sort...

Listák is kerültek fel...

ha valahol gond van szóljatok!
halkatla
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nagyon tetszik, igaz még nem küldtem sem listát, sem a tagságot nem kértem, de mindent meg fogok irni Rékának. Segiteni nem tudok, mert teljesen analfabéta vagyok a számitógéphez.

Szerintem is nyitottá kellene tenni, biztos csatlakozna hozzánk sok olyan tag, aki szereti az ibolyát, de nem találta meg a gazlapot. Nálam is volt 50 cserép ibolya, de internet nem. Lehet a vége az lesz, hogy maradunk akik voltunk is, de biztos hogy időről -időre felbukkan valaki, aki szenvedélyes ibolyarajongóvá válik.

Ha nem tévedek van egy hölgy, aki próbálkozott valamilyen ibolyás oldallal, Encivirág vagy valami hasonló a neve, de nem lehet rendelni.

Sok sikert!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

gagi írta:
Joint!

.....
A másik megoldás, hogy teljesen nyitottak leszünk.

Miért is ne lennénk?

Én még nem tudtam összeállítani a dolgaimat,de amint lesz egy kis időm megteszem.
joint0214
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ribozi!

Nos, némi egyeztetés után, mint láthatod is, nem lesz darabszámhoz kötve a tagság.

Inkább ahhoz, hogy megadod az elérhetőséged, nicked, és küldi a listáit, valamint a képeit!

Lényeg, hogy várom akkor tőled is az adatokat!
ribozi
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

joint0214 írta:
...javasolnám, hogy várjunk a tagsággal, amikor esetleg te is kedvet kapsz a cseh rendeléshez! Akkor több különleges ibolya leveléhez hozzájuthatsz, így a későbbiekben bátran csatlakozhatsz a tagokhoz!
Nem akarlak vele megbántani, tényleg!, szívesen látunk a tagok között ha bővül neked is az állományod!

A cseh rendeléshez már most is nagyon nagy kedvem van, ki is néztem hogy milyen ibolyákat szeretnék Smile (Konkrétan a kinézett ibik vannak most nálam kívánságlistán és ha lesz rendelés és lesz ilyen ibi akkor egy darabig a kívánságlistát "jegyelem"...lentebb írom hogy miért)
Sőt, ha egy fél évvel hamarabb találok rá erre az oldalra akkor már az előző rendelésben is szívesen benne lettem volna Wink

Megpróbálom majd beazonosítani az enyémeket a honlap alapján amit javasoltál, de ahogy néztem kell hozzá egy kis idő Smile

Amúgy a most meglévő 2 mellé ha jobb idő lesz úgy tűnik Velenától is kapok kettő levélkét és ha azok jól érzik majd magukat nálam akkor az már 4 ibolya Very Happy

Viszont az is biztos hogy ha a tagsághoz tényleg sok (10-15 db) ibolya kell akkor én sosem lehetek tag mert jelenleg panelban lakok egy félszobában és itt sajnos nem tudok ennyi ibolyát tartani...6-7 még elfér úgy, hogy mindnek olyan helye van ahol jól is érzi magát, de több sajnos nem Sad

Nekem nagyon nem lenne jó ha a tagság esetleg ibolya darabszámhoz lenne kötve mert hiába szeretném hogy egyszer annyi ibolyám legyen mint nektek, jelenleg ez nem megoldható...azért meg nem fogok minél több ibolyát venni hogy tag lehessek, nekem az a lényeg hogy jól érezzék magukat nálam.
De ettől függetlenül azt hiszem ugyanúgy szeretem az ibolyákat mint ti, csak nem tudok annyifélében élőben gyönyörködni...de erre itt vannak a ti képeitek, gyönyörködök azokban Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joint0214
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lementettem a dolgokat, amiket írtatok és Cat listáját is.

Szombat estig sajna csak úgy tudom készíteni a lapot, hogy nincsen net a laptopon, így csak a nagyobb változásokat tudom feltenni majd.

létrehoztam egy új e-mail címet, ami a honlapon is meg fog jelenni.

fokfoldi.ibolyasok.klubja@gmail.com

A tagok oldalon is jelezni fogom, hogy aki csatlakozni szeretne az e-mail címre küldje az adatait plusz a listáját!

A csere bere dolog pedig még úgysem tisztázódott, de az idő sem a legmegfelelőbb hozzá... így azzal még ráérünk agyalni Smile

Az e-mailekhez aki hozzá szeretne férni, írjon egy üzit oda és elküldöm neki a jelszót, vagy kaphat másolatot is minden érkező e-mail-ből!!

most ennyi jutott eszembe... ma kicsit kipofozom a változásokkal az oldalt és majd estefele frissítem.

Jah és várom a képeket!! Meg a Listákat!!!!
Diiaa
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2009.01.08, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én majd szerintem csak jövő ilyenkor tudok belépni a tagokhoz, a kapott és a rendelt ibik ugyanis még csak sarjak (van, amelyik még csak most kezdett kukucskálni a földből), és amíg nem rendelkezek konkrét cserealappal, addig marad a nézelődés és a nyálcsorgatás. Wink

Ennek ellenére, ha bármiben tudok segíteni (ami nem a konkrét honlapkészítéssel kapcsolatos, mivel ahhoz sajna nem értek), szóljatok bátran! Smile
Vissza az elejére
kissneheni
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2009.01.07, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ebben a linkben színek szerint vannak csoportosítva az ibolyák:

http://steverd.com/violets/greens.htm

Ahogy elnézem nem nagyon tolakodnak a tagok.
Vissza az elejére
Nettike
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2009.01.07, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Gagika!

Szerintem a levélküldésnél nyugodtan bevezethetjük, hogy a posta- és csomagolási költséget, mert a önzáródós zacskó, csomagolópapír, buborékos boríték stb. is pénzbe kerül, állja a "megrendelő", akkor teljesen mindegy, hogy egy a honlapra tévedt idegen szeretne levelet tőled, vagy egy gazos ismerős.
Persze, ha egy "ismerőssel" cseréről van szó, én is küldök 3 fajta levelet, te is küldesz 3 fajta levelet, akkor mindkét félnek ugyanannyiba kerül a csomagolási- és postaköltség is, ebben az esetben el lehet tekinteni a "küld a pénzt és küldöm"-től.
Vissza az elejére
gagi
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2009.01.07, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Joint!

Imádlak, hogy ilyen ügyes és gyors vagy!

Az utolsó hsz-ek miatt tényleg felvetődik, hogy ki és hogyan csatlakozhat.
Gondolkodjunk rajta, mert lehet, hogy jó lenne a honlapon is közzétenni, hogy ne szájhagyomány útján terjedjen...

Korlátozhatnánk, hogy pl. csak az csatlakozhat, aki tud felajánlani is valamit, vagy x-nél több ibije van, vagy Gazos, vagy...

A feltételek egy része azonban nem ellenőrizhető, tehát a bevallásra kell hagyatkoznunk, ezért felesleges.

A másik megoldás, hogy teljesen nyitottak leszünk. A csereberénél meg mindenki eldöntheti, hogy hogyan áll hozzá a megismert információkhoz: pl. olyan valaki kér, akinek csak kívánságlistája van fenn (vagy -csúnya esetben - csak ígéri, hogy küld, azután mégsem...) mindenki eldöntheti, hogy erre hogyan reagál. Így történt ez a Gazon is.

Mindíg lesznek olyanok, akiknek minden kell, és éppen azért jönnek ide. Egy részük biztosan csak kívánós belőlük sohasem lesz igazi ibis...hamar feladják és ki fognak maradni.

Más részük viszont így lesz rajongó!!! Végülis mi is így kezdtük!

És persze azt is mindenki el tudja dönteni, hogy a nagyüzemi csomagküldést vállalja e? Bizony nem olcsó mulatság!

Ráadásul, ha nyilvános a honlap - táhát idegenek is odatévedhetnek - és mondjuk nem felel meg valamilyen csatlakozási feltételnek, attól még nyugodtan írhat a honlapon lévő email címünkre, tehát nem kell feltétlen atagnak lennie, hogy kérhessen.

Mert ugye tudjátok, hogy alapvetően erről szól a honlap - ha ez a szándék, ha nem... - megláttam és szeretnék belőle...hogy kaphatom meg?
Albumom: https://picasaweb.google.com/111875961916061878089
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban