15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Konyhakerti növények (14)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Milyen növény ez?? (37)
Viaszvirág (Hoya) 18
Rózsák (19)
Fáink,cserjéink,virágaink metszése
Gloriosa Rothschildiana (2.)

- Tábortűz témák:
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (70)
Találd ki (28)
IDŐJÁRÁS (60)
A Tudat keresése (2)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Vicces történetek,...képek(16)
TAVASZ - 2014.....2015....2016....2017.....2018....2019.
ITT_HON is_SZÉP! (2)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Versek, költemények (4)
A Természet csodái zenei aláfestéssel.
JÓKÍVÁNSÁGOK (20)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
8:53:am Bojtárgazdi :
Látszik, hogy még nem ittam kávét...
8:53:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok! A húvétot még csak-csak, de ez a Szeibéria...
5:48:am kutyus :
Jó reggelt! Mindenki túlélte a húsvéti ünnepnapokat?
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
6:22:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok!
5:54:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:01:am kutyus :
Jó reggelt!
5:59:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:28:am kutyus :
Jó reggelt! Itt van a NAGYHÉT!....nyakunkon a Húsvét
7:41:am etimami :
Szép vasárnapot mindenkinek.
8:19:am kutyus :
Jó reggelt
5:32:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
9:41:am Emmylie :
Szép napot
5:43:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:56:am kutyus :
Jó reggelt
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Az úgy volt...!!! (2)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Az úgy volt...!!! (2)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Elgondoltam a félálombankiengedést.

Távirányító jutott eszembe....

Ahogy a távirányítóval bekapcsolod "harap, ugat, felfal" üzemmódra a Bojtárt, aki a szintén távirányítóval kinyitott bejárati ajtón kirobog...

Majd mikor jól végezte dolgát, visszajön és szunyál tovább szájában a "gyanútlan" besurranó bal lábával......

aranyoskám
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

cinkepiri írta:
Yee Yee Yee Yee

Jól mondod Bojtárnak Gazdája!!!

Eszembejutott: egy közismert itteni szerelő részére a szüleinél lehetett üzenetet hagyni. A portán közismert volt a kicsi palotakutya, hogy ugat cefetül....

Egyszer sötétedés után csengettem, azaz csengő híján dörömböltem be oda. És...Előjött a nappal elzárt Óriási Eb!!!
Majd bet@jtam, pedig a kerítésen belül volt...

Most már, Bojtárral, én is könnyen vagyok. Bár Bojti bent szunyál, a Pintyőke beugat az ajtón, ha gáz van, és félálomban is kiengedem Bojtit!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az ún. jószándékú Twisted Evil kolléganőktől meg mentsen meg a Jóisten!!!
Vissza az elejére
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Yee Yee Yee Yee

Jól mondod Bojtárnak Gazdája!!!
Vissza az elejére
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt úúúúgy volt.....

Daddy sokáig állandó éjszakás volt a főiskola miatt.Ráadásul nem is legjobb volt a közbiztonság estefelé,főleg fizetésnap környékén.Ergo:rendszeresen bejártam a fizuért.Volt nemegy megjegyzés,pl,hogy azééémer lecsúszik a garaton.
Egyik alkalommal egy kolléganő megjegyezte,hogy nem is dolgozni jár apus északánként,hanem barátnőhöz.Erre válaszoltam akkor,hogy a tisztelt kolléganő ugyan szerezzen már másik ilyen barátnőt,aki ennyit fizet azért,hogy éjszaka ne legyen egyedül.Dupla haszon:pénz mégtöbb lesz,engem meg békén hagy az embör.
Kolléganőnek utána mindig sürgősen más irányban lett elfoglaltsága,mikor megjelentem a dolgozóban.

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az eb bizonyára tudta már, hogy ha nem marad csöndben a szieszte ideje alatt, akkor lesz kapsz!!!
Ilyen a falusi házőrző....és ki lehet figyelni, meddig ér a lánca! Nyilván nem a garázsig, még akadályozná a Gazdit...
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

aranyoskám

Nem volt alukált.

Az udvaron a kutya is alukált, meg a mozgásérzékelős lámpák is....

A garázs tááátotta a száját, izé ajtóit, a gázolaj meg hussss !!!!
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szegény bácsi, bezzeg az elkövetéskor nem volt ébersége legmagasabb fokán..
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Laughing Jóó kis történet!!! Laughing

Így már jártam én is.

Előfordult párszor hogy - nem lévén más senki - magam voltam helyszíni szemle bizottság egyszerű esetekben. / a sértett kitakarított, rendet tett, nem volt dolog elleni erőszak, nem volt rögzíthető nyom stb./ Adatot gyűjteni egyedül is tudok.

Ezt általában tudomásul veszik.

Egyszer megjelentem egy helyszínen - besurranásos lopás - ahol a sértett egy idős morgós bácsi volt. Csak nézett mikor a kapuja előtt megálltam az autóval, alig engedett be, gyanakodva leste az igazolványomat.

Aztán kinyitotta ugyan a kaput, de megkérdezte:
Mondja kedves, BIZTOS hogy maga elég lesz ehhez ???

Nő is vagyok, alacsony, akkor még vékony is ...

Elég voltam, bár a történet nem volt olyan happy endes mint a Tiéd Bojti.
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Valami áldásnak köszönhetően képes vagyok képtelen helyzetben fapofát vágni....
A bácsi meg jobban tette volna, ha legalább egy köszönöm-öt képes elmorzsolni a foga közt akár...a női nemnek, hiszen a családja tisztességgel gondoskodott róla, míg a bácsi, feltételezésem szerint soha még csak egy kispárnára se húzott tiszta huzatot...felsőbbrendűsége tudatában.

Ha nagy bajom van magammal, Feri benyögi: De forrasztani tudsz!!! És megint vigyor az egész!!!
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hogy bírtad ki röhögés nélkül??????? Laughing Laughing Laughing Laughing

Gondolom a kisöreg egész életében nem találkozott még egy ilyen nővel, aki férfimunkát is képes végezni....méghozzá JÓL!!!!!
Vissza az elejére
Zsopi
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojti!
Elképzeltem az öregurat, hogy főhetett a feje szegényemnek! kacag kacag

"És olyanok is vagytok, akár az évszakok,
És bár a télben megtagadjátok a tavaszt,
A bennetek szunnyadó tavasz mosolyog szendergésében, és nem szenved sérelmet." (Kahlil Gibran)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.25, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nos, történt, hogy Feri kórházba került egy újabb térdműtétre. Nagy kórterem volt az övék, de csak kéz-és lábsérültek lakták. (Gondolom, tudtak is segíteni egymáson, ha kellett.)
Nem akarom fényezni Ferit, de ő azt az álláspontot képviseli, hogy ha már itt vagyunk, tegyük jobbá, ha csak lehet. Mivel jó a beszélőkéje, humora is van, és segítőkész is, jó hangulatot igyekszik teremteni még a kórteremben is. Fokozta a jókedvet, amikor két fiatal srác is bekerült, az egyik a család vadiúj, akkor még kiutalásra, több éves várakozás után átvett autóját másnap elcsórta és az első kanyarban totálkárosra is vágta...ő maga megúszta egy komplikált töréssel. Ez abban a környezetben persze emelte a hangulatot.

Igen ám...de volt ott egy idős bácsika is, akinek semmi nem volt elég jó. Idővel észrevette mindenki, hogy főleg a nőkkel volt baja, a nővér sehogysem volt más, mint buta liba....és a kétnaponta érkező látogatói sem tehettek kedvére, a lánya "persze" már megint ehetetlen ételt hozó mihaszna teremtés volt...
A fiatalabbak persze cukkolták néha, ilyenkor a bácsi a zsebrádiójához menekült, amely -a már retro- fülhallgatóval volt ellátva. Tehát mono, és egy fülbe dugható izé.

No de megtörtént, hogy a fülhallgató elromlott!!! Zsémbesbácsi kénytelen volt minden ökörködést végighallgatni. Kínlódott is rendesen...Ne beszélgessenek mááár! Kilenc óra vaaan!!! Meg hasonlók...

Feri aljas vigyorral felajánlotta, hogy nem gond, jön az ő felesége (én)...

Zsémbesbácsi várakozott. Amikor megérkeztem a kórterembe, fura volt a sok várakozó tekintet, és Feri kissé emelt hangja: Annak a bácsinak elromlott a fülhallgatója, megcsinálod ugye?
Hihihi...kapcsoltam....akkor dolgoztam a forrasztós munkahelyemen, és sejtettem, mi a fennforgás. Persze, örömmel segítek! -mondám, és odamentem a bácsihoz. -Csak adja ide, holnap megjavítva hozom!!!
A bácsi még eddigi ottléte alatt nem tapasztalt ilyen előzékenységet, a kezembe nyomta a bibis fülest, és csak azután kapcsolt: És ki fogja megjavítani????
-Hát én...feleltem fapofával.
--És---és van valaki szomszéd? -jött lassan izgalomba Zsémbesbácsi.
- Egy forrasztáshoz nekem nem kell szomszéd...azt én csinálom! -mondtam, és sikerült a vigyort magamba fojtani.

Még távozóban is hallottam Zsémbesbácsi reménykedő keresztkérdéseit Ferihez intézve (hátha mégis egy FÉRFI fog forrasztani)...de Feri derekasan állta a sarat, a többiek meg csak prüszköltek a röhögéstől, az ő számukra természetes volt, hogy egy nő is tudhat forrasztani.

No hazavittem, megtaláltam a szakadást, megforrasztottam, és vagy hatszor is ellenőriztem...melegen, hidegen, alaposan és még feleslegesen is, tudtam, mi a tét....

Másnap az első volt, hogy vittem oda Zsémbesbácsinak a tökéletesen működő fülhallgatót. Ő sebesen ki is próbálta, hátha....De működött!!!
Kénytelen volt persze megköszönni, az egész kórterem vigyorogva várakozó tagsága füle hallatára. Picit reménykedett még, mikor kérdezte: mivel tartozik? Mondtam: Két centi cinnek nincsen ára! és elegánsan kitoltam a páromat a dohányzóba...

A bácsi csöndben maradt ezután....Pedig válogatott beszólásoknak volt kitéve ezek után. ("Mi cincog??? Egér??? ---ÁÁá, csak az ón..) Vagy csak simán rászóltak, inkább hallgasson rádiót...működik ugye???
Terimamy
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2009.01.22, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Még egy régi történet:A kofákról jutott eszembe.Pestről hajó ment Paksra,az is televolt kosarakkal . Már reggel hét órakkor üres kosarakkal pakolták tele , mentek haza. Édesapámékkal Dunavecséig mentünk egy munkatársához. Budafokon alig fértünk fel. Rég volt, szép volt.....

Tasa tanya Állatotthon és Molosser Mentés Alapífvány

Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2009.01.21, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nálunk, itt a szomszédban, sok néni hétköznap is viseletben van, úgy kapál, úgy megy a boltba, be, Pestre árulni a Bosnyákon.

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Következő
24 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban