15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Konyhakerti növények (14)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Egzotikus és különleges növények (15)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Szobanövények (22)
Golgoták (17)

- Tábortűz témák:
Írj bármilyen témáról (15)
Wanted! Őt keresem.....(8)
IDŐJÁRÁS (61)
Találd ki (29)
GAZLAP szakácskönyv (71)
Pompás kutyatej
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
A Természet csodái zenei aláfestéssel.
Kedvenc filmem, színészem
2019-es nyári abádszalóki tali
GAZOK A TERMÉSZETBEN,-kirándulások,túrázások (2)
A Tudat keresése (3)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
6:28:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:42:am etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
11:32:pm Emmylie :
Jo éjszakát
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:18:pm Emmylie :
Jo éjszakát
10:18:am Emmylie :
Szép ünnepnapot kivánok
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Legyen szép az ünnepetek
5:39:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:05:am kutyus :
Jó reggelt!
8:47:pm Emmylie :
Szep estet mindenkinek.
6:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
2:05:pm Bojtárgazdi :
Jó utazást, Emmylie Kedves!
11:02:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek. kapkodás és pakolás van de hát ilyen egy utazo nap
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás(5)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás(5)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bsz83
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2008.06.25, 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szánom-bánom, de itt eddig én sem mutatkoztam be. Páran már tudhattok rólam infókat, de azért a legfontosabbakat leírom. Kérdezni meg bármit lehet még, legfeljebb nem válaszolok
Szóval: a nevem Berki Szilvia, 25 éves leszek novemberben. Még a szüleimmel élek, egyenlőre nem tellik saját lakásra. Vőlegényemmel (Warlord) 6 éve vagyunk együtt. Most végeztem a Debreceni Egyetemen biológia-környezettan szakon. Jelenleg mint munkanélküli "dolgozom". Sokat olvasok, imádom a természetet, főleg az állatokat. Van egy 15 éves magyar vizslám és egy 8 éves cicám. A növények közül leginkább a kaktuszok és pozsgások érdekelnek. Szeretem a sportot, 10 éves korom óta kosárlabdázom (mostanában már sajnos nem). Ezenkívül a labdajátékokat részesítem előnyben, főleg a kézilabdát. Forma1 rajongó is vagyok. Szoktam horgászni és fotózni is. "Röviden" ennyi magamról.
Nagyon örülök, hogy idetaláltam, fantasztikus a társaságotok!
Puszi mindenkinek!
Szilvi

http://picasaweb.google.hu/szilvifenykepei
http://picasaweb.google.hu/bsz1983
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cinci0616
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.06.24, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok
Nemrég regiztem,elég ujj vagyok itt,de régóta olvasom a gazlapot.Ti szeretettétek meg velem a kaktuszokat,és a húsevőnövényeket.Lelkes gyüjtő lettem.
Budapesten élek,van 2 nagy fiam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.06.24, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlünk újra Kiselefánt! Laughing
Örülök,hogy előkerültél... Laughing Puszi

Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2008.06.24, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

"Régi-új kiselefánt" vagyok már, csak időnként kiakad a kilóméterórám a nagy rohanásban, s nem tudok időt szakítani az itteni gazolásra Sad , elmegy az idő a kerti gazok eltüntetésével Smile és a szokásos mindennapi teendőkkel, megspékelve a nem várt eseményekkel...
Az egészségügyben dolgozom 27.éve (mindenki gondoljon kedve szerint, amire akar Confused ) , nem messze élek a fővárostól, naponta buszozom Crying or Very sad , kedvencem az elefánt, és A Növény! Másodállásban könyvelek, sokat olvasok és már rájöttem, hogy az élet nem habostorta, s ha nem találunk apró örömöket magunknak, Rolling Eyes , akkor bizony annyi Wink ...
Üdv mindenkinek!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
afonya7
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.06.19, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözletem!

Januáróta vagyok fent a Gazlapon,de még csak ma fedeztem fel,hogy a
Kertészeten kivül más topicok is léteznek... Embarassed
Persze gondolhatam volna,hogy talán illik bemutatkozni is,de eddig min -
dig lekötött a növények-virágok iránti kiváncsiság.
Gyermek koromóta imádom a növényeket.Párommal tavaly költöztünk-
össze,és igy most alakitgatom,formálom a ház körüli kertet! Szerencsére
sokat segit a férjem 12 éves fia is..aki a fő kritikusom is!
Örülök,hogy rá találtam erre az oldalra! És örülök annak is,hogy egyre -
több ember szereti meg a kertészkedést,a csodálatos növényvilágot!

dobi anita, Vajdaság Pá-pá
Vissza az elejére
monika78
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2008.06.18, 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem rég regisztráltam és bár már megfordultam itt-ott azért bemutatkoznék.
A nevem sokmindent elárul: Mónika vagyok, 30 éves, két kisgyerek, egy kislány 4,5 éves és egy kisfiú 1,5 éves anyukája. Baranya és Tolna megye határán lakom egy kis községben. Itt készülget a kertecském. Egy éve kezdtük. Azóta van egy kis veteményeskertem, készítettünk egy kis tavat és mellé sziklakertet, valamint folyamatosan gyomot irtunk a még szabad területeken mivel méteres gaz és bozótos volt mindenütt. Még visszavan a nagyja, füvesítés, évelőágyások, cserjék.... de szép lassan ezen dolgozunk.
Sokszor elszomorodom ha az udvarunkra nézek milyen kopár szegény, de igyekszek nem türelmetlen lenni, nagyon szeretek kertészkedni és előbb-utóbb munkámnak remélem meglessz a gyümölcse.
Hát tömören ennyi.
Nagyon örülök hogy idetaláltam hozzátok, már e rövid idő alatt is nagyon sok hasznos információt kaptam és csodás növényeket láttam.
Üdvözlettel: Mónika [/img]
Vissza az elejére
puki49
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.06.18, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdvözlöm a csapatot. Marikának hívnak, Ilike segítségével kerültem ide. Bevallom kicsit béna vagyok. Bőven van tanulni valóm a technika és a kertészkedés területén is. "Ifjú nyugdijaskén" remélem sok mindenre lesz időm, hogy elmaradt dolgaimat pótoljam. Két fiatal felnőtt gyerekem van. Gábor zenész. Tubán játszik. Szabina gazdálkodni tanult. Második éve Londonban ismerkedik a nyelvvel és a nagybetűs élettel. A gyerekek egyidősek az Ilike gyerekeivel. Együtt jártak iskolába is.
Társasházi lakásban élek és egy pici kertem is van. Itt gyakorolom a virágok ápolását. Fogadalmat tettem magamnak, hogy sokféle lekvárt és szörpöt készítek. Engem is érdekelne egy jó málnás recept. Elsőre ennyit.

Üdvözlettel Marika
Vissza az elejére
nittababa
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.06.18, 08:58    Hozzászólás témája: bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!

Sikeresen regisztráltam az oldalra, hát bemutatkoznék.
Nem is tudom mit írhatnék magamról. Talán hogy imádom a szobanövényeket?
Hogy annak ellenére, hogy panel lakásban lakom, kókuszpálmákat
nevelek? De begyűjtöttem már elefántlábat és természetesen
orchideát is sok egyéb más növény mellett. Kisebbfajta dzsungel a lakás...
E mellett még díszhalakat tartok, régebben tenyésztettem is őket, de
erre mostanság sajnos nincs időm. Sad
Jelenleg az orchideás topicba írogatok, szeretném kideríteni hogy mi
is történt az orchideámmal... Very Happy

Köszönöm a kedves fogadtatást,
Szép napot mindenkinek Smile
Nittababa
mother
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.06.16, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Á dehogy is voltál sok!!
Mindenkinek legalább enyit kéne irni,hogy kicsit képben legyünk!!!
Akkor szeretnénk majd irást az állatokrol.és képeket a Kutyás topikba!!! Laughing Laughing
Légy üdvözölve közöttünk,sok örömed legyen a GAZLAPban!!!
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2008.06.16, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!!!
Én a tavacskám kapcsán pottyantam erre a lapra ,és örülök ,hogy Így alakult.Mivel anyukám aki nagy növénybarát ,az a fajta aki az ideje 80% a növényeivel tölti.....(mivel irigykedtem rájuk így kénytelen voltam én is csalakozni így mostanában több időt töltök az anyuval ,és nem mellesleg többet tudok meg a csodás növényeiről,növényeinkről)szóval jó ,hogy itt vagyok hátha én is tudok majd az anyunak újjat mutatni,mondani.És mindezt egy kellemes társaságban tanulhatom(SZÉCSIKÉVEL már volt is szerencsém találkozni ,és kaptam tőle sok-sok szép vizinövényt amit ezúton is mégegyszer köszönök).Én a 34. életévét taposó okos,és aranyos ,egy kicsit akaratos KOS vagyok Smile Az Üröm-hegyen élek anyukámmal szomszédos ikerházban mivel gyermekem nincs így szívesen gondoskodom két kutyusról ,és egy cicusról(az anyunak is van hét cicája,és egy kutyusa)ja és van egy párom is(immár 15 éve) Laughing így vagyunk egy nagy család.
Puszi
Bocsánat ha sok voltam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Júlia_001
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.06.16, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én nem most regiztem, de már jóideje olvasgatlak titeket, és örülök, hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek. Sokat tanultam már tőletek így ismeretlenül is. Köszönöm, hogy befogadtok közétek.
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.06.16, 05:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Cinkepir!

Üdvözöllek a kissé habókos Gaz-családban, ahol a "habók" nem számít elítélendőnek, ha neövényről-állatról-családról-kajáról van szó!!!

A képeid felrakásához a Gazlapra itt egy kis segítség, ezzel magad is meg tudod oldani.........és hidd el, csak az eleje nehéz (hogy mennyire, tanúsíthatom!) utána már rutinszerűen fog menni!

http://www.gazlap.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=381
Vissza az elejére
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2008.06.15, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönet mindannyiótoknak a fogadtatásért.

A GAZos fertőzöttség olyasmi, hogy minden udvarra bebámulsz amerre vezet az utad? Az ablakokban nézegeted mások növényeit ?
A bevásárló központokban először a virágos részt kell megnézned?
A piacon is azt kell először megnézned.
Vásárolnod is kell növényt minden alkalommal?
Ha a fejedbe vetted hogy milyen újabb növényt akarsz, addig mész, míg hozzájutsz?
Ilyenek?
Vissza az elejére
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2008.06.15, 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szimpatikus dolog, hogy Ti itt egymással normális, kedves, emberi hangnemben beszéltek, hogy egymást biztatjátok, együtt éreztek a másikkal ha bánat éri.

Tetszik hogy örültök egymás kisebb-nagyobb sikerének, nem sajnáljátok a JÓ tanácsokat, a segítségeteket.

Ez manapság nem magától értetődik.

Én nagyon sok másféle magatartást látok.

Örülök hogy IDE találtam.
Vissza az elejére
cinkepiri
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2008.06.15, 18:07    Hozzászólás témája: Bemutatkozom Hozzászólás, az előzmény idézésével

Pá-pá Laughing
Üdvözlöm a régi GAZLAPosokat tisztelettel!

Örülök hogy sikerült regisztrálnom a körötökben / a férjem segítségével, mert én nem értek az ilyesmihez.../ Szeretnék egy kicsit bemutatkozni Nektek, mert én tulajdonképpen már pár hónapja "ismerlek" Benneteket.
A segítségetekkel, Titeket olvasgatva évszázadokat okosodtam, nagyon sok mindent tudtam meg a virágokról, növényekről.
A Ti "hibátok" hogy az itthoni egynyári-évelő-dísznövény kolónia mára egy kisebb virágboltot szégyenbe hoz a változatosság tekintetében/ a fiam szerint/.
41 éves vagyok, egy Borsodi kis faluban lakom 9 éve negyedmagammal, Tibolddaróc a neve.Három gyermeket nevelünk, bár egy a jelzőt már kikérné magának.
Hatalmas a kertünk, még képlékeny a kialakítása, majd "lesek" Tőletek pár dolgot.
Sok kérdésem lesz, bocs ha elsőre butaságnak hangzanak majd.

Nagyon jó közösségnek tűntök, szívesen tartoznék közétek !
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Következő
39 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban