15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Karácsonyi-, húsvéti- és levélkaktuszok (11)
Vendégeink a kertben(17)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Én így tartom (gyakorlati tanácsok növények tartásáról)
Orchideák otthonunkban (111)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Milyen növény ez?? (37)

- Tábortűz témák:
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
GAZLAP szakácskönyv (72)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
Vicces történetek,...képek(17)
ÜNNEPI KÉSZÜLŐDÉS (5)
IDŐJÁRÁS (62)
Találd ki (29)
A Tudat keresése (3)
Wanted! Őt keresem.....(8)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
Versek, költemények (4)
Írj bármilyen témáról (15)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
4:48:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!.....remél em, ma nem lesu olyan pocsék, nyálkás az idő
5:53:pm Bojtárgazdi :
Én meg mosok és mosok...
6:04:am kutyus :
Kocsonyát főztem, kenyeret sütöttem......ezért aztán nem értem rá itt GAZolni
6:03:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
7:44:pm bau :
Hol vagytok? Mindenkit elvitt a KRAMPUSZ?
5:30:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:09:am bau :
Köszönjük!
7:56:am sede :
Sziasztok, cseréltem.
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:25:pm bau :
Kedves Sede!Kérjük a téli fejlécet! Boldog karácsonyt Nektek.
12:39:pm Bojtárgazdi :
Köszönöm! Sikerült!
5:56:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....bOSZI ZÁS MEGY!!!
12:43:am Bojtárgazdi :
Kérek szépoen boszizást a targoncavizsgázó BojtiZsombornak!
12:42:am Bojtárgazdi :
Szia Mka!!!!
10:55:pm molnarka :
Sziasztok! Benéztem!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás(5)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás(5)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
chaton
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2008.07.30, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát akkor bemutatkoznék Wink aranyoskám
Chaton vagyok, eddigi életemet Reni79-ként éltem. Szeretek itt a gazon gazolni(hú de szellemes vagyok Wink Wink ) néhány gazossal már találkoztam is. Nagyon szeretem a virágokat(ki hinné Very Happy ) és titeket!!!
Kitti01
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.29, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Marika56 írta:
Lala36!

Üdvözöllek! Legalább kicseréljük a futóhomokos tapasztalatainkat Laughing Laughing

Köszönöm az üdvözlést !! Visszatértem a nyaralásból, s örülök, hogy nem csak én futok a homokkal Razz

lala36 - Annak idején 25 évig ismerkedtem és küszködtem a szüleim szőlőstelepi futóhomokjával ............ igen kérem, lehet 16 év múlva már én is így látom. Az biztat, hogy a környéken mégis nekünk van a legtöbb /ültetett/ gazunk Razz Mert a tarack, a királydinnye, a parlagfű mind szeretettel jönnek maguktól.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
katasok
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2008.07.27, 14:37    Hozzászólás témája: üzi Hozzászólás, az előzmény idézésével

monika szeretettel üdvözöllek ebben a szuper csapatban, kivánom érezd jól magad köztünk, szólj hozzá a témákhoz, igy jobban megismerjük egymást.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Monika1958
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.07.27, 13:18    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Rolling Eyes
Örülök, hogy itt lehetek. Kedves barátnőmtől kaptam meg ennek a lapnak a címét. Imádom a virágokat. (Bár lakásom virágait Marci cicám igen megtépázta).
Panelben lakom. Így csak csodálni tudom a szép kerteket.
Üdv. mindenkinek. Legyen szép napotok. Wink
Vissza az elejére
sanko
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.24, 06:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv. szivecske!

Aki 38 évig kibírta gyerekneveléssel, az külön megérdemli az itteni kellemes kikapcsolódást és kellemes társaságot.

Érezd jól Magad ebben a jó társaságban4
Vissza az elejére
pampazsuzsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2008.07.23, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia szivecske!
Mi már találkoztunk priviben.
Ezért most itt is sok szeretettel köszöntelek.Érezd jól Magad.
És maradjon meg a függőséged! Very Happy Very Happy

Pampazsuzsi
Vissza az elejére
szivecske
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.23, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv Mindenkinek!! Laughing Laughing Laughing
Tudom, illett volna már bemutatkozni. Embarassed Embarassed
Az az igazság, hogy sokáig nem is tudtam, hogy ilyen oldal is van. Mindig csak a Kertészeti témákat figyeltem, s ha volt olyan, ami érdekelt, hát oda kattintottam. A Tábortűz témáit mostanában kezdtem megismerni.
Magamról csak annyit, hogy egy éve nyugdíjas vagyok. Shocked Négy saját gyermekem mellett 38 évig foglalkoztam emberpalánták nevelésével. Egy kis zempléni faluban, kertes házban lakunk. Szeretek a kertben tevékenykedni. Örömmel tölt el, ha a friss zöldséget a sajátból vihetem a konyhába.
Már egy ideje olvasgatlak Titeket, így nagyon sok hasznos információra tettem szert. Sőt, kérdeztem, s azonnal választ is kaptam. Nagyon hálás vagyok érte! : Smile Smile Smile
Már azt mondhatom, hogy FÜGGŐ lettem!!!!
Kitti01
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.22, 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok !

Hát elég ciki, de én is csak most láttam, hogy van ilyen bemutatkozó fórum. Hát így illek pótolni. Embarassed
2008 Május 18- án csatlakoztam ide, s már nagyon sok szép növényt kaptam tőletek, s örültem, ha én is tudtam küldeni.

A lala csak úgy jött, én nem gondoltam, hogy így itt ragadok
Very Happy így nem jelent semmit. A 36 az éveim száma.
Két fiú gyermek /10 és 13 */ anyukája vagyok Szentmártonkátán , Bp- től 50 km- re. Gyermekjólétiben dolgozom. Kertes házunk homok pusztán, déli fekvésű sarki telken épült, amit most sikerül talán megkötni, 9 év alatt. Confused Virágzó növényeink nem nagyon vannak, azokat most telepítem a Ti segítségetekkel. Eddig örültem, ha az örökzöldek megmaradtak ezen a foró homokon.

Szóval jól érzem itt magam, s sokatokkal leveleztem is már, mert kíváncsi vagyok....Köszönöm a fogadtatást !!!
Vissza az elejére
katta
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2008.07.21, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok !

Alig két hete regisztráltam magam ide a gazlapra, bár elég régen olvasom már azokat, amiket írtok. Tudom, hogy már akkor be kellett volna mutatkoznom, de úgy elkalandoztam a topikokban, hogy teljesen kiment a fejemből. A húsevő növényekről kerestem információt, amikor ide tévedtem. A húsevő növényeken kívül nagyon szeretek (és gyűjtök is) minden más szobanövényt, sőt rengeteg egynyári és kerti növényem is van.
Örülök, hogy rátaláltam a gazlapra, mert itt bővíthetem a tudásomat a növényekkel kapcsolatban. Smile
Vissza az elejére
Andix
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.20, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok új gazosok.
Igaz én se régóta vagyok tag de örülök ahogy látom hogy egyre többen vagyunk.
Kívánom hogy érezzétek ti is olyan jól itt magatokat mint én.
Rengeteg tapasztalatot és növényt szereztem amióta itt vagyok és remélem idővel viszonozni is tudom ezeket.
További szép napot és jó gazolást nektek.
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.07.19, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia sok W Laughing

Nem kötelező a bemutatkozás,de kíváncsi népség vagyunk,ezért örülünk,ha tudjuk,ki bújkál a monitor túlsó oldalán.. Laughing

Azért köszöntelek én is, érezd jól magad..

A nick nevedet viszont tényleg sokan szeretnénk megfejteni. Laughing
Segítesz? Laughing
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok.wwwww vagyok.
én is most olvasom hogy bekell bemutatkozni. szolnok megyében élek .19 éves vagyok.több mint 1 éve hivatalosan férjnél vagyok. Most csináljuk a kertes házunkat.Igy én meg a kertet alakitgatom. Hobbim a kertészkedés.Nagyon szeretem az állatokat vannak spicceim skotjuhászom,és németjuhászom. meg van egy cicánk is. mivel már nemsokára teljesen kész a házunk belül,igy a családalapitáson gondolkodunk.
nagyon örülök hogy rátaláltam erre az oldalra.Leander forum keresgetésével keresztül juttam el ide. mivel elég nagy a kertünk elég széles is,és 80m hosszú,igy félbe vesszük elől a növények és a gyerekjátszotér,hátul meg a kutyáké a kert. ugyszeretném elrendezni a kertem hogy minden oldalrol teli legyen növényekkel ne látszodjon a kerités sem a szomszéd csak a növények. közepén meg pázsit. nagyon jo ez a csere-bere dolog is.nagyon sok puszi mindenkinek nagyon jo ittlenni!
Vissza az elejére
Macko12
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jol gondolod .és koszonom hogy megbocsátottatok.Megfogadom a tanácsaitokat. Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
nyubocs
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Mackó!

Üdv a gazcsapatban, látom szerencsésen rátaláltál a bemutatkozós topikra.

Az irásbeli hibák gondolom a billentyűzetkiosztás miatt vannak, jól gondolom ugye?

All I wanna do Is trade this life for something new
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Macko12
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nagyon restellem magam h csak most mutatkozok be én eddig nem is gondoltam h kell de néhányan rávilágítottak h kell.Nagyon szeretek kertészkedni legjobban a kerti virágokat és az egzitikus gyumolcsoket és novényeket kedvelem.Rendkivul a gyogynovényeimre vagyok buszke sokfajta van.A vizinovényeket is szeretem nekem van pl.fehér tundérrozsám,vizitököm nálunk ladincsnak hivják.Azt szeretném még elmondani h Szlovákiában élek ös 13 öves vagyok.Azört jelentkeztem ide h gyarapitsam a növénygyüjteményemet ös sook hasznos és érdekes imformáciohoz jussak.Amugy ön egy nagy kerttel korulvett házban élek sok szobanov8nyem van vannak orchideáim is.Ön is ugy jutottam, ide h inakliliomot kerestem ös tal8ltam is.Örtem h aki ilyen kor8n idekerul ös rogton elkezd csereberölni nem nézik jo szemmek azik akik m8t tobb öve itt vannak.Ezentul is bocs8natot szeretnék kérni tőluk.Ös remölem ös tagja lehetek ennek a kozossögnek.
További szép estét kivánok
Üdv.Macko12
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Következő
37 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban