15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Kertünk meglepetései (2)
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Konyhakerti növények (14)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Golgoták (17)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Amarilisz /Hippeastrum/22
Kertes sorozatok a nagyvilágból
Hibiszkuszok (32)
Segítség csak kertészeti témákban(17)

- Tábortűz témák:
IDŐJÁRÁS (61)
GAZLAP szakácskönyv (71)
Találd ki (28)
Írj bármilyen témáról (15)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
Vicces történetek,...képek(16)
A Tudat keresése (2)
Milyen öröm ért ma? (37)
ITT_HON is_SZÉP! (2)
Kávéház (40)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
11:41:pm Bojtárgazdi :
Mergvagyok ám, csak kicsit több a munkám, aztán mire ideérek, mindenki alszik...
5:02:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
4:44:am kutyus :
Jó reggelt
1:42:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:23:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
1:44:pm Bojtárgazdi :
Későn ébredtem, hajnalig a szúnyogok alig hagytak aludni. Mindenkinek szép napot kívánok!
5:09:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:21:am Bojtárgazdi :
Szép napot! Én is későn ébredtem, és így is telefonhívásra.
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Te mit gyűjtesz ??
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Te mit gyűjtesz ??
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cziky
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az is segítene, ha egysezr átválogathatnánk a lomodat Wink Laughing

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

cziky írta:
A gyűjtögetés rázós dolog, előbb utóbb azt veszed észre, hogy nem férsz a lakásba és a cserepek meg a "kincsek" közöt oldalazva, kúszva kell közlekedned

Nekem mondod? Többek között ezért fogyózom... Laughing

Anyósom rendszerint meg is jegyzi: "Gábor meg Ibolya lomosak! Majd én rendet csinálnék itt egy szál gyufával!"... Laughing

Pá-pá Gábor

Legutóbb pili szerkesztette (2007.11.29, 22:59), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szepy
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tényleg jó ötlet volt ez a topic!
Én a növényeket gyűjtöm, de gondolom ez nem újság Very Happy és a könyveket, ezenkívűl csak tapasztalatgyűjteményem van Very Happy Ja és majd elfelejtettem a félévi jegyeket is gyűjtöm az indexembe Very Happy
A párom a filmeket gyűjti régebben a zenéket.
A kisfiam Susie kisfiához hasonlóan az autókat. Neki is van megszámlálhatatlan. Akkor vagyok bajban, nagyjából minden nap, amikor kéri keressük meg egyiket vagy másikat Very Happy én meg azt kérdem milyen színű, mekkora? Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bambi
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Dehogynem!!!!
Benéztem nem is egyszer. Köszi hogy megnyitottad:)
Apu is üvegeket gyűjt, bambisat:)-régi szódásüvegeket,
szódagép alkatrészeket. Csak van egy olyan hülye szokása hogy
vagy lefestegeti őket, vagy a rezet megmaratja rajt.

Én most semmit, kiskoromban gyűjtöttem a kiskanalakat,
kávésat, teásat.
Volt még egy méregkeverő kiskanalam is!!!Smile
Vissza az elejére
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A Bambi ötlete volt,de szerintem mióta megnyitottam még nem is járt erre! Sad
Judit20
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jó ötlet volt ez a topic Very Happy .

Kiskoromba én is sok mindent gyűjtöttem:
101 kiskutyás mindenfélét
bélyeget
szalvétát
képeslapokat (ez volt a kedvencem, egy cipősdoboznyi, dehát mióta kiment a képeslap a divatból (sms, telefon) nem sokkal gyarapodott a gyűjtemény.
Már el is feledkeztem róluk, de minden megvan valahol dobozokban.

Mostmár leginkább csak a virágokat, kaktuszokat gyűjtöm.
Vissza az elejére
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ászokfa írta:
Irénke ebbe a gyűjteménybe betehetlek? Laughing

Ha evvel végeztünk, megkeressük a padláson a bélyeggyűjteményemet jó? Laughing Laughing

Én pedig majd leporolom!!! Wink

Ászok te annyira aranyos vagy, kíváncsi vagyok a többi üvegen ki lesz?! Puszi Very Happy
cziky
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

a fiam is mindig a bélyeggyüjteményével kábítja a nőket Wink rendesen meg is lepődnek amikor ténylegesen is előveszi Laughing Laughing Laughing

A gyűjtögetés rázós dolog, előbb utóbb azt veszed észre, hogy nem férsz a lakásba és a cserepek meg a "kincsek" közöt oldalazva, kúszva kell közlekedned Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

én igazán nem gyűjtögetek, csak:
porcelán rózsa + giccses figurák- alig van néhány darab
régi üvegek, pálinkás butykosok
porcelánok
üvegpoharak
angyalok
kagylók

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2007.11.29, 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Irénke ebbe a gyűjteménybe betehetlek? Laughing

Ha evvel végeztünk, megkeressük a padláson a bélyeggyűjteményemet jó? Laughing Laughing
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Molnárka, az az utolsó sor... Laughing Laughing Most jövök az úgy voltból, és azt hittem, hogy itt a folytatás... annyit nevettem Laughing

Remélem, majd meg is mutatjátok, ha lesz rá idő a gyűjteményeket, nagyon szeretem nézegetni! Smile
Én a bogarakat gyűjtöm! Na, nem ám az állatkát!! Hanem a vw bogár autókat. Igazit is és kis makettet is. Smile Ez közös hobby a kedvesemmel, úgy hogy ha kevés a pénzem és látok valami szépet, akkor neki szoktam megvenni Razz Laughing A trabikat is gyűjteném, legalább makettben, de abból még csak egyfélét láttam különböző színekben... Majd megmutatom a kis gyűjteményünket egyszer. Smile
A kisfiam pedig a kisautókat gyűjti...jaj, mennyi van már Laughing Neki mindegy milyen -persze örül, ha választhat (s ha van bogár, akkor azt választja ő is Laughing )-, de látszik rajta, hogy ez már gyűjtőszenvedély... Laughing Lényeg, hogy tudjuk megmondani neki, hogy milyen fajta! Very Happy Az autók márkáját bárhol felismeri (autóban ülve ki tudja hány méterről látja, hogy jön egy a.di meg hasonlók).

Na és persze a növényeket gyűjtöm, de ezt tudjátok. Wink A kis és nagy terítőket is gyűjtöm. Amit én készítettem, mindig elajándékoztam...Pedig jó lenne ránézni, de hát... igy szokott ez lenni Smile

(a dobozokkal és egyéb kellékekkel /teafilterpapír stb/ egyetértek..., amióta gazolok nem dobok ki semmi ilyet, bár előtte is a nagyobbakat megtartottam, hátha egyszer költözünk Smile )

Majd még ha eszembe jut még írok Smile Ja, hűtőmágnes, állatos, virágos és egyéb kedves matricák, képeslapok - ennek egy része anyuék padlásán van. Smile Régen én is gyűjtöttem szalvétát, az is ott van valahol. Smile
Vissza az elejére
isyka
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Régen gyűjtötem bélyeget, máig vannak, főleg az értékesebbek, bár azok sem érnek sokat.

Mostanság még egy-egy növénykét, bár gondolom ti is.

Meg van még egy fő hobbim sajna, a pénz gyűjtés, de ez egyre nehezebb dió. Régen könnyebb volt.
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én mindent, a feleségem is, és most már a gyerekek is. Laughing

Elsősorban könyveket, régi újságokat, régi használati tárgyakat, különleges üvegeket, térképeket, tengeri kagylókat, idegenforgalmi prospektusokat, szép színű és/vagy formájú köveket, iskolai feleletekből aranyköpéseket, fogalmazási hibákat, régen, amikor még sok szabadidőm volt, kilométereket és TKM- és Kéktúra bélyegzéseket (kéktúráztam, TKM-eztem és teljesítménytúráztam).
Ja! És persze növényeket... Majdnem elfelejtettem... Embarassed Embarassed Embarassed

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Cica
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát ez nagyon jó téma Very Happy Very Happy Very Happy

Én , gyetyákat gyüjtök. Van belőlük jó néhány Smile .a családban, már mindenki tudja és nincs olyan esemény , hogy ne ajándékoznának meg valami különlegessel Wink

A párom, meg már 40 éves fejjel Az eredeti " buragó kis autókat gyüjti, no meg régi rádiókat és televíziókat gyüjt, amit igyekszik működőképesé tenni Cool Van, egy pár büszkesége köztük is , amit, már nagyon sok műgyüjtő megvásárolt volna ....,de ő nem válik meg tőlük Very Happy

________
Cica
Vissza az elejére
bippa
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tudjátok én mit gyüjtögetek?????
Kisebb-nagyobb dobozkákat, üditős PET dobozokat, (mig a párom ki nem dobálja őket, mert szokott ám ilyet tenni) mert ebben küldtem nektek növényeket Very Happy buli bee Puszi
Meg Virágot

Viccet félre téve én is kiváncsi vagyok milyen gyűjtőszenvedélyetek van.
Mikor kisgyerkőc voltam, abban az időben nagyon szép papirokba csomagolták a narancsot és citromot, ilyen december és karácsony táján lehetett csak kapni, no ezeknek a gyümölcsöknek a papirkáit gyüjtöttem és a szalvétákat. De már nincs belőlük, elajándékoztam, meg valahova elkallódtak. Most felnőtt fejjel a forintjaimat gyűjtögetném legfeljebb, dehát.......
tudjátok .
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.11.28, 20:19    Hozzászólás témája: Te mit gyűjtesz ?? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Felmerült az igény ( Bambi Very Happy )egy olyan topicra, ahol bemutathatjuk gyüjteményeinket, esetleg cserélgethetünk egymás között.
Én sajnos nem sok mindennel dicsekedhetem,soha semmihez nem volt igazán kitartásom! Embarassed
A tieiteket viszont szívesen nézegetném és az is elképzelhető, hogy azt bővihetem,ahogy esetleg más is

Tudom például, hogy Kékhegy Kati a kakasfigurákat gyüjti,ezért az utóbbi időben mindenhol azt keresem én is,
a sógornőm a szalvétákat gyüjti, ezért ha látok egy újabbat,abból is mindíg teszek el!

A bélyeggyüjteményét már rég akarta valaki nekem megmutatni, talán most lesz erre is páciens! Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
36 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban