15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
2:12:pm Bojtárgazdi :
Én már csak kellemes délutánt tudok kívánni.
5:05:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:29:am kutyus :
Jó reggelt....indul az új hét....
7:27:am pili :
Szép vasárnapot!
3:50:pm aszokfa :
Szép napot! Munkával nekem is! Földfelszintakaró egyengetéssel múlatom az időt
10:35:am Bojtárgazdi :
Szép hétvégét! Nekem munkával is telik, de ennek örülök.
9:46:am tamarik :
Mindenkinek kellemes hétvégét, jó pihenést!
5:13:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:31:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:18:am kutyus :
Jó reggelt!
5:24:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:36:am kutyus :
Jó reggelt!
6:00:am aszokfa :
Irány a szőlő! Jó reggelt!
5:10:am kutyus :
Jó reggelt
5:30:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Minden ami bio, öko
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ami bio, öko
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kertészet
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tappan
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

EGY LITER MUSTBA, TÉGY HÁROM FEJ FOKHAGYMÁT ELÉG HA ÖSSZEVÁGOD HÉJAS-TÚL MINDENESTÜL, CSAK PUCOLD MEG ELŐTTE ( A TUDATOS FÉLRE ÉRTŐKNEK MÉG A FOKHAGYMÁRÓL VAN SZÓ), HA SIKERÜLT AKKOR OLYAN 25FOKOSRA CUKROZD A MUSTODAT, MIVEL A VADRINGLÓ IGEN SAVANYÚ BRUTÁL SOK CUKROT SZOKTAM TENNI BELE, OLYAN 10LITER MUSTHOZ 3KG CUKROT IS, HA KIFORRT NEM FOG BE PIMPÓSODNI, MERT SZINTE PÁLINKA LESZ, HA EZT SEM ÉRTITEK A KÉSZÜLÉKETEKBEN VAN A HIBA Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Te viszonyságos alakulat, hát milyen gyümölcsöt kéne itt nálam leszedni???
Hol tartok én??? Majd Te eldöntöd?

Nézz már széjjel, új tagként már olyanokba kötsz bele, akik a Gazlap közösségének hosszú évek óta tagjai. Te meddig maradsz tag, úgy, hogy még kedvelnek is a többiek?
Milyen jó szót tartasz még szükségesnek? Hát az a néhány kérdés, amivel fogadtam az első hozzászólásod, az nem volt elég jó? Mit vártál volna? Fénykoszorút? A kissé zavaros, nehezen is alig érthető kinyilatkoztatásaidra?
Itt a "kölcsönös ismeret adása" nem Veled indult el, nehogy azt gondold. Megvolt az már itt a kezdetek óta, de eddig akitől kérdeztek valamit, az válaszolt rá, nagyképűség és kioktatás nélkül.
Ha véletlenül ide is tévedt olyan valaki, aki eltévesztette a hangot, az nem maradt itt sokáig.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tappan
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor írta:

Szégyenszemre még én is így teszek, ahelyett hogy használható recepteket, megfigyeléseket tennék közzé!

Hát barátom, szépen beszélsz magadról mi lennél, többszöri kísérletemre sem akartok a topik témájánál maradni, a bojtár és te aki antiszociális egyén vagy, értem ezért nem kell ekkora felhangod adni, olvasom a szavaitokban rejlő magasságot, így akartok figyelni mire eddig nem jöttem rá de serényen figyelek ám. Pedig elindult egy kölcsönös ismeret adása itt, de valamiért nektek a kákán is tüskét kell találnotok, lám megtaláltátok szíves a fogadtatásod, honnan veszed az alap matériát független viszonyságos alakulat felhergelő ismeretetekhez, köszönöm, de minden le van írva azt hogy nem akarod érteni, s e helyet vakarod, oszt osztod, osztod és kavarod tán te vagy PiszkosFred a Kapitány, akkor jó helyen járok Még Levinnel is össze futok. Köszönöm neked ily jóóóó vagy azokhoz kik adni jöttek ide, megköszönve az elődök ismérveit amiket ide feltettek, ja nem ti voltatok, mert vissza olvasva nem ilyen hangon fogadták az új jövevényeket, minden változik így ez a hozzá állás is amit "bojtár nenő" hoz az ember életébe, időt sem adva a tévedését rendesen korrigálja, és azóta csak azt adja amit nem kéne adni, ha tudna JÓ SZÓT ADNI NEM TARTANA ITT, sajna otthonában milyen lehet ha itt ilyen, mert nem tud JÓ SZÓT ADNI, hogy valaki leszedje a gyümölcsöt otthonában, hát sajnálom szegény "nenőt"

Embarassed
Vissza az elejére
miacica
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor írta:

... Teljesen szétoffoljuk a topicot egy antiszociális különc miatt.

yes Taps
Idézet:
... van valakinek ötlete az összefogdosásra, elriasztásra?

én is három macskára szavaznék /valamelyik csak beválna/ De annyira állatbarát már nem vagyok,hogy az elriasztást válasszam,szerintem gondoskodnak ők az utánpótlásról. Wink
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojtárgazdi írta:
műanyag élve hagyós csapdákat látni.

Nem sok bizalmam van benne...
De azért köszi a tippet! pacsi
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor, létezik az a készen kapható, élve hagyós egércsapda, amelybe akár több egér is belefér.
Nekünk is volt, csak autó nem volt, hogy jó távol engedjük ki őket, és így vissza tudtak jönni.
Végleges megoldást a Természet hozott, egy jó egerész macska képében...
Hozom mindjárt a linkjét is a csapdának.

Szóval, bocsánat....Két éve még általánosan látható volt a félgömb alakú, sűrű sodronyból készült csapda, a tetején volt a nyílás, amit lefelé álló hosszú tüskék vettek körül. Az alján egy félrecsúsztatható lap volt, ahol ki lehetett engedni a kis nyavalyásokat.
Most rákeresve azt látom, hogy erre is iparág épült, azaz már csak a különféle műanyag élve hagyós csapdákat látni.
http://rojaker.hu/egerfogok-egercsapdak/73-procter-victor-elve-befogo-egercsapda.html
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2012.09.19, 05:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

tappan írta:
Fogalmam sincs mi akar lenni az Avathlonon?

Megmutatom:
http://avahlon.uw.hu/uzenet.php?al_id=119&fo_id=13

Nem hiszem, hogy Bátyán lenne még egy ember, aki így ír, tehát meggyőződésem, hogy az Avahlonon is te írtál. És lám, mennyivel emberibb stílusban tetted ezt!
Gondold végig: regisztrálsz a Gazlapra, elmondod hogy fokhagymabort használsz, s amikor többen is érdeklődnek iránta, közlöd hogy már leírtad. Majd mindenkibe belerúgsz egyet és aki tiltakozik emiatt, az csúnyaember lesz.
Szerintem összeesküvés zajlik ellened! Lám, ketten már le is buktunk! Töredelmesen bevallom, valóban futball bírók vagyunk és a Futball bírók és Partjelzők Titkos Szervezetében konspirálunk! bee
No, de be is fejezem a méltatlankodást! Teljesen szétoffoljuk a topicot egy antiszociális különc miatt. Szégyenszemre még én is így teszek, ahelyett hogy használható recepteket, megfigyeléseket tennék közzé!

Ilyenkor ősszel megindulnak az egerek befelé. A virágcserepes csapdán kívül van valakinek ötlete az összefogdosásra, elriasztásra? (Ebbe én a fél dió héjába - ha a dió elfogyott belőle - szalonna, vagy sonkabőrt is szoktam tenni. Ugyanúg beválik!)
Alapvetően nem szívesen ölöm meg őket, de nem bánnám ha nem látogatnának!
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.09.18, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor... Ezt megkaptuk... pacsi

És figyeled? Nem azt veszi észre, hogy nem ő írta meg a receptet...

Tudod, mit, Tappan! Ne rágjuk a sz@rt!!!
Az első és a további hozzászólásoddal mi volt a szándékod? Segíteni akartál, vagy a nagy mellényedet villogtatni? Elő a farbával!

Ha valaki beszélgetni akar, az mifelénk nem sérteget!!! Amilyen nagyképű, üres fejű emberpéldány vagy, örülhetnél, hogy egyáltalán még szóra méltat bárki is!!!
mini73
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2012.09.18, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A beszélgetésben is van vessző.(hangsúly)
De például a robot nem "mond" vesszőt.
tappan
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2012.09.18, 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

yulduz írta:
írásjeleket.
Ha beszédben vagy valakivel figyeled mikor tesz vesszőt? ha igen vedd úgy hogy egy beszélgetést olvasol:) Idea
Vissza az elejére
tappan
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2012.09.18, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vackor írta:
Kérlek Tappan, ne bajoskodjál már Bojtival! Amennyi energiát beleöltél már a sok piszkálódásba, azzal már ötször válaszolhattál volna normálisan!
Az Avathlonon tudsz szépen, szerethetően írni! Minket miért bántasz meg ezzel a modorral?
Látod megint milyen MODORBAN közeledsz felém, pedig nem rég értelmesen beszélgettem veled, ja az OKOSKODÓ újra kezdte akkor neked is vele együtt kell fújkálnod, menjetek foci bírónak ha ennyire szerettek fújni másokra. Fogalmam sincs mi akar lenni az Avathlonon?
De érdekes Zafira letudja írni a helyes receptet csak vissza kell olvasni egy oldalnyit, ti a boga istennek nem találjátok meg szavai: kell 1 liter (gyümölcs) vadringló must, amibe kb. 3 fej fokhagymát kell tenni, de lehet több is, és ezt hagyni nagyjából 25 fokosra érni (itt egy borkészítő biztos más szót használna Very Happy ) 25fokosra kell cukrozni a mustot ennyi a kiegészítés ezt is leírtam már PÁROS OKOSKODOK Laughing Laughing Laughing Laughing Idea
Vissza az elejére
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.09.18, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én azért kíváncsi lennék,milyen jegye volt nyelvtanból.Legalább is az ő iskoláiban nem tanították az írásjeleket.

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
Vackor
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2012.09.17, 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kérlek Tappan, ne bajoskodjál már Bojtival! Amennyi energiát beleöltél már a sok piszkálódásba, azzal már ötször válaszolhattál volna normálisan! Elég nehéz belőled minden értelmes mondatot kihúzni alapesetben is, ne nehezítsd meg dolgunkat még további rébuszokkal is. Nem nagy ügy amit kérünk: ha kérdeznek válaszolj értelmesen, ha nem akarsz, akkor írd meg, hogy hol írtad le és kész. Nem kell személyeskedni!
Hét oldalon keresztül faggattunk kórusban azért a nyomorult fokhagymaborért, ami az egekig dicsértél és állítólag leírtad, de végül Minitől kaptuk meg rá a választ.
Mondd mire jó ez a hozzáállás? Már persze azonkívül, hogy egyeseket - akik erre nem is szolgáltak rá! - vérig sértesz?
Az Avathlonon tudsz szépen, szerethetően írni! Minket miért bántasz meg ezzel a modorral?
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.09.17, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nem vagyok kovács.
És ha hiszed, ha nem: minden egyes sorodat elolvasom.
tappan
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2012.09.17, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojtárgazdi írta:

Amit megköszöntél, mert udvarias vagy
Ott van a recept fehére-feketén csak el kellene olvasni, ja és össze vegyíteni az elegyet, nem voltam undok unalmas nekem, ha nem akarsz rendesen beszélgetésben lenni velem, a vasat addig kell ütni míg el nem éri a kívánt hatást, te most kovács vagy nem vagyok az üllőd, érted Idea
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kertészet Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Következő
3 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban