15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
Karácsonyi-, húsvéti- és levélkaktuszok (11)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Én így tartom (gyakorlati tanácsok növények tartásáról)
Orchideák otthonunkban (111)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Milyen növény ez?? (37)

- Tábortűz témák:
Versek, költemények (4)
Vicces történetek,...képek(17)
Találd ki (29)
IDŐJÁRÁS (62)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
GAZLAP szakácskönyv (72)
Írj bármilyen témáról (15)
Milyen öröm ért ma? (37)
A Tudat keresése (3)
ÜNNEPI KÉSZÜLŐDÉS (5)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Kedvenc filmem, színészem

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:30:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:09:am bau :
Köszönjük!
7:56:am sede :
Sziasztok, cseréltem.
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:25:pm bau :
Kedves Sede!Kérjük a téli fejlécet! Boldog karácsonyt Nektek.
12:39:pm Bojtárgazdi :
Köszönöm! Sikerült!
5:56:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!....bOSZI ZÁS MEGY!!!
12:43:am Bojtárgazdi :
Kérek szépoen boszizást a targoncavizsgázó BojtiZsombornak!
12:42:am Bojtárgazdi :
Szia Mka!!!!
10:55:pm molnarka :
Sziasztok! Benéztem!
5:08:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!...MEGJÖT T A HÓ!!!!
11:17:am bau :
Kutyus-csupa buli az életed! Jó szórakozást!
5:37:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!....ma mindenféle szül- és névnapok ünneplésére megyek
5:40:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:47:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek! Ismét vagyok......semmi baj nem volt, sőt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (2)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (2)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bechem
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.02.20, 10:17    Hozzászólás témája: Bemutatkozás! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Én egy uj regisztrált látogató vagyok.Már többször hallottam erről a lapról,és ugy gondoltam,hogy bejövök és megnézem hogy milyenek itt a lehetőségek a barátkozásra.Magamról egy pármondatot:38-éves vagyok,nős hamarosan 2-kislány édesapja.Etyeken lakom,budapesttől 30km-re.A boráról hires a falu,és az épülő Korda filmstudióról.Ami Magyarország legnagyobb filmstudiója lessz.Én szeretem a sportot,azonbelül is a focit,mert magam is 17-évig rúgtam a labdát.Ma már csak játékvezetőként tevékenykedem a fociban.Én nem szeretem a virágokat,de a feleségem meg van őrülve értük.A foglalkozásom,okl.műtősként dolgozom a 11.-ker-Szent Imre kh-ban Budapesten.Szeretnék uj barátokat találni,akikkel jókat lehet beszélgetni.Az hogy ki hányéves nálam nem számit csak a közös beszélgetés,és ahoz nem kell hogy egyidős legyen velem.Többet nem irok,ha kiváncsi vagy rám keress meg,és beszélgethetünk.Szia! Legyen szép napod!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hajni
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.02.18, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok köszönom a sok szép tulipánt és a kedves fogadtatást. Razz
Ahogy olvasom az oldalt látom egész jó kis társaság gyült össze. Amit elfelejtettem magamról megirni, hogy a számitógéphez nemnagyon értek ugyhogy előre is bocs az esetleges hibákért,bakikért.Egyenlőre ott tartok hogy betudom kapcsolni meg egy egy oldalt megkeresek.Barátnőmmel szoktam VADVIRÁG Skay-p beszélgetni ő modja meg hogy hová kell kattogatni. Hát erről ennyit.
Tegnap vettem tulipán hagymákat el ültettem kiváncsian várom mi lessz belőle.
Vissza az elejére
hajni
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.02.17, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Hajni vagyok 36 éves van egy 17 éves tini lányom aki az őrületbe kerget és van egy 10 éves tüneményes de veszedelmes fiam.Imádom a virágokat bár nemsokat értek hozzájuk minden kipusztul a szobámban.Vajon miért?Kedvencem a tulipán.Szeretek főzni sütni úgyhogy szivesen fogadom a jó recepteket is beke
Vissza az elejére
melissza
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2006.02.16, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is bemutatkoznék, már régóta olvasgatom a Gazlapot. Nagyon tetszik. Csantavéren lakom egy családi házban ,nagy kerttel. Van egy 15 , egy 13 éves lányom , és egy 1O éves fiam, férjem. Hobbim a kertészkedés , sütés- főzés, kézimunkázás. Minden féle virágot szeretem ,most már inkább a kerti
virágokat gyűjtöm mert a lakásba már nem nagyon fér . Rolling Eyes Sok jó ta
nácsot olvastam tőletek és biztos a továbbiakban is így lesz. Laughing
Köszönöm! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Dettig
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2006.02.16, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok...
Kb. 2 hónapja regisztráltam, de azóta sajnos nem tudtam erre járni.
Nem tudom, mennyire összeszokott a társaság itt, de remélem azért befogadtok, már csak azért is, mert imádom a növényeket. Kert híján a szobában és a balkonon kertészkedek. Minden növényt imádok, de különösen az orchideákat, tillandsiákat, amarilliszeket, és íriszeket.
Vissza az elejére
bodajutka
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jómagam is nemrég csatlakoztam a forumhoz, eddig én is csak olvasgattam , de most bemutatkozom! : Smile Pá-pá

Lelkileg- szellemileg- szakmailag kertész, dísznövénykertész vagyok. Évelőkkel, sziklakerti évelőkkel , évelő fűszernövényekkel, és két szép gyermekemmel foglalkozom + apjuk. A kertész kór úgy 10 éve fertőzött meg, azóta szenvedélyesen gyűjtök, mai nap peddid ez a megélhetésem .
Azt reméllem tudok itt tapasztalatot cserélni! "Jó pap is holtig tanul!" öreg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
petunia
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2006.02.15, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Azt hiszem, most már nekem is illő lenne bemutatkoznom, Rolling Eyes igaz nem most regisztráltam, de annyira lekötött az olvasgatás, hogy teljesen elkerülte a figyelmemet ez a topik!
Kriszti a becsületes nevem, a párommal élünk kettecskén, picike házikóban, picike kertecskével, na és 8 rosszcsont Westie kutya gyerekkel, „a lányokkal.” Very Happy
Nagyon szeretem a növényeket, igaz a lakásban nincs helyem a szobanövényeknek, de van egy beüvegezett terasz ( előszoba) ahol van hely számukra.
A kertben is korlátozottak a lehetőségeim, szintén helyhiány, na és a kutyák miatt. Így hát maradnak az egynyáriak, függő cserepekben, ablakpárkányon a virágládákban, és pár dézsás növény.
Nagyon tetszik a gazlap, mindenki segítőkész és kedves, remélem én is tudok majd nektek kevéske kis tapasztalatomból átadni, én már sokat kaptam tőletek. Smile

Üdv.Kriszta.
Vissza az elejére
Légyölő_Galóca
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.02.14, 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Huh, kicsit zavarban vagyok, ugyanis még nem nagyon járkáltam botanikai fórumokon, nem is nagyon vágom a témát, de hát valahogy el kell kezdeni...
Mit is mondhatnék magamról, egy 20-as éveit taposó fiatalember vagyok, szeretem a sört és a mocskos rackenrollt, szeretek fórumozni, persze nem ezen a néven, ez a név viszont passzintos lett, a barátnőm javaslatára választottam, illik is a vérmérsékletemhez...
De miért is tévedtem ide? Egyszerű, van két növénykém, akik sürgős ápolásra szorulnak, meg szeretnék beszerezni még párat, természetesen elkerülném azt a növénykínzást, amit tudatlanságomból kifolyólag a két fent említett növénykén elkövettem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
LittleE
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2006.02.09, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ideje bemutatkoznom. Csak nemrég regisztráltam. Néhány gondolat rólam: Még tanulok. 1,5 év van még hátra a diplomámig, amibe az lesz beírva, hogy szociálpedagógus. Smile
Még egy fontos dolog: imádom a Lithopsokat. Very Happy
Ide a fokföldik miatt regisztráltam, és nagyon jól érzem itt magam.
Vissza az elejére
inthercat
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2006.02.01, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Asszem ideje lenne nekem is bemutatkoznom! Smile Bár, még csak 3 napja vagyok itt, nagyon megszerettem ezt az oldalt! Már eddig is sok segítséget kaptam! Ti tényleg nagyon kedvesek vagytok! Remélem előbb-utóbb belőlem is erdő "kerekedik", annyit leszek itt! Very Happy

Tehát, van két csodaszép lányzóm, 16 hónaposak lesznek 11-én. Jázmin és Melinda. Itthon vagyok velük gyesen, és mivel eléggé el vagyok zárva a külvilágtól, a neten "szocializálódom". Confused Igaz, hogy Budapesten élek, de az ikrekkel elég körülményes közlekedni. Kevés helyre férünk be. Crying or Very sad

Ide azért jelentkeztem be, mert van itthon pár növényem, és eddig nem tudtam melyiknek mi a neve, és hogy kell velük bánni. Hála Gábornak, mostmár tudom... Talán így nem fognak kinyiffanni... Laughing

Egyelőre ennyit rólam.
Igyekszem beilleszkedni. Smile
Vissza az elejére
irsis
Hajtás
Hajtás

HozzászólásElküldve: 2006.02.01, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

megtaláltam a bemutatkozó oldalt Very Happy
Nevem Iza bár Irsis nevet szoktam használni interneten. Jelenleg itthon vagyok a lányommal Kíra most 2 éves. Egy kicsi házban lakunk az erdőszélén, nagy kerttel. Szépnek még nem nevezhető, de remélem hogy az lesz Wink
Nagyon vágyom a finom zöldségekre, és a szép virágokra a kertben, ezért most erre koncentrálok eslősorban az idén, hát legalább tervezem Smile
Nagyon szeretem a modern kerteket, mint példáúl a Diarmuid Gavin által tervezett és kivitelezett kerteket. És remélem sikerül idővel megvalósítanom valami egyedit a saját kertünkben. Nagyon várom a tavaszt és alíg várom hogy kiszabadulhassak a kertbe, igaz még nagyából csak sárból áll, és sok kemény munka vár rám, de valahol el kell kezdeni Smile

Hát tapasztalatom még nincs, de remélem a segítségetekkel lesz Very Happy

Örülök, hogy rátalátam erre a lapra, mert eddíg is sokat tanultam a cikkekből. Bár csak most szántam rá magam hogy be is jelentkezzem.

Hát egyenlőre ennyi, idővel majd csak kibontakozom Laughing
Iza
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bangita
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2006.01.28, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lehet, hogy már be kéne mutatkoznom?!

Kertes ház, egy majdnem 5 éves boszorka,egy imádni való társ. Imádom a kertünket építeni. Csináltam már bazaltkőből egy 3 m átmérőjű fűszer- és gyógynövényspirált, 11 m kerületű sziklakertet. Ültetek, gazolok, mert ez nyugtat meg.
Ha kérdeztek, írok még, most nem jut eszembe semmi más. Illetve túl sok is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csuti
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.01.27, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

SZIASZTOK

Jó ideje olvasgatlak titeket,de most vettem a bátorságot hogy csatlakozzam hozzátok ha befogadtok
Magamrol annyit most mentem nyugdijba,időm rengeteg van probálom magam lekötni virágaimmal.Mindig kertes házban laktam de most van rá lehetőségem hogy igazán rendbe tegyem,
Eddig is sok jó tanácsot olvastam tőletek, KÖSZÖNÖM
Vissza az elejére
lancpipas
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.01.22, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ó de kedves!

Egy pipázó 39 éves apuka 2 csodás gyerekkel! 1 kisfiú (6) és egy kislány (3). Nem mellékesen boldog családban, egy csodálatos feleséggel. A többit később hogy legyen mit írni...! Smile
Jobb lenne ha kérdznétek miről írjak, mert legalább volna milyen irányban elindulni. Jelenleg munka nélkül (biztatás az van) sok szabadidővel. Meghitt családi hangulatban, civakodva a kisfiammal, hogy ki ül a gép előtt! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Émibaba
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.01.13, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Molnárka kérésének eleget téve bemutatkoznék, tudom előbb is meg kellett voolna tennem, de nincs túl nagy gyakorlatom a fórumozásban Embarassed
Tehát, 28 éves vagyok, Somogy megyében egy faluban élek, családi házban, hatalmas -még kialakítás alatt lévő- udvarral, kutyával, macskával. Lassan 3 éve lakunk itt, persze mindíg alakítgatunk valamit, de szerintem sosem lesz kész, illetve mindíg lesz valami tennivaló. Sajnos a régi, ide költöztetett virágaim már tönkrementek egy-két kivétellel és a kerti virágaimat sem tudtam mind átköltöztetni, úgyhogy most gyűjtögete, tanulgatok, alakítgatom az udvart is, csak lenne már tavasz!
Van egy férjem, és egy majdnem 7 éves kisfiam, aki szintén szereti a -főleg virágos - növényeket.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban