15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Leanderek(18)
Én így tartom (gyakorlati tanácsok növények tartásáról)
Karácsonyi-, húsvéti- és levélkaktuszok (11)
Vendégeink a kertben(17)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Orchideák otthonunkban (111)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?

- Tábortűz témák:
Találd ki (29)
GAZLAP szakácskönyv (72)
IDŐJÁRÁS (62)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Vicces történetek,...képek(17)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
ÜNNEPI KÉSZÜLŐDÉS (5)
Valaki segítsen (22)
Kávéház (40)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
A Tudat keresése (3)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
6:07:am kutyus :
Jó reggelt!
3:02:pm Bojtárgazdi :
Mindenkinek szép hetet kívánok!
6:31:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:48:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!.....remél em, ma nem lesu olyan pocsék, nyálkás az idő
5:53:pm Bojtárgazdi :
Én meg mosok és mosok...
6:04:am kutyus :
Kocsonyát főztem, kenyeret sütöttem......ezért aztán nem értem rá itt GAZolni
6:03:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
7:44:pm bau :
Hol vagytok? Mindenkit elvitt a KRAMPUSZ?
5:30:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
11:09:am bau :
Köszönjük!
7:56:am sede :
Sziasztok, cseréltem.
5:26:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
4:25:pm bau :
Kedves Sede!Kérjük a téli fejlécet! Boldog karácsonyt Nektek.
12:39:pm Bojtárgazdi :
Köszönöm! Sikerült!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás(5)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás(5)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Betty2008
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok !
Betti vagyok. Négyány hete csatlakoztak a "Gazlaposok" csapatához, de még csak most szereztem tudomást arról, hogy illik bemutatkozni.
Nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt a fórumot, nagyon hasznos és érdekes dolgot tudhatunk meg. Már leander hajtást kaptam is a fórumon keresztül.
Magamról néhány gondolat:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében élek családommal, még éppen 40 alatt vagyok. Két fiam van, 15 éves és 9 éves.
Négy éve építkeztünk, igyekszünk a kertet és az udvart alakítgatni, de még sok tennivaló van. A fákat, bokrokat a férjem ülteti és gondozza az én dolgom a virágosítás. A kertészkedés a hobbim, nagyon szeretem, mert munka után kikapcsol és feltöltődést nyújt.

A leanderekkel kapcsolatosan jutottam el a fóromhoz, tényleg sok hasznos dolgot tudtam meg. Igyekszem folyamatosan figyelemmel kísérni az információkat, hogy a gyakorlatban is tudjak minél több bevált, mások által kipróbált módszert alkalmazni a növények gondozása során. Örülök, hogy felfedeztem és csatlakoztam a "Gazosokhoz".
Üdvözlök mindenkit, sok örömet kívánok a kertészkedésben és szemmel látható eredményeket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rohacszsuzsa
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2008.07.18, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem is pótolnom illik a bemutatkozást. Én 2007 decemberében regisztráltam, de én is csak most vettem észre hogy illik bemutatkozni.
Néhányatokkal már csereberéltem, jó dolog olyan emberekkel megismerkedni akikkel azonos az érdeklödési körünk.
Izgalmas dolog várni a postást hogy mit hoz. A kispostán a hölgy már mosolyog ha megyek, mert látja hogy csomagocskát viszek ujra.
Magamról :
Zsuzsi vagyok, két fiam van /26 éves és egy 5 éves /,tul a 45-ön.
Budapesten kertesházban lakom. Nem nagy a kert, de nagyon szeretem.
Szeretek benne tevékenykedni, olyankor szalad az idó. A családban igazán csak én vagyok nagy virágos. Szeretnék könnyen rendbentarható
szép kertet. Köztetek erre nagyobb esélyem van. Sok okosságot, uj ismeretet kaptam már, és persze növénykéket, magokat. Remélem én is
tudok majd valami plusszt adni a csapatnak.
Vissza az elejére
mother
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.07.15, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Davé!!
Szeretettel köszöntlelek kertbarát körünkben!
Olvass,irj sokat,e család befogad!
Szeretni fogsz közöttünk!! Laughing
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.07.15, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szeretettel köszöntöm egyrészt a "Tábortűz" körül ülőket, másrészt pedig a "Kertészeti" elfoglaltságuk miatt igazoltan távollévőket!

"Élemedett korom" ellenére, vagy talán éppen azért, ismételten fellángolt bennem a kertészkedés utáni vágy. Ismételten, mert általában 4-5 évenként tör rám a roham, és most pont felszálló ágamban vagyok. röhög Így keveredtem Hozzátok.

Két felnőtt és egy kiskorú gyermekünk van, valamint két kutyánk. Ez utóbbi kettő az oka az én kertészkedési hullámaimnak. Mondhatnám "Kőműves Kelemenné"-t játszunk. Mert amit én nappal építek, azt ők éjjel szépen, rendre eltüntetik. Na de most..... a sarkamra álltam és kiszakítottam magamnak egy "zsebkendőnyi" területet,- ennyi öröm nekem is jár alapon - és csakazértis ott fogok a növényeim mellett meditálni a világ folyásáról.

Bocsika, lehet, hogy ez nem is bemutatkozás volt??? Pedig annak szántam.
További szép napot Mindenkinek!
Üdv.: davé
Vissza az elejére
Stella
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2008.07.13, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok.
leándereket keresgettem a neten és igy kadtam a gazlapra. megkell mondanom hogy nagon jo ittlenni. mindenki nagyon kedves. nagyon jo ez az oldal. én ide 2 rozsaszin leánderrel jöttem és egy fehérrel. most már megm,etszettm és 26 db leándert töveztetek . remélem sikerülni fog merr nagyon szeretnék rengeteg leánder tulakójdonos lenni
Vissza az elejére
filipendulina
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2008.07.12, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

teljesen véletlenül akadtam rátok, s azóta gazlap-függő lettem. Piszokjó érzés, hogy "más is bolond, nem csak én". Családomban legalábbis a diliseknek kijáró félmosolyt kapom (holott a gyerek "hivatásos", igaz, ő csak a lelkesedésemen vigyorog.) Életem párja rendszeresen mantrázza: "drágám, ígérd meg, hogy több növény a gyökerét nem teszi be hozzánk", de ezt az ígéretet még nem sikerült kicsikarnia belőlem. Szerencsére, mindig meghatódik, amikor szembetalálja magát a legújabb háta-mögött-becsempészettel.
Probléma: Olyan helyen lakunk, ahova nem lehet netet bevezetni - leárnyékolás, vagy mi a bánat -, tőlünk húsz méterre pedig van. Munkahelyemen lopva próbálok hozzátok jutni, ami hébe-hóba sikerül is. Pedig ha netem volna, küldenék sok-sok fotót is, mer' az én kertem a Paradicsom, s kígyó sincsen benne. Persze, nem egy nagy durranás, de szerintem "minden épp ott, s úgy, ahogy kell". Előbb-utóbb úgy is meglátjátok, mert minden részlete remekül fotózható.
Ez az! FOTOGÉN kertem van... Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére
gesztenye
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2008.07.11, 22:09    Hozzászólás témája: Bemutatkzás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Gesztenye /Kukorelli Eszter/ vagyok,pár napos gazos!
36 éves, 3 fiú gyermekes anyuka vagyok/Brúnó 4és fél,Bercel 2és fél éves és van egy 6 hónapos kicsi Ábelem/.
Vámosszabadin élünk 8 éve,akkor építkeztünk 1 teljesen csupasz telken,ami számunkra azóta egy paradicsom lett.
Hobbi-kertész vagyok,amúgy óvónő Győrben,ami 8 km-re van tőlünk!
Számomra a kert feltöltődés,kikapcsolódás,lételemem.Mindennap gyönyörködünk a környezetünkben,állandóan tervezek.
Férjem és már a két nagyobb gyermekem is segít a munkálatokban.
Örültem,hogy megtaláltalak Benneteket,szuper jó ez a fórum Very Happy ,nagyon igényes,érdekes,egyszóval CSÚCS Exclamation Exclamation Exclamation
Gyakran fennt leszek valószínű,ill.amint tudok időt szakítani,inkább esténként Exclamation
Most 1 kis időre eltűnök,indulunk nyaralni,de addig is mindenkinek kellemes fórumozást,és kertészkedést kívánok Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kertbarat84
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2008.07.10, 16:30    Hozzászólás témája: bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már bemutatkoztam Nektek egyszer, most pedig nekiveselkedtem a képfeltöltés tudományának elsajátításához.
Remélem, sikerülni fog?!
Ha igen, akkor most bemutatom Nektek az első feltöltött képemet. Igaz, nem hagyományos "gazról" van szó, inkább emberpalánta! A kisfiam, Lala.

Puszi mindenkinek, és további szép napot!

kertbarat84 szív
Vissza az elejére
ancsika
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2008.07.07, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is szeretném pótolni a bemutatkozást Embarassed :

A nevem Bói Attiláné (Anita), 32 éves vagyok ,Hajdúböszörményben lakok a férjemmel és két gyönyörű gyermekemmel. (Atika 12éves; Bibike 10éves.)
Amióta tudom az eszem IMÁDOM a növényeket! Kb. 10 éve van rá lehetőségem, hogy nekem is legyenek saját növényeim, ugyanis ekkor vettünk egy saját kertes házat. Igaz a kert nagyon kicsi volt,inkább füvesítettük ( hinta ,homokozó, libikóka) kellett az akkor 2 éves kisfiamnak és a pocakomban lakó hugicájának , de a ház tele volt bent mindenféle (nevüket nem ismervén )virággal. Jó időben kiraktam a dézsásokat az udvarra. Szépen gyarapodott a virág állományom. Aztán kb. 6 évvel ezelőtt a mostani nagyobb kertes házunkba költöztünk(300 nszög öl). Sajnos a virágaim nagyon "meg sinylették" a költözést és rengeteg tönkrement. Sírás-rívás Sírás-rívás
Jelenleg az a helyzet , hogy a fél kert tiszta tarckos Sírás-rívás glyfos-sal támadom őket. Ez a terület szigorúan !! füves lesz a gyerekek miatt.!!Razz A ház előtti kiskertet tettem rendbe, hogy legalább az szép legyen! Embarassed
A telek kb. negyedén van egy saját kis üzletünk , ott "tengetem" a napi 8 órás munkaidőmet a férjemmel együtt. Röviden ennyi......
Mjuriele
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2008.07.06, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szeretném bepótolni a bemutatkozást.
sokáig olvasgattam csak a fórumot ami annyira megtetszett hogy később regisztrálnom kellett.
Szegeden élek a vőlegényemmel és 70 valahány növénykémmel.
23 éves vagyok, informatikus.
Rajongok az állatkákért, szeretek főzni és lelkes növénybarát lennék.
Nincs kertünk de próbálok idős nagyszüleimnek segíteni akiknek hatalmas kertük van.
Tehát van hol kiélnem magam. Very Happy
Jó itt a gazlapon.
Örülök hogy ide kerültem!

Legutóbb Mjuriele szerkesztette (2008.07.06, 16:01), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
rezeda
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2008.07.06, 08:28    Hozzászólás témája: megkésett ismerkedés... Hozzászólás, az előzmény idézésével

Halihó mindenkinek!
Most, hogy már Avatart is cseréltem, meg vége a tanévnek, időm jutott rá, hogy kicsit jobban körülnézzek a lapon - és röstellkedve állapítottam meg, hogy egy meglehetősen konvencionális kötelezettségnek nem tettem eleget - nem mutatkoztam be.
De ami késik, nem múlik! Wink
Három csodaszép nagylányos és három még csodaszebb unokás nagyanyó vagyok, nyolc éve költöztünk drága párommal ide a Gödöllői dombság lankái alá, és vagyok büszke és boldog kerttulajdonos - ami egy kicsit nagyobb lett, mint amekkorát szerettünk volna, de mára túlléptünk a problémán és belaktuk ezt a nagy-nagy, örömet és kemény munkát egyaránt adó kertet.
gyakorlatilag minden növény (és madárka meg süni) a barátom, a vakondokot nem szeretem, cicusunk pedig van, de kutyát (bár őket is kedvelem), nem engedek be. Embarassed
Most látom, hogy átestem a ló tulsó oldalára Rolling Eyes , úgyhogy ha valakit több is érdekel, kérdezzen nyugodtan!
Rezeda Very Happy
Warlord
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2008.07.05, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ave mindenkine!

Áprilisban regisztráltam, azóta csak most jutottam el odáig, hogy bémutatkozzak. Én lennék bsz83 szív vőlegénye.
Föld Pest megyében Dömsöd nevű településen vagyok volt lakni. Márciusban töltöttem a 26-ot. buli Azért regisztráltam, mert kaptam páromtól egy Dionaea-t, amit nem tudtam nevelni. Hál' Istennek a forum lakók segítségével nagyon eredményesen nevelgetem.

Ilyen volt:

Ilyen lett:

Ez meg én vagyok bsz83-mal:

Vissza az elejére
emogirl
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2008.07.04, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Kedves GAZosok!
Az én nevem Shara.16 éves vagyok és Kisvárdán lakom.Nagyon szeretem a virágokat az állatokat na meg a vizet.
Emo lány vagyok emiatt szoktak cikizni is mert nem értik meg a lelkivilágom.Legjobb barátnőm Ria/Porcukorhercegnő/tőle hallottam erről az oldalról és megtetszett.
Többet nem tudok írni magamról...Ha esetleg kiváncsiak vagytok még valamire írjatok pü-be!
Pusz:Shara
Vissza az elejére
bsz83
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2008.06.25, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

baukám! Az is "én" vagyok ám. A nicknevesben már írtam, hogy csimpánzmániás vagyok Laughing Köszönet a dícséretért, anyuéké az érdem Wink

http://picasaweb.google.hu/szilvifenykepei
http://picasaweb.google.hu/bsz1983
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2008.06.25, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nahát Szilvi! Shocked
Meg kell állapítanom,hogy cseréld le az avatárod... Laughing
Olyan szép vagy,hogy nem illik hozzád az a csúf kis majom.. Laughing

Örülök,hogy szereted a kaktuszokat! simi
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Következő
38 / 40 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban