15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Hawaii rózsa - frangipani
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)

- Tábortűz témák:
Kedvenc filmem, színészem
Wanted! Őt keresem.....(8)
Kávéház (40)
GAZLAP szakácskönyv (72)
Találd ki (29)
IDŐJÁRÁS (62)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Slideshow & Videó
A Tudat keresése (3)
Vicces történetek,...képek(17)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben(10)
Eladnám..........Vennék (11)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:46:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:00:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:37:am kutyus :
Jó reggelt!
5:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:26:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!...az eső itt is szakad
7:20:am Etimami :
Jó reggelt. Esik az eső.
5:35:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:26:am kutyus :
Jó reggelt!
5:32:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:31:am kutyus :
Jó reggelt!
5:17:am kutyus :
Jó reggelt, indul az újabb hét......
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (4)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (4)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Susie
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.09.15, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Kedves, Új Gazos Tagok! Smile

Legyetek üdvözölve, sok kellemes órát (nem percet, mert azt nem lehet... Laughing ) kívánok nektek! Smile Egyet tudnotok kell, ez itt nem egy akármilyen fórum! Smile Saját tapasztalatomból mondom, hogy itt nagyon jó emberek vannak jelen!! Jó helyre kerültetek! Smile Kellemes gazolást kívánok mindenkinek! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Noddy
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.09.06, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

Nem rég találtam rá erre a fantasztikus oldalra! Most tavasszal fejeztem be az egyetemet Szegeden, mint növénybiológus, de sajnos nem kaptam meg a diplomát, mert nincs nyelvvizsgám, jelenleg is annak az eredményére várok.
A növényeket már gyerekkorom óta szeretem, valószínűleg édesapámnak köszönhetően. Emiatt is lettem biológus. Eddig sajnos nem sok időm volt kertészkedni, de szeretnék sokat foglalkozni növényekkel laboron kívül is.

Kedvenc növényeim a húsevők, a bonsai-ok, a kaktuszok és a pozsgások, bár jelenleg még egyik sincs Sad , mivel ezek sok gondoskodást igényelnek, de tervezem, hogy mindegyikből szerzek be egy keveset Smile .

Nemrégen egy kis sziklakertet hoztam össze, ami részben az itteni topik is hatással volt. Ha tudok akkor tavasszal majd mutatok képet róla.
Vissza az elejére
Emike
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2007.09.05, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm szépen a kedvességeteket és a meleg fogadtatást.

Anycic: mindenképpen rakok majd be fényképeket a fűszernövényekről. Most szerettem volna fotózgatni, mert nagyon szépek, de ebben az esőben egyszerűen nem lehet. Péntektől napos időt jósoltak, hátha akkor tudok.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Emike
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2007.09.04, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy bemutatkozással én is lógok még.

Növényimádatom gyerekkori, de csak 4-5 éve kezdtem komolyabban foglalkozni vele. Főként fűszernövényeim vannak, aminek egyik oka, hogy imádok főzni és sokféle fűszert használok.
A párom mostmár könnyebben viseli el, ha egy új jövevényt hozok a lakásba. Smile

A növények mellett nagyon szeretem az állatokat is. Van egy gyönyörű kislány sziámi cicánk (6 hónapos), egy óriás trópusi csigánk és díszhalaink (kb. 10-12 van jelenleg, de folyamatosan változik az állomány).

Azt hiszem minden fontosat elmondtam magamról. Ha lesz időm, fényképeket is rakok fel.

Kellemes napot mindenkinek!
Sziasztok!

Vissza az elejére
Waheenee
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.09.03, 18:50    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok Gazlaposok!

Azt hiszem, még lógok egy bemutatkozással.
Bár nem tudom, igazából mit kell írni ilyenkor.

Ami a növényeket illeti, töredelmesen bevallom, kevés a tudásom. Viszont szeretek gyönyörkődni a szép virágokban és kertekben. Azt hiszem azon kevesek közé tartozom, aki jobb szereti a szárított (hosszan elláló) virágot, mint a vágottat.))) Bűn levágni, ami amúgy is egy hét és elhervad.
Barátném próbálkozik "belémverni" a növényekről az alapvetést , talán előbb-utóbb sikerül. Egyszer, majd ha saját lakásom és udvarom/kertem lesz, valószinüleg szívesen kertészkednék. Egy-két terv van, hogy majd hogy nézzen ki. Úgyhogy mire ez megvalósul, addíg - hála nektek - majd kiokosodom.)))) Very Happy

Amúgy, ahogy a legutóbbi fotók is igazoják, szeretek erdőtúrázni, bár kevés időm van rá. Olyankor viszont imádok fotózni. Ebből alkalmasint biztosan fölrakok ízelitőt, kértek/nem kértek, akkor is. Smile
Lassan 7 éve rendületlenül tai chi-t tanulok és gyakorlok, két éve pedig oktatok. Ez nagyban befolyásolja a szabadidőmet, plussz még a munka is, de azért szeretnék aktívabb tagja lenni a Lapnak.

Mégegyszer ÜDVÖZLÖK MINDEnKIT ÉS
PUSSZANAT

Ui.: Anyokának üzenem, hogy a Százasba szeretnék beszállni (NAGYON jó ötlet), már tudom is kinek és mit fogok adni. Spontán választás alapján. Smile

"Minden, minden és minden egyes dolog fontos.
És semmi, ami jó, nem megy gyorsan. "
Vissza az elejére
anycic
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.08.31, 11:48    Hozzászólás témája: szió Hozzászólás, az előzmény idézésével

Molnarka köszönö szépen nagyon kedves vagy remélem nem okoztam és nem okozom csalódást senkinek! Laughing Laughing és igyekezni fogok hogy jusson erre is időm de most is mástól írok én nemtudom de a tonlin-os net állandóan eltűnik nálam már nagyon unom alig várom az évvégét akkor jár le a hűségidőm keresünk valami más szolgáltatót ha nem változik a helyzet! azért ha van netem mindig jövök szeretem ezt a gazlapot és a társaság is nagyon nagyon jo! Pusszancs nektek érte!
ganem Isten hozott érezd magad te is olyan jól itt mint én! Laughing Laughing Laughing
Sziasztok!
Dettig
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2007.08.31, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Ganem és a többiek!

Üdv a Gazlapon!
Nyugodtan kérdezzetek csak, hiszen abból mi is tanulunk!

Őszintén megmondom, az a legjobb a Gazlapban, hogy itt sosem kell szégyenkeznie senkinek semmiért! Itt nem ciki, ha nem tudsz valamit, nagy valószínűséggel rögtön érkezni fog a segítség, hiszen itt az "élet minden tájáról" vannak emberek, és jószándékúak!!!
Vissza az elejére
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2007.08.31, 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok,

Anycic!
Láttam az Iwi.en az igazi arcodat,az sokkal jobban tetszik!
El tudom képzelni, hogy 3 gyerek mellett keveset gazolhatsz itt,de remélem azért egy kevéske időd mindíg jut erre is

Zuzsok,

Itt van a nagyik paradicsoma! Very Happy Gyere gyakran.

Gábor, kérdezz nyugodtan bennünket! Szívesen elokoskodunk itt,de vannak "igazi" szakemberek is a lapon! Very Happy
ganem
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.08.31, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok !

Tudom a bemutatkozásommal kellett volna kezdenem de kissé nehezen igazodom még el. Kérlek benneteket ezt nézzétek el nekem ...

Gábor vagyok, 34 éves, gépész, dél-borsodban.
Családommal most újítjuk fel a szülői házunkat - aminek sosem fogok a végére érni ...
Smile
A kert is rendezésre vár - bár nem sokat értek hozzá. Valószínűleg gyakran foglak benneteket kérdéseimmel zavarni ha nem bánjátok ...
Twisted Evil
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2007.08.29, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

szia minenkinek.
Ma regisztráltam sok jót hallottam erröl az oldalról ,szeretem a virágokat ,szeretek ujjal megismerkedni,remélem jól fogom érezni magam a virágok közt

pampafű
nagyon röviden bemutatkoztam már ,de még annyit hozzáteszek hogy a délalföld keleti részében lakom ,ahol alig volt eső a nyáron ,minden kiszáradt,egy kis falu lakója vagyok 33 éve betelepült, elötte nagyvárosban éltem .Szeretem a növényeket itt falun nem is lehet mást csinálni ,dédelgetni kedvenceinket.Nyugdijas vagyok ,most épp a győri unokával unokázok.
Vissza az elejére
anycic
Facsemete
Facsemete

HozzászólásElküldve: 2007.08.29, 13:28    Hozzászólás témája: Szió Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! Már elég régóta gazlapozom de a kertészeti fórumon kívül még nem is néztem körül most fedezem fel a lapot és ezekszerint kicsit késve de bemutatkoznék ! Embarassed Embarassed Rolling Eyes Andreának hívnak 28 éves 3 gyermeket (2 fiú és 1 lány) nevelgető anyuci vagyok ki még gyesen tengeti az életét és ha épp nincs semmi gond akkor nagyon szeretek netezni barátkozni minden érdekel tulajdonképp de leginkább a gyerekekkel-növényekkel-családdal kapcsolatos dolgok töltik ki szabadidőm nagy részét Laughing Laughing Rengeteg növényke tulajdonosa voltam mígnem a költözés gyermek és kutyu jótékony hatásával együtt elvesztettem őket temet de most próbálom lassan(mert anyagi lehetőségeim szűkösek) visszaállítani növényállományom Laughing Laughing Laughing Laughing -és itt megragadom a lehetőséget minden gaztársnak aki ehhez hozzájárult és majdan járul megKöszönjem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Köszike! Rolling Eyes hát így elsőre ennyi köszike mindent és további szép napot mindenkinek! Sziasztok! puszi2 puszi2 puszi2 puszi2 Pá-pá Pá-pá Pá-pá Pá-pá Pá-pá
bore
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2007.08.29, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igaz, hogy nem teljesen idevaló, de annnnnyira örülök, hogy tudok képet felrakni:

Ő az én kis 2 éves és 4 hónapos kerti törpém, Bendegúz.
Vissza az elejére
orbannebabi
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2007.08.29, 10:39    Hozzászólás témája: bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Heló.
Hoztam egy kollégámat, új Gazos, Süvegcsa! néven jelentkezett be.
fogadjátok sok szerettel, mint mindenki mást. Remélem hamarosan jelentkezik a bemutatkozósban.
fa
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2007.08.28, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves szil
Üdvözlet egy másik "fa"-tól Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szil
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2007.08.28, 15:26    Hozzászólás témája: üdv Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kb. egy hónapja költöztünk családi házba, úgyhogy végre én is érintett lehetek az állatokkal - növénnyekkel kapcsolatos témáknak. Eddig csak a szobanövényeimet ápolgathattam. Most ismerkedem a kertészkedéssel, eddig a virágoskertig jutottam... kevés tapasztalattal de nagy lelkesedéssel állok a virágos jövőm előtt Smile
Üdv: Szil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő
31 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban