15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 3 / 18286
Összes látogató: 9
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Segítség csak kertészeti témákban(17)
NÖDIK magminták - Mit tudunk a tájfajtákról?
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Virágaink, növényeink teleltetése (4)

- Tábortűz témák:
Találd ki (29)
IDŐJÁRÁS (62)
GAZLAP szakácskönyv (72)
Írj bármilyen témáról (15)
Valaki segítsen (22)
Milyen öröm ért ma? (37)
Kávéház (40)
JÓKÍVÁNSÁGOK (20)
Vicces történetek,...képek(17)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
Nagyik és ŐK..........(3)
A Tudat keresése (3)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
2:38:pm Bojtárgazdi :
Szép napot, Emmylie Kedves!
9:43:am Emmylie :
Szép napot kivánok mindenkinek.
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:46:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:58:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
8:00:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:16:am kutyus :
Jó reggelt
5:29:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:37:am kutyus :
Jó reggelt!
5:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:26:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!...az eső itt is szakad
7:20:am Etimami :
Jó reggelt. Esik az eső.
5:35:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:45:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:26:am kutyus :
Jó reggelt!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Bemutatkozás (3)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bemutatkozás (3)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sámán
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.11.19, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Halihó mindenkinek!
Hm... erre a topicra célozgtahatott Molnárka amikor hiányolta a bemutatkozásomat... Ha már így megtaláltam... Pá-pá Ok

Egyellőre nincs kedvencem, mindenféle gazt szeretek, még ha csak nemrég kezdtem komolyabban is megismerkedni velük, de abban biztos vagyok hogy a legtöbb embernél jóval értelmesebb társasággal van dolgom. Király
Ahogy a fórumon nézelődtem sok kedves ember jött itt össze, szeretnék én is közéjük tartozni, bár egyellőre tőlem ne várjatok túl sok növénygondozással kapcsoltos jótanácsot, viszont van egy imádnivaló igazi növénykártevő vadállatom (legalábbis a szobanövényeim többsége neki köszönhetően lett hadirokkant), szemem fénye -megpróbálom szemléltetni is, sajna képtelenség róla jó képet csináni, mert a fényképező előtt egy pillanatra sem hajlandó nyugton maradni beee

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/061119/Blekyrk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

És egy-két szobai gaz -igaz ezek anyukám gazai, én elköltöztem, az új lakás még alkalmatlan dzsungelesítésre, de amint alkalmassá válik ezek a gazok lesznek a szülei az én gazaimnak
röhög

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/061119/noveny1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/061119/noveny2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

Szép napot mindenkinek: Sámán Virágot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gorgar
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.11.15, 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

En is bemutatkoznek:)

Varga István vagyok Sopronbol es a Lippai Janos Kerteszeti szakkozep iskolaba jarok Kertesz es novenyvedelmi technikus szakra:D Ezelott is itt vegeztem mint Viragkoto lakberendezo:) es az eretsegimet is itt szereztem. 22 eve komposztalodok ezen a bolygonXD Szeretem a Rock ill Metal zenet. najo nem szeretem hanem imadom:D probalkozok is a basszusgitarral(kene keresnem mar egy tanart aki meg tanitja az olyan finomsagokat, mint a dupla slap plXD) Ezenkivul szeretek meg animeket nezni. kedvenceim a Kenshin, X, es a Wolf's Rain. Kedvenc konyvem a KamaszutraXDD nem tom meg mit irjak. asszem ennyit magamrol:)

udv mindenkinek: Gorgar
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
kezdő
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2006.11.12, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Keszike kérésére röviden én is írok magamról. Nyár közepe óta érdeklődök a növénykék iránt jobban, ezért is választottam ezt a nick-et. Egyelőre inkább csak olvasgatok itt a gazlapon, de ha majd megokosodok, akkor biztosan többet fogok hozzászólni a témákhoz. Leginkább szobanövényekben utazok (igazi örömöt okoz most pl. hogy a lepkeorchideám elkezdett virágszárat növeszteni nálam) de a rózsás topic hatására ültettem most egy pierre de ronsard rózsát a kertben.
A munkahelyre Budapestre ingázók életét élem már 8 éve egy Bp. környéki városkából. Férjemmel mindketten Hajdú-Biharból származunk, ahol van igazi fekete föld, nemúgy mint nagy fájdalmamra errefelé.
Ezúton üdvözlök minden gazos jóembert, aki a virágot - mint tudjuk - szereti!
Pá-pá
Kezdő
Vissza az elejére
Molnarka
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2006.11.10, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kaktuszka irta:

"Szasztok!
43 éves vagyok, Pest megyében Pilisszentivánon lakom. (gyönyőrű helyen)
Óvodatitkárként dolgozom.
A lakásban hidrokultúrás szobanövény neveléssel próbálkozom már több éve. Szeretem és gyűjtögetem a kaktuszokat. (19 éves korom óta).
Az elmúlt nyáron sziklakertet építettünk, ebben is sok örömem leltem.
Szóval szeretem a növényeket!!!
Üdv mindenkinek: Kaktuszka"

edna77
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2006.11.10, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

30 éves vagyok Very Happy Very Happy ,és Győr-Moson-Sopron megyében lakok.Nem tudom mit írjak még magamról,majd menet közben még alakul.Ja,és a számítógépes dolgokban nem vagyok jártas,tehát még képeket sem tudok feltenni,de majd még talán ez is változni fog Very Happy .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
edna77
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2006.11.10, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!Most már én is írok nektek,igaz már régóta olvaslak benneteket Very Happy .Nagyon sok új dolgot lehet tőletek tanulni.Én is nagyon szeretem a virágokat,legfőképpen az ibolyákat,de persze minden mást is.Szerintem most már majd írok nektek többször is.Addig is sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kat
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2006.11.10, 00:17    Hozzászólás témája: ..mert téma az van..ha nem akkor, kreálunk. Hozzászólás, az előzmény idézésével

sziasztok ! ('Kapitány')

...csak azon vettem észre magam., hogy lapozok vissza az írásaitokban
és nagy kedvvel hallgatom zenéitekat, nézem képeiteket...
szóval úgy tünik, tetszik nekem ez a közeg Cool
mivel egy ez bemutatkozós oldal, akkor ezt meg is tenném .
hobbim a netezés és kertészet: így nem véletlenül, együtt van a kettő.
sokminden más is érdekel(-ne), a gépészettől a bonsai-ig.
egy vegyigyárban dolgozom, ami nem a legegészségesebb hosszabb távon, így szivesen vagyok kint a zöldben- bárhol.
mostanában a növénygyüjtés érdekel: mit , mire lehet használni és tárolni.
majd még tájékozódom, ..körbenézek.
a többi majd menetközben, addig is : csak jót...és sokat Very Happy
Vissza az elejére
Timi17
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.11.03, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Timidudu!
Azt hiszem nem csak te kezdesz mániákussá válni!
pl: ültem az orvosi rendelőben ést azt vettem észre magamon, hogy míg ki nem jött akire vártam egész végig egy kaktit lestem Embarassed
Csak akkor eszmáltem fel amikor kijött Shocked
( karácsonyi kaktusz volt, és azt próbáltam eldönteni, hogy húsvéti vagy karácsony e) mivel megtudtam hogy olyan is van Smile
télleg sokat lehet itt tanulni Laughing
Magamról:
Sopronban élek egy panel lakásban... Rolling Eyes (de szerencsére van erkély! Cool )
ööö.... a növénykéken kívül az állatokat imádom! (sajna nincs cicám, pedig volt... de helyette van teki Smile

Azt írták nekem, hogy keveset írtam magamról, megpróbálkozom mégegyszer.
A ,, becsületes nevem" Balassa Tímea.
a 17 a nevemben nem a koromat hanem a dátumot akarja takarni
március 17.
Tanuló vagyok és a Deák téri ált. iskolába járok. na ebből ki lehet találni, hogy miért nincs gyerekem, unokám

Ha még mindig kihagytam valamit 1000 bocsánat, de nem nagyon tudom, hogy még mi mindent írhatnék

Üdv: Timi
Vissza az elejére
Timidudu
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.11.02, 20:58    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szervusztok!

Timidudu vagyok, az egyik fórumozó társunk Vanilla csalogatott át ide az nlc-ről. Már kezdek okosodni...szeretem a hozzászólásaitokat is olvasni, sokat tanulhatok belőle. Egyre nagyobb gyűjteményem van már itthon Wink beleszerettem a növényekbe Vigyor eddig is volt, de már lassan fanatikus vagyok! röhög2 meglátok egy növénykét és beleszeretek! szív Szombaton is megyek virágért (csere-bere) és betelepítem a maradék üres helyet...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Timi17
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2006.11.02, 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! :
Én is nem rég keveredtem ide, gondoltam írok. Very Happy
Először csak egy növényről akartam kérdezni, aztán itt ragadtam mert itt nagyon kedves emberek vannak és jó a társaság Very Happy
Vissza az elejére
Olga
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2006.10.24, 05:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondoltam, majd akkor írok, ha sikerült képeket feltennem, egy kicsit elhúzódott. Tegnap este már azt hittem minden rendben, de most rákattintottam a galériámra, és azt írta, hogy üres. Fal
Kitartó tipus vagyok, addig nem nyugszom, míg nem sikerül.
Egyébként www.kep.tar.hu/kisjanosne
Sok képem még nincs, és most ugye a virágok is alvásra készülődnek, de majd lesznek! ugra
Üdv Olga
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
detto
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.10.20, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok,

köszönöm a kedves fogadtatást Smile

Nem is tudom, mit írjak magamról Molnárka Embarassed Mostanában van újra több időm hogy a virágaimmal foglalkozzam, amit meg is hálálnak. Csak pár négyzetméternyi kertecskénk van, így leginkább a szobában van lehetőségem kertészkedni, illetve a teraszt próbálom "kuckóssá" alakítani növényekkel. Idén nyáron sem voltam elégedett a 'művemmel', úgyhogy most már nagy tervezgetésbe kezdtem - a dézsásokról szóló fórumot böngészve.
Ami még nagyon érdekel mostanában, az a feng shui. A növényekkel kapcsolatban is sok érdekeset olvastam már Smile

És egy kép a "pletyka-ovimról" Very Happy

A legmagasabbat, a legnagyobbat keresed? A növény megtaníthat rá. (Schiller)
Vissza az elejére
Napcsepp
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2006.10.18, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Detto,

Ha az előnézet gombra kattintasz először, akkor meg tudod kukkantani hogy mi is sikerül....Egyébként a képtáradban katt először a kis nagyítóra, akkor új ablakban megjelenik a kép. Azt tedd be ide úgy, hogy katt itt fenn az img gombra, szúrd me a kép linkjét és megint katt az img gombra. Előnézet és ott meglátod hogy sikerült-e Razz
detto
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2006.10.18, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok,

még elég kicsi "mag" vagyok, leginkább csak csodálni jövök a gyönyörű virágaitokat Shocked
Minden zöldet (és színeset:) nagyon szeretek, de legjobban a magról, dugványról saját magam által nevelgetett növénykék lelkesítenek.

Ma sikerült avatárt kreálnom (igaz, nem lett az igazi a mérete), remélem nem haragszatok ha itt megpróbálom a képfelrakást is Embarassed

Ha minden jól megy, akkor mutatom a vitorlavirágom Smile

http://img.tar.hu/detto747/size2/26295105.jpg?1161177761&12898974707fc43e4a44be26483b709d

A legmagasabbat, a legnagyobbat keresed? A növény megtaníthat rá. (Schiller)
Vissza az elejére
Gumimaci
Tölgyfa
Tölgyfa

HozzászólásElküldve: 2006.10.15, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

SZIASZTOK!
Még csak néhány napja csatlakoztam és tetszik a fórum!Magamról néhány szó:még tanulok a debreceni egyetemen.Családi házban lakom nagy kerttel.Van benne virágágyás, tó aranyhalakkal és sok-sok fa és virág.Imádok a kertben ültetgetni, metszegetni, bogarászni stb.Ha rájövök ,hogy hogyan lehet képet is mutatok arról, amit eddig "alkottam" a kertünkben.
SZÉP NAPOT MINDENKINEK! Pá-pá
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Archívum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő
12 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban