16 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
Hirdetés
Üzenőfal
5:26:am kutyus :
Jó reggelt!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
7:06:pm aszokfa :
Lobularia hybrid 'Stream® Purple' – Illatos ternye (mézvirág) lila szinben magra vevő lennék!
7:23:am Etimami :
Szép napot mindenkinek.
5:19:am kutyus :
Jó reggelt!
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:23:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:25:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét...készülődés t Pünkösdre
6:13:am Bojtárgazdi :
Ó, szóval jó reggelt kívánok!
6:12:am Bojtárgazdi :
ó reggelt! Hidegecske van.
5:49:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!pályinkás at vagy anélkülit
5:08:am aszokfa :
Jó reggelt! Ki korán kel, hamar álmos lesz!
2:57:pm bau :
:sleep
1:42:pm Bojtárgazdi :
Bauka, én kora reggel nem pálinkázom, úgyis lassan boot-olok be! Persze lehet, hogy más lenne a véleményem, ha lenne itthon pálinka...
12:08:pm bau :
Hukk...még egy kortyocskát... hukk
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés
Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.17, 06:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az nem kifejezés. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Nem tudom, hányszor adtam már hálát a Teremtőnek, hogy Csenge is leérettségizett tavaly.

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.17, 06:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

rémes lehet Pilikém! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.17, 06:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Érettségi.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.04.14, 19:58    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Crying or Very sad simi Ilyen szeszélyes időben csak takargatással tudod megúszni. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.14, 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Elfagyott a fügém a hortenziám és az amarillisz is Sad Sad
Bosszus vagyok magamra.
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.06, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem az a fő bajom, hogy ez egy Android, és a mobilosok odavannak érte, de nekem nem az appok miatt kellett.
Viszont igen szűkszavú a használati utasítása. Valahogy véletlenül jöttem rá pl., hogyan lehet állítani a színeket rajta, de nem tudnám újra megcsinálni. Mire vége lett a filmnek, amit kivételesen néztem volna, de sötéten élvezhetetlen volt...
Aszongya a lányom, nézzem meg a menüjét, az ő tévéjükön rengeteg oldal. Hát ezen semmi.
Még nem tudom, hogyan lehet azt megszüntetni, hogy a videó rákérdez, nézem- e még. Ha nem nyomok egy okét, akkor lekapcsol. Állandóan emiatt ébredek fel éjjel.
Capsella
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.04.06, 16:25    Hozzászólás témája: Miért mérgelődök? Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na, az okos tv. használatija egy tragédia! Olyan apró betűs, hogy szemüveggel sem tudom elolvasni. Megüt tőle a guta.

Na, az meg a másik, hogy a távi mindig a zember kezében van. Aztán elalszik rajta, de ha elveszem a kezéből a távit, azonnal felébred. Ha kikapcsol a tv, akkor is felébred.

Én olyan hülye vagyok a távihoz, hogy már többször jártam úgy, hogy a zemebr elment több napos lófingolásra és pont a lányom is odavolt több napra valahol. Este nézném a sorozatomat és valami rendellenesség lépett fel és még a kívánt csatornát sem tudtam megkeresni. Telefonáltam a zembernek, mondta, mit milyen sorrendben nyomkodjak, bejött.
Amikor hazajött, mondtam, hogy szépen mondja el nekem, mi mire való, hogy ne haljak meg ennyire hülyén. Asszonta, ő nem tudja. De már annyit nyomkodta ide-oda, hogy van, amire rájött.
Na, hogy én nem fogom annyit nyomkodni, az biztos. De bosszantó, mert meg tudnám tanulni, gondolom. Korábban volt egy ITT tv, na azt be keleltt programozni. A tv-szerelő nem több óra után feladta. Mondta, hogy kiműveli magát benne és visszajön. A hetek teltek, de nem jött. Csak egy csatornát tudtunk nézni. Jött a karácsony, a gyerekeknek is jó lett volna több csatorna. Kará

Na, folytatom. Karácsony 2. napjára pihentem annyit, hogy reggel 6-kor felkeltem. Próbálkoztam, káosz. Kitöröltem mindent és előlről kezdtem a használati utasítás szerint. Mire felkelt a jó nép, beprogramoztam. Egy fél év múlva találkoztam a szerelővel (a szomszédségban lakik), mondtam neki, hogy már ne siessen, megoldottam.

Ehhez a tv-hez is kelelne egy olvasható utasítás és egy olyan tuti műsor, aminek a kedvéért képes lennék rávenni magam, hogy elmélyüljek benne.

Legutóbb Capsella szerkesztette (2020.04.07, 15:06), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.05, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Persze mindenki azt mondja, olvasgassam a használatiját, de hisz olvasnám is én, de az a kis három oldal nagyrészt a garancia és a műszaki leírás. És persze az appok.
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.05, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Twisted Evil Twisted Evil

Ez valóban dühítő...........
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.05, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Megint nem tudok simán átkapcsolni a tévé-funkcióra. Már három ízben kellett a szolgálatót hívnom.
Jó, általában rövid német youtube-videók mennek, néha át is lehet tévére kapcsolni, de amikor elaltatta a gyanakvásomat, megint nem kapcsol át. Most a beállított csatornákkal szórakozik. Mást ír ki, mint amire be van állítva, de ha arra kapcsolok, amire belőttük, azt is keresi.

Hogy a videók közben néha megkérdezi, nézem-e még, és okéznom kell, hogy ne kapcsoljon ki, azt is kikérem magamnak, mert állandóan felébredek a csendre.

Kellett a fenének az okosfunkció, egyikünk sem néz filmeket, de új tévé már csak ilyen van. Jó a kép, jó a hang.
Itt meg a távirányítón ott a netflix gomb is, sokszor megnyomom véletlenül. A bal fülem se kíváncsi rá.
Rohadtul utálom.
A régi bekapcsoltam, oszt' ment. Csak már nem látszott rajta a kép rendesen. De én azt hittem, az okos funkciók simán kihagyhatók, nem gondoltam, hogy a képembe másznak.
A használati meg kifejezetten szűkszavú. még a gombok magyarázata is minimális.
Kezdek ott tartani, hogy remeg a gyomrom, ha ránézek.
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.05, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt hogy érted Bojtika?
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.05, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az okosnak mondott tévém állandóan belebeszél az életvitelembe.
Most megint ne nézzek én tévét, maradjak a videónál.
betti08
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2020.04.03, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm Nektek a nyugtató szavakat Very Happy
Ha még egyszer ilyen helyzetbe kerülnék, igyekszem higgadt maradni. Vigyázok magamra és másokra is.
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2020.04.02, 04:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egyetértek veletek.......és én is megértem Bettit, csak próbálom nyugtatni.
Nyilván bennem is fölmenne a pumpa, lehet, bele is löknék abba, aki a nyakamra áll
Vissza az elejére
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2020.04.01, 17:11    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Megértelek benneteket! Az ember próbál vigyázni magára és a többiekre,míg mások meg szarnak az egészbe. Twisted Evil Sajnos elkönyvelték nyugdíjas betegségnek,holott a fiatalok és a gyerekek /ritkábban/ is elmennek bele. Sírás-rívás
Nálunk időseknél azért nagyobb a veszély,mert idős,imitt-amott beteges szervezet vagyunk a korunknál fogva.Olvasok olyan bejegyzéseket a fészen,hogy mérgesen kiosztják a nyugdíjasokat,mert az öregek miatt van a munkabér kiesés,a karantén,stb.stb. Nem miattam te állat...mindnyájunk miatt,te is beledögölhetsz. Twisted Evil /bocs Embarassed /
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Következő
6 / 37 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban