na hát akkor tessen előtte írni, ha jössz, legalább meg ísmerkedünk.
tercsi _________________ http://indafoto.hu/terneicsilla
A tudás: védőoltás. A gyűlölet és a közöny: betegség. A szeretet és az empátia: egészség. Mindannyian választunk.
Itt élek, 35 éve, és dolgozom tizen éve az Osonkában.
tercsi _________________ http://indafoto.hu/terneicsilla
A tudás: védőoltás. A gyűlölet és a közöny: betegség. A szeretet és az empátia: egészség. Mindannyian választunk.
tercsi _________________ http://indafoto.hu/terneicsilla
A tudás: védőoltás. A gyűlölet és a közöny: betegség. A szeretet és az empátia: egészség. Mindannyian választunk.
Csatlakozott: Feb 10, 2007 Hozzászólások: 13331 Tartózkodási hely: A+ H
Elküldve: 2019.12.02, 15:25 Hozzászólás témája:
Itt az este kezdett valami esö féle esni.
Reggel +2 fokot mutatott a hömérö és ujra esett egy kis esö.
Szombathelyen voltunk délelött de ott nem esett az esö kicsit fujt a szél.
Havat erre még nem látni.
Csatlakozott: Aug 22, 2005 Hozzászólások: 38772 Tartózkodási hely: Budapest
Elküldve: 2019.12.02, 13:01 Hozzászólás témája:
Kisebb-nagyobb pelyhekben, de állandóan esik a hó! Már kb. 15 cm vastag ott, ahol senki nem mozgatta.........sajnos vizes, ,lehúzza az ágakat _________________ "Az élet szép!
Tenéked magyarázzam?"
Heltai: A néma levente
Csatlakozott: Dec 12, 2004 Hozzászólások: 38544 Tartózkodási hely: TB.
Elküldve: 2019.12.02, 11:28 Hozzászólás témája:
Bizony,bizony itt is MEGJÖTT A TÉL!
A Télapót jobban várnám -de hó jött!
Ennek most nem örülök,mert holnap el kell mennem
Majd jól elcsúszok aztán nézhetek...
Ráadásul már átalakult havas esővé..-no az ha lefagy...
Nemrég jöttem meg az iskolánk szalagavatójáról - sűrű hóesés volt Újbudán. _________________ Aki minden nap nevet, nem azért teszi, mert mindig jól mennek a dolgai, hanem azért, mert megtanulta, hogy mosolyognia kell a jón és a rosszon egyaránt.
Amikor tiszta az égbolt, akkor hideg lesz, hiába sütött szépen a nap.
Ha felhős az ég, kevésbé van hideg, mert a talajból kiáramló hő egy részét a fellegek visszaverik.
December van, most legyen tél, ne márciusban.
Tljesen megváltozott a klíma. Régen november 1-én, amikpr mentünk a temetőbe, azt se tudtuk, hogy öltözzünk fel elég melegen. Mert ugye több órás program és a temetődombok szelesek. Sokszor már hó is volt, de november végére beállt az igazi tél. Viszont március 15-én az ünnepség után mentünk a krumplit dobálni a fészekbe, mert a gyorsabban melegedő talajokba már vethettünk.
Ehhez képest évek óta november 1. után téliesítetetm a növényeimet, sőt egyik évben decemberben. De most is november 30-án.
Viszont gyakori, hogy április 1-re még nem enged ki a föld fagya.
Ez az eltolódás még nem is lenne baj, de az baj, hogy a tavasz szinte eltúnt, pár hét és beüt a kánikula. Ez felértékeli az őszi vetésű vagy áttelelő kultúrák értéket.
A tegnapi csodás meleg nap után már este hideg volt. Ma is volt napsütés, szél nem, de naplemente után megint hideg van. _________________ Arra születtem, hogy felnőtt is legyek,
S továbbadjam egyszer az életemet.
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban Nem szavazhatsz ebben fórumban