15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
*bau
Tagok: 1 / 18286
Összes látogató: 7
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Virágaink, növényeink teleltetése (4)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Muskátlik (7)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Egzotikus és különleges növények (15)
Milyen növényt vettem/szereztem ma (20 )
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Liliom (9)
Adeniumok (6)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Golgoták (17)

- Tábortűz témák:
GAZLAP szakácskönyv (71)
IDŐJÁRÁS (62)
Nagyik és ŐK..........(3)
Találd ki (29)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
A Tudat keresése (3)
Valaki segítsen (22)
Miért mérgelődök?.....mi bosszant? (24)
Írj bármilyen témáról (15)
Vicces történetek,...képek(17)
JÓ TUDNI....érdekességek...ismeretterjesztő írások (6)
IDŐJÁRÁS (61)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:25:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
9:37:pm Bojtárgazdi :
Szóval:
9:37:pm Bojtárgazdi :
Jóéjszakát! :sleep
11:13:am Emmylie :
Szép napot mindenkinek.
10:34:am Bojtárgazdi :
Szép napot, kellemes hetet kívánok!
5:53:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
5:22:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
5:14:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
4:48:am kutyus :
Jó reggelt!
5:49:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
3:06:pm kisfecske :
Szép napot Gazország!
8:01:am etimami :
Szép napot mindenkinek. Nekem nincsenek utazó napjaim.
4:50:am kutyus :
Jó reggelt! Merre utaztál Etikém?
12:57:pm Emmylie :
Szép délutánt kivánok nektek. Kettökor megy a vonatom
5:41:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Írj bármilyen témáról (15)
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írj bármilyen témáról (15)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2019.08.25, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

bau írta:
...végignéztem.... Very Happy ... vettem is a tányérból. -jó volt a kolbász! Very Happy A krumplit és a sütit meghagyom másnak Vigyor
Jó bulizást Laci bácsi Smile

Szécsike írta:
A sütit nem kérem,majd akkor kóstolok ha pogácsával kínálsz. Wink Very Happy

Nna! Hát ezért szeretlek benneteket! És mondhatom már minden ómenjével együtt, felelősségem teljes tudatában! Laughing

A face és a GAZLAP két különböző felület. Inkább nem minősítem egyiket sem. Mert az egyik ezért jó, a másik meg azért...
Wink Laughing
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.25, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is szívesen gondolok vissza arra a talira. Olyan boldog volt Tihi, látszott rajta.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.25, 06:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Folytatom én..............bár rólam nagyjából mindent lehet tudni Laughing Embarassed

Idén Januárban meghalt Tihi - ajándék a sorstól, hogy itthon, csöndben, és megóvta a további szenvedésektől, emberhez nem méltó élettől

Csodás ajándék volt mindkettőnk számára a tavalyi, nálunk tartott GAZ-buli! hónapokig éltette az élmény

Azóta próbálom magam és a helyem keresni - nem megy könnyen, de idővel biztosan majd jobb lesz!

Legutóbb kutyus szerkesztette (2019.08.25, 15:14), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.25, 00:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Akkor kezdem én a régi beszélgetéseket, régen is én voltam, aki sokat kotyogott.
A fiam, BojtiZsombor, ha emlékeztek rá, sokat kínlódott a munkahelyekkel, miután a szövő szakmunkás tudományára a kutya se kíváncsi, na meg nem is nagyon szeret szőni. A környező gyárakban volt itt minden, három műszak, négy műszak, aprólékos és kevésbé aprólékos munka, volt, ahonnan ő lépett ki, de volt, ahonnan még a próbaidő alatt kitették, nem találták elég gyorsnak a szalagmunkában. Sokfelé keresnek munkaerőt, de ő általában elhasalt már a felvételi teszten, nem véletlenül halmozott disz-es. (Ezért is volt fontos nekem a szakmaszerzés, az legalább nem egy általános iskolai végzettség.)
Utoljára már berántották közmunkára tavaly márciusban, amivel lényegében a kettőnk rezsijét kereste meg, nem sokkal többet. Viszont nyugis munka volt, áltlalában nem dolgoztak fél napnál többet,és a szabad levegőn végzett fizikai munkán kicsit meg is emberesedett.
Miután eltelt az egy éve, és már legalább munkanélküli segélyt is kapott volna már, ha balul üt ki valami, megint nézni kezdtem az álláshidetéseket.
Hívják az egyik helyre, nem sikerült - még fura is volt, hogy nem tört le, még ő vigasztalt, hogy biztos megvan valahol az a munka, ami őrá vár.
Másnap csörög a telefon: hívják egy másik helyre. Szállítmányozó cég, Németországban ismertem meg 2000-ben, és az álláshirdetésükre telefonon érdeklődtem két héttel azelőtt, a fiam részére, és mellékesen ajánlkoztam alkalmankénti fordítónak. Wink Hátha szimpatikusabb nekik egy család.
Szóval behívták Zsombort, egyénileg, nem ám csoportosan. Megmutatták a leendő munkaterületet, látta a gyerek, hogy semmi sietség nincs, nyugi van és könnyű munka. Három műszak, hétvégi túlóra még nem volt.
Azzal jött haza, hogy megtalálta az igazi munkahelyét, innen akar nyugdíjba menni.
A ládamosó gépsorra teszik fel a műanyag ládákat, és szedik le. Szagtalan munka, nem élelmiszeres ládák.

A kilépése simán ment, sőt a polgármester (mint a közmunkás csoport főnöke) szólt, hogy a munkaügyin keresztül lépjen ki. Nem volt tudomásom a közfoglalkoztatottak elhelyezkedési juttatásáról, de mázlink van, mert minden remekül passzol, így februárig kap havi 46 ezer Ft-ot a fizetésén felül, mert addig szólt eredetileg a közmunka-szerződése.

A fizetése nem lesz nagy (még nem kapott teljes hónapot), de mindenképp normálisnak mondható kereset lesz, ami csak több lehet idővel, és vannak juttatások is. A bejárás rendben, a hatvani bérlet nagyját térítik, városon belül gyári kisbusz van.
Egyszer már otthagyta a kisbusz, a műszakvezető ment érte kocsival. Szóval nem hagyták magára. Ez is sokat jelent.

Szóval kitört rajtunk a nyugalom és a bódogság.
Nekem mostanában kevesebb a munkám, de jelenleg reménykedem egy nagyobb megbízásban, két hét múlva derül ki, én kapom-e.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szécsike
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.08.24, 19:27    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ászokom nagyon jók a fotók és finom volt a kolbász is a lila hagymával. Wink Laughing

A sütit nem kérem,majd akkor kóstolok ha pogácsával kínálsz. Wink Laughing

Gyógyulj gyorsan és ne hagyd ki az osztálytalálkozót,érezd jól magad. puszi2 puszi2 puszi2
Vissza az elejére
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.24, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

...végignéztem.... Very Happy ... vettem is a tányérból. -jó volt a kolbász! Very Happy
A krumplit és a sütit meghagyom másnak Vigyor
Jó bulizást Laci bácsi Smile
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2019.08.24, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ilyen egy szőlőhegyi étel 5km-en belüli termelőktől. Szerintem amilyen tetszetős olyan finom is:

Kissebbik teraszom, persze a lényeg nem látszik, (keresek egy másik fotóst) a két hatalmas hársfa, olyan idős, mintha egy valamikori élvemaradásom emléke lenne.
https://i.postimg.cc/0NqcQww5/N-vtelen-4.jpg
https://i.postimg.cc/rpCgtw11/N-vtelen-5.jpg
Ennek a képnek a helyszínét nem árulom el... Annak bizonyítéka, hogy milyen csalóka látszat ami körülvesz bennünket. A két összetákolt ajtó a hatvanas évekbe dob vissza, ami önmagában közömbös körülmény. (Na most redukáltam magam és mégse írom le mire emlékeztet ez a két ajtó... Confused ) De ahogy a fotót utólag elnéztem...szépít, namindegy...)
Mögöttük üvegcsillár és ha hiszitek hanem,- esküvői fotózás zajlik... Laughing ( Igen! hallottam a "vintage" ról! Confused )
https://i.postimg.cc/XJs8Q1DX/N-vtelen-7.jpg
Következő kép azért készült, hogy lássátok fogékony vagyok a humorra is....
Mohács - Szőlőhegyi rendezvénytér, madárijesztő kiállítás. A zsűrizés a legpraktikusabb módon zajlik,- A legjobbnak véltet lopják el legelébb.
https://i.postimg.cc/gJzsybsf/N-vtelen-2.jpg
Végül akinek türelme volt végignézni mind, hát vehet a tányérból...
https://i.postimg.cc/Fs7Pnmvv/N-vtelen-1.jpg
Jó étvágyat!
Nekem gyorsan gyógyulnom kell és osztálytalálkozón résztvenni című kötelező gyakorlatot végrehajtani.
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2019.08.23, 20:08    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás, az előzmény idézésével

Drága Terymami gyere a Tasával...úgyis tudjuk hogy te vagy! Király VÁRUNK!! Puszi Puszi

A természet élni akar.....
A tavaszi átültetéskor fel nem használt földet egy átlátszó nejlonzsákba tettem, amibe belesöpörtem a földön lévő kihullott földet is.
Ma megyek földet szedni a lophost "gyerekeknek" Wink és a zsákban ott vigyorog egy marék mese virág. Shocked Belekerülhetett 1-2 "bolha",arasznyi szárakat nevelt és még virágzott is-locsolás nélkül. Shocked Rolling Eyes Laughing
De ott is virágzik,ahova nem tettem. Szinte minden -akkor átültetett- virág mellett ott mosolyog a lila kis fejével.
Csudi egy növény.... Laughing
Vissza az elejére
Tasa
Bokor
Bokor

HozzászólásElküldve: 2019.08.22, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Kutyus és Tercsi.
Ne csodálkozzatok ezen.
Tasa évekig nem írt, ő beléphet a Gazra. Én /terimamy/ 9 évig voltam itt, aztán gépet cseréltem és azután 4x próbáltam különböző képen belépni. Még nyilatkozatot is kért, hogy nem "üzletelek" Havonta egyszer benézek, látom megvagytok Ennyi.
További szép napot és jó egészséget kívánok Mindnyájatoknak !

www.idosallatok.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.21, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sajnos, már csak páran maradtunk itt...... Sad
Vissza az elejére
tercsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2019.08.21, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

2017 decembere óta nem lépett be új tag a gazlapra.....

Ez elgondolkodtató.

tercsi
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.15, 06:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Drukkolok neked.........remélem, ezután már tökéletes lesz a lábad
Vissza az elejére
Emmylie
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.15, 06:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt a korházat még nem probáltam ki de összel kb lehetöségem lesz.
Tegnap az orvosnöm ráirta a leletemre hogy operácio javasolt.
Akkor a szuper korházban lesz a 10-ik operácio.
Nagyon nem örülök ennek a ténynek de ez van Sad el kell fogadni. Sad

https://www.klubradio.hu/adasok/szegeny-becsieket-mozgolepcso-viszi-a-szuperkorhazukban-108329
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2019.08.15, 04:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm, már olvasható......szomorú dolog!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére
ászokfa
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2019.08.14, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kutyus írta:
....egy "tartalomjegyzéket" látok csak, semmi cikk nem jön elő

Újraírtam,ellenőriztem, remélem máshol is jól mutatja magát. Köszönöm, hogy szóltál!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Következő
4 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban