15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Kertünk meglepetései (2)
Paprikák, chilik, Paradicsomok(5)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Minden, amit a gyógynövényekről tudni érdemes - 2.
Egzotikus és különleges növények (15)
Hagymások, gumósok, rizómások (34)
Vendégeink a kertben(17)
Milyen növény ez?? (37)
Csuporkafélék (achimenes,kohleria,streptocarpus,stb) (10)
Konyhakerti növények (14)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Golgoták (17)
Amarilisz /Hippeastrum/22

- Tábortűz témák:
IDŐJÁRÁS (61)
Írj bármilyen témáról (15)
GAZLAP szakácskönyv (71)
A Tudat keresése (2)
Vicces történetek,...képek(16)
Találd ki (28)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)
Kutyák, cicák és egyéb házi kedvenceink (50)
Milyen öröm ért ma? (37)
ITT_HON is_SZÉP! (2)
Kávéház (40)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
5:30:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
3:27:pm Bojtárgazdi :
Igen, hamar visszabillenek az éjszakázásba mindig.
5:27:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek.....Bojti kám, te meg akkor nem vagy, ha a többiek
11:41:pm Bojtárgazdi :
Mergvagyok ám, csak kicsit több a munkám, aztán mire ideérek, mindenki alszik...
5:02:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
4:44:am kutyus :
Jó reggelt
1:42:pm Emmylie :
Szép délutánt.
5:23:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:33:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
2:01:pm Emmylie :
Nem is kéne strandra mennem van medencénk Csak éppen a lábom miatt pár hétig plasztik zsákkal a lábamon tussoltam Strand és medence sajnos NO GO
10:41:am aszokfa :
Ma hiper szuper UV B sugárzás van odakinn... Jobb lenne árnyékban vagy idebenn!
10:34:am bau :
Mi van? Mindenki strandra ment?
5:22:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:39:am kutyus :
Jó reggelt......dögletes idő lesz megint
5:04:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Ciki/égő/kínos pillanatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ciki/égő/kínos pillanatok
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tercsi
Erdő
Erdő

HozzászólásElküldve: 2014.11.08, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Minket gyerek hozott kellemetlen helyzetbe kicsi korában:
Jöttek az anyuék,bőszen porszívóztunk,csengettek,ajtót nyitott,és közölte a nagyszüleivel,hogy nem jöhetnek be mert még nem végeztünk,és becsukta az ajtót.
Még szerencse,hogy megkérdeztem,hogy ki csöngetett.

Kórházi hosszú folyosón,kiabálva jött visszafelé,hogy tele van cigányokkal a váróterem.

Beszól a főorvos asszonynak,hogy " mennyit kell rád várni" aki
szépen elmagyarázta neki, hogy sok kisbaba születik betegen,és onnan jött,na akkor megnyugodott.

most ezek jutottak az eszembe.
tercsi
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiri67
Fűzfa
Fűzfa

HozzászólásElküldve: 2014.11.07, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én 47,párom 52 éves most ,lányaim 16 és 17.Még 10 éven aluliak voltak ,többször előfordult ,hogy különböző kiállításokon,vásárokon megszólítottak csodatisztítógépeket és szereket árulók,hogy nagyapa,nagymama vegyenek a csodát mert könnyebb lesz takarítani.Sokáig ugrattuk egymást,hogy melyik vásáron kit néztek nagyinak.A bolti vásárlás is néha mosolygós.Kb300ft leárazott mentős virágot ,vonalkód leolvasóval is 1000-en felüli árban hozta a pénztárgép és amikor szóltam hogy mi a leárazott növény és mennyi az ára,megkérdezte hogy honnan tudom.Az ára kivolt téve,a növény meg a végzetségem.Majd szájat huzogatva javított.A szerencsi Lí-ben egy termék vásárláskor szóltak ,hogy másnap olcsóbban megtudom majd megvenni.Kellemes érzéssel jöttem ki a boltból ,hogy ilyen is van,nem csak átvágás.
Vissza az elejére
kismonika
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2014.11.06, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én nem reklamáltam múltkor a tacskóban mikor az édesburgonyát piros burgonyának mérte. Kár hogy nem vettem többet aranyoskám
bau
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2014.11.06, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mindenki követ el hülyeséget... Embarassed Laughing
Én is.
A napokban vásárolni voltam.
sok mindent vettem,és bosszantott,hogy a fiatal pénztáros csaj,nem ismeri a zöldségek,se a nevét se az árát.
Össze vissza ütögetett mindenfélét.
A végén ránéztem a számlára és úgy láttam,hogy egy db. gránátalmát,-aminek darabára volt,-még le is mért.
A sor végén éktelenkedett az összeg 449 ft. Félelem
A másik árú egy gyökér(fehérrépa,zöldség,-ki hogy ismeri)
A kedves kisasszony zellerként mérte.
Elmentem reklamálni... Evil or Very Mad
Addig számoltak,míg a végén én fizettem rá,még 200 ft-t Embarassed Rolling Eyes Evil or Very Mad
Mondhatnám,hogy szét vet az ideg,de ha jól számolnak,akkor is ki kellett volna fizetnem!
Viszont megkíméltek volna egy csomó bosszúságtól,és elfecsérelt időtől.
Mire a telepakolt kocsit egyesével átnézte... :felem

Levontam a következtetést!
Máskor maradjak csendben röhög3
Vissza az elejére
kutyus
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2012.01.11, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Zsarg
ez inkább a fáradtságnak tudható be, az első belépési kísérlet..........és az ember utána automatikusan a rosszat írja
Vissza az elejére
zsarg
Park
Park

HozzászólásElküldve: 2012.01.10, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igazából csak előre akarom hozni ezt a topikot, de ha már, akkor írok is bele.

Január 1-én reggeltől 24-óráztam, még másnap estére sem voltam nagyon kipihenve. Kezembe került pár gyógyszerszámla, amit az önkényes segélypénztárnak akarok beküldeni. Felmentem a honlapra megnézni, mennyi pénzem van bent. De akárhányszor beírtam a tagkódot meg a biztonsági kódot, mindig azt válaszolta, hogy nem jó a tagkód.
Na mindegy, mondom, azért csak letöltöm az igénylőlapot.
A Letöltéseknél a legelső dolog pont az igénylésekről szól, rákatt, hát a kérőlapnak csak a második oldala töltődik le, amin a feltételek szerepelnek, a lényegi oldal nem. Többedszerre sem. Na jó, év eleje van, majd holnap.
Másnap megint: igénylőlapból csak a tudnivalók, belépőkód nem jó.
Ezt azóta majdnem minden nap megpróbáltam. Eléggé mérges is lettem rájuk, mondom, biztos csődbe mentek, és így akarják elejét venni a pénzkéregetésnek.

Ma felhívtam őket, egy kedves idősebb hölgy kipróbálta az igénylőlapot, neki jó volt, le tudta tölteni mindkét oldalt.
Hazaértem, és a fejem akkora lett, mint a tehénitató vödör.
Mivel először igen fáradtan próbálkoztam, a legelső linkre kattintottam, ami csak a Feltételeket tartalmazta, ugyanazokat, amik az igénylőlap hátoldalán vannak. Ezért nem jött le nekem az igénylőlap. Mert utána már automatikusan az első linkre kattintgattam, és közben az ötödikre kellett volna, de addig már soha nem jutottam el mérgemben...
Belépni pedig azért nem sikerült, mert a papíromon felcserélve volt a két kód, és mivel először odafigyelés nélkül fordítva írtam, utána már automatikusan írtam ezeket a számokat...
Woockie
Almafa
Almafa

HozzászólásElküldve: 2011.10.12, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nekem is sikerult bezarni az auto kulcsat az autoba. Lagziban voltam, valamit matattam a csomagtartoban, kozben letettem magam melle a kulcsot. Majd dolgom vegeztevel szepen lecsuktam a csomagtartot. Hajnalban elkoszongetesek, indulunk haza. Igenam, de hol a kulcs? Mikor lattam utoljara? Hat amikor kivettem a csomagtartobol a mar nem tudom, mit. Potkulcs? Nincs. Lakaskulcs? Autoban. Lakas potkulcs? Lakasban. Orom es boldogsag. Szerencsere volt hol aludni. Masnap reggel hivtam autovillamossagis haveromat, h ki kene nyitni az automat, metr az egyetlen kulcs a csomagtartoban. Hol vagyok? Velencei-to. Az jo, en az orszag masik vegeben. Elmondta, hogyan kell, odamentunk az autohoz fenyes nappal, drotokkal, kampokkal egyebekkel felszerelkezve. Elkezdtuk megtenni a szukseges lepeseket, persze ugyetlenkedve, nem vagyunk epp autotolvajok. 2 perc es mar visitott is a riaszto, kb. 15-20 perc alatt jutottunk el oda, h sikerult lehuzni az ablakot, ott mar be tudtunk jutni az autoba es szerencsere bar nem dontheto a hatso ules, a sizsakon keresztul addig matattunk, mig el nem ertuk a kulcsot. Kozben egy arra jaro megkerdezte, hogy jut el Sukorora, mikozben ket ember matat egy villogo-vijjogo autoban es lathatoan epp fel akarja torni. Eszebe sem jutott a rendorseget hivni...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Diiaa
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2011.10.12, 04:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ilyesmi kocsiajtós velünk is majdnem megesett. Nagyszülőknél voltunk, pakoltunk már a kocsiba. Nagyi hozta még a töltött káposztát, hogy az ott ne maradjon. Apa mérges lett, hogy olyan jól bepakolt, kezdheti előröl. Kiszedte a dolgok felét (egyetlen befőttesüveg miatt), átrendezte, majd jött szólni, hogy mehetünk. Kérdeztem: kocsikulcs? És erre, mint akit puskából lőttek ki, rohant a kocsihoz. A főkulcs az ülésen volt. A tartalékkulcs meg apa táskájában. Amit bezárt a csomagtartóba...
Szerencsére nem zárt le. De hogy a káposztáért mit hallgattunk hazafelé is, és itthon is... Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.10.11, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Lizzy, ha az illető, aki kizárja magát, egyedül él, vagy akár csak éppen egyedül van, nincs aki nyisson a kaputelefonnal sem...
Én is párszor másztam be válogatott helyszínekre, ahonnan a család véletlenül kizárt, vagy bent maradt a kulcsom, vagy becsukódott a gombos ajtó...
Meguntam, és olyan ajtógombot vettem, amit el lehet fordítani, és kilincsként nyit. Innentől már csak a kulcsra kellett vigyázni.

Pelcsakévi, azért sok minden összejátszott! Nemcsak a lány volt megfelelő méretű, és épp a megfelelő helyen, azaz veletek...a lakás sem a másodikon....de még ott voltatok, amikor rájött a nagynéni, hogy kizárta magát!

Én láttam nagyobb cikit is, Németországban egy benzinkút parkolójában. Egy népes, több gyermekkel utazó család a jó melegben addig mászkált a szép tágas autóból ki-be, míg végül kizárták magukat. Épp csak egy bankkártya maradt valamelyik felnőtt kezében, az összes cucc bent, még a legkisebbnek a cumisüvege is.
Szerencséjükre elég gyorsan kiért a megfelelő szakszolgálat, és kinyitották az autót. Ez jó drága szolgáltatás, néha elég sokat is kell várni rájuk, de végtére is nem muszáj kizárni magunkat az autóból...

És ezúttal nem is voltak még túl messzire a helyszíntől, amikor ugyanez a család újra hívta őket, mert nagy örömükben megint becsapta valamelyikük a kocsiajtót. Shocked
Lizzy
Liget
Liget

HozzászólásElküldve: 2011.10.11, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kaputelefon nem volt? Laughing

Weboldalaim:
- Fotózás
- Esküvői fotó

Egyéb képeim
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pelcsakeva
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2011.05.29, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jaj, ez ciki volt.

A lakáskulcsokról jutott eszembe. Két éve voltunk egy rokonlátogatáson a férjem nagynénijénél, aki egy lakótömbben lakik. Távozáskor lekísért bennünket, ajtót maga után becsukta, igen ám, de kívülről gombos volt és a kulcsot bent hagyta. Szerencsére a földszinten lakik, a lányunk velünk volt, így jött az ötletem, hogy akkor felnyomjuk őt a lakásba, szerencsére az egyik ablak nyitva volt. Így a húszéves, szerencsére pillesúlyú lányunk mentette meg a helyzetet. Megjegyzem vasárnap volt, úgyhogy nem tudom mi lett volna, ha nem a földszinten lakik a nagynéni. Laughing

Az ötlet onnan jött, hogy a hugom annak idején még úgy 5-6 évesen rendszeresen be lett rakva egy lakásba a földszinten, mert az ott lakók mindig kicsukták magukat a lakásukból.

"Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát..."(Luther)
Vissza az elejére
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.05.29, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hogy ezért mit kaphatott a protokollfőnök... Shocked Shocked Shocked Félelem

http://www.hir24.hu/kulfold/2011/05/26/nagyot-bakizott-az-amerikai-elnok/

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
Diiaa
Nyírfa
Nyírfa

HozzászólásElküldve: 2011.01.09, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha már kulcsok és zárak, itt egy, vagyis két nyári eset.

Barátnőm és élete párja egy közös ismerősünkhöz mentek fel, hogy folytassák a bulit. A közös ismerősről tudni kell, hogy egy tízemeletes lépcsőházban lakik, és építésvezetőként dolgozik, így ha dolgozni kell, korán kel. A buli jól sikerült, barátnőm elálmosodott, és mondta nekik a srác, hogy aludjanak ott nyugodtan, hagy nekik pótkulcsot, ha reggel felkelnek, zárják be az ajtót, és dobják a postaládába, de neki mennie kell majd dolgozni. Így is lett. Barátnőmet reggel hívja az öccse, hogy hol a fenében van, és miért nincs még kész a pörkölt. Ekkor derült ki, hogy nem aludtak otthon. Nem baj, úgyis mennek, majd elkészíti - gondolta. Igen ám, csak egy bökkenő volt: nem tudtak kijutni a lakásból. Ugyanis a kéttollú kulcs egyik tollából egy darab a régmúltban letört. Kívülről lehetett nyitni az ajtót, csak belülről nem. Telefon elő, felhívták a házigazdát, hogy ők mennének, de a lakása fogva tartja őket. Srác telefonált, hogy ki tudna érte menni Sajóvalahova, hogy hazahozza. Úgyhogy kb. 2 óra múlva kiengedte őket.

Kb. 2 héttel később én is bent ragadtam ennél az ismerősnél. Barátnőm párjáék koncerteztek, aminek éjfél-fél1 körül vége volt. Sétáltunk egy jót, beszélgettünk, de nekem igencsak kellett pisilni. Mivel közel lakik, felmentünk hozzá. Beszélgettünk, és fél3 felé kezdett bealudni, na mondom, megyek. Nyitnám az ajtót, csak azt nem mondta, hogy a pattintós zárhoz ne nyúljak. Sikerült úgy bezárnom, hogy nem lehetett kinyitni. Próbálta kifeszíteni, de éjjel, bérházban a szomszédok nem nagyon örültek neki, úgyhogy kaptam egy ágyat. Másnap 15 perc és nagyjából ugyanennyi szerszám előszedése után sikerült kinyitnia a zárat. (Megjegyzem, az ugyanilyen zárunk nálam kezdett el rakoncátlankodni). Úgyhogy bebizonyosodott, hogy tényleg vendégmarasztaló a lakása. Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2011.01.08, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Életem egyik legkínosabb esete kb. 10 éve volt, egy multi cégnél dolgoztam és többek között rádiótelefon adóállomások installációját kellett ellenőriznem. A kínos eset egy tíz emeletes házban esett meg egy igen-igen ostoba gondnok jóvoltából. Tudni kell, hogy az állomásokra bejutni akár késő éjszaka is szükség lehet. Egyedül voltam, az épület bejáratánál elhelyezett kazettából kivettem a feljutáshoz szükséges kulcsokat és felmentem a tetőre. Mikor végeztem, vissza akarok menni a lépcsőházba, de a kulcs nem illik a zárba. Megnézem a másik 5 feljáratot is, egyik sem nyílik. Kezdtem ideges lenni, az eső pedig elkezdett esni. Hívtam a megadott számot, nem veszik fel. Gondoltam hátha vannak emberek valamelyik erkélyen, ezért körbejártam az egész épületet a tető szélénél, de egyik erkélyen sem volt senki. Már nagyon ideges voltam, fáztam, bőrig áztam, kínomban próbáltam lekiabálni a ház előtt néha-néha feltűnő embereknek, de munkaidőben kevesen sétáltak arra és egyik sem hallott. Végül 3 órá telt el mire szerencsére telefonon sikerült megtalálni azt a hölgyet, aki az állomáshely megszerzésében közreműködött és ő utolérte a gondnokot egy másik számon, aki beengedett.

Kérdőre vontam: -Mi történt itt, hogy-hogy nem lehet lejönni a tetőről? Miért nem nyílik a lépcsőház ajtaja?
Erre az észlény: -Hát a gyerekek gyufát tömtek a zárba és így nem lehetett kimenni a tetőre. De én megoldottam! Megfordítottam a zárbetétet!!!!! (Nagyszerű, így kimenni már lehetett, csak visszajönni nem! Mindenki döntse el melyik a fontosabb...)
Vissza az elejére
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.01.06, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én eléggé megijedtem, amikor egyik nyáron az itteni Volán-járaton, szokásom szerint az első ülésen utazva azt látom, hogy rosszul lett a sofőr. Először csak az arcát törölgette, utána félre is állt kicsit, és ráborult a kormányra. Szerencsére éppen volt egy ellenőr is a buszon (még sosem örültem ilyesminek), aki telefonált az illetékes helyre. Sofőrünk azonban jobban lett kicsit, és bevitte a buszt az állomásra, csak engem a frász tört útközben, mert egy felüljárón is át kellett haladnunk. A busz hátuljában levő utasok mit sem észleltek az egészből, azt hiszem. Én sem tűrném, hogy a sofőr viccelődjön!!!

Tech!!! Bizony az volt! Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tábortűz Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
1 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban