15 éves a Gazlap!!!
Információk
Szia Anonymus!
Összes látogató: 6
Utolsó tag: czaczi
Keresés
Web Gazlap
Részletes fórum kereső
Utolsó fórumtémákból
- Szakértői témák:

- Kertészeti témák:
Vendégeink a kertben(17)
KAKTUSZOK ÉS POZSGÁSOK (48)
Gyümölcsök (5)
Primulák (2.)
Pletykák
Öreg fák - különleges szép fák
CSERE-BERE növények, magok....(50)
Orchideák otthonunkban (111)
Segítség csak kertészeti témákban(17)
Aktuális tennivalók a kertben (3)
Fokföldi ibolya / Saintpaulia (52)
Erkély és ablakpárkány kertész (5)
Leanderek(18)
Citrusokról mindent (9)

- Tábortűz témák:
IDŐJÁRÁS (60)
Gazlap SZAKÁCSKÖNYV (70)
TAVASZ - 2014.....2015....2016....2017.....2018....2019.
A Tudat keresése (2)
Írj bármilyen témáról (15)
JÓ TUDNI...érdekességek...ismeretterjesztő írások (5)
Találd ki (28)
Kedvenc filmem, színészem
2019-es nyári abádszalóki tali
Vicces történetek,...képek(16)
Milyen öröm ért ma? (37)
Ki milyen zenét hallgat Gazlapozás közben (9)

A Gazlap Fórumai
Tábortűz
Kertészet
Szakértők
Műhely
Archívum
Virágrend
Hirdetés
Üzenőfal
11:54:am bau :
Örülönk,hogy éppségben látunk ÁSZOK APÓ
6:45:am aszokfa :
Jó reggelt!
5:12:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
5:34:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek!
5:28:am Bojtárgazdi :
Jó reggelt kívánok!
5:07:am kutyus :
Jó reggelt!
5:19:am kutyus :
Jó reggelt mindenkinek
6:03:am kutyus :
Jó reggelt!
5:40:am kutyus :
Jó reggelt........indul a hét!
5:35:am kutyus :
Jó reggelt, szép vasárnapot!
12:54:am Emmylie :
Jo éjszakát
7:40:am aszokfa :
Jó reggelt!
5:18:am kutyus :
Jó reggelt, kellemes hétvégét
12:47:pm bau :
Melegszik? Na jah... 4 fokról 6 fokra
6:01:am kutyus :
Jó reggelt! Ismét melegszik az idő
Korábbi üzenetek

Csak regisztrált felhasználóknak
Regisztráció/Belépés
Google Hirdetések
Mellékletek
Hirdetés

Gazlap.hu :: Téma megtekintése - Vélemények, Javaslatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vélemények, Javaslatok
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anton
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2014.10.11, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Köszönöm a választ. Nem túl megnyugtató. (Egyébként nálam rendben a rendszer, olyan bővítményt nem használok ami cserélget, s szintén pingvin dolgozik a háttérben).
A Tábortűz/Hímzések,keresztszemesek,egyéb kézimunkák (6) topikban talákozom a probémával. Nézegettem, s valóban egy felhasználó által feltett kép okozza a problémát...
sede
Site Admin
Site Admin

HozzászólásElküldve: 2014.10.09, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok,

A bevina-natur.eu kér igazából felhasználó nevet és jelszót. Ennek nincs köze a Gazlaphoz, ez lehet valamilyen a bevina-natur.eu címről linkelt Google hirdetés vagy aláírásban/hozzászólásban szereplő kép, de az is hogy egy a felhasználó böngészőjében levő bővítmény kicserél bizonyos hirdetéseket a sajátjára. Ilyen dolgokat szokott Windows-os tűzfal vagy víruskereső is csinálni, (mielőtt bárki kérdéseket tenne föl tűzfalakról és víruskeresőkről, mi csak Linuxot használunk, azon nincs vírus és ilyen trükközős program.)
Növény
Növény

HozzászólásElküldve: 2014.10.09, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Elnézést kérek ha rossz helyre írok, ez esetben kérem továbbítani.

A gazlapos belépéskor (tehát mielőtt bejelentkeznék) kapok egy azonosító ablakot, mely szerint a http//www.bevina-natur.eu felhasználónevet és jelszót kér. Engem ugyan csak zavar (mindkétszer bezárom), azonban sebezhetőséget jelent (figyelmetlen felhasználó beírhatja a jelszavát) így érdemes lenne javítani.
Előre is köszönöm.
Madeleines
Palánta
Palánta

HozzászólásElküldve: 2014.06.14, 11:34    Hozzászólás témája: kép Hozzászólás, az előzmény idézésével

Esetleg nem lehetne valami egyszerűbb képfeltöltési módot kitalálni???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2013.07.21, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Értelek, és tudom, miről beszélsz, de ez más rendszerű oldal. Itt ha megnézed, nincsenek is számozva a hozzászólások.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gadenes
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2013.07.21, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Bojtárgazdi írta:
Idézetekkel szoktuk ezt megoldani. Nem hosszan, csak a lényeges néhány szót idézzük. Főleg, ha már régebbi a reakció, így még visszakeresni se nagyon kell.

Értem, de ezt nem mindenkinél valósul meg. Más fórumoknál ez bevett megoldás, és ha ez egy valamikori frissítésbe v. bővítésbe beleférne egyszerűsítené a dolgokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsok
Őserdő
Őserdő

HozzászólásElküldve: 2013.07.21, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Famela
olvasgatva a javaslatod sztem mindkét nevet le lehetne irni .
De ez csak az én véleményem. Én pl, nem tudom a latin nevén felismerni , csak a hétköznapi nevén a növényt.
Pont tegnap volt egy eset kérdeztem mi a neve a szépségnek , megkaptam latin szépséges nevét , na jó kikerestem a keresőbe , de még be betűzni is alig tudtam. Lehet hogy az én bénaságom, ezt beismerem .
Bojtárgazdi
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2013.07.21, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Idézetekkel szoktuk ezt megoldani. Nem hosszan, csak a lényeges néhány szót idézzük. Főleg, ha már régebbi a reakció, így még visszakeresni se nagyon kell.
gadenes
Mag
Mag

HozzászólásElküldve: 2013.07.21, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van egy-két ismeretlen növényem, és ezt szerettem volna azonosítani. Azonban előtte nézegettem a "milyen növény ez"-ben, hátha már valaki kérdezte. Sajnos néha nehéz a kérdéseket és a válaszokat összepárosítani. Ezért jó lenne valamilyen módon (pl. Válasz erre: xxxx) jelölni, mert néha több kérdés és válasz is befut, vagy csak jóval később érkezik a válasz. Az "xxxx" lehetne sorszám vagy a kérdező "neve".
gadenes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Female
Vadgesztenyefa
Vadgesztenyefa

HozzászólásElküldve: 2012.07.15, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem nem véleményem, javaslatom, hanem kívánságom van. Smile Csak ez talán a legmegfelelőbb topik, ahol hangot adhatok ennek.
Szeretném, ha a gazos társak a beillesztett növények képe alá/fölé odaírnák a nevét a növénynek. Nem feltétlen a latint -bár az a legpontosabb-, hanem a hétköznapit. Sok kis gazos nem ismer minden növényt és elég kellemetlen (és a tárhelyren helyet foglaló) új hsz.-ben mindig rákérdezni, hogy "Mi ennek a szépségnek a neve?".
Köszönöm a lehetőséget. Smile
yulduz
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.10.30, 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves nagy.s

javaslatát elfogadtuk.A kivitelezéssel sajnálatos módon meg kell várnia az ünnepek elmúltát,mivel szakértőnk jelenleg államilag előírt munkaszüneti napján van.
Megértését és türelmét köszönjük

Az élet a legizgalmasabb kalandregény.Az utolsó oldalnál újrakezdenéd.
Vissza az elejére
nagy.s
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2011.10.30, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Javaslom az 1 órát vissza tekerni a lapon is Laughing
pili
Srí Lanka
Srí Lanka

HozzászólásElküldve: 2011.04.15, 04:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

nagy.s írta:
Az különösen szép lenne, ha a gazosoknak sikerülne megvédeni a medvehagymát a természetes élőhelyén.

yes Drukkolok! Szívügyem ez a növény.

Pá-pá Gábor
Vissza az elejére
nagy.s
Mamutfenyő
Mamutfenyő

HozzászólásElküldve: 2011.04.14, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kutyus: sajnos még nem védett nálunk. Nyugat-európa több országában igen. Ma a jogszabályokat olvastam. A TVT és a kormányrendeletet is.

atilla: pont erről beszélgettünk a cserésben és így merült fel az ötlet. Hála az égnek már 2011-van és egy értelmes, intelligens miniszter ül a tárca élén, akit személyesen is ismerek, hiszen karcag polgármestere volt. Ő is biztos az ügy mellé áll. Megkeresem valahol ezeket a természetvédőket és mellénk állítom.
Ma hívták fel a figyelmemet a hóvirágra. Vele átestek a ló túloldalára. Nagymamámnak 70 éve van hóvirág a kertjében. Ma kiderült számomra, hogy szabálysértést követ el, mert csak környezetvédelmi hatósági engedéllyel lehetne. Nem rendelhetsz külföldről, nem csereberélhetsz hóvirágot. ha válaszol a minisztérium és elindítjuk az ügyet hivatalosan, akkor figyelni fogok, hogy csak a természetes lelőhelyén legyen védett és mi tovább termeszthessük kiskertjeinkben becsületesen, szabályszegés és bírság nélkül.

Az különösen szép lenne, ha a gazosoknak sikerülne megvédeni a medvehagymát a természetes élőhelyén. Megtaláltam Kereki Albertet A Göncöl Szövetség elnöke.
atilla
Fasor
Fasor

HozzászólásElküldve: 2011.04.14, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

http://www.greenfo.hu/hirek/hirek_item.php?hir=20425

a cikk 2008-as, jól rámentek Smile
A szellemi megismerésre törekvő lény pedig, aki tudja, hogy noha az, amire vágyik, felfoghatatlan, megtapasztalja, hogy ami minél inkább érthetetlen számára, az annál tökéletesebb. A felfoghatatlan éppen a nemtudásunkról való tudásunk árán lesz elérhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Műhely Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
1 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban